Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - OLP 4 - Klubsko prvenstvo OK Azimut, finale - srednja

Orientacijski klub Azimut, , 19. 6. 2010
Kategorija: AF

NIme / klubČasZaostanekS-7878-8181-8080-6666-8282-7676---F
1Drago Peternelj38:33+00:0004:07 (8)14:54 (7)18:03 (2)20:37 (2)24:42 (3)29:22 (3)30:26 (4)31:43 (4)38:33 (9)
Cerkno04:07 (8)10:47 (8)03:09 (2)02:34 (1)04:05 (7)04:40 (3)01:04 (2)01:17 (9)06:50 (3)
2Jožko Jazbar39:19+00:4603:08 (2)13:19 (2)18:33 (5)21:19 (5)25:16 (5)30:00 (4)31:20 (5)32:24 (5)39:19 (10)
Cerkno03:08 (2)10:11 (3)05:14 (8)02:46 (4)03:57 (5)04:44 (4)01:20 (7)01:04 (2)06:55 (5)
3Silvij Močnik40:20+01:4704:20 (11)15:45 (8)19:33 (6)22:27 (6)26:17 (6)31:11 (5)32:19 (7)33:29 (7)40:20 (11)
Cerkno04:20 (11)11:25 (9)03:48 (4)02:54 (5)03:50 (3)04:54 (6)01:08 (4)01:10 (6)06:51 (4)
4Klemen Kenda40:26+01:5303:15 (4)07:37 (1)13:23 (1)17:26 (1)22:34 (2)27:22 (2)31:39 (6)32:53 (6)40:26 (12)
Cerkno03:15 (4)04:22 (1)05:46 (12)04:03 (18)05:08 (12)04:48 (5)04:17 (20)01:14 (8)07:33 (7)
5Andrej Borštnik42:41+04:0804:25 (12)14:45 (6)18:25 (4)21:02 (3)24:58 (4)33:57 (9)34:57 (11)36:10 (11)42:41 (13)
Ljubljana04:25 (12)10:20 (4)03:40 (3)02:37 (2)03:56 (4)08:59 (21)01:00 (1)01:13 (7)06:31 (2)
6Rok Močnik43:03+04:3005:47 (16)18:37 (14)21:45 (11)25:00 (9)29:34 (11)33:38 (8)34:53 (10)35:57 (10)43:03 (14)
Cerkno05:47 (16)12:50 (12)03:08 (1)03:15 (9)04:34 (8)04:04 (1)01:15 (6)01:04 (2)07:06 (6)
7Jaime Montero45:06+06:3303:26 (5)15:48 (9)21:07 (10)25:40 (10)29:05 (9)34:38 (10)35:46 (12)36:54 (12)45:06 (15)
Cerkno03:26 (5)12:22 (11)05:19 (10)04:33 (19)03:25 (1)05:33 (8)01:08 (4)01:08 (5)08:12 (8)
8Samo Vodopivec47:12+08:3903:01 (1)13:23 (3)18:09 (3)21:16 (4)27:00 (7)32:02 (6)34:21 (9)35:40 (9)47:12 (16)
Cerkno03:01 (1)10:22 (5)04:46 (6)03:07 (7)05:44 (14)05:02 (7)02:19 (16)01:19 (11)11:32 (14)
9Tibor Mrak47:22+08:4903:42 (6)13:42 (4)21:04 (9)27:45 (11)31:21 (12)38:32 (12)39:46 (14)40:52 (14)47:22 (17)
Cerkno03:42 (6)10:00 (2)07:22 (15)06:41 (21)03:36 (2)07:11 (16)01:14 (5)01:06 (3)06:30 (1)
10Emil Kacin47:45+09:1203:09 (3)13:54 (5)19:45 (7)22:59 (7)29:28 (10)35:03 (11)37:05 (13)38:28 (13)47:45 (18)
Cerkno03:09 (3)10:45 (7)05:51 (13)03:14 (8)06:29 (16)05:35 (9)02:02 (12)01:23 (12)09:17 (9)
11Vojko Kacin47:55+09:22 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)47:55 (19)
Cerkno00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)47:55 (23)
12Igor Bončina48:29+09:5603:54 (7)16:50 (12)20:48 (8)23:34 (8)27:39 (8)32:19 (7)33:53 (8)35:12 (8)48:29 (20)
Cerkno03:54 (7)12:56 (13)03:58 (5)02:46 (4)04:05 (7)04:40 (3)01:34 (8)01:19 (11)13:17 (17)
