Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 8. 2019
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-4242-4444-4646-5050-5151-5252-7070-7676-F
1Jacques Silvestre34:16+00:0003:51 (1)05:52 (1)08:28 (1)12:43 (1)16:01 (1)20:46 (1)27:23 (1)30:58 (1)34:16 (1)
C.O.Liege03:51 (1)02:01 (3)02:36 (5)04:15 (1)03:18 (1)04:45 (8)06:37 (1)03:35 (4)03:18 (8)
2Libor Makovicka35:37+01:2103:59 (2)06:28 (2)09:16 (3)13:33 (2)18:21 (3)22:07 (2)29:34 (2)32:47 (2)35:37 (2)
co colmar03:59 (2)02:29 (5)02:48 (9)04:17 (2)04:48 (4)03:46 (1)07:27 (3)03:13 (2)02:50 (4)
3Janko Lapajne45:02+10:4605:16 (6)07:38 (4)10:16 (4)18:10 (4)24:00 (4)28:11 (3)37:31 (3)41:43 (3)45:02 (3)
OK Azimut05:16 (6)02:22 (4)02:38 (6)07:54 (7)05:50 (6)04:11 (5)09:20 (8)04:12 (5)03:19 (9)
4Vlado Sedej45:17+11:0104:56 (4)11:00 (8)13:24 (7)19:16 (5)24:18 (5)28:45 (4)37:50 (4)42:08 (4)45:17 (4)
OK Azimut04:56 (4)06:04 (10)02:24 (2)05:52 (4)05:02 (5)04:27 (7)09:05 (7)04:18 (6)03:09 (7)
5Franz Käfer45:56+11:4005:05 (5)06:42 (3)08:59 (2)14:08 (3)18:05 (2)28:56 (5)38:49 (5)43:12 (5)45:56 (5)
HSV Pinkafeld05:05 (5)01:37 (1)02:17 (1)05:09 (3)03:57 (3)10:51 (11)09:53 (10)04:23 (7)02:44 (3)
6Gilles Baguerey47:29+13:1308:52 (9)12:15 (9)14:43 (9)21:50 (9)29:51 (6)33:42 (6)41:26 (6)44:55 (6)47:29 (6)
co colmar08:52 (9)03:23 (8)02:28 (4)07:07 (5)08:01 (8)03:51 (2)07:44 (4)03:29 (3)02:34 (2)
7Charles Nelson49:30+15:1408:11 (8)09:52 (7)12:33 (5)20:44 (6)30:49 (8)34:49 (7)42:02 (7)46:28 (7)49:30 (7)
OK Azimut08:11 (8)01:41 (2)02:41 (7)08:11 (10)10:05 (10)04:00 (4)07:13 (2)04:26 (8)03:02 (5)
8Ivano Benini49:56+15:4009:36 (10)12:34 (10)15:21 (10)27:57 (11)31:36 (9)35:52 (9)44:22 (8)47:31 (8)49:56 (8)
Polisportiva Besanese09:36 (10)02:58 (6)02:47 (8)12:36 (11)03:39 (2)04:16 (6)08:30 (5)03:09 (1)02:25 (1)
9Günther Prommer55:44+21:2810:04 (11)18:06 (11)20:32 (11)27:45 (10)34:14 (11)39:05 (11)48:06 (10)52:35 (9)55:44 (9)
NF Brückl10:04 (11)08:02 (11)02:26 (3)07:13 (6)06:29 (7)04:51 (9)09:01 (6)04:29 (9)03:09 (7)
10Keijo Rantala58:56+24:4006:06 (7)09:11 (5)13:02 (6)21:11 (7)34:07 (10)38:03 (10)49:58 (11)54:45 (10)58:56 (10)
Karkki-Rasti06:06 (7)03:05 (7)03:51 (11)08:09 (9)12:56 (11)03:56 (3)11:55 (11)04:47 (10)04:11 (11)
11Jean-Claude Dupont76:14+41:5804:43 (3)09:51 (6)13:25 (8)21:31 (8)29:58 (7)35:12 (8)44:49 (9)72:11 (11)76:14 (11)
C.O.Liege04:43 (3)05:08 (9)03:34 (10)08:06 (8)08:27 (9)05:14 (10)09:37 (9)27:22 (11)04:03 (10)
Walter Peraro+-35:44 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Lessinia Orienteering00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)