Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 2 - SOL 6 in WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, Kladje, 10. 8. 2019
Kategorija: BEGINNERS

NIme / klubČasZaostanekS-6666-5353-5555-6262-5757-6363-6464-6565-5959-F
1Delania Hölzer26:24+00:0004:40 (5)05:53 (6)09:48 (1)12:12 (2)15:09 (4)17:31 (2)19:03 (2)20:53 (2)24:10 (2)26:24 (3)
OL Team Lippe105% (5)103% (4)84% (1)99% (4)100% (4)99% (2)83% (2)102% (3)102% (3)123% (7)
2Maja Tušar28:36+02:1205:44 (10)06:46 (7)14:10 (8)16:15 (6)20:02 (7)21:41 (7)23:10 (6)24:35 (5)26:51 (3)28:36 (4)
OK Azimut129% (10)87% (2)159% (9)86% (1)128% (7)69% (1)80% (1)79% (2)70% (2)96% (3)
3Janja Bevk30:41+04:1704:20 (3)05:36 (3)09:57 (2)12:12 (2)14:57 (3)20:08 (3)22:03 (3)23:57 (3)28:18 (4)30:41 (5)
98% (3)107% (5)94% (2)92% (3)93% (3)216% (18)104% (4)106% (4)135% (7)131% (9)
4Marjana Kenda30:43+04:1904:20 (3)05:31 (1)09:59 (3)12:14 (3)14:56 (2)20:09 (4)22:04 (4)23:59 (4)28:20 (5)30:43 (6)
98% (3)100% (3)96% (3)92% (3)92% (2)217% (19)104% (4)106% (5)135% (7)131% (9)
5Enej Česnik35:38+09:1405:18 (8)06:54 (8)11:54 (4)14:37 (4)18:25 (5)20:52 (5)23:05 (5)29:14 (6)34:00 (6)35:38 (7)
120% (8)135% (11)108% (5)112% (5)129% (8)102% (3)120% (7)342% (20)147% (10)90% (1)
6Leila Ema Poženel35:53+09:2906:45 (14)08:14 (11)13:46 (6)16:47 (7)20:46 (8)23:28 (8)26:00 (8)29:26 (7)34:06 (7)35:53 (8)
Orientacijski klub Komenda152% (14)125% (7)119% (7)124% (7)135% (10)113% (8)137% (9)191% (14)144% (9)98% (4)
7Rene Česnik35:59+09:3505:31 (9)07:05 (9)12:04 (5)15:06 (5)18:32 (6)21:09 (6)23:18 (7)29:39 (8)34:11 (8)35:59 (9)
124% (9)132% (9)107% (4)125% (8)116% (5)109% (4)116% (6)353% (21)140% (8)99% (5)
8Matic Peternelj37:08+10:4405:06 (7)07:19 (10)14:46 (10)19:17 (10)23:18 (10)25:59 (10)28:49 (9)31:09 (9)34:54 (9)37:08 (10)
115% (7)187% (18)160% (10)186% (14)136% (11)112% (7)153% (14)130% (6)116% (5)123% (7)
9Herwig Hierzegger39:35+13:1107:28 (15)09:29 (16)16:04 (12)20:10 (11)23:45 (12)26:26 (11)29:01 (10)31:58 (10)36:48 (10)39:35 (11)
Wiener Akad. TV168% (15)170% (15)142% (8)168% (12)121% (6)112% (7)140% (11)164% (12)149% (11)153% (15)
10Anže Obid42:18+15:5406:28 (12)08:42 (13)13:51 (7)17:44 (9)23:28 (11)27:28 (12)30:07 (11)34:07 (11)39:36 (11)42:18 (12)
OK Azimut146% (12)189% (19)111% (6)160% (10)194% (14)167% (15)143% (12)222% (16)170% (18)149% (14)
11Michael Pfeifer43:33+17:0904:00 (1)05:36 (3)14:38 (9)17:44 (9)21:53 (9)25:07 (9)31:48 (12)36:00 (12)41:01 (12)43:33 (13)
OLC Graz90% (1)135% (11)194% (14)127% (9)141% (12)135% (11)361% (22)233% (17)155% (15)139% (13)
12Kolmanics Karl45:55+19:3108:13 (17)10:12 (18)22:12 (18)25:05 (15)29:55 (13)32:33 (13)35:01 (13)38:03 (13)42:57 (13)45:55 (14)
