Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OO cup - srednja

Orientacijski klub Ursus, Predgriže, 22. 7. 2009
Kategorija: W40

NIme / klubČasZaostanekS-4848-8484-4949-7676-107107-6767-5757-5858-7070-6363-4343-8181-4040-9292-100100-F
1Wengrin Ágnes49:06+00:0003:02 (9)05:03 (6)08:30 (4)11:05 (3)13:16 (2)16:15 (3)21:48 (3)25:16 (3)29:23 (3)34:23 (4)36:48 (6)40:21 (8)44:30 (13)47:10 (15)48:42 (17)49:06 (18)
Tipo Orienteering Club03:02 (9)02:01 (3)03:27 (1)02:35 (2)02:11 (2)02:59 (6)05:33 (12)03:28 (1)04:07 (2)05:00 (12)02:25 (1)03:33 (4)04:09 (10)02:40 (1)01:32 (2)00:24 (6)
2Michela Conti50:00+00:5402:19 (6)04:06 (1)07:47 (2)10:54 (2)13:09 (1)15:46 (2)22:06 (4)25:56 (4)29:58 (4)33:11 (3)35:54 (5)39:22 (7)43:35 (12)47:47 (16)49:32 (18)50:00 (19)
CO UTOE Bellinzona02:19 (6)01:47 (2)03:41 (3)03:07 (9)02:15 (3)02:37 (3)06:20 (15)03:50 (6)04:02 (1)03:13 (1)02:43 (3)03:28 (2)04:13 (12)04:12 (11)01:45 (10)00:28 (25)
3Anna-Karin Schmutz51:34+02:2801:40 (1)04:07 (2)07:36 (1)11:37 (4)13:58 (3)16:18 (4)20:32 (2)24:03 (2)28:45 (2)36:03 (6)39:10 (8)43:35 (10)46:49 (15)49:34 (17)51:10 (19)51:34 (20)
Leksands OK01:40 (1)02:27 (7)03:29 (2)04:01 (23)02:21 (4)02:20 (1)04:14 (1)03:31 (3)04:42 (13)07:18 (27)03:07 (9)04:25 (8)03:14 (2)02:45 (2)01:36 (4)00:24 (6)
4Meieli Sieber52:16+03:1001:54 (2)04:18 (3)08:17 (3)10:52 (1)15:20 (5)17:53 (5)23:03 (5)26:53 (5)31:32 (5)35:39 (5)38:38 (7)42:43 (9)46:02 (14)50:16 (18)51:48 (20)52:16 (21)
CA Rosé01:54 (2)02:24 (6)03:59 (6)02:35 (2)04:28 (26)02:33 (2)05:10 (3)03:50 (6)04:39 (11)04:07 (4)02:59 (6)04:05 (6)03:19 (3)04:14 (15)01:32 (2)00:28 (25)
5Dunja Van De Riet58:00+08:5402:05 (3)04:41 (4)08:50 (5)12:25 (6)14:54 (4)18:19 (6)23:56 (6)27:50 (6)32:24 (6)39:42 (8)42:43 (10)48:47 (13)52:38 (17)55:44 (19)57:38 (21)58:00 (22)
OLifant02:05 (3)02:36 (11)04:09 (9)03:35 (15)02:29 (5)03:25 (10)05:37 (13)03:54 (7)04:34 (9)07:18 (27)03:01 (7)06:04 (24)03:51 (6)03:06 (3)01:54 (18)00:22 (2)
6Andrea Silier58:28+09:2202:49 (8)04:59 (5)11:45 (12)14:27 (9)16:33 (7)19:40 (9)24:53 (8)29:18 (8)36:26 (10)40:25 (10)44:56 (13)49:11 (14)53:13 (19)56:22 (20)58:05 (22)58:28 (23)
Järfälla OK02:49 (8)02:10 (4)06:46 (28)02:42 (3)02:06 (1)03:07 (7)05:13 (7)04:25 (12)07:08 (31)03:59 (3)04:31 (27)04:15 (7)04:02 (7)03:09 (4)01:43 (9)00:23 (3)
7Annika Von Schoultz59:32+10:2603:09 (11)05:43 (9)10:23 (8)15:18 (15)18:38 (14)22:22 (13)27:46 (13)32:12 (11)36:33 (11)41:15 (12)44:21 (12)47:42 (12)52:52 (18)57:20 (21)59:06 (23)59:32 (24)
Braunschweiger MTV03:09 (11)02:34 (9)04:40 (15)04:55 (27)03:20 (16)03:44 (12)05:24 (10)04:26 (13)04:21 (5)04:42 (10)03:06 (8)03:21 (1)05:10 (17)04:28 (16)01:46 (11)00:26 (9)
