Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Reprezentance / Mladinska OT / Arhiv rezultatov

Arhiv rezultatov

EYOC

Prvi EYOC (European Youth Orienteering Championships) je bil organiziran na Češkem, v kraju Pardubice leta 2001. Pred tem je bil od leta 1990 naprej vsako leto organiziran IYM (International Youth Match) in je prednik sedanjega EYOC-a. Prvi IYM je bil organiziran v Pecsu na Madžarskem leta 1985. Slovenska reprezentanca na EYOC 2001, 2002 in 2004 ni sodelovala.

Long

  • M16
    • 15./89 - Matic Blaž (2016)
    • 35./85 - Peter Tušar (2012)
    • 46./96 - Domen Kavčič (2018)
    • 50./90 - Žan Ravnikar (2015)
    • 55./96 - Tibor Golob Mrak (2008)
    • 56./90 - Matic Blaž (2015)
    • 57./83 - Peter Tušar (2011)
    • 61./83 - Blaž Petrovič (2011)
    • 62./83 - Gregor Hvala (2011)
    • 63./90 - Tibor Golob Mrak (2007)
    • 63./85 - Blaž Petrovič (2012)
    • 64./96 - Vid Bogovič (2008)
    • 65./76 - Blaž Grah (2006)
    • 67./85 - Patrik Čelik (2012)
    • 68./98 - Žan Ravnikar (2016)
    • 70./85 - Andraž De Luisa (2013)
    • 71./76 - Vid Bogovič (2006)
    • 71./90 - Blaž Grah (2007)
    • 73./90 - Vid Bogovič (2007)
    • 74./85 - Andraž De Luisa (2012)
    • 74./76 - Andrej Borštnik (2006)
    • 75./80 - Nace Kranjc (2005)
    • 77./80 - Blaž Grah (2005)
    • 78./96 - Natan Maj Poženel (2018)
    • 78./80 - Jure Zmrzlikar (2005)
    • 79./80 - Janij Oblak (2005)
    • 87./90 - Matjaž Pahor (2007)
    • 88./96 - Jernej Podobnik (2008)
    • 93./96 - Andrej Borštnik (2008)
    • DSQ/85 - Nejc Kodrič (2010)
    • DSQ/76 - Matjaž Pahor (2006)
  • M18
    • 43./67 - Jaka Piltaver (2003)
    • 44./108 - Mark Bogataj (2015)
    • 48./96 - Tibor Mrak (2010)
    • 49./105 - Blaž Petrovič (2014)
    • 50./108 - Žan Ravnikar (2017)
    • 51./104 - Mark Bogataj (2016)
    • 55./84 - Jure Zmrzlikar (2006)
    • 61./94 - Jure Zmrzlikar (2007)
    • 62./99 - Žan Luka Šumečki (2013)
    • 66./105 - Žan Luka Šumečki (2014)
    • 68./108 - Matic Blaž (2017)
    • 74./96 - Jošt Lapajne (2012)
    • 75./96 - Gregor Hvala (2012)
    • 76./84 - Luka Rupnik (2006)
    • 72./80 - Primož Šega (2005)
    • 73./80 - Aleksander Strnad (2005)
    • 77./96 - Andrej Borštnik (2010)
    • 79./96 - Vid Bogovič (2009)
    • 83./89 - Jošt Lapajne (2011)
    • 84./99 - Peter Tušar (2013)
    • 84./96 - Aljaž Borštnik (2012)
    • 84./96 - Marko Orešnik (2009)
    • 84./89 - Aljaž Borštnik (2011)
    • 85./96 - Andrej Borštnik (2009)
    • 86./96 - Tilen Rupnik (2012)
    • 86./96 - Vid Bogovič (2010)
    • 88./106 - Blaž Grah (2008)
    • 90./108 - Andraž De Luisa (2015)
    • 91./96 - Marko Orešnik (2010)
    • 92./99 - Blaž Petrovič (2013)
    • 97./99 - Gregor Hvala (2013)
    • 100./108 - Simon Stanonik (2015)
    • 101./105 - Andraž De Luisa (2014)
    • 102./111 - Tjaž Gantar (2018)
    • 102./108 - Tjaž Gantar (2017)
    • DNF/105 - Peter Tušar (2014)
    • DSQ/84 - Aleksander Strnad (2006)
    • DSQ/84 - Primož Sega (2006)
    • DSQ/89 - Jan Dovč (2011)
  • W16
    • 26./67 - Ana Jesenko (2006)
    • 40./85 - Manca Cvek (2012)
    • 46./67 - Barbara Pogačar (2006)
    • 41./76 - Ana Čufer (2010)
    • 53./96 - Katja Babič (2018)
    • 53./92 - Monika Ravnikar (2014)
    • 54./92 - Zala Zavrl (2017)
    • 56./96 - Ana Pia Pogačar (2018)
    • 56./67 - Anja Jenko (2006)
    • 60./71 - Tanja Pretnar (2005)
    • 61./67 - Urša Tomažin (2006)
    • 62./78 - Brina Foški (2013)
    • 66./84 - Ana Čufer (2011)
    • 66./76 - Diana Golob-Mrak (2005)
    • 68./78 - Marjeta Lipužič (2013)
    • 69./92 - Lara Gantar (2014)
    • 69./78 - Monika Ravnikar (2013)
    • 70./76 - Jerca Bernik (2005)
    • 71./76 - Tajda Foški (2010)
    • 72./85 - Lara Jerman (2012)
    • 73./84 - Tajda Foški (2011)
    • 73./78 - Katjuša Poljanšek (2013)
    • 75./92 - Brina Foški (2014)
    • 75./76 - Ula Dremel (2010)
    • 76./96 - Teja Tušar (2018)
    • 76./89 - Nika Poljanšek (2016)
    • 77./89 - Zala Zavrl (2016)
    • 77./85 - Katjuša Poljanšek (2012)
    • 78./86 - Anja Jenko (2007)
    • 79./96 - Katarina Bremšak (2007)
    • 80./96 - Tina Kern (2018)
    • 80./84 - Nuša Jeram (2011)
    • 81./92 - Marjeta Lipužič (2014)
    • 82./86 - Barbara Pogačar (2007)
  • W18
    • 32./95 - Nuša Jeram (2014)
    • 52./86 - Zala Zavrl (2018)
    • 63./82 - Barbara Pogačar (2009)
    • 66./74 - Jerca Bernik (2006)
    • 67./98 - Nuša Jeram (2013)
    • 69./92 - Polona Jezeršek (2016)
    • 70./75 - Tanja Pretnar (2008)
    • 72./76 - Tajda Foški (2012)
    • 73./80 - Tanja Pretnar (2007)
    • 74./75 - Barbara Prezelj (2008)
    • 77./82 - Sara Gregl (2009)
    • 78./86 - Nika Poljanšek (2018)
    • 78./82 - Katarina Bremšak (2009)
    • 81./95 - Monika Ravnikar (2015)
    • 82./99 - Polona Jezeršek (2017)
    • 84./95 - Lara Gantar (2015)
    • 86./99 - Nika Poljanšek (2017)
    • 86./98 - Tajda Foški (2013)
    • 90./95 - Urša Beguš (2014)
    • MP/95 - Urša Beguš (2015)