13Valter Foški53:36+15:0305:55 (17)16:39 (11)26:26 (14)30:02 (14)35:01 (13)40:42 (13)42:48 (15)43:55 (15)53:36 (21)
Ljubljana05:55 (17)10:44 (6)09:47 (20)03:36 (12)04:59 (10)05:41 (10)02:06 (15)01:07 (4)09:41 (10)
14Davor Kacin54:27+15:54 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)54:27 (22)
Cerkno00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)54:27 (24)
15Ana Borštnik55:31+16:5804:13 (10)17:45 (13)26:37 (15)29:55 (13)35:06 (15)41:29 (14)43:34 (16)45:02 (16)55:31 (23)
Ljubljana04:13 (10)13:32 (15)08:52 (16)03:18 (10)05:11 (13)06:23 (12)02:05 (13)01:28 (13)10:29 (12)
16Urša Tomažin56:54+18:2105:33 (13)19:13 (16)24:15 (12)27:56 (12)35:04 (14)42:05 (15)43:49 (17)45:23 (17)56:54 (24)
Cerkno05:33 (13)13:40 (17)05:02 (7)03:41 (14)07:08 (18)07:01 (14)01:44 (9)01:34 (15)11:31 (13)
17Aleš Borštnik1:07:05+28:3205:47 (16)19:04 (15)31:13 (18)34:19 (18)39:08 (16)45:39 (16)49:31 (18)52:34 (18)1:07:05 (1)
Ljubljana05:47 (16)13:17 (14)12:09 (21)03:06 (6)04:49 (9)06:31 (13)03:52 (19)03:03 (22)14:31 (19)
18Roman Sladič1:08:32+29:5908:52 (22)22:27 (19)29:29 (17)33:10 (16)40:38 (18)50:13 (18)53:08 (19)55:48 (19)1:08:32 (2)
Perkmandeljc08:52 (22)13:35 (16)07:02 (14)03:41 (14)07:28 (19)09:35 (22)02:55 (17)02:40 (21)12:44 (16)
19Matjaž Koprivc1:08:46+30:1307:56 (20)31:05 (21)40:03 (20)43:22 (20)48:27 (21)54:45 (21)56:51 (22)58:23 (22)1:08:46 (3)
Cerkno07:56 (20)23:09 (21)08:58 (18)03:19 (11)05:05 (11)06:18 (11)02:06 (15)01:32 (14)10:23 (11)
20Matjaž Štrakl1:09:31+30:5806:26 (18)20:14 (17)29:20 (16)33:17 (17)39:46 (17)47:22 (17)53:43 (20)55:55 (21)1:09:31 (4)
Perkmandeljc06:26 (18)13:48 (18)09:06 (19)03:57 (17)06:29 (16)07:36 (17)06:21 (21)02:12 (19)13:36 (18)
21Janez Cimerman1:10:30+31:5704:12 (9)15:59 (10)24:52 (13)32:08 (15)44:04 (19)52:10 (19)54:00 (21)55:54 (20)1:10:30 (5)
Cerkno04:12 (9)11:47 (10)08:53 (17)07:16 (22)11:56 (21)08:06 (18)01:50 (11)01:54 (17)14:36 (20)
22Vlado Sedej1:15:15+36:4208:04 (21)26:42 (20)31:59 (19)37:30 (19)45:57 (20)54:15 (20)1:01:35 (2)1:03:42 (2)1:15:15 (6)
Cerkno08:04 (21)18:38 (20)05:17 (9)05:31 (20)08:27 (20)08:18 (20)07:20 (22)02:07 (18)11:33 (15)
23Rok Sušnik1:26:19+47:4605:41 (14)35:56 (22)41:23 (21)45:06 (21)51:55 (22)59:06 (22)1:00:54 (1)1:02:48 (1)1:26:19 (7)
Cerkno05:41 (14)30:15 (22)05:27 (11)03:43 (15)06:49 (17)07:11 (16)01:48 (10)01:54 (17)23:31 (22)
24Janko Lapajne1:39:01+60:2807:11 (19)22:18 (18)46:44 (22)50:41 (22)1:08:49 (1)1:16:58 (1)1:20:09 (3)1:22:31 (3)1:39:01 (8)
Cerkno07:11 (19)15:07 (19)24:26 (22)03:57 (17)18:08 (22)08:09 (19)03:11 (18)02:22 (20)16:30 (21)