8Olivier Sandra59:59+10:5303:34 (17)06:20 (11)10:17 (7)13:22 (7)16:38 (8)19:18 (8)24:31 (7)28:13 (7)32:35 (7)36:43 (7)39:40 (9)45:13 (11)52:10 (16)58:04 (22)59:38 (24)59:59 (25)
Groupe Ligues03:34 (17)02:46 (13)03:57 (5)03:05 (8)03:16 (15)02:40 (4)05:13 (7)03:42 (4)04:22 (6)04:08 (5)02:57 (5)05:33 (21)06:57 (25)05:54 (24)01:34 (3)00:21 (1)
9Jana Kozinova62:03+12:5703:28 (13)07:50 (17)12:13 (15)15:17 (14)18:00 (11)21:21 (11)26:42 (10)31:32 (10)35:51 (9)41:10 (11)45:38 (15)51:07 (15)55:40 (20)59:22 (23)61:35 (25)62:03 (26)
Praga Praha03:28 (13)04:22 (25)04:23 (13)03:04 (7)02:43 (9)03:21 (9)05:21 (8)04:50 (14)04:19 (4)05:19 (16)04:28 (25)05:29 (19)04:33 (15)03:42 (6)02:13 (23)00:28 (25)
10Gislind Berger62:42+13:3604:12 (22)08:08 (18)12:10 (14)14:55 (12)17:35 (10)22:42 (14)27:30 (12)32:57 (13)38:26 (13)44:58 (14)47:54 (16)52:37 (16)56:47 (21)60:24 (24)62:12 (26)62:42 (27)
OLC Berger Ladies04:12 (22)03:56 (24)04:02 (8)02:45 (4)02:40 (8)05:07 (20)04:48 (2)05:27 (22)05:29 (20)06:32 (24)02:56 (4)04:43 (11)04:10 (11)03:37 (5)01:48 (13)00:30 (34)
11Valérie Haberkorn65:18+16:1203:29 (16)05:16 (8)09:11 (6)12:14 (5)15:36 (6)18:53 (7)25:50 (9)30:04 (9)34:23 (8)40:11 (9)42:52 (11)52:38 (17)57:28 (22)63:11 (25)64:49 (27)65:18 (28)
ADOC03:29 (16)01:47 (2)03:55 (4)03:03 (6)03:22 (17)03:17 (8)06:57 (18)04:14 (10)04:19 (4)05:48 (19)02:41 (2)09:46 (34)04:50 (16)05:43 (23)01:38 (5)00:29 (28)
12Sandra Simonsen66:43+17:3703:40 (19)06:59 (13)11:18 (11)14:38 (11)18:31 (13)24:06 (15)29:19 (15)33:44 (15)41:05 (16)46:03 (15)49:35 (17)54:24 (18)60:15 (23)64:02 (26)66:13 (28)66:43 (29)
FIF Hilleroed03:40 (19)03:19 (19)04:19 (11)03:20 (12)03:53 (23)05:35 (25)05:13 (7)04:25 (12)07:21 (33)04:58 (11)03:32 (13)04:49 (13)05:51 (20)03:47 (7)02:11 (22)00:30 (34)
13Katleen Van De Moortel70:10+21:0403:41 (20)06:17 (10)11:08 (10)14:33 (10)17:10 (9)21:12 (10)28:41 (14)33:38 (14)39:11 (14)47:20 (16)50:59 (18)58:23 (21)62:43 (25)67:59 (28)69:42 (29)70:10 (30)
Omega03:41 (20)02:36 (11)04:51 (18)03:25 (13)02:37 (7)04:02 (13)07:29 (23)04:57 (17)05:33 (21)08:09 (28)03:39 (15)07:24 (29)04:20 (13)05:16 (22)01:43 (9)00:28 (25)
14Päivi Orava71:25+22:1906:07 (29)10:43 (27)14:43 (23)23:22 (26)26:18 (22)36:21 (27)41:47 (21)45:17 (19)50:18 (18)54:12 (18)57:32 (20)61:29 (23)64:38 (27)69:14 (31)70:57 (31)71:25 (32)
Rastivarsat06:07 (29)04:36 (26)04:00 (7)08:39 (37)02:56 (10)10:03 (33)05:26 (11)03:30 (2)05:01 (16)03:54 (2)03:20 (12)03:57 (5)03:09 (1)04:36 (18)01:43 (9)00:28 (25)