Sprint

  • M16
    • 13./96 - Tibor Golob Mrak (2008)
    • 19./85 - Tibor Golob Mrak (2007)
    • 35./74 - Blaž Grah (2006)
    • 49./90 - Žan Ravnikar (2015)
    • 46./85 - Blaž Petrovič (2012)
    • 46./85 - Blaž Grah (2007)
    • 52./74 - Tibor Golob Mrak (2006)
    • 54./74 - Gašper Klinec (2006)
    • 63./74 - Vid Bogovič (2006)
    • 65./85 - Peter Tušar (2012)
    • 65./83 - Blaž Petrovič (2011)
    • 67./85 - Vid Bogovič (2007)
    • 68./90 - Matic Blaž (2015)
    • 68./96 - Vid Bogovič (2008)
    • 69./83 - Peter Tušar (2011)
    • 70./80 - Jure Zmrzlikar (2005)
    • 71./96 - Andrej Borštnik (2008)
    • 73./80 - Blaž Grah (2005)
    • 74./85 - Matjaž Pahor (2007)
    • 74./80 - Janij Oblak (2005)
    • 75./85 - Patrik Čelik (2012)
    • 76./80 - Nace Kranjc (2005)
    • 77./85 - Andraž De Luisa (2012)
    • 77./83 - Gregor Hvala (2011)
    • 82./85 - Nejc Kodrič (2010)
    • 87./96 - Natan Maj Poženel (2018)
    • 93./96 - Jernej Podobnik (2008)
    • DSQ/97 - Matic Blaž (2016)
    • DSQ/97 - Žan Ravnikar (2016)
    • DSQ/85 - Andraž De Luisa (2013)
    • MP/96 - Domen Kavčič (2018)
  • M18
    • 19./96 - Tibor Mrak (2010)
    • 41./85 - Jure Zmrzlikar (2007)
    • 43./109 - Peter Tušar (2014)
    • 50./68 - Jaka Piltaver (2003)
    • 62./89 - Jan Dovč (2011)
    • 63./107 - Matic Blaž (2017)
    • 63./96 - Jošt Lapajne (2012)
    • 65./105 - Mark Bogataj (2016)
    • 66./99 - Peter Tušar (2013)
    • 68./96 - Vid Bogovič (2009)
    • 69./96 - Gregor Hvala (2012)
    • 70./108 - Mark Bogataj (2015)
    • 70./96 - Andrej Borštnik (2010)
    • 72./109 - Žan Luka Šumečki (2014)
    • 72./86 - Primož Sega (2006)
    • 75./99 - Blaž Petrovič (2013)
    • 75./80 - Primož Šega (2005)
    • 77./99 - Gregor Hvala (2013)
    • 78./86 - Jure Zmrzlikar (2006)
    • 80./96 - Aljaž Borštnik (2012)
    • 80./86 - Aleksander Strnad (2006)
    • 85./106 - Blaž Grah (2008)
    • 87./96 - Jernej Podobnik (2009)
    • 88./109 - Blaž Petrovič (2014)
    • 89./107 - Žan Ravnikar (2017)
    • 91./96 - Marko Orešnik (2010)
    • 92./96 - Vid Bogovič (2010)
    • 93./108 - Andraž De Luisa (2015)
    • 94./111 - Tjaž Gantar (2018)
    • 95./109 - Andraž De Luisa (2014)
    • DSQ/99 - Žan Luka Šumečki (2013)
    • DSQ/96 - Tilen Rupnik (2012)
    • DSQ/89 - Jošt Lapajne (2011)
    • DSQ/89 - Aljaž Borštnik (2011)
    • DSQ/80 - Aleksander Strnad (2005)
    • DSQ/107 - Tjaž Gantar (2017)
    • DSQ/108 - Simon Stanonik (2015)
  • W16
    • 23./99 - Katja Babič (2018)
    • 53./76 - Ana Čufer (2010)
    • 55./79 - Brina Foški (2013)
    • 58./95 - Brina Foški (2014)
    • 58./67 - Barbara Pogačar (2006)
    • 60./67 - Anja Jenko (2006)
    • 62./82 - Barbara Pogačar (2007)
    • 62./71 - Tanja Pretnar (2005)
    • 63./96 - Teja Tušar (2018)
    • 63./67 - Urša Tomažin (2006)
    • 64./85 - Lara Jerman (2012)
    • 65./79 - Katjuša Poljanšek (2013)
    • 66./67 - Ana Jesenko (2006)
    • 67./96 - Ana Pia Pogačar (2018)
    • 67./85 - Katjuša Poljanšek (2012)
    • 70./82 - Anja Jenko (2007)
    • 71./84 - Ana Čufer (2011)
    • 71./76 - Ula Dremel (2010)
    • 72./95 - Monika Ravnikar (2014)
    • 72./84 - Tajda Foški (2011)
    • 72./82 - Katarina Bremšak (2007)
    • 73./79 - Marjeta Lipužič (2013)
    • 74./86 - Zala Zavrl (2016)
    • 74./85 - Manca Cvek (2012)
    • 74./84 - Nuša Jeram (2011)
    • 75./96 - Tina Kern (2018)
    • 76./79 - Monika Ravnikar (2013)
    • 76./76 - Tajda Foški (2010)
    • 78./86 - Nika Poljanšek (2016)
    • 83./92 - Zala Zavrl (2017)
    • 86./95 - Marjeta Lipužič (2014)
    • 89./95 - Lara Gantar (2014)
  • W18
    • 43./98 - Nuša Jeram (2013)
    • 60./75 - Jerca Bernik (2006)
    • 64./97 - Nika Poljanšek (2017)
    • 64./86 - Zala Zavrl (2018)
    • 66./86 - Nika Poljanšek (2018)
    • 67./77 - Tanja Pretnar (2008)
    • 68./77 - Tanja Pretnar (2007)
    • 68./77 - Jerca Bernik (2005)
    • 72./82 - Katarina Bremšak (2009)
    • 74./82 - Tajda Foški (2012)
    • 75./95 - Urša Beguš (2015)
    • 75./82 - Sara Gregl (2009)
    • 75./77 - Barbara Prezelj (2008)
    • 76./82 - Barbara Pogačar (2009)
    • 80./95 - Monika Ravnikar (2015)
    • 81./95 - Lara Gantar (2015)
    • 83./98 - Tajda Foški (2013)
    • 85./102 - Urša Beguš (2014)
    • 87./92 - Polona Jezeršek (2016)
    • 90./97 - Polona Jezeršek (2017)
    • 94./102 - Nuša Jeram (2014)
    • DSQ/77 - Diana Golob-Mrak (2005)

