Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-8787-3535-3636-107107-7979-7070-4646-9595-6262-100100-F
1Anna Kozinova33:38+00:0003:50 (3)07:28 (1)08:31 (1)11:19 (1)18:37 (1)22:29 (1)26:06 (1)29:47 (1)31:06 (1)33:15 (1)33:38 (1)
Praga Praha03:50 (3)03:38 (4)01:03 (1)02:48 (6)07:18 (5)03:52 (1)03:37 (8)03:41 (4)01:19 (1)02:09 (3)00:23 (16)
2Annika Kottonen34:52+01:1405:59 (14)09:00 (6)10:17 (5)12:42 (4)18:52 (2)23:40 (2)27:48 (3)30:42 (2)32:18 (2)34:33 (2)34:52 (2)
Lynx05:59 (14)03:01 (1)01:17 (4)02:25 (1)06:10 (1)04:48 (9)04:08 (12)02:54 (2)01:36 (5)02:15 (5)00:19 (6)
3Marta Foruasier35:39+02:0104:11 (6)07:41 (3)08:59 (2)12:25 (3)20:36 (3)24:53 (3)27:23 (2)31:40 (3)33:04 (3)35:14 (3)35:39 (3)
Semiperdo Orienteering Maniago04:11 (6)03:30 (3)01:18 (5)03:26 (12)08:11 (8)04:17 (4)02:30 (1)04:17 (10)01:24 (3)02:10 (4)00:25 (22)
4Lisa Pacher37:04+03:2604:31 (8)07:37 (2)09:02 (3)12:23 (2)20:56 (4)25:39 (4)28:17 (4)32:44 (5)34:23 (4)36:44 (4)37:04 (4)
Sportunion SCHÖKL Graz04:31 (8)03:06 (2)01:25 (7)03:21 (11)08:33 (10)04:43 (8)02:38 (3)04:27 (12)01:39 (6)02:21 (8)00:20 (10)
5Alena Vobornikova37:27+03:4904:01 (4)07:51 (4)09:38 (4)12:43 (5)21:40 (5)26:03 (5)29:17 (5)32:35 (4)34:40 (5)37:05 (5)37:27 (5)
SK Chotebor04:01 (4)03:50 (5)01:47 (12)03:05 (7)08:57 (11)04:23 (6)03:14 (6)03:18 (3)02:05 (12)02:25 (10)00:22 (13)
6Lucija Telisman38:56+05:1803:48 (1)11:12 (9)13:22 (8)15:52 (7)22:13 (6)29:19 (8)31:54 (6)34:46 (6)36:26 (6)38:35 (6)38:56 (6)
Sportunion SCHÖKL Graz03:48 (1)07:24 (13)02:10 (14)02:30 (3)06:21 (2)07:06 (15)02:35 (2)02:52 (1)01:40 (7)02:09 (3)00:21 (12)
7Pavla Mrazova40:44+07:0604:56 (10)08:59 (5)10:29 (6)13:02 (6)24:26 (8)29:00 (7)32:38 (8)36:30 (7)37:54 (7)40:24 (7)40:44 (7)
Sokol Dobrichovice04:56 (10)04:03 (6)01:30 (8)02:33 (4)11:24 (12)04:34 (7)03:38 (9)03:52 (5)01:24 (3)02:30 (12)00:20 (10)
8Salla Koskinen43:23+09:4504:08 (5)12:27 (10)14:04 (9)17:12 (9)25:25 (10)30:43 (9)35:03 (9)39:01 (8)40:34 (8)42:59 (8)43:23 (8)
Turun Suunnistajat04:08 (5)08:19 (15)01:37 (10)03:08 (8)08:13 (9)05:18 (12)04:20 (13)03:58 (7)01:33 (4)02:25 (10)00:24 (20)
9Miháczi Diána43:47+10:0903:50 (3)12:33 (11)14:43 (10)17:13 (10)23:45 (7)27:45 (6)32:19 (7)39:17 (9)41:20 (9)43:28 (9)43:47 (9)
Tipo Orienteering Club03:50 (3)08:43 (16)02:10 (14)02:30 (3)06:32 (3)04:00 (2)04:34 (16)06:58 (19)02:03 (10)02:08 (1)00:19 (6)
10Faggyas Eszter49:15+15:3704:45 (9)09:47 (8)17:56 (13)21:12 (12)28:28 (12)32:50 (10)38:31 (10)43:40 (10)45:56 (10)48:51 (10)49:15 (10)
Tipo Orienteering Club04:45 (9)05:02 (9)08:09 (21)03:16 (10)07:16 (4)04:22 (5)05:41 (21)05:09 (15)02:16 (14)02:55 (16)00:24 (20)
11Rita Rodrigues51:57+18:1905:22 (12)09:47 (8)11:07 (7)17:10 (8)25:20 (9)36:22 (11)40:43 (11)47:05 (11)49:04 (11)51:32 (11)51:57 (11)
GAFANHORI05:22 (12)04:25 (8)01:20 (6)06:03 (20)08:10 (7)11:02 (21)04:21 (14)06:22 (18)01:59 (9)02:28 (11)00:25 (22)