14Liisa Rihko-struckmann71:25+22:1902:08 (4)05:12 (7)11:03 (9)14:16 (8)18:07 (12)21:33 (12)26:44 (11)32:51 (12)37:35 (12)42:06 (13)45:26 (14)54:27 (19)63:32 (26)67:46 (27)70:49 (30)71:25 (32)
Braunschweiger MTV02:08 (4)03:04 (17)05:51 (24)03:13 (10)03:51 (22)03:26 (11)05:11 (4)06:07 (27)04:44 (14)04:31 (7)03:20 (12)09:01 (32)09:05 (27)04:14 (15)03:03 (34)00:36 (39)
16Antoine Christine71:30+22:2402:15 (5)10:05 (24)14:20 (20)18:08 (17)21:11 (16)24:07 (16)30:47 (16)36:17 (16)40:40 (15)54:13 (19)57:47 (21)61:19 (22)64:55 (28)69:08 (30)71:01 (32)71:30 (33)
Orientation caennaise02:15 (5)07:50 (37)04:15 (10)03:48 (20)03:03 (12)02:56 (5)06:40 (17)05:30 (24)04:23 (7)13:33 (38)03:34 (14)03:32 (3)03:36 (4)04:13 (12)01:53 (16)00:29 (28)
17Kristel Mertens71:53+22:4703:29 (16)06:52 (12)12:59 (17)16:55 (16)20:52 (15)25:32 (17)30:54 (17)37:56 (17)44:06 (17)48:28 (17)51:37 (19)57:01 (20)62:15 (24)69:08 (30)71:26 (33)71:53 (34)
TROL Belgium03:29 (16)03:23 (20)06:07 (26)03:56 (21)03:57 (24)04:40 (19)05:22 (9)07:02 (32)06:10 (26)04:22 (6)03:09 (10)05:24 (18)05:14 (18)06:53 (29)02:18 (26)00:27 (15)
18Katerina Binova81:42+32:3609:44 (33)12:35 (29)19:59 (30)25:05 (29)28:31 (26)34:00 (24)42:42 (23)47:45 (21)52:49 (20)59:13 (20)63:44 (22)69:14 (25)75:26 (29)79:18 (32)81:14 (34)81:42 (35)
MLOK Marianske Lazne09:44 (33)02:51 (14)07:24 (29)05:06 (29)03:26 (18)05:29 (23)08:42 (25)05:03 (18)05:04 (17)06:24 (22)04:31 (27)05:30 (20)06:12 (22)03:52 (8)01:56 (19)00:28 (25)
19Pavla Mrazova86:16+37:1004:37 (23)13:26 (30)18:10 (27)21:41 (22)24:54 (20)31:29 (20)38:31 (18)43:48 (18)51:42 (19)62:24 (23)66:43 (25)71:58 (27)76:26 (30)83:49 (33)85:49 (36)86:16 (37)
Sokol Dobrichovice04:37 (23)08:49 (39)04:44 (16)03:31 (14)03:13 (14)06:35 (27)07:02 (20)05:17 (19)07:54 (35)10:42 (32)04:19 (24)05:15 (17)04:28 (14)07:23 (31)02:00 (20)00:27 (15)
20Cristina Grabar86:21+37:1512:35 (36)15:34 (34)19:57 (29)23:45 (27)26:51 (23)35:05 (25)40:51 (20)48:15 (22)54:27 (21)59:29 (21)64:10 (23)69:05 (24)79:12 (33)84:02 (34)85:50 (37)86:21 (38)
US Primiero San Martino12:35 (36)02:59 (16)04:23 (13)03:48 (20)03:06 (13)08:14 (30)05:46 (14)07:24 (33)06:12 (27)05:02 (13)04:41 (29)04:55 (15)10:07 (32)04:50 (19)01:48 (13)00:31 (37)
21Anabela Vieito86:33+37:2706:31 (30)10:06 (25)18:23 (28)22:03 (24)29:14 (27)33:50 (23)45:35 (25)51:45 (25)57:39 (23)64:04 (25)68:09 (26)72:57 (28)77:03 (31)84:10 (35)86:03 (38)86:33 (39)
COC - Clube Orientaçao do Cent06:31 (30)03:35 (22)08:17 (30)03:40 (17)07:11 (36)04:36 (17)11:45 (30)06:10 (28)05:54 (23)06:25 (23)04:05 (22)04:48 (12)04:06 (8)07:07 (30)01:53 (16)00:30 (34)