Relay

  • M16
    • 16./20 - Blaž Grah, Jure Zmrzlikar, Janij Oblak (2005)
    • 17./21 - Gregor Hvala, Blaž Petrovič, Peter Tušar (2011)
    • 17./20 - Luka Rupnik, Blaž Grah, Vid Bogovič (2006)
    • 22./24 - Tibor Golob Mrak, Blaž Grah, Vid Bogovič (2007)
    • 23./24 - Tibor Golob Mrak, Jernej Podobnik, Vid Bogovič (2008)
    • DSQ/21 - Peter Tušar, Blaž Petrovič, Patrik Čelik (2012)
  • M18
    • 13./28 - Peter Tušar, Blaž Petrovič, Žan Luka Šumečki (2014)
    • 17./31 - Žan Ravnikar, Matic Blaž, Tjaž Gantar (2017)
    • 19./29 - Jošt Lapajne, Gregor Hvala, Aljaž Borštnik (2012)
    • 20./22 - Nace Kranjc, Aleksander Strnad, Primož Šega (2005)
    • 23./28 - Mark Bogataj, Matic Blaž, Žan Ravnikar (2016)
    • 23./25 - Marko Orešnik, Andrej Borštnik, Vid Bogovič (2009)
    • 24./29 - Vid Bogovič, Tibor Mrak, Andrej Borštnik (2010)
    • 24./26 - Jure Zmrzlikar, Matjaž Pahor, Tanja Pretnar (2007)
    • 25./27 - Jošt Lapajne, Jan Dovč, Aljaž Borštnik (2011)
    • 27./29 - Simon Stanonik, Mark Bogataj, Žan Ravnikar (2015)
    • DSQ/30 - Natan Maj Poženel, Domen Kavčič, Tjaž Ganter (2018)
    • DSQ/27 - Peter Tušar, Blaž Petrovič, Žan Luka Šumečki (2013)
    • DSQ/22 - Primož Sega, Jerca Bernik, Jure Zmrzlikar (2006)
  • W16
    • 16./24 - Katja Babič, Tina Kern, Teja Tušar (2018)
    • 18./22 - Monika Ravnikar, Brina Foški, Marjeta Lipužič (2014)
    • 18./21 - Tajda Foški, Nuša Jeram, Ana Čufer (2011)
    • 18./18 - Ana Jesenko, Urša Tomažin, Anja Jenko (2006)
    • 19./20 - Manca Cvek, Lara Jerman, Katjuša Poljanšek (2012)
    • 22./22 - Barbara Pogačar, Anja Jenko, Katarina Bremšak (2007)
    • DSQ/19 - Tajda Foški, Ana Čufer, Ula Dremel (2010)
    • DSQ/18 - Monika Ravnikar, Brina Foški, Marjeta Lipužič (2013)
  • W18
    • 18./20 - Jerca Bernik, Tanja Pretnar, Diana Golob-Mrak (2005)
    • 21./25 - Zala Zavrl, Nika Poljanšek, Ana Pia Pogačar (2018)
    • 22./28 - Polona Jezeršek, Nika Poljanšek, Zala Zavrl (2017)
    • 22./25 - Polona Jezeršek, Zala Zavrl, Nika Poljanšek (2016)
    • 23./26 - Lara Gantar, Monika Ravnikar, Urša Beguš (2015)
    • 23./25 - Sara Gregl, Katarina Bremšak, Barbara Pogačar (2009)
    • 24./26 - Nuša Jeram, Katjuša Poljanšek, Tajda Foški (2013)
    • DSQ/28 - Nuša Jeram, Urša Beguš, Lara Gantar (2014)

JWOC

JWOC - Junior World Orienteering Championships je bil prvič organiziran leta 1990 na Švedskem.

Za pregled rezultatov uporabite Maprunner JWOC Database.

Najboljše 3 rezultate za Slovenijo so postavili:

  • Tibor Golob-Mrak, 53. mesto, sprint, Italija, 2009
  • Jan Dovč, 58. mesto, sprint, Slovaška, 2012
  • Žan Luka Šumečki, 69. mesto, dolge proge, Norveška, 2015

Med moškimi na JWOC ponavadi nastopi okoli 160 tekmovalcev, med ženskami pa 130.

Prva Slovenska odprava na JWOC je bila leta 1992, ko so nas zastopali Aljoša Primožič, Gregor Raj, Uroš Petrovič in Daniel Lebar.

WSSMO / WSCO

WSSMO - World School Sport Meeting in Orienteering se je po letu 2004 preimenoval v WSCO - World School Championship Orienteering. Najuspešnejša šola, ki je zastopala Slovenijo na prvenstvih je zagotovo Gimnazija Jurija Vege Idrija, več uspehov pa sta zabeležili še OŠ Poljane nad Škofjo Loko in OŠ Cerkno. Nekajkrat se je tekmovanj udeležila tudi selekcijska ekipa.

Manjkajo rezultati za leto 2002 (Leiria, Portugalska), 1997 (Cuneo, Italija). Slovenija na prvenstvu 1998 (Latvija) ni bila prisotna. Manjkajo tudi popolni rezultati za leto 2009 (Madrid, Španija).