12Vendula Kalenska56:48+23:1007:29 (16)15:42 (14)16:53 (12)20:06 (11)27:58 (11)38:26 (12)45:14 (12)49:50 (13)53:24 (12)56:24 (12)56:48 (12)
SK Studenec07:29 (16)08:13 (14)01:11 (2)03:13 (9)07:52 (6)10:28 (20)06:48 (22)04:36 (13)03:34 (19)03:00 (18)00:24 (20)
13Marine Christan59:25+25:4705:59 (14)13:15 (12)18:13 (14)22:37 (14)35:53 (13)42:25 (13)45:38 (13)49:47 (12)56:33 (13)59:04 (13)59:25 (13)
CA Rosé05:59 (14)07:16 (12)04:58 (20)04:24 (15)13:16 (17)06:32 (14)03:13 (5)04:09 (8)06:46 (21)02:31 (13)00:21 (12)
14Gaëlle Christan60:30+26:5210:26 (19)22:02 (16)23:37 (16)28:36 (16)40:57 (15)46:46 (14)50:09 (14)54:53 (14)57:08 (14)60:06 (14)60:30 (14)
CA Rosé10:26 (19)11:36 (18)01:35 (9)04:59 (17)12:21 (16)05:49 (13)03:23 (7)04:44 (14)02:15 (13)02:58 (17)00:24 (20)
15Eva Arhar63:53+30:1508:19 (18)13:43 (13)16:01 (11)21:29 (13)39:02 (14)47:04 (15)52:00 (15)57:41 (15)60:14 (15)63:30 (15)63:53 (15)
Sportunion SCHÖKL Graz08:19 (18)05:24 (10)02:18 (15)05:28 (19)17:33 (21)08:02 (17)04:56 (19)05:41 (17)02:33 (15)03:16 (20)00:23 (16)
16Hajdu Dorisz66:11+32:3305:16 (11)17:20 (15)19:46 (15)24:11 (15)46:01 (18)53:46 (18)57:46 (17)61:39 (16)63:33 (16)65:52 (16)66:11 (16)
Tipo Orienteering Club05:16 (11)12:04 (19)02:26 (16)04:25 (16)21:50 (22)07:45 (16)04:00 (11)03:53 (6)01:54 (8)02:19 (6)00:19 (6)
17Sindija Širaka67:56+34:1824:41 (22)28:46 (21)32:48 (21)36:59 (20)48:33 (20)53:36 (17)58:15 (18)62:27 (17)64:31 (17)67:36 (17)67:56 (17)
Alnis24:41 (22)04:05 (7)04:02 (18)04:11 (14)11:34 (13)05:03 (11)04:39 (17)04:12 (9)02:04 (11)03:05 (19)00:20 (10)
18Jana Borovičková69:47+36:0907:30 (17)23:13 (17)27:39 (17)31:29 (17)44:46 (16)54:10 (19)59:18 (19)63:43 (18)66:35 (18)69:27 (18)69:47 (18)
VSTJ FS Praha07:30 (17)15:43 (20)04:26 (19)03:50 (13)13:17 (18)09:24 (18)05:08 (20)04:25 (11)02:52 (16)02:52 (15)00:20 (10)
19Valerie Kamererova72:50+39:1204:29 (7)30:08 (22)31:53 (19)36:57 (19)48:33 (20)52:44 (16)56:44 (16)66:25 (19)70:11 (19)72:31 (19)72:50 (19)
SK Kamenice04:29 (7)25:39 (22)01:45 (11)05:04 (18)11:36 (14)04:11 (3)04:00 (11)09:41 (21)03:46 (20)02:20 (7)00:19 (6)
20Katerina Duchacova75:54+42:1618:58 (20)27:53 (19)29:05 (18)31:49 (18)45:27 (17)59:19 (21)62:03 (20)69:49 (20)72:47 (20)75:31 (20)75:54 (20)
SK Studenec18:58 (20)08:55 (17)01:12 (3)02:44 (5)13:38 (19)13:52 (22)02:44 (4)07:46 (20)02:58 (18)02:44 (14)00:23 (16)
21Margherita Ruzzier85:39+52:0106:33 (15)23:24 (18)35:24 (22)46:05 (22)57:43 (22)67:50 (22)72:42 (22)78:00 (22)80:54 (21)85:21 (21)85:39 (21)
GO CAI XXX Ottobre06:33 (15)16:51 (21)12:00 (22)10:41 (22)11:38 (15)10:07 (19)04:52 (18)05:18 (16)02:54 (17)04:27 (22)00:18 (1)
22Anna Tamuza95:59+62:2121:39 (21)28:04 (20)32:05 (20)38:11 (21)54:23 (21)59:15 (20)63:40 (21)76:57 (21)91:44 (22)95:40 (22)95:59 (22)
OK Mona-Auseklis21:39 (21)06:25 (11)04:01 (17)06:06 (21)16:12 (20)04:52 (10)04:25 (15)13:17 (22)14:47 (22)03:56 (21)00:19 (6)