Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Registracija OT

Registracija OT

Prva tekma sezone je vsako leto, 2. ali 1. vikend v marcu. Uvodni del registracije tekmovalcev je tako zaključen do 1. marca tekočega leta. Naknadne prijave so možne, vendar se za uradno tekmovanje upoštevajo samo tiste, ki so oddane teden dni prej.

Registracija za tekoče leto

M10

OZS1017Aljoša AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1063Lenart AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1053Teodor CankarŠOK0
OZS1048Kevin KerčmarOK Azimut0
OZS1057Urban LadihaOK Azimut0
OZS895Drejc MalusOK Komenda1425112
OZS981Andraž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS1058Robi MlakarOK Azimut0
OZS1004Anže ObidOK Azimut2132996
OZS1006Mihej PrezeljOK Azimut2141155
OZS1060Erik Purgar1 3 4 OK Azimut0
OZS924Rok SedejOK Azimut406859
OZS1061Mark SerjunOK Azimut0
OZS1062Nik Tavčar1 3 4 OK Azimut0
Skupaj: 14


M12

OZS1055Beno BizjakOK Azimut2148495
OZS1069Matej BratožPD Ajdovščina232466
OZS1068Rok CigojPD Ajdovščina2121782
OZS922Luka CvelbarOK Azimut1398926
OZS975Martin FerencOK Tivoli2088832
OZS878Oskar FoškiOK Polaris435134
OZS879Anže KölnerOK Komenda2113838
OZS915Jakob KurinčičOK Komenda235878
OZS998Vidjan Lenart1 OK Slovenj Gradec0
OZS840Ožbej MalusOK Komenda1425114
OZS1064Ruj David MlakarOK Slovenj Gradec0
OZS1050Nik Potočan1 OK Slovenj Gradec0
OZS923David SedejOK Azimut406860
OZS997Staš SvetecOK Slovenj Gradec0
OZS950Ištvan ValičOK Slovenj Gradec0
OZS928Enej ŠucOK Komenda2113839
Skupaj: 16


M14

OZS1007Božo BizjakOK Azimut2133344
OZS766Rok BogatajOK Azimut2045663
OZS897Jan CokanOK Komenda2113837
OZS1031Aljaž KerševanPD Ajdovščina2056392
OZS1008Tadej LikarOK Azimut0
OZS902Tevž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS613Luka SeljakOK Komenda235894
OZS884Jaka SeljakOK Komenda2069825
OZS971Aljaž ŠkvarčaOK Azimut2128527
OZS956Matevž ŠtifterOK Slovenj Gradec0
OZS934Lev ŽižekOK Azimut2141179
Skupaj: 11


M16

OZS823Timotej HribarOK Brežice406722
OZS585Martin JevševarOK Brežice2077853
OZS578Matevž KuncOK Tivoli2050437
OZS654Fedja MočnikOK Polaris443942
OZS1030Jakob NovakPD Ajdovščina253334
OZS846Aljaž ObidOK Azimut2107069
OZS701Nejc TurkOK Komenda1425107
Skupaj: 7


M18

OZS966Aljaž LuznarOK Azimut2120869
OZS873Natan Maj PoženelOK Komenda2107053
OZS471Enej SmoleOK Polaris446310
Skupaj: 3


M20

OZS323Saš MočnikOK Polaris443943
Skupaj: 1


M21A

OZS289David AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS470Žiga AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1034Uroš CankarŠOK0
OZS1043Jaka CesarOK Slovenj Gradec0
OZS481Andraž DreščekOK Azimut406734
OZS386Valentin ErženOK Azimut1000555
OZS664Elio GoljaOK Polaris7760057
OZS190Nejc MočnikOK Azimut1401614
OZS71Gašper PetrovičOK Polaris1401504
OZS711Aljoša ReboljOK Polaris1408998
OZS698Aleš ZobavnikKamniški OK0
OZS150Jan ŠalamunOK Polaris889716
OZS132Matej ŠkarabotOK Polaris1908999
OZS663Aljaž ČerneOK Tivoli2065597
Skupaj: 14


M21B

OZS216Klemen AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS765Boštjan BogatajOK Azimut2045683
OZS115Uroš CvelbarOK Azimut406855
OZS144Matjaž DrakslerŠOK520502
OZS1Klemen KendaOK Azimut887795
OZS904Franc MalusOK Komenda1425117
OZS290Blaž MarotOK Slovenj Gradec0
OZS392Marko ObidOK Azimut2107057
OZS959Marko PahorOK Komenda2113835
OZS697Luka PlavčakŠOK980584
OZS317Juš SmoleOK Polaris438980
OZS318Brin SmoleOK Polaris439276
OZS757Matej VidičOK Azimut2069845
OZS946Timotej ŠucOK Komenda2113841
Skupaj: 14