Ekipe na prvenstvih:

  • 1997, Cuneo, Italija: Gimnazija Jurija Vege Idrija
  • 2000, Ashdod, Izrael: OŠ Škofja Loka, Gimnazija Jurija Vege Idrija, Gimnazija Škofja Loka
  • 2002, Leiria, Portugalska: Gimnazija Jurija Vege Idrija, Škofijska klasična gimnazija, Osnovna šola Semič
  • 2004, Worriken, Belgija: Osnovna šola Cerkno, Gimnazija Jurija Vege Idrija
  • 2006, Pezinok, Slovaška: Osnovna šola Poljane nad Škofjo Loko, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2008, Edinburgh, Škotska: Osnovna šola Poljane, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2009, Madrid, Španija: Gimnazija Jurija Vege Idrija, Osnovna šola Poljane
  • 2011, Fiera di Primiero, Italija: Osnovna šola Cerkno, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2013, Monte Gordo, Portugalska: Osnovna šola Komenda, Osnovna šola Idrija, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2015, Antalyja, Turčija: Osnovna šola Vodice, Osnovna šola Komenda, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2017, Palermo, Sicilija: Osnovna šola Dobravlje, Osnovna šola Komenda, ŠC Rudolfa Meistra Kamnik, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija
  • 2019, Otepää, Estonija: Osnovna šola Dobravlje, Gimnazija Jurija Vege Idrija, selekcija

Od leta 1987 pa do 1997 Slovenija na prvenstvih ni imela svojih tekmovalcev (5 prvenstev). Slovenija je manjkala tudi na prvenstvu v Latviji, leta 1998.

Legenda:

  • school - šolska ekipa
  • selected - nacionalna reprezentanca
  • M1, W1 - srednješolci
  • M2, W2 - osnovnošolci

