Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

OLP 2017

A

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4OLP 6OLP 7SKUPAJ
1Valentin Eržen
OK Azimut
99.74
0:30:03 (3)
67.3676.11110.6699.74353.88
2Peter Tušar
OK Azimut
110.9599.12106.00316.07
3Mark Bogataj
OK Azimut
102.4892.93108.00303.41
4Marko Obid
OK Azimut
92.22
0:32:04 (5)
57.0585.7857.4192.22292.47
5Franc Knap
OK Azimut
59.8989.17112.00261.06
6Matej Sedej
OK Azimut
89.39
0:32:48 (6)
66.3794.0589.39249.81
7Aleš Poljanšek
OK Azimut
94.48
0:31:35 (4)
87.8466.3994.48248.71
8Tjaž Gantar
OK Azimut
109.88
0:27:13 (2)
72.3961.17109.88243.44
9Simon Stanonik
OK Azimut
112.74115.00227.74
10Gregor Hvala
OK Azimut
114.00
0:26:22 (1)
106.39114.00220.39
11Miha Škarabot
OK Polaris
104.9176.80181.70
12Tomaž Pust
OK Komenda
82.94
0:35:11 (7)
78.3282.94161.26
13Tomaž Groff
OK Azimut
80.2977.11157.40
14Gregor Pavlič
GAJA
70.1065.74135.84
15Stanko Čufer
PD Ajdovščina
65.47
0:40:54 (14)
61.3265.47126.78
16Boris Eržen
ŠOK
59.8965.38125.27
17David Procházka
LPU
122.00122.00
18Tomáš Křivda
LPU
119.74119.74
19Iztok Hadalin
OK Azimut
67.5651.84119.40
20Jan Boril
LPU
118.22118.22
21Tihomir Salopek
OK Azimut
109.46109.46
22Vit Zakouril
LPU
107.50107.50
23Jaka Piltaver
OK Brežice
106.96106.96
24Hannes Wenzel
OLCU Viktring
101.77101.77
25Šimon Marecev
LPU
99.3499.34
26Petr Cech
LPU
95.5395.53
27Bojan Jevševar
OK Brežice
94.9794.97
28Jan Rusin
LPU
91.7591.75
29Ondřej Volák
LPU
90.0390.03
30Gregor Anderluh
OK Polaris
89.3189.31
31Blaž Klner
OK Komenda
89.1689.16
32Gregor Zupan
OK Komenda
88.1288.12
33Ladislav Semrád
LPU
87.9987.99
34Martin Roudn
LPU
86.7286.72
35Jan Mechanck
LPU
85.7285.72
36Rusin Jan Sr.
LPU
84.5584.55
37Carlo Giacometti
GAJA
83.3383.33
38Jožko Jazbar
OK Azimut
82.2082.20
39Goran Polojaz
SSD-AŠZ Gaja
79.24
0:36:30 (8)
79.2479.24
40Jožef Pelessoni
SSD-AŠZ Gaja
77.52
0:36:52 (9)
77.5277.52
41Renato Bettin
Swallows Noale
76.13
0:37:04 (10)
76.1376.13
42Dušan Petrovič
OK Polaris
75.7975.79
43Simon Kurinčič
OK Komenda
73.48
0:37:57 (11)
73.4873.48
44Vacláv Roudny
LPU
73.4573.45
45Boštjan Bogataj
OK Azimut
72.23
0:38:05 (12)
72.2372.23
46Ambrož Rupnik
OK Azimut
71.3571.35
47Aleš Zupan
OK Polaris
71.2571.25
48Peter Ferluga
SSD-AŠZ Gaja
69.32
0:39:10 (13)
69.3269.32
49Gašper Čopi
OK Azimut
62.9662.96
50Primož Podobnik
OK Azimut
59.32
0:44:27 (15)
59.3259.32
51Jiri Fencl
LPU
58.8058.80
52Ondej Pipek
LPU
56.3256.32
53Ivo Kete
PD Ajdovščina
50.1450.14
54Simon Čopi
OK Azimut
44.2944.29
55Jakob Brus
OK Azimut
43.0643.06
56Matej Vidič
OK Azimut
38.0538.05
57Mark Sylvester
UWCAd
0.00
58Jonáš Fencl
LPU
0.00
59Klemen Kenda
OK Azimut
0.00
60Matej Škarabot
OK Polaris
0.00
61Aljaž Černe
OK Tivoli
0.00
62Žiga Taljat
OK Azimut
0.00
63Iztok Rojc
OK Polaris
0.00


