Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - sprint - sprint

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 25. 8. 2018
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-5959-6060-3838-6969-3939-6363-4343-7474-4444-7373-7272-4545-4646-4747-6464-3232-5353-5555-4141-4343-5757-5858-6767-F
1Laura Robertson14:31+00:0000:52 (2)01:34 (1)03:10 (1)03:54 (1)04:09 (1)04:31 (1)04:45 (1)05:03 (1)05:31 (1)06:01 (1)06:43 (1)06:58 (1)08:48 (1)09:12 (1)09:43 (1)10:19 (1)10:46 (1)11:35 (1)11:52 (1)12:31 (1)13:02 (1)13:30 (1)14:14 (1)14:31 (1)
Rajamäen Rykmentti 00:52 (2)00:42 (2)01:36 (2)00:44 (4)00:15 (6)00:22 (4)00:14 (6)00:18 (13)00:28 (1)00:30 (17)00:42 (4)00:15 (10)01:50 (9)00:24 (21)00:31 (2)00:36 (5)00:27 (14)00:49 (3)00:17 (8)00:39 (4)00:31 (12)00:28 (9)00:44 (2)00:17 (7)
2Iliana Ilieva14:40+00:0900:59 (13)01:44 (7)03:18 (3)04:02 (3)04:16 (2)04:41 (2)04:55 (2)05:12 (2)05:41 (2)06:10 (2)06:54 (2)07:08 (2)08:59 (3)09:28 (4)09:58 (4)10:32 (2)10:59 (3)11:46 (2)12:05 (2)12:53 (2)13:18 (2)13:42 (2)14:24 (2)14:40 (2)
Team Bulgaria00:59 (13)00:45 (5)01:34 (1)00:44 (4)00:14 (2)00:25 (10)00:14 (6)00:17 (7)00:29 (2)00:29 (14)00:44 (8)00:14 (3)01:51 (10)00:29 (26)00:30 (1)00:34 (1)00:27 (14)00:47 (2)00:19 (12)00:48 (12)00:25 (1)00:24 (1)00:42 (1)00:16 (3)
3Kristina Ivanova14:59+00:2800:57 (9)01:48 (12)03:27 (6)04:09 (5)04:31 (5)05:04 (8)05:20 (8)05:38 (7)06:21 (11)06:42 (9)07:24 (7)07:38 (7)09:10 (5)09:29 (5)10:03 (5)10:38 (5)11:04 (4)11:51 (3)12:08 (3)13:00 (4)13:30 (3)13:56 (3)14:44 (3)14:59 (3)
Team Bulgaria00:57 (9)00:51 (17)01:39 (6)00:42 (1)00:22 (19)00:33 (23)00:16 (19)00:18 (13)00:43 (23)00:21 (5)00:42 (4)00:14 (3)01:32 (1)00:19 (2)00:34 (8)00:35 (2)00:26 (11)00:47 (2)00:17 (8)00:52 (17)00:30 (6)00:26 (4)00:48 (9)00:15 (1)
4Eszter Mantuano15:02+00:3100:59 (13)01:41 (4)03:18 (3)04:02 (3)04:29 (4)04:53 (4)05:07 (4)05:24 (4)05:59 (4)06:21 (4)07:02 (4)07:18 (4)08:55 (2)09:17 (2)09:56 (2)10:34 (4)10:56 (2)11:52 (4)12:09 (4)12:57 (3)13:32 (4)13:58 (4)14:45 (4)15:02 (4)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület00:59 (13)00:42 (2)01:37 (3)00:44 (4)00:27 (22)00:24 (9)00:14 (6)00:17 (7)00:35 (16)00:22 (6)00:41 (1)00:16 (13)01:37 (2)00:22 (13)00:39 (13)00:38 (11)00:22 (3)00:56 (11)00:17 (8)00:48 (12)00:35 (20)00:26 (4)00:47 (7)00:17 (7)
5Ildikó Szerencsi15:29+00:5800:56 (5)01:40 (3)03:20 (4)04:05 (4)04:26 (3)04:48 (3)05:01 (3)05:19 (3)05:50 (3)06:19 (3)07:01 (3)07:16 (3)09:03 (4)09:24 (3)09:58 (4)10:34 (4)11:19 (6)12:32 (7)12:49 (8)13:28 (7)13:54 (6)14:23 (6)15:10 (6)15:29 (6)