Long

  • M1 selected
    • 14./45 - Jure Zmrzlikar (2006)
    • 19./68 - Domen Kavčič (2019)
    • 22./67 - Blaž Petrovič (2013)
    • 31./67 - Žan Luka Šumečki (2013)
    • 32./49 - Tilen Majnik (2011)
    • 39./49 - Nejc Kodrič (2011)
    • 39./48 - Vid Bogovič (2008)
    • 41./68 - Ambrož Rupnik (2017)
    • 42./49 - Nejc Smolej (2011)
    • 44./48 - Andrej Borštnik (2008)
    • 45./49 - Aljaž Borštnik (2011)
    • 46./68 - Gašper Čopi (2017)
    • 46./48 - Matjaž Pahor (2008)
    • 47./49 - Tomaž Hvala (2011)
    • 49./68 - Natan Maj Poženel (2019)
    • 55./68 - Iztok Hadalin (2017)
    • 55./68 - Julijan Kavčič (2019)
    • 59./68 - Aljaž Luznar (2019)
    • 62./68 - Aljaž Obid (2019)
    • DNF/68 - Tjaž Gantar (2017)
    • DNF/68 - Peter Smrekar (2017)
    • NC/70 - Matic Močnik (2015)
  • M1 school
    • 3./78 - Peter Tušar (2013)
    • 16./78 - Nejc Lazar (2013)
    • 18./111 - Matic Blaž (2017)
    • 18./49 - Janko Bačnar (2000)
    • 21./83 - Tibor Golob Mrak (2009)
    • 21./64 - Tadej Dolenc (2004)
    • 23./102 - Simon Stanonik (2015)
    • 23./85 - Tibor Golob Mrak (2008)
    • 23./49 - Primož Podobnik (2000)
    • 25./85 - Blaž Grah (2008)
    • 26./111 - Žan Ravnikar (2017)
    • 26./64 - Rok Močnik (2004)
    • 27./63 - Nace Kranjc (2006)
    • 28./85 - Jošt Lapajne (2011)
    • 29./47 - Andraž Drešček (2002)
    • 30./85 - Gregor Hvala (2011)
    • 31./49 - Matic Mlinar (2000)
    • 34./63 - Luka Razpet (2006)
    • 35./102 - Mark Bogataj (2015)
    • 35./78 - Andraž Rupnik (2013)
    • 36./85 - Matic Rupnik (2011)
    • 36./63 - Janij Oblak (2006)
    • 36./47 - Franc Knap (2002)
    • 37./85 - Tilen Rupnik (2011)
    • 40./83 - Jernej Podobnik (2009)
    • 42./64 - Jure Beričič (2004)
    • 42./49 - Luka Božič (2000)
    • 43./85 - Bojan Kavčič (2008)
    • 44./64 - Aljaž Klevišar (2004)
    • 46./78 - Simon Stanonik (2013)
    • 47./85 - Matej Kebe (2011)
    • 52./63 - Luka Rupnik (2006)
    • 56./63 - Rok Žakelj (2006)
    • 60./78 - Aljaž Pavšič (2013)
    • 62./83 - Urban Rupnik (2009)
    • 64./102 - Aljaž Pavšič (2015)
    • 68./85 - Domen Seljak (2008)
    • 68./83 - Klemen Mlinar (2009)
    • 72./102 - Nace Vegelj (2015)
    • 75./83 - Domen Seljak (2009)
    • 80./102 - Matic Erznožnik (2015)
    • 81./111 - Jure Kavčič (2017)
    • 86./111 - Lovro Sirc (2017)
    • DSQ/85 - Jernej Podobnik (2008)
    • DSQ/64 - Blaž Vončina (2004)
    • DSQ/47 - Primož Gnezda (2002)
    • DSQ/47 - Gašper Hladnik (2002)
    • DSQ/47 - Matjaž Kosmač (2002)
    • DSQ/49 - Jani Pečenko (2000)
  • M2 selected
    • 9./64 - Martin Jevševar (2019)
    • 12./27 - Blaž Grah (2006)
    • 18./64 - Nejc Turk (2019)
    • 19./41 - Jaka Pišljar (2008)
    • 20./47 - Blaž Petrovič (2011)
    • 26./27 - Matjaž Pahor (2006)
    • 27./41 - Matej Kristan (2008)
    • 31./48 - Jaka Grad (2015)
    • 33./54 - Julijan Kavčič (2017)
    • 33./41 - Klemen Verbovšek (2008)
    • 34./64 - Aljaž Čelik (2019)
    • 34./47 - Tilen Kravos (2011)
    • 35./64 - Matevž Kunc (2019)
    • 38./53 - Matej Škarabot (2013)
    • 39./47 - Martin Špendl (2011)
    • 40./53 - Gašper Petrovič (2013)
    • 40./47 - Žiga Kotnik (2011)
    • 42./48 - Jan Marc (2015)
    • 43./54 - Domen Kavčič (2017)
    • 45./53 - Aljoša Pogačar (2013)
    • 46./54 - Svit Pestotnik Stres (2017)
    • 47./54 - Nejc Domnik (2017)
    • 60./64 - Rok Kern (2019)
    • MP/48 - Matic Soban (2015)
    • MP/48 - Peter Smrekar (2015)
    • DSQ/53 - Jan Šalamun (2013)
    • DSQ/47 - Dejan Škvarč (2011)
  • M2 school
    • 4./66 - Patrik Čelik (2011)
    • 6./63 - Žan Ravnikar (2015)
    • 9./66 - Peter Tušar (2011)
    • 12./63 - Matic Blaž (2015)
    • 13./25 - Janez Bernik (2000)
    • 15./66 - Gašper Rejec (2013)
    • 16./25 - Gregor Kalan (2000)
    • 19./25 - Jan Mrak (2000)
    • 20./43 - Jože Malnarič (2002)
    • 21./25 - Matjaž Draksler (2000)
    • 22./53 - Gašper Klinec (2008)
    • 24./66 - Benjamin Tušar (2011)
    • 24./25 - Tomaž Draksler (2000)
    • 25./88 - Urban Krkoč (2017)
    • 25./74 - Manuel Alberto Montes (2019)
    • 25./66 - Simon Drlink (2008)
    • 28./47 - Janij Oblak (2004)
    • 28./43 - Vito Plut (2002)
    • 29./74 - Janoš Krkoč (2019)
    • 29./47 - Gašper Serjun (2004)
    • 30./66 - Gal Petkovšeč (2013)
    • 30./66 - Žiga Mavri (2011)
    • 30./63 - Matjaž Kavčič (2015)
    • 30./53 - Gašper Oblak (2006)
    • 30./47 - Luka Razpet (2004)
    • 30./43 - Andrej Plut (2002)
    • 31./66 - Domen Hafner (2008)
    • 32./47 - Nace Kranjc (2004)
    • 36./43 - Igor Simonič (2002)
    • 37./53 - Simon Demšar (2006)
    • 38./53 - Matej Ržek (2006)
    • 39./66 - Denis Krhlikar (2013)
    • 39./43 - Jure Henigsman (2002)
    • 43./74 - Jani Bratož (2019)
    • 44./88 - Nik Gregorič (2017)
    • 45./66 - Žiga Čadež (2008)
    • 51./74 - Žan Slejko (2019)
    • 53./88 - Samo Vetrih (2017)
    • 55./66 - Jernej Rupnik (2011)
    • 69./88 - Tilen Žvanut (2017)
