Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-4949-5959-3434-5454-5555-5656-4444-4545-6767-F
1Marco Anselmo Di Stefano08:53+00:0000:35 (1)01:12 (1)01:51 (1)03:16 (1)04:17 (1)05:07 (1)05:54 (1)06:40 (1)08:37 (1)08:53 (1)
Polisportiva Besanese00:35 (1)00:37 (2)00:39 (1)01:25 (1)01:01 (7)00:50 (3)00:47 (1)00:46 (6)01:57 (8)00:16 (1)
2Stefan Dimitrov09:06+00:1300:41 (6)01:18 (2)02:02 (3)03:36 (2)04:25 (2)05:16 (2)06:11 (2)07:05 (2)08:45 (2)09:06 (2)
Compass-Cross00:41 (6)00:37 (2)00:44 (8)01:34 (4)00:49 (3)00:51 (5)00:55 (6)00:54 (13)01:40 (1)00:21 (16)
3Aljaž Ćelik09:33+00:4000:39 (3)01:20 (3)02:07 (5)03:44 (5)04:35 (3)05:31 (3)06:25 (3)07:22 (3)09:14 (3)09:33 (3)
OK Azimut00:39 (3)00:41 (6)00:47 (12)01:37 (6)00:51 (5)00:56 (10)00:54 (5)00:57 (14)01:52 (5)00:19 (8)
4Adam Černík09:57+01:0400:39 (3)01:23 (6)02:04 (4)03:38 (4)05:21 (7)06:15 (7)07:09 (5)07:53 (5)09:39 (4)09:57 (4)
OK Slavia Hradec Kralove00:39 (3)00:44 (10)00:41 (4)01:34 (4)01:43 (19)00:54 (7)00:54 (5)00:44 (5)01:46 (2)00:18 (2)
5Endre Jancsik10:08+01:1500:43 (8)01:21 (4)02:02 (3)03:38 (4)05:15 (6)06:12 (6)07:12 (6)07:54 (6)09:49 (5)10:08 (5)
C.S. TranSilva Cluj00:43 (8)00:38 (3)00:41 (4)01:36 (5)01:37 (18)00:57 (11)01:00 (10)00:42 (2)01:55 (7)00:19 (8)
6Tervel Dragoev10:18+01:2500:42 (7)01:26 (7)02:09 (6)04:17 (10)05:28 (8)06:17 (8)07:09 (5)07:52 (4)09:59 (6)10:18 (6)
DIANA00:42 (7)00:44 (10)00:43 (5)02:08 (17)01:11 (10)00:49 (2)00:52 (2)00:43 (3)02:07 (13)00:19 (8)
7Tomáš Dohnálek10:38+01:4500:45 (13)01:27 (8)02:23 (9)03:57 (6)04:45 (4)05:54 (4)07:48 (10)08:27 (9)10:15 (7)10:38 (7)
OK Slavia Hradec Kralove00:45 (13)00:42 (7)00:56 (16)01:34 (4)00:48 (2)01:09 (15)01:54 (22)00:39 (1)01:48 (3)00:23 (21)
8Lorenzo Di Biasi10:40+01:4700:47 (16)01:46 (13)02:34 (10)04:16 (9)05:50 (9)06:46 (9)07:39 (8)08:27 (9)10:19 (8)10:40 (8)
Orienteering Tarzo a.s.d.00:47 (16)00:59 (15)00:48 (13)01:42 (7)01:34 (17)00:56 (10)00:53 (3)00:48 (7)01:52 (5)00:21 (16)
9Andrei Galateanu10:43+01:5000:47 (16)01:28 (9)02:13 (7)03:59 (7)05:08 (5)06:11 (5)07:14 (7)08:06 (7)10:24 (9)10:43 (9)
UNEFS Bucharest00:47 (16)00:41 (6)00:45 (9)01:46 (10)01:09 (9)01:03 (13)01:03 (14)00:52 (11)02:18 (20)00:19 (8)
10Stoyan Bachev11:12+02:1901:00 (18)01:40 (10)02:21 (8)04:05 (8)05:55 (10)06:51 (10)07:47 (9)08:45 (10)10:52 (10)11:12 (10)
DIANA01:00 (18)00:40 (4)00:41 (4)01:44 (9)01:50 (20)00:56 (10)00:56 (7)00:58 (15)02:07 (13)00:20 (11)
11Otto Allwinger11:49+02:5601:19 (20)02:05 (15)02:52 (13)04:54 (12)06:14 (12)07:13 (11)08:15 (11)09:26 (11)11:30 (11)11:49 (11)
Leibnitzer AC -Orienteering01:19 (20)00:46 (11)00:47 (12)02:02 (14)01:20 (11)00:59 (12)01:02 (13)01:11 (23)02:04 (11)00:19 (8)
12Tilen Zupan12:37+03:4400:53 (17)01:41 (11)02:41 (12)04:44 (11)06:11 (11)07:38 (12)08:39 (12)09:42 (12)11:53 (12)12:37 (12)
Orientacijski klub Komenda00:53 (17)00:48 (12)01:00 (17)02:03 (15)01:27 (13)01:27 (19)01:01 (11)01:03 (18)02:11 (15)00:44 (23)
13Nejc Turk12:41+03:4800:41 (6)03:15 (20)03:59 (19)05:43 (15)06:40 (13)08:13 (15)09:11 (13)10:11 (13)12:19 (13)12:41 (13)