Szegedi Vasutas SE00:56 (5)00:44 (4)01:40 (7)00:45 (6)00:21 (18)00:22 (4)00:13 (1)00:18 (13)00:31 (8)00:29 (14)00:42 (4)00:15 (10)01:47 (5)00:21 (8)00:34 (8)00:36 (5)00:45 (28)01:13 (20)00:17 (8)00:39 (4)00:26 (2)00:29 (11)00:47 (7)00:19 (20)
6Andra Anghel15:40+01:0900:57 (9)01:45 (10)03:30 (8)04:22 (8)04:37 (6)04:59 (6)05:14 (5)05:31 (5)06:05 (5)06:26 (5)07:11 (5)07:29 (5)09:19 (6)09:41 (6)10:16 (6)10:56 (6)11:19 (6)12:12 (5)12:31 (6)13:27 (6)13:58 (7)14:30 (7)15:21 (7)15:40 (7)
Team Romania00:57 (9)00:48 (10)01:45 (11)00:52 (18)00:15 (6)00:22 (4)00:15 (13)00:17 (7)00:34 (13)00:21 (5)00:45 (10)00:18 (26)01:50 (9)00:22 (13)00:35 (9)00:40 (15)00:23 (5)00:53 (6)00:19 (12)00:56 (20)00:31 (12)00:32 (16)00:51 (16)00:19 (20)
7Antoaneta Dyaksova15:51+01:2000:58 (11)01:49 (14)03:34 (11)04:19 (6)04:39 (7)05:03 (7)05:18 (7)05:41 (8)06:12 (7)06:39 (7)07:22 (6)07:37 (6)09:34 (7)09:55 (7)10:27 (7)11:04 (7)11:38 (8)12:28 (6)12:45 (7)13:35 (8)14:17 (8)14:44 (8)15:31 (8)15:51 (8)
Team Bulgaria00:58 (11)00:51 (17)01:45 (11)00:45 (6)00:20 (15)00:24 (9)00:15 (13)00:23 (27)00:31 (8)00:27 (12)00:43 (6)00:15 (10)01:57 (15)00:21 (8)00:32 (3)00:37 (9)00:34 (24)00:50 (4)00:17 (8)00:50 (14)00:42 (24)00:27 (5)00:47 (7)00:20 (24)
8Nuša Jeram16:03+01:3200:51 (1)01:43 (5)03:25 (5)04:24 (11)04:40 (8)05:14 (12)05:28 (12)05:45 (12)06:20 (10)06:41 (8)07:25 (9)07:41 (8)09:42 (9)10:07 (10)10:41 (9)11:20 (9)11:47 (9)12:41 (8)12:58 (9)13:51 (10)14:26 (10)14:56 (10)15:43 (10)16:03 (10)
Team Slovenia00:51 (1)00:52 (18)01:42 (8)00:59 (22)00:16 (10)00:34 (27)00:14 (6)00:17 (7)00:35 (16)00:21 (5)00:44 (8)00:16 (13)02:01 (18)00:25 (25)00:34 (8)00:39 (13)00:27 (14)00:54 (7)00:17 (8)00:53 (18)00:35 (20)00:30 (14)00:47 (7)00:20 (24)
9Zlata Malysheva16:19+01:4800:55 (4)01:45 (10)03:32 (10)04:23 (10)04:47 (11)05:11 (10)05:26 (10)05:45 (12)06:18 (9)07:01 (12)07:48 (13)08:05 (13)09:51 (13)10:13 (13)10:47 (10)11:27 (10)11:56 (11)12:51 (10)13:08 (10)14:07 (11)14:46 (11)15:14 (11)16:00 (11)16:19 (11)
NORD WEST00:55 (4)00:50 (13)01:47 (13)00:51 (13)00:24 (21)00:24 (9)00:15 (13)00:19 (18)00:33 (11)00:43 (25)00:47 (13)00:17 (21)01:46 (4)00:22 (13)00:34 (8)00:40 (15)00:29 (18)00:55 (9)00:17 (8)00:59 (22)00:39 (23)00:28 (9)00:46 (3)00:19 (20)
10Imogene Scott16:25+01:5401:00 (14)02:05 (20)03:44 (13)04:30 (13)04:47 (11)05:13 (11)05:28 (12)05:45 (12)06:15 (8)06:54 (11)07:40 (12)07:55 (12)09:44 (11)10:05 (9)11:04 (13)11:40 (12)12:06 (12)12:59 (11)13:21 (12)14:12 (12)14:49 (12)15:17 (12)16:07 (12)16:25 (12)
Auckland Orienteering Club01:00 (14)01:05 (25)01:39 (6)00:46 (7)00:17 (12)00:26 (14)00:15 (13)00:17 (7)00:30 (4)00:39 (22)00:46 (12)00:15 (10)01:49 (7)00:21 (8)00:59 (25)00:36 (5)00:26 (11)00:53 (6)00:22 (18)00:51 (15)00:37 (22)00:28 (9)00:50 (14)00:18 (13)