    • DNF/74 - Jakob Novak (2019)
    • DSQ/66 - Domen Kavčič (2013)
    • DSQ/53 - Tadej Derlink (2006)
    • DSQ/47 - Jaka Trček (2004)
  • W1 selected
    • 5./75 - Katja Babič (2019)
    • 19./51 - Tajda Foški (2011)
    • 24./68 - Brina Foški (2015)
    • 25./68 - Monika Ravnikar (2015)
    • 28./47 - Barbara Pogačar (2008)
    • 30./75 - Ana Pia Pogačar (2019)
    • 30./69 - Polona Jezeršek (2017)
    • 32./75 - Zala Zavrl (2019)
    • 34./63 - Veronika Burger (2013)
    • 38./47 - Katarina Bremšak (2008)
    • 42./69 - Zala Zavrl (2017)
    • 42./47 - Barbara Prezelj (2008)
    • 43./51 - Maša Volčič (2011)
    • 44./68 - Nina Črnigoj (2015)
    • 45./69 - Zala Zavrl (2017)
    • 45./63 - Ema Radovan (2013)
    • 46./68 - Marjeta Lipužič (2015)
    • 47./69 - Ana Šalamun (2017)
    • 47./51 - Primec Helena (2011)
    • 48./69 - Julija Ferenc (2017)
    • 55./63 - Urša Beguš (2013)
    • 60./75 - Tina Kern (2019)
    • 69./75 - Nika Ravnikar (2019)
    • DSQ/51 - Ula Dremel (2011)
  • W1 school
    • 4./71 - Manca Cvek (2013)
    • 10./71 - Nuša Jeram (2013)
    • 14./65 - Urška Drešček (2006)
    • 16./81 - Teja Tušar (2019)
    • 19./64 - Tanja Žakelj (2004)
    • 22./111 - Nika Poljanšek (2017)
    • 24./45 - Anja Tratnik (2000)
    • 26./81 - Deja Razpet (2019)
    • 26./64 - Diana Golob-Mrak (2004)
    • 26./45 - Barbara Rejc (2000)
    • 27./79 - Eva Gnezda (2011)
    • 28./79 - Eva Drmota (2011)
    • 29./82 - Mojca Mlinar (2009)
    • 30./64 - Klara Rupnik (2004)
    • 30./47 - Petra Janžekovič (2002)
    • 30./45 - Marjeta Močnik (2000)
    • 31./71 - Katjuša Poljanšek (2013)
    • 33./65 - Lucija Lapajne (2006)
    • 33./45 - Danaja Oblak (2000)
    • 34./65 - Kaja Tratnik (2006)
    • 35./93 - Lara Gantar (2015)
    • 35./65 - Eva Mohorič (2006)
    • 35./47 - Urša Romavh (2002)
    • 37./82 - Tina Mervic (2009)
    • 37./81 - Zala Serženta Seljak (2019)
    • 37./45 - Bojana Menard (2000)
    • 39./79 - Monika Hodnik (2011)
    • 41./85 - Katja Prezelj (2008)
    • 42./71 - Suzana Poljanec (2013)
    • 43./85 - Sara Vidmar (2008)
    • 46./93 - Anja Humar (2015)
    • 46./65 - Urša Tomažin (2006)
    • 47./85 - Katarina Oblak (2008)
    • 47./78 - Maja Zajc (2013)
    • 49./82 - Sara Vidmar (2009)
    • 51./82 - Petra Kavčič (2009)
    • 53./93 - Pia Dobravec (2015)
    • 54./81 - Karmen Pivk (2019)
    • 59./93 - Petra Trček (2015)
    • 60./111 - Deja Razpet (2017)
    • 60./85 - Tina Mervic (2008)
    • 61./85 - Živa Rejc (2008)
    • 62./79 - Tadeja Žakelj (2011)
    • 64./82 - Jerca Prezelj (2009)
    • 64./81 - Barbara Čibej (2019)
    • 66./111 - Mineja Leban (2017)
    • 72./79 - Polona Vihtelič (2011)
    • 94./111 - Tijana Leban (2017)
    • MP/93 - Urša Beguš (2015)
    • OT/111 - Kristina Ipavec (2017)
    • DSQ/64 - Klavdija Demšar (2004)
    • DSQ/47 - Minka Rozman (2002)
    • DSQ/47 - Ana Tomšič (2002)
    • DSQ/47 - Petra Lavtar (2002)
  • W2 selected
    • 9./69 - Katja Babič (2017)
    • 19./51 - Nina Črnigoj (2013)
    • 19./46 - Ana Čufer (2011)
    • 20./32 - Katarina Bremšak (2011)
    • 23./44 - Zala Zavrl (2015)
    • 26./32 - Anja Jenko (2006)
    • 28./46 - Lara Jerman (2011)
    • 28./46 - Julija Ferenc (2015)
    • 29./46 - Dora Pestotnik Stres (2015)
    • 30./46 - Nika Poljanšek (2015)
    • 33./72 - Manja Leban (2019)
    • 33./46 - Eva Orešnik (2011)
    • 37./46 - Veronika Burger (2011)
    • 40./46 - Teja Škvarč (2011)
    • 41./75 - Karin Pust (2019)
    • 41./69 - Teja Tušar (2017)
    • 49./75 - Tajda Razpet (2019)
    • 58./75 - Zala Ferenc (2019)
    • 58./69 - Zala Špenko (2017)
    • 62./69 - Katarina Eva Anderluh (2017)
    • DSQ/51 - Brina Foški (2013)
  • W2 school
    • 4./62 - Monika Ravnikar (2013)
    • 6./69 - Ana Pia Pogačar (2017)
    • 8./65 - Nuša Jeram (2011)
    • 9./62 - Kim Kremžar Pančur (2013)
    • 10./41 - Petra Draksler (2000)
    • 12./65 - Manca Cvek (2011)
    • 15./52 - Mihala Korelc (2015)
    • 17./69 - Tina Kern (2017)
    • 18./52 - Klara Jamšek (2015)
    • 19./41 - Ajda Lavtar (2000)
    • 20./69 - Maja Gantar (2008)
    • 22./41 - Petra Kalan (2000)
    • 29./62 - Marjeta Lipužić (2013)
    • 29./56 - Ana Jesenko (2006)
    • 29./56 - Lara Sedej (2004)
    • 31./49 - Nina Šebuk (2002)
    • 31./41 - Anja Vodopivec (2000)
    • 32./69 - Nina Sofia McQuarrie (2017)
    • 32./56 - Anja Mravlje (2004)
    • 33./52 - Patricija Primožič (2015)
    • 34./49 - Katarina Stambulič (2002)
    • 35./56 - Urška Drešček (2004)
    • 34./65 - Katjuša Poljanšek (2011)
    • 37./69 - Nika Ravnikar (2017)
    • 37./49 - Petra Novina (2002)
    • 40./65 - Luciana Kramberger (2011)
    • 41./69 - Maja Krek (2008)
    • 45./56 - Nina Bradeško (2006)
    • 45./56 - Klara Zajc (2004)
    • 47./56 - Meta Hrovat (2006)
    • 49./56 - Tamara Obid (2004)
    • 54./69 - Maša Arnolj (2008)
    • DSQ/65 - Zala Lampič (2011)
    • DSQ/49 - Ines Hadžič (2002)
    • DSQ/49 - Vesna Ličen (2002)

