Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup, WRE - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 23. 8. 2008
Kategorija: M21A

NIme / klubČasZaostanekS-3232-4646-3434-5252-5353-4747-4141-4848-4343-4949-5050-5151-F
1Vítězslav Khýn32:06+00:0003:14 (2)04:54 (2)08:54 (4)09:59 (3)11:30 (3)14:32 (5)16:39 (3)18:34 (3)21:36 (2)24:50 (2)26:24 (2)31:00 (2)32:06 (2)
KOB Dobruška03:14 (2)01:40 (5)04:00 (10)01:05 (1)01:31 (8)03:02 (15)02:07 (1)01:55 (2)03:02 (1)03:14 (1)01:34 (1)04:36 (1)01:06 (1)
2Thomas Hudax32:33+00:2703:30 (4)05:15 (4)07:51 (2)08:57 (1)10:12 (1)12:55 (1)15:08 (1)17:04 (1)20:24 (1)24:05 (1)26:03 (1)31:18 (3)32:33 (3)
TV Fürstenfeld03:30 (4)01:45 (6)02:36 (2)01:06 (2)01:15 (4)02:43 (13)02:13 (2)01:56 (3)03:20 (5)03:41 (3)01:58 (2)05:15 (4)01:15 (6)
3Zef Segal35:01+02:5503:42 (5)05:19 (5)08:39 (3)09:46 (2)10:57 (2)13:26 (2)16:11 (2)18:17 (2)22:11 (4)26:14 (3)28:19 (3)33:51 (4)35:01 (4)
ASA-Tech03:42 (5)01:37 (3)03:20 (6)01:07 (3)01:11 (1)02:29 (10)02:45 (6)02:06 (5)03:54 (6)04:03 (6)02:05 (4)05:32 (5)01:10 (2)
4Ducro Dennis36:39+04:3303:30 (4)05:06 (3)09:53 (7)11:25 (6)12:41 (5)14:23 (3)17:19 (5)19:02 (5)22:06 (3)28:08 (5)30:16 (4)35:27 (6)36:39 (5)
Omega03:30 (4)01:36 (2)04:47 (15)01:32 (7)01:16 (5)01:42 (1)02:56 (8)01:43 (1)03:04 (2)06:02 (13)02:08 (5)05:11 (3)01:12 (3)
5Tomáš Leštínský36:53+04:4702:57 (1)04:18 (1)06:26 (1)10:58 (4)12:39 (4)14:28 (4)17:02 (4)18:59 (4)23:52 (5)28:08 (5)30:30 (5)35:24 (5)36:53 (6)
KOB Dobruška02:57 (1)01:21 (1)02:08 (1)04:32 (15)01:41 (10)01:49 (2)02:34 (4)01:57 (4)04:53 (11)04:16 (9)02:22 (8)04:54 (2)01:29 (13)
6Delobel Jan40:13+08:0706:42 (14)08:20 (10)12:27 (11)13:43 (9)14:56 (8)17:03 (7)19:30 (6)21:42 (6)24:57 (6)28:26 (6)31:47 (6)38:43 (7)40:13 (7)
Omega06:42 (14)01:38 (4)04:07 (12)01:16 (4)01:13 (2)02:07 (4)02:27 (3)02:12 (6)03:15 (3)03:29 (2)03:21 (15)06:56 (7)01:30 (14)
7Sagi Levy43:18+11:1206:33 (13)08:34 (12)14:14 (14)15:53 (13)17:24 (13)19:30 (12)22:27 (11)25:36 (11)29:38 (10)33:32 (8)35:51 (8)42:03 (8)43:18 (8)
ASA-Tech06:33 (13)02:01 (11)05:40 (16)01:39 (11)01:31 (8)02:06 (3)02:57 (9)03:09 (11)04:02 (8)03:54 (5)02:19 (6)06:12 (6)01:15 (6)
8Franc Knap44:20+12:1405:17 (9)07:26 (9)11:29 (9)14:04 (10)15:18 (9)17:29 (8)20:18 (7)23:30 (7)27:42 (7)31:59 (7)33:59 (7)43:01 (9)44:20 (9)
OK Azimut05:17 (9)02:09 (12)04:03 (11)02:35 (14)01:14 (3)02:11 (5)02:49 (7)03:12 (12)04:12 (9)04:17 (10)02:00 (3)09:02 (14)01:19 (7)
