Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

OLP 2017

A

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4SKUPAJ
1Peter Tušar
OK Azimut
106.00
42:10 (1)
110.9599.12106.00316.07
2Franc Knap
OK Azimut
59.8989.17112.00261.06
3Valentin Eržen
OK Azimut
67.3676.11110.66254.13
4Simon Stanonik
OK Azimut
112.74115.00227.74
5Marko Obid
OK Azimut
57.41
77:30 (4)
57.0585.7857.41200.25
6Mark Bogataj
OK Azimut
102.4892.93195.41
7Matej Sedej
OK Azimut
66.3794.05160.42
8Tomaž Groff
OK Azimut
80.2977.11157.40
9Gregor Pavlič
GAJA
65.74
69:25 (2)
70.1065.74135.84
10Tjaž Gantar
OK Azimut
72.3961.17133.56
11David Procházka
LPU
122.00122.00
12Tomáš Křivda
LPU
119.74119.74
13Iztok Hadalin
OK Azimut
51.84
84:36 (5)
67.5651.84119.40
14Jan Boril
LPU
118.22118.22
15Tihomir Salopek
OK Azimut
109.46109.46
16Vit Zakouril
LPU
107.50107.50
17Gregor Hvala
OK Azimut
106.39106.39
18Miha Škarabot
OK Polaris
104.91104.91
19Hannes Wenzel
OLCU Viktring
101.77101.77
20Šimon Marecev
LPU
99.3499.34
21Petr Cech
LPU
95.5395.53
22Jan Rusin
LPU
91.7591.75
23Ondřej Volák
LPU
90.0390.03
24Gregor Anderluh
OK Polaris
89.3189.31
25Ladislav Semrád
LPU
87.9987.99
26Aleš Poljanšek
OK Azimut
87.8487.84
27Martin Roudn
LPU
86.7286.72
28Jan Mechanck
LPU
85.7285.72
29Rusin Jan Sr.
LPU
84.5584.55
30Carlo Giacometti
GAJA
83.3383.33
31Jožko Jazbar
OK Azimut
82.2082.20
32Tomaž Pust
OK Komenda
78.3278.32
33Vacláv Roudny
LPU
73.4573.45
34Ambrož Rupnik
OK Azimut
71.3571.35
35Aleš Zupan
OK Polaris
71.2571.25
36Gašper Čopi
OK Azimut
62.9662.96
37Stanko Čufer
PD Ajdovščina
61.32
73:34 (3)
61.3261.32
38Boris Eržen
ŠOK
59.8959.89
39Jiri Fencl
LPU
58.8058.80
40Ondej Pipek
LPU
56.3256.32
41Ivo Kete
PD Ajdovščina
50.14
85:49 (6)
50.1450.14
42Simon Čopi
OK Azimut
44.2944.29
43Jakob Brus
OK Azimut
43.0643.06
44Matej Vidič
OK Azimut
38.05
110:49 (7)
38.0538.05
45Mark Sylvester
UWCAd
0.00
46Jonáš Fencl
LPU
0.00
47Klemen Kenda
OK Azimut
0.00
48Matej Škarabot
OK Polaris
0.00
49Aljaž Černe
OK Tivoli
0.00
50Žiga Taljat
OK Azimut
0.00
51Iztok Rojc
OK Polaris
0.00