 

Middle

  • M1 selected
    • 14./68 - Domen Kavčič (2019)
    • 31./67 - Žan Luka Šumečki (2013)
    • 35./70 - Iztok Hadalin (2017)
    • 39./49 - Aljaž Borštnik (2011)
    • 40./67 - Blaž Petrovič (2013)
    • 41./48 - Vid Bogovič (2008)
    • 43./70 - Tjaž Gantar (2017)
    • 44./49 - Nejc Kodrič (2011)
    • 44./48 - Matjaž Pahor (2008)
    • 45./49 - Nejc Smolej (2011)
    • 45./48 - Andrej Borštnik (2008)
    • 46./49 - Tomaž Hvala (2011)
    • 47./68 - Aljaž Luznar (2019)
    • 48./49 - Tilen Majnik (2011)
    • 50./70 - Gašper Čopi (2017)
    • 52./70 - Ambrož Rupnik (2017)
    • 58./68 - Julijan Kavčič (2019)
    • 61./68 - Natan Maj Poženel (2019)
    • 66./68 - Aljaž Obid (2019)
    • OT - Peter Smrekar (2017)
    • NC/102 - Matic Močnik (2015)
    • DSQ/45 - Jure Zmrzlikar (2006)
  • M1 school
    • 8./110 - Matic Blaž (2017)
    • 9./78 - Peter Tušar (2013)
    • 15./85 - Tibor Golob Mrak (2008)
    • 17./47 - Franc Knap (2002)
    • 18./85 - Blaž Grah (2008)
    • 20./110 - Žan Ravnikar (2017)
    • 20./65 - Blaž Vončina (2004)
    • 22./78 - Andraž Rupnik (2013)
    • 23./64 - Luka Rupnik (2006)
    • 24./65 - Rok Močnik (2004)
    • 24./49 - Luka Božič (2000)
    • 25./102 - Mark Bogataj (2015)
    • 27./83 - Tibor Golob Mrak (2009)
    • 28./64 - Luka Razpet (2006)
    • 30./49 - Janko Bačnar (2000)
    • 33./47 - Gašper Hladnik (2002)
    • 34./78 - Nejc Lazar (2013)
    • 34./49 - Jani Pečenko (2000)
    • 35./47 - Andraž Drešček (2002)
    • 36./85 - Tilen Rupnik (2011)
    • 36./47 - Primož Gnezda (2002)
    • 37./64 - Aljaž Klevišar (2004)
    • 38./85 - Jošt Lapajne (2011)
    • 38./64 - Janij Oblak (2006)
    • 39./102 - Simon Stanonik (2015)
    • 39./83 - Urban Rupnik (2009)
    • 41./85 - Gregor Hvala (2011)
    • 41./65 - Tadej Dolenc (2004)
    • 41./64 - Nace Kranjc (2006)
    • 41./49 - Matic Mlinarič (2000)
    • 46./85 - Jernej Podobnik (2008)
    • 49./83 - Jernej Podobnik (2009)
    • 49./65 - Jure Beričič (2004)
    • 50./102 - Aljaž Pavšič (2015)
    • 52./85 - Bojan Kavčič (2008)
    • 53./64 - Rok Žakelj (2006)
    • 54./85 - Matic Rupnik (2011)
    • 59./83 - Domen Seljak (2009)
    • 62./85 - Matej Kebe (2011)
    • 63./78 - Simon Stanonik (2013)
    • 65./78 - Aljaž Pavšič (2013)
    • 75./83 - Klemen Mlinar (2009)
    • 76./102 - Nace Vegelj (2015)
    • 76./85 - Domen Seljak (2008)
    • 77./110 - Jure Kavčič (2017)
    • 97./102 - Matic Erznožnik (2015)
    • DNF/110 - Lovro Sirc (2017)
    • DSQ/49 - Primož Podobnik (2000)
    • DSQ/47 - Matjaž Kosmač (2002)
  • M2 selected
    • 6./27 - Blaž Grah (2006)
    • 9./64 - Martin Jevševar (2019)
    • 18./64 - Nejc Turk (2019)
    • 21./41 - Jaka Pišljar (2008)
    • 26./27 - Matjaž Pahor (2006)
    • 27./53 - Jan Šalamun (2013)
    • 27./48 - Matic Soban (2015)
    • 29./64 - Aljaž Čelik (2019)
    • 29./54 - Julijan Kavčič (2017)
    • 29./41 - Klemen Verbovšek (2008)
    • 32./41 - Matej Kristan (2008)
    • 35./47 - Blaž Petrovič (2011)
    • 37./54 - Domen Kavčič (2017)
    • 37./53 - Gašper Petrovič (2013)
    • 38./54 - Svit Pestotnik Stres (2017)
    • 38./47 - Martin Špendl (2011)
    • 39./47 - Tilen Kravos (2011)
    • 40./53 - Matej Škarabot (2013)
    • 41./54 - Nejc Domnik (2017)
    • 42./74 - Matevž Kunc (2019)
    • 42./48 - Jan Marc (2015)
    • 44./53 - Aljoša Pogačar (2013)
    • 44./48 - Jaka Grad (2015)
    • 44./47 - Dejan Škvarč (2011)
    • 45./48 - Peter Smrekar (2015)
    • 46./64 - Rok Kern (2019)
    • 46./47 - Žiga Kotnik (2011)
    • 49./54 - Filip Grad (2017)
  • M2 school
    • 7./64 - Matic Blaž (2015)
    • 10./45 - Gregor Kalan (2000)
    • 13./66 - Gašper Rejec (2013)
    • 13./66 - Simon Drlink (2008)
    • 16./74 - Manuel Alberto Montes (2019)
    • 16./52 - Gašper Oblak (2006)
    • 17./66 - Peter Tušar (2011)
    • 18./74 - Jani Bratož (2019)
    • 18./66 - Patrik Čelik (2011)
    • 20./88 - Tilen Žvanut (2017)
    • 20./66 - Domen Hafner (2008)
    • 20./52 - Simon Demšar (2006)
    • 20./43 - Vito Plut (2002)
    • 22./63 - Žan Ravnikar (2015)
    • 23./47 - Luka Razpet (2004)
    • 24./66 - Benjamin Tušar (2011)
    • 25./52 - Tadej Derlink (2006)
    • 26./47 - Janij Oblak (2004)
    • 27./66 - Denis Krhlikar (2013)
    • 27./43 - Igor Simonič (2002)
    • 30./45 - Janez Bernik (2000)
    • 32./66 - Žiga Mavri (2011)
    • 33./88 - Samo Vetrih (2017)
    • 35./47 - Gašper Serjun (2004)
    • 36./45 - Jan Mrak (2000)
    • 36./43 - Andrej Plut (2002)
    • 37./66 - Gal Petkovšek (2013)
    • 37./45 - Matjaž Draksler (2000)
    • 37./43 - Jože Malnarič (2002)
    • 38./66 - Žiga Čadež (2011)
    • 38./47 - Nace Kranjc (2004)
    • 39./43 - Jure Henigsman (2002)
    • 40./52 - Gašper Klinec (2006)
    • 42./74 - Janoš Krkoč (2019)
    • 43./52 - Matej Ržek (2006)
    • 44./66 - Jernej Rupnik (2011)
    • 44./63 - Matjaž Kavčič (2015)
    • 44./47 - Jaka Trček (2004)
    • 46./66 - Domen Kavčič (2013)
    • 55./88 - Nik Gregorič (2017)
    • 55./74 - Žan Lejko (2019)
    • 57./88 - Urban Krkoč (2017)
    • DNS/74 - Jakob Novak (2019)
    • DSQ/47 - Tomaž Draksler (2000)
  • W1 selected
    • 18./75 - Ana Pia Pogačar (2019)
