Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 8. 2019
Kategorija: BEGINNERS

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3333-3737-3838-4545-4949-5050-7575-6767-F
2Delania Hölzer22:49+00:0002:23 (1)04:01 (1)06:18 (1)08:29 (1)11:58 (1)15:47 (1)17:59 (1)19:58 (1)21:17 (1)22:49 (1)
OL Team Lippe02:23 (1)01:38 (2)02:17 (1)02:11 (3)03:29 (1)03:49 (1)02:12 (8)01:59 (1)01:19 (1)01:32 (3)
3Anže Obid31:08+08:1903:06 (3)05:01 (3)07:23 (2)11:12 (3)15:54 (3)20:55 (2)22:51 (2)28:06 (2)29:39 (2)31:08 (2)
OK Azimut03:06 (3)01:55 (3)02:22 (2)03:49 (8)04:42 (10)05:01 (2)01:56 (4)05:15 (6)01:33 (3)01:29 (2)
4Giorgia Sessi33:38+10:4903:10 (4)05:19 (4)08:40 (3)13:33 (6)17:28 (5)23:04 (4)25:12 (4)30:00 (3)32:02 (3)33:38 (3)
Orienteering Trieste03:10 (4)02:09 (4)03:21 (7)04:53 (11)03:55 (3)05:36 (6)02:08 (6)04:48 (4)02:02 (10)01:36 (4)
5Mark Rupnik35:50+13:0103:58 (8)06:45 (8)10:07 (6)13:25 (5)17:30 (6)24:12 (5)26:37 (7)31:42 (4)33:36 (4)35:50 (4)
03:58 (8)02:47 (10)03:22 (8)03:18 (7)04:05 (4)06:42 (9)02:25 (9)05:05 (5)01:54 (8)02:14 (11)
6Herwig Hierzegger36:04+13:1503:42 (7)06:07 (7)09:04 (5)11:57 (4)16:20 (4)21:44 (3)24:18 (3)32:19 (5)34:08 (5)36:04 (5)
Wiener Akad. TV03:42 (7)02:25 (7)02:57 (5)02:53 (5)04:23 (5)05:24 (4)02:34 (11)08:01 (11)01:49 (5)01:56 (8)
7Luka Pivk36:48+13:5902:44 (2)04:21 (2)12:45 (11)14:08 (7)18:36 (7)25:10 (8)26:10 (6)33:57 (7)35:28 (7)36:48 (6)
OK Azimut02:44 (2)01:37 (1)08:24 (13)01:23 (1)04:28 (8)06:34 (8)01:00 (1)07:47 (10)01:31 (2)01:20 (1)
8Oskar Rupnik37:11+14:2205:59 (13)08:17 (10)12:23 (10)14:38 (9)19:06 (8)24:26 (6)26:09 (5)32:34 (6)35:27 (6)37:11 (7)
05:59 (13)02:18 (6)04:06 (10)02:15 (4)04:28 (8)05:20 (3)01:43 (2)06:25 (7)02:53 (11)01:44 (5)
9Timeja Prezelj38:05+15:1603:11 (5)05:39 (5)10:28 (7)17:54 (10)21:32 (10)27:56 (9)30:08 (9)34:05 (8)36:05 (8)38:05 (8)
OK Azimut03:11 (5)02:28 (8)04:49 (11)07:26 (12)03:38 (2)06:24 (7)02:12 (8)03:57 (3)02:00 (9)02:00 (9)
10Astrid Komanics38:43+15:5404:40 (10)08:22 (11)11:05 (9)14:15 (8)19:13 (9)24:42 (7)28:00 (8)35:03 (9)36:52 (9)38:43 (9)
HSV Klagenfurt04:40 (10)03:42 (12)02:43 (3)03:10 (6)04:58 (11)05:29 (5)03:18 (12)07:03 (8)01:49 (5)01:51 (6)
11Kolmanics Karl42:55+20:0603:36 (6)05:52 (6)08:41 (4)10:48 (2)15:21 (2)34:16 (10)36:02 (10)39:09 (10)41:00 (10)42:55 (10)
HSV Klagenfurt03:36 (6)02:16 (5)02:49 (4)02:07 (2)04:33 (9)18:55 (13)01:46 (3)03:07 (2)01:51 (6)01:55 (7)
12Jaime Redondo Barthelemy59:19+36:3006:02 (14)08:45 (12)15:22 (12)19:52 (12)27:45 (13)35:36 (12)39:19 (13)54:45 (13)56:37 (13)59:19 (12)
Malarruta06:02 (14)02:43 (9)06:37 (12)04:30 (9)07:53 (13)07:51 (11)03:43 (13)15:26 (13)01:52 (7)02:42 (12)
13Gregor Leskovšek67:54+45:0504:06 (9)14:44 (14)18:16 (13)22:50 (14)27:15 (12)34:58 (11)36:55 (11)62:40 (14)65:44 (14)67:54 (14)
OK Azimut04:06 (9)10:38 (14)03:32 (9)04:34 (10)04:25 (6)07:43 (10)01:57 (5)25:45 (14)03:04 (13)02:10 (10)
Monica Kemenater59:38+36:4904:53 (12)08:59 (13) (N/A)18:57 (11)26:12 (11)35:46 (13)41:44 (14)52:46 (12)56:05 (12)59:38 (13)
Lessinia Orienteering04:53 (12)04:06 (13)00:00 (N/A)18:57 (14)07:15 (12)09:34 (12)05:58 (14)11:02 (12)03:19 (14)03:33 (14)
Elvira Herreria+-23:11 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ekoimpress00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ute Hierzegger52:47+29:5804:42 (11)07:44 (9)11:00 (8)22:33 (13) (N/A)36:29 (14)38:57 (12)46:33 (11)49:29 (11)52:47 (11)
Wiener Akad. TV04:42 (11)03:02 (11)03:16 (6)11:33 (13)00:00 (N/A)36:29 (14)02:28 (10)07:36 (9)02:56 (12)03:18 (13)