HSV Klagenfurt185% (17)168% (14)258% (18)118% (6)164% (13)110% (5)133% (8)169% (13)152% (13)163% (17)
13Timeja Prezelj47:18+20:5407:42 (16)09:22 (15)24:52 (19)29:12 (17)33:11 (16)36:00 (16)38:41 (14)41:12 (14)44:54 (14)47:18 (15)
OK Azimut174% (16)141% (12)333% (21)178% (13)135% (10)117% (9)145% (13)140% (9)114% (4)132% (10)
14Astrid Komanics52:31+26:0706:26 (11)08:19 (12)19:00 (14)23:02 (12)31:32 (15)35:31 (15)39:18 (15)42:13 (15)49:20 (15)52:31 (16)
HSV Klagenfurt145% (11)159% (13)230% (16)166% (11)288% (18)166% (14)205% (17)162% (11)220% (20)175% (18)
15Gregor Leskovšek56:59+30:3506:30 (13)08:45 (14)17:20 (13)23:03 (13)29:58 (14)34:44 (14)39:33 (16)45:04 (16)49:59 (16)56:59 (17)
OK Azimut147% (13)190% (20)185% (13)235% (18)234% (16)199% (17)260% (18)306% (19)152% (14)385% (21)
16Špela Kenda60:22+33:5804:45 (6)05:47 (4)15:36 (11)42:45 (20)45:03 (17)53:05 (19)55:10 (18)56:35 (18)58:38 (17)60:22 (18)
OK Azimut107% (6)87% (2)211% (15)1116% (23)78% (1)335% (22)113% (5)79% (2)63% (1)95% (2)
17Jaime Redondo Barthelemy62:21+35:5709:43 (20)14:12 (21)28:14 (20)39:18 (19)45:18 (18)48:26 (17)51:00 (17)53:46 (17)59:56 (18)62:21 (19)
Malarruta219% (20)379% (23)302% (19)455% (22)203% (15)131% (10)139% (10)154% (10)191% (19)133% (11)
18Maja Ugrin65:40+39:1608:15 (18)09:46 (17)20:35 (16)25:29 (16)48:38 (19)52:00 (18)55:33 (19)57:56 (19)62:50 (19)65:40 (20)
OK Tivoli186% (18)128% (8)233% (17)201% (16)785% (21)140% (13)192% (16)132% (8)152% (13)156% (16)
19Tone Vrbinc72:12+45:4810:48 (21)12:55 (20)21:30 (17)32:24 (18)50:14 (20)54:42 (20)59:35 (20)63:12 (20)68:34 (20)72:12 (22)
244% (21)179% (17)185% (13)448% (21)605% (20)186% (16)264% (19)201% (15)166% (17)200% (19)
20Lea Golob84:58+58:3418:32 (22)21:32 (22)36:43 (21)45:05 (21)52:16 (21)58:40 (21)64:38 (21)71:04 (21)80:30 (21)84:58 (23)
418% (22)254% (22)327% (20)344% (20)244% (17)267% (21)323% (21)357% (22)292% (21)246% (20)
21Luka Pivk107:38+81:1404:30 (4)05:50 (5)62:38 (22)67:27 (22)90:46 (23)94:08 (22)97:38 (22)99:59 (22)105:08 (1)107:38 (1)
OK Azimut102% (4)113% (6)1222% (23)198% (15)790% (22)140% (13)189% (15)131% (7)159% (16)138% (12)
Monica Kemenater157:37+131:1366:39 (23)68:46 (23)84:52 (23)91:14 (23)105:35 (1)111:20 (1)116:49 (1)121:38 (1) (N/A)157:37 (2)
Lessinia Orienteering1503% (23)179% (17)346% (22)262% (19)486% (19)240% (20)296% (20)268% (18)0% (N/A)8676% (22)
Ute Hierzegger68:26+42:0209:43 (20)12:09 (19)19:54 (15)24:50 (14)54:24 (22) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)68:26 (21)
Wiener Akad. TV219% (20)206% (21)167% (11)203% (17)1002% (23)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)3767% (23)
Elvira Herreria+-27:36 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ekoimpress0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)