B

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4OLP 6OLP 7SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
56.0090.64100.59247.23
2Tajda Bogataj
OK Azimut
116.00
0:29:10 (1)
100.98116.00216.98
3Vlado Sedej
OK Azimut
78.17
0:42:47 (7)
58.0373.9978.17210.19
4Charles Nelson
OK Azimut
62.15
0:51:02 (12)
59.7474.1862.15196.07
5Thomas Hlzer
X-OL
71.36111.00182.36
6Damjana Gantar
OK Azimut
73.89
0:44:57 (8)
45.9257.8173.89177.62
7Matej Vidič
OK Azimut
77.9889.78167.76
8Natan Maj Poženel
OK Azimut
94.9661.20156.16
9Boštjan Bogataj
OK Azimut
73.4079.97153.38
10Rok Bogataj
OK Azimut
83.87
0:40:35 (5)
63.4783.87147.33
11Aljaž Obid
OK Azimut
56.7284.97141.69
12Tereza Cechová
LPU
127.00127.00
13Lenka Knapová
LPU
120.84120.84
14Jan Kaplan
LPU
115.38115.38
15Jana Semrádová
LPU
114.27114.27
16Marjanca Poljanšek
OK Azimut
55.80
0:54:13 (15)
58.2255.80114.02
17Tihon Salopek
OK Azimut
110.00110.00
18Klemen Kenda
OK Azimut
110.00110.00
19Anna Kopecká
LPU
109.56109.56
20Anica Hribar
OK Brežice
109.00109.00
21Katja Babič
OK Komenda
107.35
0:31:35 (2)
107.35107.35
22Polona Jezeršek
OK Komenda
103.73103.73
23Martina Wanková
LPU
103.30103.30
24Zdenko Pavlič
GAJA
45.9756.42102.39
25Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
50.3451.36101.70
26Urban Krkoč
PD Ajdovščina
99.9599.95
27Andraž Rupnik
OK Azimut
98.91
0:34:21 (3)
98.9198.91
28Nika Poljanšek
OK Azimut
95.6495.64
29Marko Obid
OK Azimut
93.0993.09
30Jana Peterová
LPU
90.5990.59
31Aljaz Celik
OK Azimut
89.4089.40
32Simon Kurinčič
OK Komenda
88.7788.77
33Chiara Sepin
SSD-AŠZ Gaja
86.31
0:39:47 (4)
86.3186.31
34Zala Zavrl
OK Komenda
86.3086.30
35Viktorie Vojtšková
LPU
86.0386.03
36Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
85.5785.57
37Luka Seljak
OK Komenda
84.5684.56
38Barbara Pavlinič
OK Komenda
84.2884.28
39Miranda Ortar
OK Azimut
83.4083.40
40Borut Seljak
OK Komenda
83.1183.11
41Manja Leban
OK Azimut
82.52
0:40:47 (6)
82.5282.52
42Tomaž Pust
OK Komenda
79.8379.83
43Václav Roudn
LPU
78.2878.28
44Igor Bončina
OK Azimut
77.9877.98
45Enej Logar
OK Azimut
77.0777.07
46Žiga Šorli
OK Azimut
75.2075.20
47Julijan Kavčič
OK Azimut
69.4569.45
48Nastja Ferluga
SSD-AŠZ Gaja
68.74
0:48:01 (9)
68.7468.74
49Špela Šorli
OK Azimut
67.3467.34
50Karin Pust
OK Komenda
65.33
0:50:00 (10)
65.3365.33
51Eva Folyková
LPU
63.4063.40
52Neža Obid
OK Azimut
63.32
0:50:53 (11)
63.3263.32
53Erik Logar
OK Azimut
62.2862.28
54Kristjan Gantar
OK Azimut
61.1961.19
55Ana Plavčak
ŠOK
59.8459.84
56Anja Škarabot
OK Polaris
59.5559.55
57Nea Eržen
OK Azimut
59.33
0:52:43 (13)
59.3359.33
58Nataša Bogataj
OK Azimut
57.30
0:53:43 (14)
57.3057.30
59Aleš Borštnik
OK Tivoli
55.4555.45
60Damjana Jerše
OK Polaris
53.0753.07
61Marjana Rejec
OK Azimut
52.07
0:57:07 (16)
52.0752.07
62Janez Šorli
OK Azimut
48.9948.99
63Črtomir Knap
OK Azimut
47.0547.05
64Tit Katarič
OK Azimut
45.9545.95
65Maja Štalekar
OK Azimut
44.6844.68
66Dragan Krivičič
ŠOK
41.8341.83
67Zala Špenko
OK Komenda
37.8537.85
68Maja Istenič
OK Azimut
36.05
1:20:55 (17)
36.0536.05
69Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc Trbovlje
34.6534.65
70Petra Paradiž
OK Komenda
33.4333.43
71Petra Stojan
OK Komenda
31.6631.66
72Tigran Abrahamyan
UWCAd
0.00
73Aneta Mechutová
LPU
0.00
74Wan Yee Yim
UWCAd
0.00
75Kristina Ipavec
OK Azimut
0.00
76Deja Razpet
OK Azimut
0.00
77Michele Bastione
UWCAd
0.00
78Miha Vidmar
ind.
0.00
79Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0.00
80Chiara Rajgelj
GAJA
0.00
81Marija Anderluh
OK Polaris
0.00
82Luka Anderluh
OK Polaris
0.00
83Alenka Škarabot
OK Polaris
0.00
84Žiga Groff
OK Azimut
0.00
85Carles Ferrer
ALIGOTS
0.00
86Romana Zupan
OK Komenda
0.00
87Tilen Zupan
OK Komenda
0.00


