Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - 1 Orange O-Cup - srednja

Orientacijski klub Komenda, Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem, 12. 9. 2020
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-6666-6363-6262-5656-5252-4848-3434-3333-3232-3636-3939-4040-4949-F
1Gregor Zupan34:39+00:0001:29 (1)03:56 (2)04:44 (2)07:06 (1)09:02 (1)11:39 (1)18:28 (1)19:42 (1)22:17 (1)26:10 (2)27:51 (1)29:57 (1)33:28 (2)34:39 (2)
Orientacijski klub Komenda01:29 (1)02:27 (8)00:48 (2)02:22 (3)01:56 (1)02:37 (3)06:49 (5)01:14 (8)02:35 (3)03:53 (9)01:41 (3)02:06 (10)03:31 (1)01:11 (2)
2Aleš Poljanšek37:31+02:5201:39 (3)03:41 (1)04:41 (1)07:30 (3)10:07 (2)12:42 (2)20:56 (3)21:56 (3)24:55 (3)27:50 (4)29:25 (3)31:22 (3)36:16 (3)37:31 (3)
OK Azimut01:39 (3)02:02 (4)01:00 (3)02:49 (9)02:37 (6)02:35 (2)08:14 (7)01:00 (3)02:59 (5)02:55 (1)01:35 (1)01:57 (5)04:54 (9)01:15 (4)
3Herwig Allwinger38:12+03:3301:33 (2)04:03 (3)05:04 (3)07:38 (4)10:12 (3)13:18 (3)19:30 (2)20:35 (2)23:38 (2)26:52 (3)28:48 (2)30:44 (2)36:41 (4)38:12 (4)
Leibnitzer AC -Orienteering01:33 (2)02:30 (9)01:01 (4)02:34 (7)02:34 (5)03:06 (7)06:12 (1)01:05 (6)03:03 (6)03:14 (3)01:56 (7)01:56 (4)05:57 (10)01:31 (7)
4Miha Škarabot38:54+04:1502:37 (8)04:44 (8)06:03 (8)08:27 (7)10:53 (5)13:40 (4)22:48 (6)23:43 (5)26:14 (4)29:35 (5)31:14 (4)33:01 (4)37:42 (5)38:54 (5)
Orientacijski Klub Polaris02:37 (8)02:07 (5)01:19 (9)02:24 (4)02:26 (3)02:47 (4)09:08 (10)00:55 (2)02:31 (2)03:21 (7)01:39 (2)01:47 (2)04:41 (7)01:12 (3)
5Gregor Anderluh40:05+05:2602:35 (7)04:13 (7)05:37 (7)08:10 (6)11:02 (6)14:24 (5)22:28 (4)23:31 (4)26:55 (5)30:14 (6)32:21 (5)34:20 (5)38:33 (6)40:05 (6)
Orientacijski Klub Polaris02:35 (7)01:38 (1)01:24 (10)02:33 (6)02:52 (7)03:22 (10)08:04 (6)01:03 (4)03:24 (8)03:19 (5)02:07 (8)01:59 (6)04:13 (3)01:32 (9)
6Jožko Jazbar41:52+07:1303:05 (9)05:40 (9)06:27 (9)08:47 (8)10:48 (4)15:58 (6)22:38 (5)23:44 (6)27:54 (6)31:09 (7)33:42 (6)35:47 (6)40:20 (8)41:52 (8)
OK Azimut03:05 (9)02:35 (10)00:47 (1)02:20 (2)02:01 (2)05:10 (11)06:40 (3)01:06 (7)04:10 (9)03:15 (4)02:33 (10)02:05 (9)04:33 (6)01:32 (9)
7Marko Dudic41:56+07:1702:12 (6)04:06 (5)05:14 (5)07:20 (2)14:27 (8)16:52 (8)23:23 (7)26:45 (8)29:14 (8)32:20 (8)34:11 (7)35:56 (7)40:40 (9)41:56 (9)
OK Slovenj Gradec02:12 (6)01:54 (2)01:08 (7)02:06 (1)07:07 (10)02:25 (1)06:31 (2)03:22 (10)02:29 (1)03:06 (2)01:51 (5)01:45 (1)04:44 (8)01:16 (5)
8Bruno Scherr41:57+07:1801:59 (4)04:09 (6)05:17 (6)07:55 (5)13:31 (7)16:44 (7)25:13 (8)26:18 (7)29:10 (7)32:30 (9)34:22 (8)36:22 (8)40:14 (7)41:57 (10)
HSV Spittal/Drau01:59 (4)02:10 (6)01:08 (7)02:38 (8)05:36 (9)03:13 (8)08:29 (8)01:05 (6)02:52 (4)03:20 (6)01:52 (6)02:00 (7)03:52 (2)01:43 (10)
9Gregor Raj49:55+15:1605:32 (10)07:48 (11)08:59 (11)12:22 (10)20:40 (11)23:29 (11)30:13 (10)31:37 (10)34:57 (9)39:22 (10)41:41 (9)43:31 (9)48:03 (10)49:55 (11)
OK Slovenj Gradec05:32 (10)02:16 (7)01:11 (8)03:23 (10)08:18 (11)02:49 (6)06:44 (4)01:24 (9)03:20 (7)04:25 (10)02:19 (9)01:50 (3)04:32 (5)01:52 (11)
10Valter Foški50:46+16:0708:35 (11)10:34 (12)12:05 (12)14:37 (11)17:04 (10)19:53 (9)29:01 (9)29:55 (9)37:52 (10)41:32 (11)43:18 (10)45:19 (10)49:35 (11)50:46 (12)
Orientacijski Klub Polaris08:35 (11)01:59 (3)01:31 (11)02:32 (5)02:27 (4)02:49 (6)09:08 (10)00:54 (1)07:57 (10)03:40 (8)01:46 (4)02:01 (8)04:16 (4)01:11 (2)
Vacant +-35:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Igor Bončina41:50+07:1102:10 (5)06:06 (10)08:36 (10)12:20 (9)16:48 (9)20:08 (10) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)41:50 (7)
Orientacijski klub Slovenske Konjice02:10 (5)03:56 (11)02:30 (12)03:44 (11)04:28 (8)03:20 (9)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)41:50 (12)
Roel Smolders+-35:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Kempische Oriëntatielopers00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gregor Chudoba28:45+-6:06 (N/A)04:05 (4)05:09 (4) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)23:46 (1) (N/A) (N/A)27:15 (1)28:45 (1)
OLC Union Viktring00:00 (N/A)04:05 (12)01:04 (5)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)23:46 (11)00:00 (N/A)00:00 (N/A)27:15 (11)01:30 (6)
Vacant +-35:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)