11Greta Knarston16:34+02:0300:57 (9)01:45 (10)03:58 (19)04:49 (19)05:04 (18)05:28 (18)05:43 (17)06:01 (16)06:34 (14)07:04 (14)07:55 (16)08:12 (16)10:11 (17)10:34 (17)11:10 (14)11:49 (14)12:25 (15)13:26 (13)13:47 (16)14:29 (15)14:56 (13)15:26 (13)16:15 (13)16:34 (13)
Counties Manukau00:57 (9)00:48 (10)02:13 (25)00:51 (13)00:15 (6)00:24 (9)00:15 (13)00:18 (13)00:33 (11)00:30 (17)00:51 (18)00:17 (21)01:59 (16)00:23 (19)00:36 (10)00:39 (13)00:36 (25)01:01 (14)00:21 (16)00:42 (8)00:27 (3)00:30 (14)00:49 (12)00:19 (20)
12Jula McMillan16:38+02:0701:05 (18)01:48 (12)03:31 (9)04:23 (10)05:04 (18)05:36 (19)05:50 (19)06:07 (19)06:37 (16)07:15 (18)08:01 (18)08:17 (18)10:13 (18)10:35 (18)11:19 (17)11:57 (18)12:26 (16)13:33 (15)13:54 (17)14:34 (16)15:05 (15)15:31 (14)16:19 (14)16:38 (14)
North West Orienteering Club01:05 (18)00:43 (3)01:43 (9)00:52 (18)00:41 (25)00:32 (22)00:14 (6)00:17 (7)00:30 (4)00:38 (20)00:46 (12)00:16 (13)01:56 (13)00:22 (13)00:44 (19)00:38 (11)00:29 (18)01:07 (18)00:21 (16)00:40 (5)00:31 (12)00:26 (4)00:48 (9)00:19 (20)
13Tajda Bogataj16:39+02:0800:58 (11)01:49 (14)03:28 (7)04:21 (7)04:44 (9)05:10 (9)05:25 (9)05:44 (9)06:26 (13)07:06 (16)07:51 (14)08:06 (14)10:09 (16)10:30 (16)11:15 (16)11:56 (15)12:30 (18)13:28 (14)13:47 (16)14:29 (15)14:57 (14)15:34 (15)16:23 (15)16:39 (15)
Team Slovenia00:58 (11)00:51 (17)01:39 (6)00:53 (20)00:23 (20)00:26 (14)00:15 (13)00:19 (18)00:42 (21)00:40 (24)00:45 (10)00:15 (10)02:03 (19)00:21 (8)00:45 (21)00:41 (16)00:34 (24)00:58 (12)00:19 (12)00:42 (8)00:28 (4)00:37 (24)00:49 (12)00:16 (3)
14Liliana Gotseva17:08+02:3701:10 (21)01:57 (18)03:47 (15)04:34 (14)04:51 (12)05:25 (15)05:47 (18)06:04 (18)06:35 (15)07:06 (16)08:00 (17)08:13 (17)10:05 (15)10:26 (15)11:30 (19)12:14 (19)12:35 (19)14:10 (17)14:24 (19)15:01 (18)15:32 (18)16:01 (18)16:50 (17)17:08 (17)
Team Bulgaria01:10 (21)00:47 (8)01:50 (14)00:47 (8)00:17 (12)00:34 (27)00:22 (26)00:17 (7)00:31 (8)00:31 (18)00:54 (23)00:13 (1)01:52 (11)00:21 (8)01:04 (26)00:44 (20)00:21 (2)01:35 (22)00:14 (1)00:37 (2)00:31 (12)00:29 (11)00:49 (12)00:18 (13)
15Meri  Chkripeska17:35+03:0401:02 (17)01:55 (17)03:47 (15)04:37 (15)04:58 (14)05:24 (14)05:40 (14)05:59 (14)06:41 (17)07:04 (14)07:52 (15)08:10 (15)10:03 (14)10:26 (15)11:15 (16)11:57 (18)12:25 (15)13:20 (12)13:44 (14)14:46 (17)15:17 (16)15:51 (16)17:15 (19)17:35 (20)
Team Macedonia01:02 (17)00:53 (19)01:52 (15)00:50 (10)00:21 (18)00:26 (14)00:16 (19)00:19 (18)00:42 (21)00:23 (7)00:48 (16)00:18 (26)01:53 (12)00:23 (19)00:49 (22)00:42 (19)00:28 (16)00:55 (9)00:24 (22)01:02 (24)00:31 (12)00:34 (22)01:24 (28)00:20 (24)
