Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open - srednja

EOL d.o.o., Dutovlje, 14. 3. 2009
Kategorija: W21A

NIme / klubČasZaostanekS-5454-4545-4444-5959-5353-3232-5252-3333-5656-4242-5555-4949-4646-6161-100100-F
1Dunja van de Riet44:55+00:0005:14 (7)08:12 (3)10:25 (3)13:55 (1)21:04 (1)23:24 (1)25:18 (1)27:24 (1)29:09 (1)32:08 (1)36:54 (1)38:11 (1)40:21 (1)43:38 (1)44:20 (1)44:55 (1)
OK Maksimir05:14 (7)02:58 (4)02:13 (3)03:30 (1)07:09 (1)02:20 (7)01:54 (2)02:06 (2)01:45 (8)02:59 (1)04:46 (1)01:17 (1)02:10 (2)03:17 (4)00:42 (2)00:35 (10)
2Silke Kogelmann48:48+03:5305:06 (3)08:20 (6)10:59 (5)14:32 (3)22:36 (3)24:42 (3)26:46 (2)29:21 (2)30:54 (2)34:01 (2)39:50 (2)41:20 (2)44:01 (2)47:27 (2)48:18 (2)48:48 (2)
OLC Rudersdorf05:06 (3)03:14 (8)02:39 (13)03:33 (2)08:04 (4)02:06 (2)02:04 (5)02:35 (7)01:33 (3)03:07 (2)05:49 (4)01:30 (6)02:41 (12)03:26 (6)00:51 (17)00:30 (3)
3Anna Koponen49:08+04:1304:09 (1)06:47 (1)08:44 (1)14:50 (4)24:02 (6)25:45 (4)28:48 (6)30:50 (5)32:14 (4)37:03 (5)41:57 (3)43:18 (3)45:05 (3)47:58 (3)48:38 (3)49:08 (3)
Lynx04:09 (1)02:38 (1)01:57 (1)06:06 (19)09:12 (13)01:43 (1)03:03 (17)02:02 (1)01:24 (1)04:49 (15)04:54 (2)01:21 (3)01:47 (1)02:53 (1)00:40 (1)00:30 (3)
4Bernadett Elmont52:30+07:3505:03 (2)08:13 (4)10:12 (2)14:14 (2)22:33 (2)24:42 (3)27:05 (3)29:43 (3)31:39 (3)35:38 (3)42:55 (4)44:35 (4)47:11 (4)51:05 (4)51:55 (4)52:30 (4)
Zalaegerszegi Tájfutó Klub05:03 (2)03:10 (7)01:59 (2)04:02 (9)08:19 (7)02:09 (4)02:23 (13)02:38 (9)01:56 (12)03:59 (10)07:17 (14)01:40 (14)02:36 (10)03:54 (15)00:50 (14)00:35 (10)
5Éva Sebők53:26+08:3106:41 (13)10:20 (9)12:45 (10)16:40 (10)25:12 (8)27:46 (7)29:46 (7)32:17 (7)33:58 (6)37:38 (6)43:51 (5)45:28 (5)48:16 (5)51:58 (5)52:48 (5)53:26 (5)
PVSK06:41 (13)03:39 (9)02:25 (9)03:55 (6)08:32 (8)02:34 (10)02:00 (3)02:31 (5)01:41 (4)03:40 (4)06:13 (8)01:37 (11)02:48 (14)03:42 (9)00:50 (14)00:38 (16)
6Jessica Orler54:34+09:3905:13 (5)08:54 (7)11:20 (7)15:41 (6)24:56 (7)28:02 (9)29:54 (8)32:46 (8)35:02 (8)39:50 (8)45:49 (7)47:08 (7)49:31 (7)53:00 (6)53:58 (7)54:34 (6)
US Primiero05:13 (5)03:41 (10)02:26 (10)04:21 (13)09:15 (14)03:06 (16)01:52 (1)02:52 (14)02:16 (14)04:48 (14)05:59 (5)01:19 (2)02:23 (6)03:29 (8)00:58 (20)00:36 (13)
7Judit Allwinger54:43+09:4806:01 (9)10:02 (8)12:21 (8)16:29 (9)25:15 (9)28:01 (8)30:16 (9)32:57 (9)34:42 (7)38:23 (7)45:06 (6)46:41 (6)49:09 (6)53:02 (7)53:58 (7)54:43 (7)