B

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
100.59
36:04 (2)
56.0090.64100.59247.23
2Thomas Hlzer
X-OL
71.36111.00182.36
3Matej Vidič
OK Azimut
77.9889.78167.76
4Natan Maj Poženel
OK Azimut
61.20
57:45 (7)
94.9661.20156.16
5Boštjan Bogataj
OK Azimut
79.97
45:16 (4)
73.4079.97153.38
6Aljaž Obid
OK Azimut
84.97
42:55 (3)
56.7284.97141.69
7Charles Nelson
OK Azimut
74.18
48:27 (5)
59.7474.18133.92
8Vlado Sedej
OK Azimut
58.0373.99132.02
9Tereza Cechová
LPU
127.00127.00
10Lenka Knapová
LPU
120.84120.84
11Jan Kaplan
LPU
115.38115.38
12Jana Semrádová
LPU
114.27114.27
13Tihon Salopek
OK Azimut
110.00110.00
14Klemen Kenda
OK Azimut
110.00
33:02 (1)
110.00110.00
15Anna Kopecká
LPU
109.56109.56
16Damjana Gantar
OK Azimut
45.9257.81103.73
17Polona Jezeršek
OK Komenda
103.73103.73
18Martina Wanková
LPU
103.30103.30
19Zdenko Pavlič
GAJA
56.42
60:42 (9)
45.9756.42102.39
20Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
51.36
65:36 (10)
50.3451.36101.70
21Nika Poljanšek
OK Azimut
95.6495.64
22Marko Obid
OK Azimut
93.0993.09
23Jana Peterová
LPU
90.5990.59
24Aljaz Celik
OK Azimut
89.4089.40
25Simon Kurinčič
OK Komenda
88.7788.77
26Zala Zavrl
OK Komenda
86.3086.30
27Viktorie Vojtšková
LPU
86.0386.03
28Barbara Pavlinič
OK Komenda
84.2884.28
29Miranda Ortar
OK Azimut
83.4083.40
30Tomaž Pust
OK Komenda
79.8379.83
31Václav Roudn
LPU
78.2878.28
32Enej Logar
OK Azimut
77.0777.07
33Žiga Šorli
OK Azimut
75.2075.20
34Julijan Kavčič
OK Azimut
69.4569.45
35Špela Šorli
OK Azimut
67.3467.34
36Rok Bogataj
OK Azimut
63.47
56:30 (6)
63.4763.47
37Eva Folyková
LPU
63.4063.40
38Erik Logar
OK Azimut
62.2862.28
39Kristjan Gantar
OK Azimut
61.1961.19
40Anja Škarabot
OK Polaris
59.5559.55
41Marjanca Poljanšek
OK Azimut
58.22
59:49 (8)
58.2258.22
42Damjana Jerše
OK Polaris
53.0753.07
43Janez Šorli
OK Azimut
48.9948.99
44Črtomir Knap
OK Azimut
47.0547.05
45Tit Katarič
OK Azimut
45.95
71:53 (11)
45.9545.95
46Maja Štalekar
OK Azimut
44.6844.68
47Dragan Krivičič
ŠOK
41.8341.83
48Zala Špenko
OK Komenda
37.8537.85
49Petra Paradiž
OK Komenda
33.4333.43
50Petra Stojan
OK Komenda
31.6631.66
51Tigran Abrahamyan
UWCAd
0.00
52Aneta Mechutová
LPU
0.00
53Wan Yee Yim
UWCAd
0.00
54Kristina Ipavec
OK Azimut
0.00
55Deja Razpet
OK Azimut
0.00
56Michele Bastione
UWCAd
0.00
57Miha Vidmar
ind.
0.00
58Ana Plavčak
ŠOK
0.00
59Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0.00
60Igor Bončina
OK Azimut
0.00
61Chiara Rajgelj
GAJA
0.00
62Marija Anderluh
OK Polaris
0.00
63Luka Anderluh
OK Polaris
0.00
64Alenka Škarabot
OK Polaris
0.00
65Žiga Groff
OK Azimut
0.00
66Marjana Rejec
OK Azimut
0.00
67Carles Ferrer
ALIGOTS
0.00
(11)
0.00


C

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
102.00
27:55 (1)
86.1692.61102.00280.77
2Neža Obid
OK Azimut
80.95
34:55 (2)
80.09113.0080.95274.04
3David Sedej
OK Azimut
63.7959.37123.16
4Rok Sedej
OK Azimut
62.5758.21120.78
5Borut Gantar
OK Azimut
107.00107.00
6Primož Gantar
OK Azimut
93.8293.82
7Dorja Salopek
OK Azimut
91.4991.49
8Delania Hlzer
OK Komenda
84.4384.43
9Mateja Pagon
OK Azimut
84.0884.08
10Maja Obid
OK Azimut
82.6282.62
11Tamino Hlzer
OK Komenda
78.6778.67
12Blaž Šorli Ck
OK Azimut
71.4171.41
13Blaž Šorli Bd
OK Azimut
65.2565.25
14Robin Teo Poženel
OK Azimut
55.6755.67
15Jessica Pelllarini
GAJA
52.3452.34
16Metka Vršič
Fakulteta za šport
40.68
68:38 (3)
40.6840.68
17Nika Eržen
OK Azimut
40.4240.42
18Ana Maja Anderluh
OK Polaris
34.9634.96
19Roveri Diego
GAJA
26.8126.81
20Vilijam Žvanut
PD Ajdovščina
0.00
21Alina Čujec
OK Azimut
0.00
22Ema Groff
OK Azimut
0.00


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut67100986.6%115.559.2%47.9%6699.86
2LPU2788.4292.6%95.521.1%19.3%2386.31
3OK Komenda1171.60100%71.67%7.9%787.27
4OK Polaris1234.4650%68.83.6%8.6%413.05
5GAJA666.8183.3%80.13.5%4.3%400.71
6PD Ajdovščina453.3175%71.11.9%2.9%213.16
7X-OL1182.40100%182.41.6%0.7%182.36
8OLCU Viktring1101.80100%101.80.9%0.7%101.77
9ŠOK333.9166.7%50.90.9%2.1%101.72
10Fakulteta za šport140.70100%40.70.4%0.7%40.68
11ALIGOTS1010%N/A0%0.7%0
12OK Tivoli1010%N/A0%0.7%0
13UWCAd4040%N/A0%2.9%0
14ind.1010%N/A0%0.7%0

Skupaj tekmovalcev: 140, neaktivnih: 27, vseh startov: 146

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.