Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - DP, Zimska liga 1 - ultra dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 22. 11. 2008
Kategorija: C

NIme / klubČasZaostanekS-5858-5555-5656-3535-3333-F
1Matic Vogrič29:19+00:0004:23 (7)06:42 (3)11:14 (2)16:19 (1)21:17 (9)29:19 (14)
OK Azimut04:23 (7)02:19 (1)04:32 (1)05:05 (1)04:58 (1)08:02 (1)
2Nejc Smolej50:04+20:4504:31 (8)08:20 (7)16:56 (6)25:09 (6)32:06 (11)50:04 (19)
OK Komenda04:31 (8)03:49 (4)08:36 (3)08:13 (2)06:57 (3)17:58 (11)
3Urban Rupnik51:57+22:3802:31 (2)04:54 (1)10:44 (1)21:22 (5)26:45 (10)51:57 (20)
OK Azimut02:31 (2)02:23 (2)05:50 (2)10:38 (3)05:23 (2)25:12 (17)
4Tajda Foški1:00:08+30:4903:39 (5)07:21 (4)21:27 (10)36:01 (7)45:40 (12)1:00:08 (1)
OK Polaris03:39 (5)03:42 (3)14:06 (16)14:34 (7)09:39 (6)14:28 (10)
5Nejc Kodrič1:10:31+41:1221:15 (16)26:47 (15)36:42 (15)50:58 (14)1:00:04 (1)1:10:31 (2)
OŠ Dobravlje21:15 (16)05:32 (13)09:55 (7)14:16 (6)09:06 (5)10:27 (3)
6Tina Mervič1:11:13+41:5402:17 (1)06:10 (2)16:28 (3)36:40 (8)58:24 (15)1:11:13 (3)
OK Azimut02:17 (1)03:53 (5)10:18 (9)20:12 (11)21:44 (14)12:49 (9)
7Mark Štor1:11:42+42:2303:19 (3)07:25 (5)16:40 (4)38:40 (9)51:23 (13)1:11:42 (4)
OŠ Dobravlje03:19 (3)04:06 (6)09:15 (5)22:00 (13)12:43 (8)20:19 (13)
8Danijel Sever1:11:52+42:3303:23 (4)07:33 (6)16:44 (5)38:48 (10)51:54 (14)1:11:52 (5)
OŠ Dobravlje03:23 (4)04:10 (7)09:11 (4)22:04 (14)13:06 (9)19:58 (12)
9Sara Vidmar1:13:44+44:2503:54 (6)08:45 (8)19:00 (7)39:11 (11)1:01:19 (4)1:13:44 (6)
OK Azimut03:54 (6)04:51 (9)10:15 (8)20:11 (10)22:08 (15)12:25 (8)
10Ana Čufer1:14:17+44:5825:20 (18)30:52 (18)40:47 (18)54:47 (17)1:03:52 (6)1:14:17 (7)
OŠ Dobravlje25:20 (18)05:32 (13)09:55 (7)14:00 (5)09:05 (4)10:25 (2)
11Nina Černigoj1:23:31+54:1206:55 (12)12:29 (11)23:26 (11)43:37 (12)1:00:41 (2)1:23:31 (8)
OŠ Dobravlje06:55 (12)05:34 (14)10:57 (12)20:11 (10)17:04 (12)22:50 (15)
12Ajda Hain1:24:38+55:1906:56 (13)12:38 (12)23:47 (12)45:38 (13)1:00:57 (3)1:24:38 (9)
OŠ Dobravlje06:56 (13)05:42 (15)11:09 (13)21:51 (12)15:19 (11)23:41 (16)
13Mojca Blažič1:29:14+59:5513:14 (14)18:46 (14)36:00 (14)52:46 (15)1:06:39 (7)1:29:14 (10)
OK Perkmandeljc13:14 (14)05:32 (13)17:14 (19)16:46 (8)13:53 (10)22:35 (14)
14Filip in Domen Petrovič2:01:29+92:1006:52 (11)14:49 (13)33:50 (13)1:04:53 (2)1:26:17 (8)2:01:29 (15)
OK Polaris06:52 (11)07:57 (20)19:01 (20)31:03 (15)21:24 (13)35:12 (18)
15Simon Besednjak2:21:54+112:3523:15 (17)29:08 (17)40:33 (16)53:17 (16)1:03:05 (5)2:21:54 (18)
OŠ Dobravlje23:15 (17)05:53 (16)11:25 (14)12:44 (4)09:48 (7)78:49 (19)
Petra Kavčič1:53:57+84:3826:07 (20)33:45 (20)48:16 (19)----- (N/A)----- (N/A)1:53:57 (13)
OK Azimut26:07 (20)07:38 (19)14:31 (17)00:00 (N/A)00:00 (N/A)113:57 (5)
Jerca Prezelj1:53:56+84:3726:06 (19)33:28 (19)48:18 (20)----- (N/A)----- (N/A)1:53:56 (12)
OK Azimut26:06 (19)07:22 (18)14:50 (18)00:00 (N/A)00:00 (N/A)113:56 (4)
Jan Likar1:33:34+64:1521:14 (15)28:08 (16)40:43 (17)----- (N/A)----- (N/A)1:33:34 (11)
OŠ Dobravlje21:14 (15)06:54 (17)12:35 (15)00:00 (N/A)00:00 (N/A)93:34 (20)
Matjaž Simonič2:02:07+92:4805:15 (9)10:04 (9)20:39 (8)1:30:13 (3)----- (N/A)2:02:07 (17)
OŠ Dobravlje05:15 (9)04:49 (8)10:35 (10)69:34 (17)00:00 (N/A)122:07 (7)
Dejan in Patrik Skvarc2:02:01+92:4205:18 (10)10:20 (10)21:08 (9)1:30:15 (4)----- (N/A)2:02:01 (16)
OŠ Dobravlje05:18 (10)05:02 (10)10:48 (11)69:07 (16)00:00 (N/A)122:01 (6)
Martina Palusa+-30:41----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
CAI XXX. Ottobre00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga Lulik+-30:41----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
OŠ Dobravlje00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marija Kovač+-30:41----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A) (N/A)
OŠ Dobravlje00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)