Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 7. 3. 2020
Kategorija: W10

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3636-3737-3838-3939-4040-F
1Viktorie Eliášová15:22+00:0001:35 (4)05:57 (5)06:36 (4)09:11 (1)11:25 (1)12:48 (1)15:22 (1)
KOS Tesla Brno01:35 (4)04:22 (6)00:39 (1)02:35 (1)02:14 (1)01:23 (7)02:34 (8)
2Ylenia Bettega19:09+03:4702:52 (9)06:42 (6)07:22 (5)10:38 (4)15:35 (2)17:15 (2)19:09 (2)
G.S. Pavione02:52 (9)03:50 (3)00:40 (2)03:16 (5)04:57 (8)01:40 (11)01:54 (5)
3Lili Ivana Raj19:14+03:5201:25 (1)05:40 (3)07:42 (6)10:24 (3)16:16 (4)17:25 (4)19:14 (3)
OK Slovenj Gradec01:25 (1)04:15 (5)02:02 (12)02:42 (2)05:52 (10)01:09 (2)01:49 (4)
4Maria Henry19:58+04:3601:50 (5)05:44 (4)06:26 (3)13:56 (6)16:46 (5)18:09 (5)19:58 (4)
SSD-AŠZ GAJA01:50 (5)03:54 (4)00:42 (4)07:30 (8)02:50 (3)01:23 (7)01:49 (4)
5Jerca Kurinčič20:05+04:4301:58 (7)09:23 (8)10:08 (8)13:05 (5)15:49 (3)17:20 (3)20:05 (5)
Orientacijski klub Komenda01:58 (7)07:25 (8)00:45 (6)02:57 (4)02:44 (2)01:31 (9)02:45 (9)
6Nika Eržen21:52+06:3001:51 (6)05:05 (2)06:25 (2)09:52 (2)19:09 (6)20:17 (6)21:52 (6)
OK Azimut01:51 (6)03:14 (2)01:20 (11)03:27 (6)09:17 (11)01:08 (1)01:35 (1)
7Leila Ema Poženel26:32+11:1002:23 (8)10:54 (9)11:43 (9)20:00 (8)23:31 (8)24:54 (8)26:32 (7)
Orientacijski klub Komenda02:23 (8)08:31 (9)00:49 (9)08:17 (9)03:31 (6)01:23 (7)01:38 (2)
8Brina Gantar28:21+12:5901:32 (3)04:06 (1)04:49 (1)17:11 (7)20:43 (7)22:05 (7)28:21 (8)
OK Azimut01:32 (3)02:34 (1)00:43 (5)12:22 (12)03:32 (7)01:22 (4)06:16 (12)
9Mija Jeraj29:56+14:3401:30 (2)08:29 (7)09:16 (7)21:37 (9)24:50 (9)27:46 (10)29:56 (9)
Orientacijski klub Komenda01:30 (2)06:59 (7)00:47 (8)12:21 (11)03:13 (5)02:56 (12)02:10 (7)
10Klara Kremžar30:32+15:1004:25 (12)19:33 (11)20:20 (11)23:14 (11)26:15 (10)27:28 (9)30:32 (10)
Orientacijski klub Komenda04:25 (12)15:08 (11)00:47 (8)02:54 (3)03:01 (4)01:13 (3)03:04 (10)
11Teja Šuc35:52+20:3003:00 (10)11:52 (10)12:33 (10)22:44 (10)32:27 (11)33:51 (11)35:52 (11)
Orientacijski klub Komenda03:00 (10)08:52 (10)00:41 (3)10:11 (10)09:43 (12)01:24 (8)02:01 (6)
12Ellen Cipriani38:25+23:0304:19 (11)20:15 (12)21:34 (12)27:33 (12)33:13 (12)34:51 (12)38:25 (12)
Panda Orienteering Valsugana04:19 (11)15:56 (12)01:19 (10)05:59 (7)05:40 (9)01:38 (10)03:34 (11)
Sara Delić+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jelen00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Annina Urbanek+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien - Orienteering-Team00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Thea Dimitrova+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Sarnena Gora00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Kornelia Kulka+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
UKS "Orientpark.pl" Iwiny00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Julija Bizjak+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Dora Delić+-16:38 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Jelen00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)