Orientacijski klub Komenda00:41 (6)02:34 (23)00:44 (8)01:44 (9)00:57 (6)01:33 (20)00:58 (8)01:00 (17)02:08 (14)00:22 (18)
14Rok Kern12:58+04:0500:47 (16)03:03 (18)03:50 (18)06:09 (17)07:00 (14)08:13 (15)09:15 (14)10:25 (15)12:38 (15)12:58 (14)
Orientacijski klub Komenda00:47 (16)02:16 (20)00:47 (12)02:19 (20)00:51 (5)01:13 (16)01:02 (13)01:10 (22)02:13 (17)00:20 (11)
15Adam Kodytek12:59+04:0600:45 (13)03:08 (19)04:02 (20)06:19 (19)07:27 (17)08:13 (15)09:30 (15)10:24 (14)12:36 (14)12:59 (15)
OK Slavia Hradec Kralove00:45 (13)02:23 (21)00:54 (14)02:17 (19)01:08 (8)00:46 (1)01:17 (19)00:54 (13)02:12 (16)00:23 (21)
16Márk Bujdosó13:03+04:1000:40 (4)01:23 (6)02:39 (11)07:08 (22)07:54 (19)08:59 (17)09:58 (16)10:49 (16)12:43 (16)13:03 (16)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület00:40 (4)00:43 (8)01:16 (20)04:29 (23)00:46 (1)01:05 (14)00:59 (9)00:51 (10)01:54 (6)00:20 (11)
17Mihail Velikov13:57+05:0401:02 (19)02:05 (15)03:00 (14)05:54 (16)07:23 (16)08:37 (16)10:14 (17)11:21 (17)13:36 (17)13:57 (17)
Orlovo Gnezdo01:02 (19)01:03 (16)00:55 (15)02:54 (22)01:29 (15)01:14 (17)01:37 (21)01:07 (20)02:15 (19)00:21 (16)
18Radu Mihai Mirea14:42+05:4900:45 (13)02:39 (17)03:23 (16)05:34 (14)07:06 (15)10:15 (20)11:22 (20)12:06 (19)14:21 (18)14:42 (18)
Universitatea Craiova00:45 (13)01:54 (18)00:44 (8)02:11 (18)01:32 (16)03:09 (21)01:07 (16)00:44 (5)02:15 (19)00:21 (16)
19Primož Gantar14:52+05:5901:20 (21)03:52 (21)05:06 (22)07:04 (21)08:33 (20)09:52 (18)11:00 (18)11:50 (18)14:31 (19)14:52 (19)
OK Azimut01:20 (21)02:32 (22)01:14 (19)01:58 (13)01:29 (15)01:19 (18)01:08 (17)00:50 (9)02:41 (22)00:21 (16)
20Matio Petrov15:51+06:5800:45 (13)02:10 (16)03:43 (17)06:14 (18)07:40 (18)11:23 (22)12:28 (21)13:28 (21)15:32 (21)15:51 (20)
DIANA00:45 (13)01:25 (17)01:33 (23)02:31 (21)01:26 (12)03:43 (23)01:05 (15)01:00 (17)02:04 (11)00:19 (8)
21Andras-Ugor Kovács15:52+06:5900:44 (9)01:42 (12)03:02 (15)05:08 (13)09:06 (21)09:57 (19)11:20 (19)12:29 (20)15:30 (20)15:52 (21)
C.S. TranSilva Cluj00:44 (9)00:58 (14)01:20 (21)02:06 (16)03:58 (23)00:51 (5)01:23 (20)01:09 (21)03:01 (23)00:22 (18)
22Timotej Hribar17:30+08:3703:06 (23)03:59 (22)05:06 (22)06:53 (20)09:19 (22)12:52 (23)14:03 (23)15:08 (23)17:07 (23)17:30 (23)
OK Brežice03:06 (23)00:53 (13)01:07 (18)01:47 (11)02:26 (22)03:33 (22)01:11 (18)01:05 (19)01:59 (9)00:23 (21)
Martin Balkanski+-9:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Yordan Sikorov+-9:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Velislav Nejchev+-9:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sergiu Lazar+-9:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivaylo Dragoev17:26+08:3302:32 (22)04:35 (23)06:05 (23)08:00 (23)09:54 (23)10:46 (21)13:33 (22)14:23 (22)16:44 (22)17:26 (22)
DIANA02:32 (22)02:03 (19)01:30 (22)01:55 (12)01:54 (21)00:52 (6)02:47 (23)00:50 (9)02:21 (21)00:42 (22)
Tihon Salopek+-9:07 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)