LAC / Leibnitzer AC06:01 (9)04:01 (13)02:19 (6)04:08 (11)08:46 (11)02:46 (13)02:15 (10)02:41 (11)01:45 (8)03:41 (5)06:43 (10)01:35 (10)02:28 (7)03:53 (13)00:56 (19)00:45 (20)
8Rostás Anikó58:23+13:2805:53 (8)10:59 (12)13:21 (11)17:23 (11)26:01 (10)28:19 (10)31:23 (10)33:40 (10)35:13 (9)43:41 (11)49:45 (10)51:16 (10)53:31 (9)57:00 (8)57:49 (8)58:23 (8)
Kalocsai SE05:53 (8)05:06 (15)02:22 (7)04:02 (9)08:38 (10)02:18 (6)03:04 (18)02:17 (3)01:33 (3)08:28 (19)06:04 (7)01:31 (8)02:15 (3)03:29 (8)00:49 (10)00:34 (6)
9Alice Dal Bello58:28+13:3310:30 (16)13:27 (14)15:44 (14)19:44 (13)28:18 (11)31:11 (11)33:45 (11)37:24 (13)39:46 (12)43:53 (12)49:26 (9)50:53 (9)53:24 (8)57:09 (9)57:54 (9)58:28 (9)
Erebus Vicenza10:30 (16)02:57 (3)02:17 (5)04:00 (7)08:34 (9)02:53 (14)02:34 (16)03:39 (20)02:22 (15)04:07 (11)05:33 (3)01:27 (5)02:31 (9)03:45 (11)00:45 (4)00:34 (6)
10Lidija Hribar SV58:44+13:4906:23 (12)14:43 (16)17:26 (16)21:30 (16)29:38 (14)32:09 (13)34:11 (13)36:49 (11)38:34 (10)42:19 (9)48:22 (8)50:02 (8)54:05 (10)57:22 (10)58:09 (10)58:44 (10)
OK Komenda06:23 (12)08:20 (19)02:43 (16)04:04 (10)08:08 (5)02:31 (9)02:02 (4)02:38 (9)01:45 (8)03:45 (6)06:03 (6)01:40 (14)04:03 (19)03:17 (4)00:47 (7)00:35 (10)
11Andrea Tusić60:47+15:5207:20 (14)10:24 (10)12:41 (9)16:15 (8)23:41 (5)25:48 (5)28:00 (4)30:41 (4)32:32 (5)36:58 (4)50:53 (11)52:33 (11)55:19 (11)59:21 (11)60:12 (11)60:47 (11)
Orijentacijski klub Lokve07:20 (14)03:04 (6)02:17 (5)03:34 (3)07:26 (2)02:07 (3)02:12 (9)02:41 (11)01:51 (10)04:26 (12)13:55 (20)01:40 (14)02:46 (13)04:02 (18)00:51 (17)00:35 (10)
12Markéta Havlíčková61:14+16:1906:19 (10)10:48 (11)14:06 (12)18:46 (12)29:01 (13)31:40 (12)34:06 (12)37:00 (12)38:50 (11)43:29 (10)50:57 (12)52:51 (12)55:51 (12)59:45 (12)60:34 (12)61:14 (12)
Klub vytrvalostních sportů Šum06:19 (10)04:29 (14)03:18 (18)04:40 (15)10:15 (16)02:39 (11)02:26 (15)02:54 (15)01:50 (9)04:39 (13)07:28 (15)01:54 (16)03:00 (17)03:54 (15)00:49 (10)00:40 (18)
13Marirosa Hechich62:08+17:1308:36 (15)12:33 (13)15:15 (13)20:32 (15)28:45 (12)35:32 (16)37:50 (16)40:19 (16)42:17 (15)45:48 (14)53:00 (15)54:34 (14)57:14 (13)60:40 (13)61:30 (13)62:08 (13)
Semiperdo Orienteering08:36 (15)03:57 (12)02:42 (15)05:17 (18)08:13 (6)06:47 (19)02:18 (11)02:29 (4)01:58 (13)03:31 (3)07:12 (12)01:34 (9)02:40 (11)03:26 (6)00:50 (14)00:38 (16)
14Jana Dvorackova62:33+17:3805:08 (4)08:02 (2)10:30 (4)15:17 (5)23:00 (4)26:24 (6)28:44 (5)31:17 (6)42:40 (16)46:27 (16)52:52 (14)55:38 (15)57:58 (14)61:12 (14)61:56 (14)62:33 (14)