    • 19./66 - Polona Jezeršek (2017)
    • 20./75 - Zala Zavrl (2019)
    • 22./51 - Tajda Foški (2011)
    • 26./51 - Ula Dremel (2011)
    • 31./68 - Monika Ravnikar (2015)
    • 34./63 - Ema Radovan (2013)
    • 34./47 - Barbara Pogačar (2008)
    • 37./47 - Katarina Bremšak (2008)
    • 38./68 - Brina Foški (2015)
    • 38./66 - Julija Ferenc (2017)
    • 39./68 - Marjeta Lipužič (2015)
    • 40./51 - Maša Volčič (2011)
    • 41./75 - Katja Babič (2019)
    • 42./66 - Patricija Primožič (2017)
    • 43./66 - Ana Šalamun (2017)
    • 43./63 - Veronika Burger (2013)
    • 43./47 - Barbara Prezelj (2008)
    • 44./66 - Zala Zavrl (2017)
    • 45./63 - Urša Beguš (2013)
    • 56./75 - Tina Kern (2019)
    • 74./75 - Nika Ravnikar (2019)
    • MP/68 - Nina Črnigoj (2015)
    • DSQ/51 - Primec Helena (2011)
  • W1 school
    • 10./63 - Tanja Žakelj (2004)
    • 12./80 - Teja Tušar (2019)
    • 13./71 - Manca Cvek (2013)
    • 16./93 - Urša Beguš (2015)
    • 18./71 - Katjuša Poljanšek (2013)
    • 19./109 - Nika Poljanšek (2017)
    • 20./79 - Tadeja Žakelj (2011)
    • 20./43 - Danaja Oblak (2000)
    • 23./93 - Lara Gantar (2015)
    • 24./109 - Deja Razpet (2017)
    • 25./47 - Urša Romavh (2002)
    • 25./43 - Barbara Rejc (2000)
    • 26./85 - Katja Prezelj (2008)
    • 26./43 - Marjeta Močnik (2000)
    • 27./47 - Ana Tomšič (2002)
    • 28./71 - Nuša Jeram (2013)
    • 28./63 - Diana Golob-Mrak (2004)
    • 28./47 - Petra Janžekovič (2002)
    • 30./79 - Monika Hodnik (2011)
    • 30./43 - Anja Tratnik (2000)
    • 31./82 - Sara Vidmar (2009)
    • 31./80 - Zala Serženta Seljak (2019)
    • 31./63 - Klara Rupnik (2004)
    • 35./82 - Mojca Mlinar (2009)
    • 35./66 - Urška Drešček (2006)
    • 36./85 - Živa Rejc (2008)
    • 36./80 - Deja Razpet (2019)
    • 37./82 - Petra Kavčič (2009)
    • 38./47 - Minka Rozman (2002)
    • 39./85 - Tina Mervic (2008)
    • 39./82 - Tina Mervic (2009)
    • 40./79 - Polona Vihtelič (2011)
    • 41./66 - Urša Tomažin (2006)
    • 42./85 - Katarina Oblak (2008)
    • 42./66 - Lucija Lapajne (2006)
    • 42./47 - Petra Lavtar (2002)
    • 44./66 - Eva Mohorič (2006)
    • 45./79 - Eva Gnezda (2011)
    • 47./82 - Jerca Prezelj (2009)
    • 52./66 - Kaja Tratnik (2006)
    • 54./78 - Maja Zajc (2013)
    • 57./79 - Eva Drmota (2011)
    • 57./71 - Suzana Poljanec (2013)
    • 58./63 - Klavdija Demšar (2004)
    • 60./85 - Sara Vidmar (2008)
    • 62./93 - Anja Humar (2015)
    • 66./109 - Tijana Leban (2017)
    • 70./80 - Karmen Pivk (2019)
    • 72./93 - Petra Trček (2015)
    • 72./80 - Barbara Čibej (2019)
    • 73./109 - Kristina Ipavec (2017)
    • 82./93 - Pia Dobravec (2015)
    • 86./109 - Mineja Leban (2017)
    • DSQ/63 - Špelca Nagode (2004)
    • DSQ/43 - Bojana Menard (2000)
  • W2 selected
    • 7./68 - Teja Tušar (2017)
    • 7./44 - Zala Zavrl (2015)
    • 8./51 - Brina Foški (2013)
    • 10./51 - Nina Črnigoj (2013)
    • 18./32 - Anja Jenko (2006)
    • 21./44 - Nika Poljanšek (2015)
    • 24./44 - Julija Ferenc (2015)
    • 25./46 - Ana Čufer (2011)
    • 27./32 - Bremšak Katarina (2006)
    • 33./46 - Eva Orešnik (2011)
    • 35./46 - Lara Jerman (2011)
    • 37./44 - Dora Pestotnik Stres (2015)
    • 38./46 - Veronika Burger (2011)
    • 42./68 - Katarina Eva Anderluh (2017)
    • 48./72 - Manja Leban (2019)
    • 52./72 - Tajda Razpet (2019)
    • 53./72 - Karin Pust (2019)
    • 54./72 - Zala Ferenc (2019)
    • 54./68 - Katja Babič (2017)
    • 55./68 - Zala Špenko (2017)
    • DSQ/46 - Teja Škvarč (2011)
  • W2 school
    • 4./60 - Monika Ravnikar (2013)
    • 7./52 - Mihala Korelc (2015)
    • 8./69 - Ana Pia Pogačar (2017)
    • 9./69 - Tina Kern (2017)
    • 13./69 - Maja Krek (2008)
    • 14./41 - Petra Draksler (2000)
    • 15./41 - Petra Kalan (2000)
    • 16./60 - Marjeta Lipužič (2013)
    • 16./56 - Ana Jesenko (2006)
    • 18./45 - Anja Vodopivec (2000)
    • 20./56 - Anja Mravlje (2004)
    • 20./52 - Klara Jamšek (2015)
    • 20./41 - Ajda Lavtar (2004)
    • 21./65 - Katjuša Poljanšek (2011)
    • 22./69 - Nika Ravnikar (2017)
    • 23./65 - Zala Lampič (2011)
    • 27./49 - Petra Novina (2002)
    • 29./52 - Patricija Primožič (2015)
    • 36./65 - Nuša Jeram (2011)
    • 36./60 - Kim Kremžar Pančur (2013)
    • 37./56 - Klara Zajc (2004)
    • 38./56 - Tamara Obid (2004)
    • 39./56 - Urška Drešček (2004)
    • 39./49 - Katarina Stambulič (2002)
    • 40./69 - Nina Sofia McQuarrie (2017)
    • 40./49 - Vesna Ličen (2002)
    • 43./69 - Maja Gantar (2008)
    • 45./49 - Ines Hadžič (2002)
    • 47./49 - Nina Šebuk (2002)
    • 49./65 - Nina Bradeško (2006)
    • 52./65 - Meta Hrovat (2006)
    • 52./56 - Lara Sedej (2004)
    • 60./65 - Luciana Kramberger (2011)
    • DSQ/65 - Manca Cvek (2011)
    • DSQ/69 - Maša Arnolj (2008)

Team Friendship Relay

  • 1. mesto: Maša Volčič + NZL + BFL (2011)
  • 1. mesto: Klavdija Demšar + LAT + ISR (2004)
  • 2. mesto: Klara Zajc + ENG + SWE (2004)
  • 2. mesto: Aljaž Pavšič + SVK + SCO (2013)
  • 3. mesto: Bojan Kavčič + ENG + LAT (2008)
  • 3. mesto: Jani Pecenko + ENG + POR (2000)

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018