Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 8. 2019
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-3434-3232-4444-4343-4242-4040-4747-7272-6464-5757-5656-5555-5454-6666-6565-7474-7676-F
1Blaž Kölner66:44+00:0003:54 (8)05:07 (5)08:14 (7)08:59 (6)10:00 (4)12:13 (1)15:30 (1)26:12 (1)31:09 (1)39:05 (2)41:05 (2)42:54 (2)51:19 (2)53:45 (3)56:04 (4)64:00 (6)64:51 (6)66:44 (6)
Orientacijski klub Komenda03:54 (8)01:13 (3)03:07 (12)00:45 (1)01:01 (2)02:13 (1)03:17 (1)10:42 (1)04:57 (6)07:56 (1)02:00 (3)01:49 (6)08:25 (1)02:26 (1)02:19 (1)07:56 (2)00:51 (2)01:53 (2)
2Bojan Jevševar73:49+07:0503:32 (5)04:33 (2)06:55 (1)07:50 (1)09:22 (1)12:14 (2)16:40 (2)31:24 (3)35:36 (3)44:39 (4)46:49 (3)48:36 (3)57:06 (3)60:28 (4)63:00 (5)70:24 (7)71:38 (7)73:49 (7)
OK Brežice03:32 (5)01:01 (1)02:22 (7)00:55 (4)01:32 (6)02:52 (3)04:26 (6)14:44 (4)04:12 (1)09:03 (2)02:10 (4)01:47 (5)08:30 (2)03:22 (5)02:32 (3)07:24 (1)01:14 (8)02:11 (3)
3Tommaso Civera83:22+16:3802:25 (1)03:46 (1)08:37 (10)09:26 (8)10:25 (5)13:10 (4)18:24 (5)29:53 (2)34:54 (2)44:00 (3)47:57 (4)50:21 (4)64:39 (4)67:45 (5)70:53 (6)80:35 (8)81:32 (8)83:22 (8)
Agorosso02:25 (1)01:21 (4)04:51 (13)00:49 (2)00:59 (1)02:45 (2)05:14 (8)11:29 (2)05:01 (7)09:06 (3)03:57 (13)02:24 (13)14:18 (13)03:06 (3)03:08 (7)09:42 (6)00:57 (3)01:50 (1)
4Marko Obid84:11+17:2703:17 (3)04:44 (3)07:08 (3)08:35 (3)09:59 (3)13:41 (5)17:58 (3)33:56 (5)39:42 (5)50:50 (5)53:06 (5)54:46 (5)66:17 (5)68:54 (6)71:20 (7)80:36 (9)81:34 (9)84:11 (9)
OK Azimut03:17 (3)01:27 (6)02:24 (8)01:27 (12)01:24 (4)03:42 (10)04:17 (4)15:58 (6)05:46 (11)11:08 (8)02:16 (5)01:40 (4)11:31 (6)02:37 (2)02:26 (2)09:16 (5)00:58 (5)02:37 (9)
5Janko Bačnar86:29+19:4503:50 (7)05:00 (4)07:07 (2)08:12 (2)09:37 (2)12:37 (3)20:23 (7)38:07 (7)42:34 (6)52:28 (7)56:18 (7)58:19 (7)67:29 (6)71:04 (7)73:54 (8)82:27 (10)83:52 (10)86:29 (10)
OK Azimut03:50 (7)01:10 (2)02:07 (3)01:05 (8)01:25 (5)03:00 (4)07:46 (12)17:44 (8)04:27 (2)09:54 (4)03:50 (12)02:01 (9)09:10 (3)03:35 (6)02:50 (4)08:33 (4)01:25 (13)02:37 (9)
6Antonio Carbonell Martin89:27+22:4303:29 (4)05:24 (6)08:26 (8)09:30 (9)10:41 (7)13:52 (6)18:04 (4)32:44 (4)37:28 (4)51:40 (6)55:16 (6)57:38 (6)71:39 (8)75:01 (8)78:06 (9)86:17 (11)87:15 (11)89:27 (11)
CEAM-O Ibi03:29 (4)01:55 (10)03:02 (11)01:04 (7)01:11 (3)03:11 (5)04:12 (3)14:40 (3)04:44 (3)14:12 (11)03:36 (11)02:22 (12)14:01 (12)03:22 (5)03:05 (6)08:11 (3)00:58 (5)02:12 (5)
7Sergio Aranda Escriche94:38+27:5404:10 (11)10:01 (13)12:37 (12)13:41 (12)15:51 (12)19:30 (12)23:00 (11)43:48 (10)50:08 (10)60:40 (10)63:18 (10)64:56 (10)74:34 (9)78:18 (10)81:31 (11)91:17 (12)92:20 (12)94:38 (12)
Valencia Orientación04:10 (11)05:51 (14)02:36 (10)01:04 (7)02:10 (13)03:39 (9)03:30 (2)20:48 (13)06:20 (14)10:32 (7)02:38 (7)01:38 (3)09:38 (4)03:44 (8)03:13 (8)09:46 (7)01:03 (6)02:18 (6)
8Herfried Trummer96:28+29:4404:04 (10)05:32 (7)07:40 (4)08:48 (4)10:33 (6)14:23 (7)19:37 (6)38:03 (6)43:28 (7)53:50 (8)56:46 (8)58:42 (8)70:45 (7)76:24 (9)80:29 (10)91:30 (13)92:51 (13)96:28 (13)