16Mojca Flerin18:22+03:5101:19 (24)02:13 (24)04:52 (25)05:44 (24)05:59 (23)06:23 (24)06:38 (23)07:00 (23)07:53 (23)08:27 (23)09:15 (22)09:32 (22)11:21 (21)11:44 (21)12:21 (21)13:03 (20)13:34 (20)14:36 (18)15:07 (20)16:04 (20)16:38 (21)17:12 (21)18:04 (21)18:22 (21)
Team Slovenia01:19 (24)00:54 (21)02:39 (29)00:52 (18)00:15 (6)00:24 (9)00:15 (13)00:22 (25)00:53 (24)00:34 (19)00:48 (16)00:17 (21)01:49 (7)00:23 (19)00:37 (11)00:42 (19)00:31 (22)01:02 (15)00:31 (24)00:57 (21)00:34 (18)00:34 (22)00:52 (17)00:18 (13)
17Liesbeth Van De Velde18:46+04:1501:37 (26)02:27 (25)04:13 (21)05:53 (25)06:09 (24)06:37 (25)06:54 (24)07:12 (24)07:46 (22)08:26 (22)09:14 (21)09:29 (21)11:46 (22)12:09 (22)12:49 (22)13:34 (21)13:57 (21)15:14 (19)15:34 (22)16:24 (22)16:55 (23)17:33 (22)18:28 (22)18:46 (22)
Omega01:37 (26)00:50 (13)01:46 (12)01:40 (29)00:16 (10)00:28 (19)00:17 (21)00:18 (13)00:34 (13)00:40 (24)00:48 (16)00:15 (10)02:17 (26)00:23 (19)00:40 (15)00:45 (21)00:23 (5)01:17 (21)00:20 (13)00:50 (14)00:31 (12)00:38 (25)00:55 (20)00:18 (13)
18Aada Forsman19:23+04:5201:09 (19)02:07 (21)04:18 (23)05:18 (22)05:53 (22)06:19 (23)06:37 (22)06:59 (22)07:39 (21)08:26 (22)09:18 (23)09:35 (23)11:48 (23)12:13 (23)12:54 (23)13:42 (22)14:13 (22)15:26 (20)15:52 (24)16:53 (23)17:30 (24)18:04 (24)19:00 (24)19:23 (24)
OK 7701:09 (19)00:58 (24)02:11 (22)01:00 (23)00:35 (24)00:26 (14)00:18 (24)00:22 (25)00:40 (19)00:47 (26)00:52 (21)00:17 (21)02:13 (24)00:25 (25)00:41 (16)00:48 (23)00:31 (22)01:13 (20)00:26 (23)01:01 (23)00:37 (22)00:34 (22)00:56 (21)00:23 (27)
19Tessa Ramsden19:41+05:1001:14 (23)02:10 (23)04:15 (22)05:08 (21)05:27 (20)05:54 (20)06:14 (20)06:37 (20)07:12 (20)07:37 (20)09:47 (24)10:04 (24)12:08 (24)12:33 (24)13:17 (24)13:59 (24)14:30 (24)15:29 (21)15:52 (24)17:14 (24)17:47 (25)18:21 (25)19:21 (25)19:41 (25)
Red Kiwi Orienteering Club01:14 (23)00:56 (23)02:05 (21)00:53 (20)00:19 (14)00:27 (18)00:20 (25)00:23 (27)00:35 (16)00:25 (10)02:10 (27)00:17 (21)02:04 (21)00:25 (25)00:44 (19)00:42 (19)00:31 (22)00:59 (13)00:23 (20)01:22 (28)00:33 (16)00:34 (22)01:00 (23)00:20 (24)
20Iulia Naghibina23:20+08:4901:45 (27)04:12 (28)06:25 (28)07:31 (28)08:00 (27)08:29 (27)08:47 (25)09:09 (25)09:48 (24)10:12 (24)11:04 (25)11:22 (25)13:33 (25)14:04 (25)15:10 (25)16:00 (25)16:39 (25)18:19 (22)18:43 (25)19:56 (25)20:54 (26)21:39 (26)22:55 (26)23:20 (26)
Team Moldova01:45 (27)02:27 (28)02:13 (25)01:06 (26)00:29 (23)00:29 (20)00:18 (24)00:22 (25)00:39 (18)00:24 (8)00:52 (21)00:18 (26)02:11 (23)00:31 (27)01:06 (28)00:50 (25)00:39 (27)01:40 (23)00:24 (22)01:13 (26)00:58 (28)00:45 (27)01:16 (27)00:25 (29)
21Natalia Bondarenco25:37+11:0601:57 (28)03:21 (26)05:58 (27)07:05 (27)07:53 (25)08:27 (26)08:58 (26)09:20 (26)10:16 (25)11:36 (26)12:33 (27)12:53 (27)15:09 (27)15:33 (26)16:23 (26)17:41 (26)18:19 (27)20:21 (24)20:43 (26)21:58 (26)22:54 (27)23:41 (27)25:15 (27)25:37 (27)