22Zuzana Henychova95:18+46:1203:05 (10)13:35 (32)18:07 (26)22:38 (25)25:13 (21)29:27 (19)61:33 (36)65:38 (31)70:28 (31)76:16 (30)80:14 (31)84:48 (32)88:55 (36)92:57 (36)94:51 (39)95:18 (40)
VSK Slavia TU Liberec03:05 (10)10:30 (42)04:32 (14)04:31 (25)02:35 (6)04:14 (15)32:06 (41)04:05 (8)04:50 (15)05:48 (19)03:58 (20)04:34 (9)04:07 (9)04:02 (10)01:54 (18)00:27 (15)
23Figuiere Valérie95:47+46:4109:42 (32)12:34 (28)21:45 (31)25:45 (31)30:37 (29)39:01 (29)46:23 (28)51:14 (24)57:35 (22)62:10 (22)66:03 (24)71:55 (26)78:09 (32)92:59 (37)95:17 (40)95:47 (41)
GIVRY SPORT ORIENTATION09:42 (32)02:52 (15)09:11 (32)04:00 (22)04:52 (27)08:24 (31)07:22 (22)04:51 (15)06:21 (28)04:35 (8)03:53 (19)05:52 (22)06:14 (23)14:50 (38)02:18 (26)00:30 (34)
24Ulrike Gabriella Wagner96:18+47:1203:13 (12)08:39 (21)15:04 (24)20:08 (19)23:35 (18)37:54 (28)45:14 (24)49:21 (23)57:50 (24)62:32 (24)68:37 (27)77:39 (30)88:53 (35)93:50 (38)95:54 (41)96:18 (42)
OL Andritz03:13 (12)05:26 (30)06:25 (27)05:04 (28)03:27 (19)14:19 (39)07:20 (21)04:07 (9)08:29 (37)04:42 (10)06:05 (31)09:02 (33)11:14 (35)04:57 (20)02:04 (21)00:24 (6)
25Veronika Pavlu102:51+53:4504:48 (24)07:17 (14)12:07 (13)14:57 (13)23:02 (17)27:27 (18)55:28 (32)61:30 (29)66:36 (29)71:53 (28)76:06 (29)80:43 (31)95:51 (37)99:46 (39)102:24 (1)102:51 (2)
Praga Praha04:48 (24)02:29 (8)04:50 (17)02:50 (5)08:05 (38)04:25 (16)28:01 (39)06:02 (26)05:06 (18)05:17 (15)04:13 (23)04:37 (10)15:08 (36)03:55 (9)02:38 (31)00:27 (15)
26Eva Vobornikova105:54+56:4821:11 (40)24:42 (39)34:35 (39)37:54 (38)43:14 (39)54:24 (39)70:34 (40)76:02 (40)80:42 (39)86:06 (35)90:06 (35)94:57 (34)98:47 (39)103:45 (2)105:26 (2)105:54 (3)
SK Chotebor21:11 (40)03:31 (21)09:53 (34)03:19 (11)05:20 (29)11:10 (36)16:10 (37)05:28 (23)04:40 (12)05:24 (17)04:00 (21)04:51 (14)03:50 (5)04:58 (21)01:41 (6)00:28 (25)
27Lenka Kettnerová106:12+57:0602:30 (7)08:12 (19)14:02 (19)23:50 (28)30:07 (28)39:31 (31)46:04 (27)52:30 (26)58:23 (25)68:42 (26)72:29 (28)77:27 (29)84:23 (34)103:13 (1)105:45 (3)106:12 (4)
TJ Sokol Hostivice02:30 (7)05:42 (32)05:50 (23)09:48 (39)06:17 (32)09:24 (32)06:33 (16)06:26 (30)05:53 (22)10:19 (31)03:47 (18)04:58 (16)06:56 (24)18:50 (39)02:32 (28)00:27 (15)
28Pirjo Pyymäki108:24+59:1803:29 (16)09:19 (23)14:38 (22)20:01 (18)34:39 (31)40:10 (32)52:06 (30)57:26 (27)61:54 (26)72:43 (29)76:30 (30)86:41 (33)96:21 (38)106:09 (3)107:59 (4)108:24 (5)
Espoon Suunta03:29 (16)05:50 (33)05:19 (22)05:23 (31)14:38 (42)05:31 (24)11:56 (31)05:20 (20)04:28 (8)10:49 (33)03:47 (18)10:11 (36)09:40 (29)09:48 (35)01:50 (14)00:25 (8)