9Primož Mikložič46:27+14:2106:23 (12)08:23 (11)12:35 (12)14:10 (11)15:49 (10)18:17 (9)21:40 (9)24:33 (8)29:29 (9)34:00 (9)37:05 (10)45:07 (10)46:27 (10)
OK Polaris06:23 (12)02:00 (10)04:12 (14)01:35 (9)01:39 (9)02:28 (9)03:23 (12)02:53 (8)04:56 (12)04:31 (12)03:05 (14)08:02 (11)01:20 (9)
10David Aloni49:50+17:4411:37 (16)13:27 (15)17:02 (16)18:35 (15)20:17 (14)22:58 (15)26:27 (14)28:57 (13)32:55 (13)36:40 (11)39:29 (11)48:30 (12)49:50 (11)
Ramat Hasharon O-Club11:37 (16)01:50 (7)03:35 (8)01:33 (8)01:42 (11)02:41 (12)03:29 (14)02:30 (7)03:58 (7)03:45 (4)02:49 (12)09:01 (13)01:20 (9)
11Trummer Herfried49:58+17:5204:35 (8)06:33 (7)10:44 (8)12:20 (8)16:33 (11)18:55 (10)21:55 (10)25:10 (9)29:47 (11)34:13 (10)36:34 (9)48:14 (11)49:58 (12)
TV Fürstenfeld04:35 (8)01:58 (9)04:11 (13)01:36 (10)04:13 (16)02:22 (7)03:00 (10)03:15 (13)04:37 (10)04:26 (11)02:21 (7)11:40 (15)01:44 (16)
12Gur Fabrikant52:23+20:1706:59 (15)09:09 (13)12:20 (10)20:08 (16)21:57 (16)24:54 (16)28:23 (16)31:27 (15)36:25 (15)40:30 (13)43:04 (13)50:58 (13)52:23 (13)
ASA-Tech06:59 (15)02:10 (13)03:11 (5)07:48 (16)01:49 (13)02:57 (14)03:29 (14)03:04 (9)04:58 (13)04:05 (7)02:34 (10)07:54 (10)01:25 (11)
13Joan Fernandez52:53+20:4705:43 (11)14:05 (16)16:56 (15)18:22 (14)20:20 (15)22:57 (14)26:20 (13)31:47 (16)37:14 (16)41:23 (14)44:13 (14)51:39 (14)52:53 (14)
C.E. FARRA-O05:43 (11)08:22 (16)02:51 (3)01:26 (5)01:58 (14)02:37 (11)03:23 (12)05:27 (16)05:27 (15)04:09 (8)02:50 (13)07:26 (8)01:14 (4)
14Jordi Masana55:23+23:1705:35 (10)09:38 (14)13:16 (13)15:16 (12)17:05 (12)19:22 (11)27:06 (15)30:33 (14)36:09 (14)43:42 (15)46:05 (15)53:48 (15)55:23 (15)
COC05:35 (10)04:03 (15)03:38 (9)02:00 (12)01:49 (13)02:17 (6)07:44 (16)03:27 (14)05:36 (16)07:33 (14)02:23 (9)07:43 (9)01:35 (15)
15Davide Bettega56:25+24:1904:20 (7)06:43 (8)09:37 (5)11:07 (5)13:09 (6)15:35 (6)21:08 (8)25:34 (10)30:38 (12)39:21 (12)42:49 (12)54:57 (16)56:25 (16)
GS Pavione04:20 (7)02:23 (14)02:54 (4)01:30 (6)02:02 (15)02:26 (8)05:33 (15)04:26 (15)05:04 (14)08:43 (15)03:28 (16)12:08 (16)01:28 (12)
16Yuval Berg1:07:55+35:4904:18 (6)06:15 (6)09:44 (6)11:55 (7)13:21 (7)20:07 (13)22:44 (12)25:51 (12)29:11 (8)55:34 (16)58:09 (16)1:06:31 (1)1:07:55 (1)
ASA-Tech04:18 (6)01:57 (8)03:29 (7)02:11 (13)01:26 (6)06:46 (16)02:37 (5)03:07 (10)03:20 (5)26:23 (16)02:35 (11)08:22 (12)01:24 (10)