Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: M10

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3636-3737-3838-3939-4040-F
1Gabriele Giudici11:23+00:0002:05 (8)04:24 (5)04:56 (2)07:09 (1)09:13 (2)10:02 (1)11:23 (1)
ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.129% (8)93% (1)89% (1)88% (1)79% (1)77% (1)85% (1)
2Patrik Kuban15:02+03:3901:33 (2)04:21 (3)05:06 (5)07:56 (3)10:52 (3)12:19 (2)15:02 (2)
KOS Tesla Brno96% (2)113% (4)125% (9)112% (6)113% (4)136% (10)172% (12)
3Val Jarc15:25+04:0201:49 (4)05:59 (6)06:34 (6)09:09 (4)11:46 (4)12:46 (3)15:25 (3)
Orientacijski klub Komenda112% (4)168% (6)97% (2)102% (2)101% (2)94% (2)167% (11)
4Drejc Malus16:44+05:2101:21 (1)04:21 (3)05:02 (4)11:03 (5)13:50 (5)15:07 (4)16:44 (4)
Orientacijski klub Komenda84% (1)121% (5)114% (5)238% (11)107% (3)120% (4)102% (2)
5Rok Sedej20:51+09:2801:59 (7)04:24 (5)05:01 (3)07:40 (2)17:22 (6)18:47 (5)20:51 (5)
OK Azimut123% (7)97% (3)103% (3)105% (3)373% (12)133% (9)131% (7)
6Raffaele Boneccher23:52+12:2901:53 (5)06:10 (7)06:53 (7)14:45 (6)20:51 (7)22:09 (6)23:52 (6)
Gronlait Orienteering Team116% (5)172% (7)119% (8)311% (12)235% (6)122% (5)108% (4)
7Kevin Kerčmar27:02+15:3901:57 (6)10:09 (11)11:20 (10)14:53 (7)24:12 (9)25:22 (7)27:02 (7)
OK Azimut121% (6)330% (12)197% (14)140% (8)358% (11)109% (3)105% (3)
8Martin Marek28:02+16:3906:26 (15)13:46 (12)14:25 (12)17:41 (11)24:27 (10)25:52 (9)28:02 (8)
SKI-OB Sternberk398% (15)295% (11)108% (4)129% (7)260% (8)133% (9)137% (9)
9Michal Novák28:35+17:1203:34 (13)09:21 (9)10:19 (9)15:34 (8)23:41 (8)25:51 (8)28:35 (9)
Jihočeši & Tretra Praha (CZE)221% (13)233% (9)161% (12)207% (9)312% (9)203% (13)173% (13)
10Mihej Prezelj30:51+19:2802:07 (9)06:50 (8)07:32 (8)17:41 (11)27:24 (11)28:49 (10)30:51 (11)
OK Azimut131% (9)190% (8)117% (6)401% (13)374% (13)133% (9)128% (6)
11Jan Kmínek33:03+21:4002:09 (10)14:55 (14)15:54 (14)18:43 (12)29:18 (12)31:04 (11)33:03 (12)
OK Doksy133% (10)514% (14)164% (13)111% (5)407% (14)166% (12)125% (5)
12Jonathan Matti37:02+25:3903:43 (14)09:56 (10)11:30 (11)24:39 (13)31:18 (13)33:38 (12)37:02 (13)
HSV OL Villach230% (14)250% (10)261% (15)519% (14)256% (7)219% (14)215% (14)
13Anze Obid37:48+26:2502:32 (11)14:04 (13)14:57 (13)17:39 (9)34:06 (14)35:27 (13)37:48 (14)
OK Azimut157% (11)464% (13)147% (11)107% (4)633% (15)127% (6)148% (10)
14Adam Mátl53:15+41:5202:53 (12)37:51 (15)38:37 (15)44:26 (14)49:41 (15)51:10 (14)53:15 (15)
Klub vytrvalostních sportů Šumperk178% (12)1408% (15)128% (10)230% (10)202% (5)139% (11)132% (8)
Belhamidi Abdel Kader+-12:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Antoni Pachnik+-12:37 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark.pl" Iwiny0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Ondřej Kmínek30:06+18:4301:43 (3)04:05 (1)04:48 (1) (N/A)08:18 (1) (N/A)30:06 (10)
OK Doksy106% (3)95% (2)119% (8)0% (N/A)319% (10)0% (N/A)1901% (15)