29Holper Antónia111:13+62:0703:57 (21)07:40 (16)17:04 (25)21:50 (23)27:17 (25)31:31 (21)39:43 (19)71:40 (38)77:45 (38)84:34 (34)88:18 (32)98:11 (37)103:59 (1)108:13 (4)110:48 (5)111:13 (6)
Tipo Orienteering Club03:57 (21)03:43 (23)09:24 (33)04:46 (26)05:27 (30)04:14 (15)08:12 (24)31:57 (40)06:05 (25)06:49 (25)03:44 (16)09:53 (35)05:48 (19)04:14 (15)02:35 (30)00:25 (8)
30Inguna Cakure115:07+66:0118:42 (38)21:47 (38)27:52 (35)32:16 (34)37:36 (34)43:05 (34)56:27 (33)62:59 (30)70:04 (30)80:22 (31)92:57 (37)98:57 (39)105:03 (2)111:14 (5)114:26 (6)115:07 (7)
Jelgava & Gulbene18:42 (38)03:05 (18)06:05 (25)04:24 (24)05:20 (29)05:29 (23)13:22 (33)06:32 (31)07:05 (30)10:18 (30)12:35 (36)06:00 (23)06:06 (21)06:11 (26)03:12 (35)00:41 (42)
31Martina Kamarytova116:44+67:3809:03 (31)14:27 (33)24:59 (34)32:13 (33)36:22 (33)41:00 (33)51:27 (29)66:30 (32)74:25 (33)84:25 (33)89:05 (33)97:21 (36)106:09 (3)113:53 (6)116:17 (7)116:44 (8)
MLOK Marianske Lazne09:03 (31)05:24 (29)10:32 (37)07:14 (35)04:09 (25)04:38 (18)10:27 (28)15:03 (39)07:55 (36)10:00 (29)04:40 (28)08:16 (31)08:48 (26)07:44 (32)02:24 (27)00:27 (15)
32Agnes Cseresnyes119:59+70:5303:39 (18)09:18 (22)14:35 (21)20:17 (20)27:00 (24)32:26 (22)46:00 (26)60:00 (28)64:35 (27)69:50 (27)91:09 (36)98:28 (38)107:59 (4)117:09 (7)119:26 (8)119:59 (9)
Tipo Orienteering Club03:39 (18)05:39 (31)05:17 (21)05:42 (32)06:43 (34)05:26 (21)13:34 (34)14:00 (37)04:35 (10)05:15 (14)21:19 (40)07:19 (28)09:31 (28)09:10 (34)02:17 (24)00:33 (38)
33Eva Semikova123:33+74:2706:06 (28)08:17 (20)13:17 (18)25:06 (30)35:04 (32)47:02 (35)69:35 (39)75:34 (39)81:31 (40)87:23 (36)99:01 (40)105:49 (2)115:32 (6)120:07 (8)123:05 (9)123:33 (10)
SK Kamenice06:06 (28)02:11 (5)05:00 (19)11:49 (42)09:58 (39)11:58 (38)22:33 (38)05:59 (25)05:57 (24)05:52 (20)11:38 (35)06:48 (27)09:43 (30)04:35 (17)02:58 (33)00:28 (25)
34Cristina Ruini126:10+77:0405:45 (27)10:34 (26)23:27 (32)33:35 (35)39:36 (35)50:01 (38)63:05 (37)69:26 (36)76:18 (35)82:35 (32)89:13 (34)97:12 (35)115:59 (7)122:19 (9)125:42 (10)126:10 (11)
GO CAI XXX Ottobre05:45 (27)04:49 (28)12:53 (40)10:08 (40)06:01 (31)10:25 (34)13:04 (32)06:21 (29)06:52 (29)06:17 (21)06:38 (32)07:59 (30)18:47 (38)06:20 (27)03:23 (36)00:28 (25)
35Jelena Kriegelsteinova127:22+78:1610:05 (34)19:04 (36)29:38 (36)35:23 (36)41:44 (36)48:35 (36)59:58 (35)68:10 (34)75:28 (34)87:40 (38)93:36 (38)104:29 (1)115:22 (5)123:52 (10)126:42 (11)127:22 (12)
MLOK Marianske Lazne10:05 (34)08:59 (41)10:34 (38)05:45 (33)06:21 (33)06:51 (28)11:23 (29)08:12 (35)07:18 (32)12:12 (35)05:56 (30)10:53 (37)10:53 (34)08:30 (33)02:50 (32)00:40 (41)