OOB Trebic05:08 (4)02:54 (2)02:28 (11)04:47 (17)07:43 (3)03:24 (18)02:20 (12)02:33 (6)11:23 (19)03:47 (7)06:25 (9)02:46 (20)02:20 (5)03:14 (2)00:44 (3)00:37 (14)
15Gabriela Hudosová66:21+21:2611:21 (18)15:05 (17)17:47 (17)21:58 (17)31:10 (16)33:50 (15)35:55 (15)38:45 (15)40:38 (14)44:34 (13)52:03 (13)53:59 (13)60:05 (15)64:41 (15)65:36 (15)66:21 (15)
Klub vytrvalostních sportů Šum11:21 (18)03:44 (11)02:42 (15)04:11 (12)09:12 (13)02:40 (12)02:05 (6)02:50 (13)01:53 (11)03:56 (9)07:29 (16)01:56 (17)06:06 (20)04:36 (19)00:55 (18)00:45 (20)
16Natasa Todosic66:46+21:5106:21 (11)14:07 (15)16:39 (15)20:31 (14)29:55 (15)32:57 (14)35:06 (14)38:03 (14)39:48 (13)46:22 (15)57:21 (16)59:12 (16)61:41 (16)65:25 (16)66:12 (16)66:46 (16)
PD Pobeda06:21 (11)07:46 (18)02:32 (12)03:52 (5)09:24 (15)03:02 (15)02:09 (7)02:57 (17)01:45 (8)06:34 (18)10:59 (19)01:51 (15)02:29 (8)03:44 (10)00:47 (7)00:34 (6)
17Martina Knapp70:50+25:5511:43 (19)18:40 (19)21:03 (19)24:55 (18)37:22 (17)39:46 (17)42:52 (17)45:50 (17)49:12 (17)53:03 (17)61:05 (17)62:36 (17)65:32 (17)69:27 (17)70:14 (17)70:50 (17)
OK Gittis Klosterneuburg11:43 (19)06:57 (17)02:23 (8)03:52 (5)12:27 (18)02:24 (8)03:06 (19)02:58 (18)03:22 (17)03:51 (8)08:02 (18)01:31 (8)02:56 (16)03:55 (16)00:47 (7)00:36 (13)
18Petra Neiß76:59+32:0411:12 (17)16:47 (18)20:22 (18)26:48 (19)37:56 (18)41:05 (18)45:49 (18)48:46 (18)51:27 (18)57:39 (18)65:31 (18)67:38 (18)70:27 (18)75:33 (18)76:23 (18)76:59 (18)
HSV Langenlebarn11:12 (17)05:35 (16)03:35 (19)06:26 (20)11:08 (17)03:09 (17)04:44 (20)02:57 (17)02:41 (16)06:12 (17)07:52 (17)02:07 (18)02:49 (15)05:06 (20)00:50 (14)00:36 (13)
19Federica Marchesini93:33+48:3814:41 (20)24:01 (20)27:48 (20)32:30 (20)47:14 (19)58:54 (19)61:05 (19)64:31 (19)68:38 (19)74:45 (20)81:59 (20)84:28 (20)88:11 (20)92:13 (20)93:04 (20)93:33 (20)
CAI XXX ottobre14:41 (20)09:20 (20)03:47 (20)04:42 (16)14:44 (19)11:40 (20)02:11 (8)03:26 (19)04:07 (18)06:07 (16)07:14 (13)02:29 (19)03:43 (18)04:02 (18)00:51 (17)00:29 (1)
Mojca Foški87:01+42:0605:14 (7)08:15 (5)11:18 (6)15:54 (7)57:06 (20)59:24 (20)61:50 (20)64:35 (20)----- (N/A)71:14 (19)78:00 (19)79:23 (19)81:43 (19)85:34 (19)86:22 (19)87:01 (19)
OK Polaris05:14 (7)03:01 (5)03:03 (17)04:36 (14)41:12 (20)02:18 (6)02:26 (15)02:45 (12)00:00 (N/A)71:14 (20)06:46 (11)01:23 (4)02:20 (5)03:51 (12)00:48 (8)00:39 (17)