Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 8. 2019
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-4242-4444-4141-3434-4646-5151-5353-6565-6969-7676-7373-7070-6767-F
1Jean-laurent BODY42:37+00:0002:59 (3)04:17 (4)06:56 (2)10:42 (3)13:44 (3)18:45 (3)22:35 (2)26:17 (2)33:07 (1)35:42 (1)37:05 (1)38:15 (2)41:36 (2)42:37 (2)
Espace Chambéry Orientation02:59 (3)01:18 (5)02:39 (2)03:46 (6)03:02 (1)05:01 (2)03:50 (1)03:42 (3)06:50 (2)02:35 (2)01:23 (1)01:10 (2)03:21 (2)01:01 (3)
2Janez Pretnar44:04+01:2703:01 (4)04:03 (1)06:35 (1)12:32 (4)16:16 (4)21:31 (4)25:45 (4)28:58 (4)34:58 (2)37:15 (2)39:07 (2)40:10 (3)43:06 (3)44:04 (3)
Kamniški orientacijski klub03:01 (4)01:02 (2)02:32 (1)05:57 (9)03:44 (3)05:15 (3)04:14 (3)03:13 (2)06:00 (1)02:17 (1)01:52 (4)01:03 (1)02:56 (1)00:58 (2)
3Olaf Binsch51:15+08:3802:59 (3)04:16 (3)11:04 (6)13:19 (5)17:47 (5)23:06 (5)28:07 (5)32:14 (5)40:05 (4)43:17 (4)44:48 (4)46:08 (5)50:03 (4)51:15 (4)
The Hague Orienteering Runners02:59 (3)01:17 (4)06:48 (7)02:15 (2)04:28 (6)05:19 (4)05:01 (6)04:07 (4)07:51 (3)03:12 (4)01:31 (2)01:20 (4)03:55 (4)01:12 (6)
4Herwig Allwinger51:22+08:4502:44 (1)04:13 (2)07:15 (4)08:53 (1)12:32 (1)18:42 (2)22:33 (1)28:37 (3)39:25 (3)42:25 (3)44:06 (3)45:24 (4)50:07 (5)51:22 (5)
Leibnitzer AC -Orienteering02:44 (1)01:29 (6)03:02 (4)01:38 (1)03:39 (2)06:10 (7)03:51 (2)06:04 (8)10:48 (6)03:00 (3)01:41 (3)01:18 (3)04:43 (6)01:15 (7)
5Martin Vojvodik70:17+27:4003:47 (6)07:26 (7)17:50 (8)23:09 (8)26:55 (8)32:40 (7)37:57 (7)42:51 (6)55:16 (5)60:08 (5)62:14 (5)63:57 (6)69:05 (6)70:17 (6)
SKOB Ostrava03:47 (6)03:39 (7)10:24 (8)05:19 (8)03:46 (4)05:45 (6)05:17 (7)04:54 (6)12:25 (7)04:52 (7)02:06 (5)01:43 (7)05:08 (7)01:12 (6)
6Vladimir Trivunović76:04+33:2705:20 (8)06:21 (6)10:06 (5)13:59 (6)21:34 (6)27:03 (6)31:26 (6)45:49 (7)56:01 (7)60:46 (6)65:35 (6)67:12 (7)74:52 (7)76:04 (7)
OK Sova05:20 (8)01:01 (1)03:45 (5)03:53 (7)07:35 (9)05:29 (5)04:23 (5)14:23 (9)10:12 (5)04:45 (6)04:49 (7)01:37 (6)07:40 (9)01:12 (6)
7Mareks Strauss77:16+34:3904:42 (7)09:37 (8)15:49 (7)19:09 (7)23:43 (7)35:42 (8)42:44 (8)47:28 (8)55:35 (6)68:04 (7)70:26 (7)71:51 (8)76:00 (8)77:16 (8)
Motokurzeme04:42 (7)04:55 (8)06:12 (6)03:20 (5)04:34 (7)11:59 (8)07:02 (8)04:44 (5)08:07 (4)12:29 (8)02:22 (6)01:25 (5)04:09 (5)01:16 (8)
8György Horányi98:41+56:0405:51 (9)13:15 (9)24:57 (9)27:56 (9)32:45 (9)48:14 (9)56:45 (9)62:20 (9)80:59 (8)84:39 (8)89:45 (8)91:44 (9)97:22 (9)98:41 (9)
Paksi Sportegyesület05:51 (9)07:24 (9)11:42 (9)02:59 (4)04:49 (8)15:29 (9)08:31 (9)05:35 (7)18:39 (8)03:40 (5)05:06 (8)01:59 (8)05:38 (8)01:19 (9)
Xavier Torras Boldú+-43:23 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Sergey Skopinski+-43:23 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Stefano Brambilla36:10+-7:3303:16 (5)04:22 (5)07:06 (3)09:36 (2)13:33 (2)18:33 (1)22:49 (3)26:01 (1) (N/A) (N/A) (N/A)31:47 (1)35:16 (1)36:10 (1)
CO203:16 (5)01:06 (3)02:44 (3)02:30 (3)03:57 (5)05:00 (1)04:16 (4)03:12 (1)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)31:47 (9)03:29 (3)00:54 (1)
Thierry Eynard+-43:23 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Convergence00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)