36An Verberne136:25+87:1904:53 (25)07:31 (15)12:43 (16)21:00 (21)24:50 (19)35:27 (26)42:29 (22)47:24 (20)65:31 (28)94:42 (40)109:45 (2)116:13 (3)126:28 (8)132:27 (11)135:54 (12)136:25 (13)
HAMOK04:53 (25)02:38 (12)05:12 (20)08:17 (36)03:50 (21)10:37 (35)07:02 (20)04:55 (16)18:07 (40)29:11 (39)15:03 (38)06:28 (25)10:15 (33)05:59 (25)03:27 (37)00:31 (37)
37Marijs Vandeweyer148:10+99:0422:56 (41)27:41 (41)36:22 (40)40:03 (40)43:06 (38)54:40 (40)64:43 (38)70:05 (37)77:37 (37)107:16 (1)121:30 (3)128:16 (5)138:18 (9)145:06 (12)147:40 (14)148:10 (15)
HAMOK22:56 (41)04:45 (27)08:41 (31)03:41 (18)03:03 (12)11:34 (37)10:03 (26)05:22 (21)07:32 (34)29:39 (40)14:14 (37)06:46 (26)10:02 (31)06:48 (28)02:34 (29)00:30 (34)
38Anne Chabance154:07+105:0111:43 (35)18:21 (35)30:32 (37)35:52 (37)42:49 (37)48:44 (37)59:09 (34)67:21 (33)77:10 (36)88:57 (39)108:52 (1)122:50 (4)139:41 (10)149:35 (13)153:39 (15)154:07 (16)
Nature Orientation Saint Etien11:43 (35)06:38 (34)12:11 (39)05:20 (30)06:57 (35)05:55 (26)10:25 (27)08:12 (35)09:49 (38)11:47 (34)19:55 (39)13:58 (38)16:51 (37)09:54 (36)04:04 (38)00:28 (25)
39Jocelyne Bredoux249:59+200:5335:36 (42)43:17 (42)57:32 (42)68:50 (42)81:41 (42)119:57 (1)135:28 (1)144:22 (1)157:06 (1)170:39 (2)180:30 (4)210:41 (6)233:11 (11)244:10 (14)249:29 (16)249:59 (17)
Nature Orientation Saint Etien35:36 (42)07:41 (36)14:15 (41)11:18 (41)12:51 (41)38:16 (41)15:31 (36)08:54 (36)12:44 (39)13:33 (38)09:51 (33)30:11 (39)22:30 (39)10:59 (37)05:19 (39)00:30 (34)
Claudia Kellner100:22+51:1614:29 (37)21:38 (37)31:43 (38)38:20 (39)45:54 (40)62:25 (41)92:27 (41)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)99:42 (42)100:22 (1)
OL HSV Wr. Neustadt14:29 (37)07:09 (35)10:05 (35)06:37 (34)07:34 (37)16:31 (40)30:02 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)99:42 (42)00:40 (41)
Béatrice Fino86:03+36:5718:44 (39)27:36 (40)44:15 (41)52:57 (41)62:56 (41)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)85:34 (35)86:03 (36)
CO Amberieu18:44 (39)08:52 (40)16:39 (42)08:42 (38)09:59 (40)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)85:34 (41)00:29 (28)
Daiga Rigava137:20+88:1405:24 (26)13:29 (31)23:55 (33)27:31 (32)31:10 (30)39:09 (30)54:33 (31)68:57 (35)74:21 (32)87:32 (37)97:43 (39)----- (N/A)----- (N/A)----- (N/A)136:49 (13)137:20 (14)
Jelgava & Gulbene05:24 (26)08:05 (38)10:26 (36)03:36 (16)03:39 (20)07:59 (29)15:24 (35)14:24 (38)05:24 (19)13:11 (36)10:11 (34)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)136:49 (40)00:31 (37)