Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - WRE in SOL 6 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Lome, 19. 7. 2014
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-3434-3232-5555-5252-5656-5757-4545-4444-4949-F
1Daria Panchenko0:31:26+00:000:03:16 (9)0:06:05 (8)0:07:09 (7)0:09:42 (6)0:12:49 (7)0:15:45 (3)0:17:30 (2)0:19:46 (1)0:22:11 (1)0:31:26 (1)
NORD WEST03:16 (9)02:49 (13)01:04 (8)02:33 (4)03:07 (6)02:56 (1)01:45 (2)02:16 (6)02:25 (2)09:15 (6)
2Jana Semrádová0:31:52+00:260:02:48 (2)0:04:32 (1)0:05:46 (1)0:07:46 (1)0:10:54 (2)0:15:41 (2)0:17:21 (1)0:20:32 (2)0:23:15 (2)0:31:52 (2)
KOB Chocen02:48 (2)01:44 (1)01:14 (10)02:00 (1)03:08 (7)04:47 (9)01:40 (1)03:11 (15)02:43 (4)08:37 (5)
3Monika Ravnikar0:32:29+01:030:03:14 (8)0:05:31 (6)0:06:27 (5)0:09:54 (7)0:13:14 (9)0:17:14 (6)0:19:07 (3)0:21:29 (4)0:24:11 (3)0:32:29 (3)
Orientacijski klub Komenda03:14 (8)02:17 (3)00:56 (3)03:27 (11)03:20 (8)04:00 (4)01:53 (4)02:22 (7)02:42 (3)08:18 (3)
4Veronika Chaloupková0:32:41+01:150:02:58 (5)0:05:22 (5)0:06:22 (4)0:09:31 (5)0:12:25 (4)0:17:22 (8)0:19:14 (4)0:21:22 (3)0:24:38 (4)0:32:41 (4)
KOB Chocen02:58 (5)02:24 (6)01:00 (7)03:09 (9)02:54 (4)04:57 (11)01:52 (3)02:08 (5)03:16 (8)08:03 (2)
5Anna Korzhavina0:35:26+04:000:02:51 (3)0:06:30 (10)0:07:39 (10)0:10:20 (9)0:13:02 (8)0:17:26 (9)0:21:49 (8)0:24:16 (8)0:27:07 (7)0:35:26 (5)
NORD WEST02:51 (3)03:39 (16)01:09 (9)02:41 (6)02:42 (2)04:24 (6)04:23 (11)02:27 (10)02:51 (5)08:19 (4)
6Lara Gantar0:35:43+04:170:03:03 (6)0:05:13 (3)0:06:09 (3)0:09:02 (3)0:12:48 (6)0:16:17 (4)0:19:42 (5)0:22:05 (6)0:25:33 (5)0:35:43 (6)
OK Azimut03:03 (6)02:10 (2)00:56 (3)02:53 (8)03:46 (10)03:29 (3)03:25 (7)02:23 (8)03:28 (9)10:10 (8)
7Olga Vasileva0:37:00+05:340:02:55 (4)0:05:20 (4)0:07:18 (8)0:09:59 (8)0:12:44 (5)0:17:08 (5)0:20:58 (7)0:22:49 (7)0:26:19 (6)0:37:00 (7)
NORD WEST02:55 (4)02:25 (7)01:58 (15)02:41 (6)02:45 (3)04:24 (6)03:50 (8)01:51 (2)03:30 (10)10:41 (11)
8Raminta Staškeviči?t?0:39:25+07:590:03:22 (10)0:05:59 (7)0:06:56 (6)0:09:07 (4)0:12:05 (3)0:17:18 (7)0:23:54 (9)0:26:34 (9)0:29:31 (8)0:39:25 (8)
Oriens Panev?žys03:22 (10)02:37 (10)00:57 (5)02:11 (2)02:58 (5)05:13 (13)06:36 (15)02:40 (13)02:57 (6)09:54 (7)
9Lou Lenoble0:39:32+08:060:02:26 (1)0:04:50 (2)0:05:47 (2)0:08:17 (2)0:10:46 (1)0:14:05 (1)0:20:01 (6)0:21:32 (5)0:31:51 (10)0:39:32 (9)
La boussole Audomaroise02:26 (1)02:24 (6)00:57 (5)02:30 (3)02:29 (1)03:19 (2)05:56 (13)01:31 (1)10:19 (18)07:41 (1)