OC Fürstenfeld04:04 (10)01:28 (7)02:08 (4)01:08 (9)01:45 (10)03:50 (11)05:14 (8)18:26 (9)05:25 (8)10:22 (5)02:56 (9)01:56 (8)12:03 (9)05:39 (11)04:05 (10)11:01 (9)01:21 (11)03:37 (14)
9Fabrizio Berni99:18+32:3404:00 (9)05:45 (9)07:46 (5)09:14 (7)11:55 (10)16:51 (10)22:35 (10)39:42 (8)45:37 (8)60:37 (9)62:32 (9)64:38 (9)76:25 (10)80:02 (11)83:38 (12)95:51 (14)97:06 (14)99:18 (14)
Polisportiva Besanese04:00 (9)01:45 (9)02:01 (2)01:28 (13)02:41 (14)04:56 (14)05:44 (9)17:07 (7)05:55 (12)15:00 (13)01:55 (2)02:06 (10)11:47 (8)03:37 (7)03:36 (9)12:13 (13)01:15 (9)02:12 (5)
10Guillaume Goin109:54+43:1003:12 (2)05:35 (8)07:57 (6)08:55 (5)11:04 (8)14:35 (8)21:46 (9)41:03 (9)47:12 (9)60:56 (11)63:39 (11)65:31 (11)79:53 (12)86:30 (13)93:30 (13)106:03 (1)107:16 (1)109:54 (1)
A C Beauchamp03:12 (2)02:23 (11)02:22 (7)00:58 (5)02:09 (12)03:31 (7)07:11 (11)19:17 (11)06:09 (13)13:44 (9)02:43 (8)01:52 (7)14:22 (14)06:37 (13)07:00 (12)12:33 (14)01:13 (7)02:38 (10)
11Roelof Posthouwer110:30+43:4615:13 (14)16:39 (14)19:05 (13)20:19 (13)21:52 (13)26:20 (13)30:38 (12)49:44 (11)54:32 (11)65:04 (12)67:25 (12)68:59 (12)79:53 (12)86:15 (12)96:22 (14)106:25 (2)107:49 (2)110:30 (2)
olv MINOR15:13 (14)01:26 (5)02:26 (9)01:14 (10)01:33 (7)04:28 (12)04:18 (5)19:06 (10)04:48 (5)10:32 (7)02:21 (6)01:34 (2)10:54 (5)06:22 (12)10:07 (13)10:03 (8)01:24 (12)02:41 (11)
12Tom Ballik125:49+59:0505:20 (12)09:00 (12)10:58 (11)11:51 (11)13:41 (11)18:14 (11)36:41 (13)52:30 (12)58:05 (12)72:03 (13)73:50 (13)75:13 (13)87:30 (13)99:56 (14)111:13 (2)122:23 (4)123:04 (4)125:49 (4)
WAT.OL05:20 (12)03:40 (13)01:58 (1)00:53 (3)01:50 (11)04:33 (13)18:27 (14)15:49 (5)05:35 (10)13:58 (10)01:47 (1)01:23 (1)12:17 (10)12:26 (14)11:17 (14)11:10 (10)00:41 (1)02:45 (12)
13Emanuele Brugali154:37+87:5303:48 (6)06:14 (10)08:34 (9)09:53 (10)11:32 (9)15:07 (9)21:31 (8)53:33 (13)58:19 (13)113:17 (1)117:36 (1)119:48 (1)131:27 (1)135:55 (2)138:51 (3)150:42 (5)152:10 (5)154:37 (5)
Agorosso03:48 (6)02:26 (12)02:20 (5)01:19 (11)01:39 (8)03:35 (8)06:24 (10)32:02 (14)04:46 (4)54:58 (14)04:19 (14)02:12 (11)11:39 (7)04:28 (9)02:56 (5)11:51 (12)01:28 (14)02:27 (7)
Raül Porta Calandre+-67:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Xinoxano Orientació00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Igor Gavrilov+-67:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mickaël Parzych+-67:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Sud Médoc Orientation Gironde00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Freddy Grimault+-67:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Poitiers Course d'Orientation00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Erik Fuhrmann+-67:16 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Ekoimpress00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Peter Ferluga123:50+57:0606:34 (13)08:04 (11) (N/A)25:08 (14)26:51 (14)30:06 (14)40:34 (14)60:07 (14)65:42 (14)80:32 (14)83:35 (14)86:07 (14)98:29 (14)103:21 (1)108:20 (1)119:40 (3)120:59 (3)123:50 (3)
SSD-AŠZ GAJA06:34 (13)01:30 (8)00:00 (N/A)25:08 (14)01:43 (9)03:15 (6)10:28 (13)19:33 (12)05:35 (10)14:50 (12)03:03 (10)02:32 (14)12:22 (11)04:52 (10)04:59 (11)11:20 (11)01:19 (10)02:51 (13)