Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - DAN 3 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 11. 8. 2019
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-3434-4141-4040-4242-4343-4646-5151-5252-6666-7474-7676-F
1Monica Aguilera45:18+00:0003:21 (1)06:53 (2)09:25 (2)12:21 (1)13:27 (1)16:06 (1)21:53 (1)25:38 (1)32:24 (1)41:32 (1)42:46 (2)45:18 (3)
Club Orientació Catalunya03:21 (1)03:32 (9)02:32 (3)02:56 (1)01:06 (1)02:39 (2)05:47 (1)03:45 (4)06:46 (4)09:08 (1)01:14 (1)02:32 (1)
2Sue Bett48:01+02:4303:51 (2)06:58 (3)08:49 (1)13:39 (2)14:54 (2)17:42 (2)24:45 (2)27:37 (2)32:37 (2)43:11 (2)44:35 (3)48:01 (4)
Southern Navigators03:51 (2)03:07 (5)01:51 (1)04:50 (4)01:15 (2)02:48 (3)07:03 (2)02:52 (1)05:00 (1)10:34 (3)01:24 (3)03:26 (6)
3Mietta Groeneveld54:28+09:1007:04 (9)09:41 (7)11:54 (6)16:20 (4)17:47 (3)20:10 (3)28:57 (3)33:26 (3)39:55 (3)50:10 (3)51:27 (4)54:28 (5)
The Hague Orienteering Runners07:04 (9)02:37 (1)02:13 (2)04:26 (3)01:27 (3)02:23 (1)08:47 (5)04:29 (6)06:29 (3)10:15 (2)01:17 (2)03:01 (4)
4Tünde Allwinger63:44+18:2605:43 (6)08:56 (6)11:38 (5)17:05 (5)19:11 (4)22:16 (4)32:44 (5)38:07 (5)43:49 (5)57:45 (4)59:28 (5)63:44 (6)
Leibnitzer AC -Orienteering05:43 (6)03:13 (6)02:42 (4)05:27 (5)02:06 (6)03:05 (5)10:28 (9)05:23 (9)05:42 (2)13:56 (6)01:43 (7)04:16 (9)
5Sarah Louise Francis64:57+19:3904:33 (4)07:30 (4)10:52 (4)18:19 (6)20:27 (6)24:55 (6)33:44 (6)38:14 (6)46:03 (6)60:28 (5)62:12 (6)64:57 (7)
Southern Navigators04:33 (4)02:57 (3)03:22 (8)07:27 (10)02:08 (7)04:28 (11)08:49 (6)04:30 (7)07:49 (7)14:25 (7)01:44 (8)02:45 (2)
6Nadia van Buuren67:57+22:3910:38 (11)13:53 (10)20:10 (10)24:30 (10)26:24 (10)29:17 (10)37:08 (9)41:23 (8)52:08 (9)63:21 (7)64:53 (8)67:57 (8)
Orienteering Trieste10:38 (11)03:15 (7)06:17 (11)04:20 (2)01:54 (5)02:53 (4)07:51 (3)04:15 (5)10:45 (12)11:13 (4)01:32 (6)03:04 (5)
7Véronique Makovicka68:08+22:5003:58 (3)06:44 (1)09:54 (3)16:14 (3)19:14 (5)22:35 (5)32:26 (4)35:53 (4)43:13 (4)63:10 (6)64:41 (7)68:08 (9)
co colmar03:58 (3)02:46 (2)03:10 (6)06:20 (8)03:00 (11)03:21 (6)09:51 (8)03:27 (3)07:20 (6)19:57 (12)01:31 (5)03:27 (7)
8Laurence Gaudrillier68:23+23:0505:26 (5)08:33 (5)12:13 (7)19:48 (7)23:45 (8)27:15 (7)36:56 (8)40:23 (7)50:25 (8)64:01 (8)65:32 (9)68:23 (10)
Espace Chambéry Orientation05:26 (5)03:07 (5)03:40 (10)07:35 (11)03:57 (12)03:30 (7)09:41 (7)03:27 (3)10:02 (11)13:36 (5)01:31 (5)02:51 (3)
9Mila Vila Descals70:02+24:4407:17 (10)11:36 (9)15:08 (9)20:59 (8)22:27 (7)27:47 (8)36:32 (7)41:40 (9)48:33 (7)64:38 (9)66:25 (10)70:02 (11)
Valencia Orientación07:17 (10)04:19 (10)03:32 (9)05:51 (6)01:28 (4)05:20 (12)08:45 (4)05:08 (8)06:53 (5)16:05 (9)01:47 (9)03:37 (8)
10Irma Pretnar81:18+36:0006:35 (7)09:54 (8)13:06 (8)21:28 (9)24:24 (9)28:17 (9)39:43 (10)45:53 (10)54:09 (10)69:48 (10)72:31 (11)81:18 (12)
Kamniški orientacijski klub06:35 (7)03:19 (8)03:12 (7)08:22 (12)02:56 (10)03:53 (8)11:26 (10)06:10 (10)08:16 (10)15:39 (8)02:43 (11)08:47 (12)
11Vera Kovács101:23+56:0518:55 (12)23:58 (11)26:57 (11)33:17 (11)35:46 (11)39:49 (11)56:04 (11)64:35 (11)72:32 (11)91:15 (11)93:59 (12)101:23 (1)
Paksi Sportegyesület18:55 (12)05:03 (11)02:59 (5)06:20 (8)02:29 (9)04:03 (9)16:15 (12)08:31 (12)07:57 (9)18:43 (10)02:44 (12)07:24 (11)
12Éva Jakab105:31+60:1306:59 (8)25:34 (12)36:41 (12)43:14 (12)45:28 (12)49:46 (12)63:47 (12)71:06 (12)79:01 (12)98:40 (12)100:47 (1)105:31 (2)
Paksi Sportegyesület06:59 (8)18:35 (12)11:07 (12)06:33 (9)02:14 (8)04:18 (10)14:01 (11)07:19 (11)07:55 (8)19:39 (11)02:07 (10)04:44 (10)
Anastasia Skopinskaya+-46:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OMEGA RUSSIA00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Eva Guma Martinez+-46:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ALIGOTS00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)