Team Moldova01:57 (28)01:24 (27)02:37 (28)01:07 (27)00:48 (26)00:34 (27)00:31 (28)00:22 (25)00:56 (25)01:20 (27)00:57 (25)00:20 (27)02:16 (25)00:24 (21)00:50 (23)01:18 (27)00:38 (26)02:02 (25)00:22 (18)01:15 (27)00:56 (27)00:47 (28)01:34 (29)00:22 (25)
22Annamaria Raduly26:09+11:3802:10 (29)03:32 (27)05:29 (26)06:31 (26)08:00 (27)09:31 (28)09:49 (27)10:10 (27)10:47 (26)11:12 (25)12:04 (26)12:22 (26)14:42 (26)15:57 (27)16:50 (27)17:42 (27)18:10 (26)19:14 (23)22:15 (27)23:18 (27)24:11 (28)24:47 (28)25:46 (28)26:09 (28)
Team Romania02:10 (29)01:22 (26)01:57 (18)01:02 (25)01:29 (27)01:31 (28)00:18 (24)00:21 (21)00:37 (17)00:25 (10)00:52 (21)00:18 (26)02:20 (27)01:15 (28)00:53 (24)00:52 (26)00:28 (16)01:04 (17)03:01 (25)01:03 (25)00:53 (26)00:36 (23)00:59 (22)00:23 (27)
23Talija  Petreska29:53+15:2201:34 (25)05:09 (29)07:24 (29)08:55 (29)11:20 (28)11:51 (29)12:15 (28)12:58 (28)14:11 (27)14:50 (27)16:04 (28)16:25 (28)22:23 (28)22:46 (28)23:52 (28)24:38 (28)25:04 (28)26:08 (25)26:31 (28)27:16 (28)27:48 (29)28:22 (29)29:28 (29)29:53 (29)
Team Macedonia01:34 (25)03:35 (29)02:15 (26)01:31 (28)02:25 (28)00:31 (21)00:24 (27)00:43 (28)01:13 (27)00:39 (22)01:14 (26)00:21 (28)05:58 (28)00:23 (19)01:06 (28)00:46 (22)00:26 (11)01:04 (17)00:23 (20)00:45 (9)00:32 (14)00:34 (22)01:06 (25)00:25 (29)
Ajda  Flašker19:11+04:4001:01 (15)01:55 (17)03:51 (16)04:43 (17)04:59 (16)05:26 (17)05:42 (16)06:02 (17)06:45 (18)07:15 (18)08:12 (19)08:29 (19)10:35 (20)10:58 (20)11:38 (20)13:59 (24)14:24 (23) (N/A)15:25 (21)16:11 (21)16:45 (22)17:37 (23)18:52 (23)19:11 (23)
Team Slovenia01:01 (15)00:54 (21)01:56 (17)00:52 (18)00:16 (10)00:27 (18)00:16 (19)00:20 (20)00:43 (23)00:30 (17)00:57 (25)00:17 (21)02:06 (22)00:23 (19)00:40 (15)02:21 (28)00:25 (8)00:00 (N/A)15:25 (28)00:46 (10)00:34 (18)00:52 (29)01:15 (26)00:19 (20)
Nola Jandrečić+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Croatia00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Slađana  Perać17:32+03:0101:10 (21)02:00 (19)04:20 (24)05:22 (23)05:43 (21)06:10 (22)06:26 (21)06:45 (21) (N/A) (N/A)07:30 (11)07:47 (11)09:51 (13)10:10 (12)10:53 (11)11:43 (13)12:07 (13)13:52 (16)14:13 (18)15:07 (19)15:40 (19)16:12 (19)17:14 (18)17:32 (18)
Team Serbia01:10 (21)00:50 (13)02:20 (27)01:02 (25)00:21 (18)00:27 (18)00:16 (19)00:19 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)07:30 (28)00:17 (21)02:04 (21)00:19 (2)00:43 (17)00:50 (25)00:24 (7)01:45 (24)00:21 (16)00:54 (19)00:33 (16)00:32 (16)01:02 (24)00:18 (13)