10Anni Berger0:41:34+10:080:08:21 (17)0:10:44 (17)0:11:33 (15)0:15:21 (15)0:18:42 (14)0:23:36 (13)0:26:49 (11)0:28:49 (10)0:31:11 (9)0:41:34 (10)
OLC WOHEMAANPEKA08:21 (17)02:23 (4)00:49 (1)03:48 (12)03:21 (9)04:54 (10)03:13 (6)02:00 (4)02:22 (1)10:23 (9)
11Fausta Bukučinskait?0:48:05+16:390:03:52 (11)0:06:31 (11)0:08:08 (12)0:11:20 (10)0:15:45 (10)0:21:40 (11)0:28:05 (12)0:31:38 (11)0:35:57 (11)0:48:05 (11)
Oriens Panev?žys03:52 (11)02:39 (11)01:37 (13)03:12 (10)04:25 (13)05:55 (14)06:25 (14)03:33 (16)04:19 (14)12:08 (15)
12Olga Ludanova0:48:25+16:590:03:54 (12)0:08:57 (15)0:11:56 (16)0:14:44 (14)0:18:32 (13)0:23:37 (14)0:32:09 (14)0:34:03 (13)0:37:49 (13)0:48:25 (12)
NORD WEST03:54 (12)05:03 (17)02:59 (17)02:48 (7)03:48 (11)05:05 (12)08:32 (16)01:54 (3)03:46 (12)10:36 (10)
13Claire Labroche0:53:57+22:310:03:13 (7)0:06:10 (9)0:07:28 (9)0:11:28 (11)0:16:24 (12)0:23:16 (12)0:26:04 (10)0:32:26 (12)0:36:45 (12)0:53:57 (13)
VERVINS ORIENTATION03:13 (7)02:57 (14)01:18 (11)04:00 (14)04:56 (14)06:52 (15)02:48 (5)06:22 (18)04:19 (14)17:12 (18)
14Lenka Hanáková0:54:14+22:480:04:18 (14)0:06:54 (13)0:07:54 (11)0:11:51 (12)0:15:57 (11)0:20:44 (10)0:36:32 (16)0:38:58 (15)0:42:30 (14)0:54:14 (14)
KOB Baník Sokolov04:18 (14)02:36 (9)01:00 (7)03:57 (13)04:06 (12)04:47 (9)15:48 (18)02:26 (9)03:32 (11)11:44 (14)
15Justine Guenin0:56:12+24:460:04:36 (16)0:10:27 (16)0:13:52 (17)0:18:38 (17)0:23:51 (17)0:33:26 (17)0:38:26 (17)0:41:18 (17)0:44:34 (16)0:56:12 (15)
Animation Sillery Orientation04:36 (16)05:51 (18)03:25 (18)04:46 (16)05:13 (18)09:35 (17)05:00 (12)02:52 (14)03:16 (8)11:38 (13)
16Anke Glassée0:56:49+25:230:04:20 (15)0:07:47 (14)0:09:49 (14)0:13:53 (13)0:18:58 (15)0:25:52 (15)0:30:02 (13)0:36:06 (14)0:43:01 (15)0:56:49 (16)
TROL Belgium04:20 (15)03:27 (15)02:02 (16)04:04 (15)05:05 (17)06:54 (16)04:10 (9)06:04 (17)06:55 (16)13:48 (16)
17Annalena Schmid0:57:39+26:130:04:02 (13)0:06:48 (12)0:08:44 (13)0:17:25 (16)0:22:22 (16)0:32:20 (16)0:36:31 (15)0:39:02 (16)0:46:31 (17)0:57:39 (17)
OLG Weisslingen04:02 (13)02:46 (12)01:56 (14)08:41 (18)04:57 (15)09:58 (18)04:11 (10)02:31 (11)07:29 (17)11:08 (12)
18Esmee Van De Maele1:05:10+33:440:15:11 (18)0:17:40 (18)0:19:17 (18)0:24:10 (18)0:29:10 (18)0:33:49 (18)0:42:28 (18)0:45:04 (18)0:50:45 (18)1:05:10 (18)
Kempische Orientatielopers15:11 (18)02:29 (8)01:37 (13)04:53 (17)05:00 (16)04:39 (7)08:39 (17)02:36 (12)05:41 (15)14:25 (17)