C

NImeZadnjaOLP 1OLP 2OLP 3OLP 4OLP 6OLP 7SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
86.1692.61102.00280.77
2Neža Obid
OK Azimut
80.09113.0080.95274.04
3David Sedej
OK Azimut
72.70
0:38:47 (6)
63.7959.3772.70195.86
4Borut Gantar
OK Azimut
80.04
0:35:25 (5)
107.0080.04187.04
5Primož Gantar
OK Azimut
86.83
0:33:40 (2)
93.8286.83180.65
6Rok Sedej
OK Azimut
53.02
0:50:42 (10)
62.5758.2153.02173.80
7Brina Gantar
OK Azimut
111.00
0:25:52 (1)
111.00111.00
8Nika Eržen
OK Azimut
67.35
0:41:29 (7)
40.4267.35107.78
9Dorja Salopek
OK Azimut
91.4991.49
10Delania Hlzer
OK Komenda
84.4384.43
11Mateja Pagon
OK Azimut
84.0884.08
12Rok Kacin
OK Azimut
82.66
0:35:07 (3)
82.6682.66
13Maja Obid
OK Azimut
82.6282.62
14Aljaž Mar
OK Azimut
81.24
0:35:19 (4)
81.2481.24
15Tamino Hlzer
OK Komenda
78.6778.67
16Blaž Šorli Ck
OK Azimut
71.4171.41
17Blaž Šorli Bd
OK Azimut
65.2565.25
18Jakob Kurinčič
OK Komenda
63.78
0:43:16 (8)
63.7863.78
19Matej Ferluga
SSD-AŠZ Gaja
56.46
0:48:23 (9)
56.4656.46
20Robin Teo Poženel
OK Azimut
55.6755.67
21Jessica Pelllarini
GAJA
52.3452.34
22Rado Kalc
SSD-AŠZ Gaja
51.03
0:51:42 (11)
51.0351.03
23Metka Vršič
Fakulteta za šport
40.6840.68
24Ana Maja Anderluh
OK Polaris
34.9634.96
25Žiga Sedej
OK Azimut
33.67
1:16:49 (12)
33.6733.67
26Roveri Diego
GAJA
26.8126.81
27Vilijam Žvanut
PD Ajdovščina
0.00
28Alina Čujec
OK Azimut
0.00
29Ema Groff
OK Azimut
0.00
30Andraž Rupnik
OK Azimut
0.00
0:22:09 (12)
0.00


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut81115.7890.1%128.457.7%45%9372.37
2LPU2788.4292.6%95.514.7%15%2386.31
3OK Komenda2273.2290.9%80.59.9%12.2%1610.67
4OK Polaris1343.5653.8%80.83.5%7.2%565.63
5SSD-AŠZ Gaja769.80100%69.83%3.9%488.62
6GAJA666.8183.3%80.12.5%3.3%400.71
7PD Ajdovščina575.7180%94.62.3%2.8%378.57
8OK Brežice3103.60100%103.61.9%1.7%310.93
9ŠOK375.60100%75.61.4%1.7%226.94
10X-OL1182.40100%182.41.1%0.6%182.36
11OLCU Viktring1101.80100%101.80.6%0.6%101.77
12Swallows Noale176.10100%76.10.5%0.6%76.13
13OK Tivoli227.7150%55.50.3%1.1%55.45
14Fakulteta za šport140.70100%40.70.3%0.6%40.68
15OK Perkmandeljc Trbovlje134.70100%34.70.2%0.6%34.65
16ALIGOTS1010%N/A0%0.6%0
17UWCAd4040%N/A0%2.2%0
18ind.1010%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 180, neaktivnih: 27, vseh startov: 209

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.