Dragana  Dokmanović17:34+03:0301:12 (22)02:08 (22)04:07 (20)05:05 (20)05:23 (19)05:57 (21)15:11 (29) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)15:42 (20)16:21 (20)17:16 (20)17:34 (19)
Team Serbia01:12 (22)00:56 (23)01:59 (19)00:58 (21)00:18 (13)00:34 (27)09:14 (29)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)15:42 (29)00:39 (26)00:55 (20)00:18 (13)
Martina Jircakova+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Amager Orienteringsklub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sarah Righetti17:06+02:3501:02 (17)01:53 (15)03:53 (18)04:43 (17)04:59 (16)05:26 (17)05:42 (16)06:00 (15)07:04 (19)07:25 (19)08:18 (20)08:35 (20)10:20 (19)10:42 (19)11:20 (18)11:57 (18)12:27 (17) (N/A)13:36 (13)14:28 (13)15:21 (17)15:54 (17)16:47 (16)17:06 (16)
DrongO01:02 (17)00:51 (17)02:00 (20)00:50 (10)00:16 (10)00:27 (18)00:16 (19)00:18 (13)01:04 (26)00:21 (5)00:53 (22)00:17 (21)01:45 (3)00:22 (13)00:38 (12)00:37 (9)00:30 (19)00:00 (N/A)13:36 (27)00:52 (17)00:53 (26)00:33 (17)00:53 (18)00:19 (20)
Alicia Friberg15:57+01:2600:57 (9)01:44 (7)03:37 (12)04:29 (12) (N/A)04:59 (6)05:16 (6)05:36 (6)06:09 (6)06:36 (6)07:25 (9)07:43 (10)09:44 (11)10:09 (11)10:54 (12)11:31 (11)11:55 (10)12:51 (10)13:09 (11)13:51 (10)14:20 (9)14:50 (9)15:40 (9)15:57 (9)
IF Hagen00:57 (9)00:47 (8)01:53 (16)00:52 (18)00:00 (N/A)04:59 (29)00:17 (21)00:20 (20)00:33 (11)00:27 (12)00:49 (17)00:18 (26)02:01 (18)00:25 (25)00:45 (21)00:37 (9)00:24 (7)00:56 (11)00:18 (9)00:42 (8)00:29 (5)00:30 (14)00:50 (14)00:17 (7)
Vera Mullerova+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Amager Orienteringsklub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gaëlle Barlet+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Elite MTBO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anastasia Isacova+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Moldova00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Galina Rîbediuc15:11+00:4000:54 (3)01:40 (3)03:53 (18)04:44 (18)04:58 (14)05:20 (13)05:36 (13)05:55 (13)06:26 (13)06:45 (10)07:28 (10)07:43 (10)09:40 (8)10:01 (8)10:34 (8)11:11 (8)11:31 (7) (N/A)12:26 (5)13:03 (5)13:35 (5)14:03 (5)14:54 (5)15:11 (5)
Team Moldova00:54 (3)00:46 (6)02:13 (25)00:51 (13)00:14 (2)00:22 (4)00:16 (19)00:19 (18)00:31 (8)00:19 (1)00:43 (6)00:15 (10)01:57 (15)00:21 (8)00:33 (4)00:37 (9)00:20 (1)00:00 (N/A)12:26 (26)00:37 (2)00:32 (14)00:28 (9)00:51 (16)00:17 (7)
Marija  Ćosić+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Serbia00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Petra Dittrichova+-15:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Amager Orienteringsklub00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)