M21E

OZS520Matic BlažOK Komenda9101667
OZS25Andrej BorštnikOK Tivoli887797
OZS410Jan DovčOK Tivoli1398938
OZS536Tjaž GantarOK Azimut2077609
OZS45Andraž HribarOK Brežice887794
OZS424Gregor HvalaOK Azimut1398955
OZS133Rajko KračunKamniški OK895022
OZS70Blaž PetrovičOK Polaris1398931
OZS57Jaka PiltaverOK Brežice1398941
OZS397Žan RavnikarOK Komenda7210496
OZS960Matija RazumOK Brežice8221221
OZS620Simon StanonikOK Azimut2077620
OZS419Peter TušarOK Azimut1401615
OZS769Matjaž ŠtanfelOK Azimut500459
Skupaj: 14


M35

OZS214Gregor AndrejcOK Slovenj Gradec235873
OZS444Andrej CimermanOK Polaris889717
OZS217Samo CokanOK Slovenj Gradec0
OZS43Bojan JevševarOK Brežice2077852
OZS556Blaž KölnerOK Komenda7210500
OZS436Denis KokeljKamniški OK1404150
OZS123Miran KolmanKamniški OK406895
OZS910Tomaž KremžarOK Komenda2103909
OZS69Dušan PetrovičOK Polaris1566506
OZS854Primož PogorelčnikOK Slovenj Gradec0
OZS957Tomaž PritržnikOK Slovenj Gradec0
OZS134Primož SavinšekOK Polaris895040
OZS108Matej SedejOK Azimut1413730
OZS640Marko Zanoškar1 OK Slovenj Gradec0
Skupaj: 14


M45

OZS151Robert BenkoOK Polaris889721
OZS98Igor BončinaOK Slovenske Konjice1968213
OZS467Marko DudićOK Slovenj Gradec0
OZS559Boris ErženŠOK520504
OZS418Aleš FerencOK Tivoli0
OZS58Valter FoškiOK Polaris1398948
OZS106Jožko JazbarOK Azimut1398949
OZS726Robert KuncOK Tivoli445687
OZS283Blaž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS321Griša MočnikOK Polaris406815
OZS1038Davor PobegaOK Tivoli0
OZS176Aleš PoljanšekOK Azimut300750
OZS102Janez PretnarKamniški OK1652011
OZS148Dalibor RadovanOK Polaris2107073
OZS282Gregor RajOK Slovenj Gradec406748
OZS472Dušan SmoleOK Polaris232445
OZS55Aleš ZupanOK Polaris7777808
OZS54Miha ŠkarabotOK Polaris7841967
Skupaj: 18


M55

OZS24Aleš BorštnikOK Tivoli406885
OZS412Ivo KetePD Ajdovščina2034084
OZS186Marijan LebanOK Azimut2109673
OZS39Roman SladičŠOK442575
OZS288Mirko VodovnikOK Slovenj Gradec0
OZS2Miro ŠalamunOK Polaris1411624
OZS336Stanko ČuferPD Ajdovščina2034098
Skupaj: 7


M65

OZS105Janko LapajneOK Azimut406850
OZS643Charles NelsonOK Azimut2020151
OZS139Srečo PirmanŠOK520501
OZS118Vlado SedejOK Azimut1398546
OZS1005Silvester ZamanOK Azimut406784
Skupaj: 5


Ž10

OZS1016Miša AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1054Julija BizjakOK Azimut2148496
OZS942Mila CvelbarOK Azimut2088818
OZS984Nika ErženOK Azimut0
OZS1040Mija JerajOK Komenda2069813
OZS996Jerca KurinčičOK Komenda2069798
OZS1066Vilina Lenart1 OK Slovenj Gradec0
OZS979Frida MezgaOK Slovenj Gradec0
OZS1065Alicija MlakarOK Slovenj Gradec0
OZS1046Manca PahorOK Komenda2070919
OZS1049Pia Potočan1 OK Slovenj Gradec0
OZS1002Leila Ema PoženelOK Komenda2107083
OZS1059Timeja PrezeljOK Azimut2420719
OZS949Lili Ivana RajOK Slovenj Gradec0
OZS1010Ajda ŠkvarčaOK Azimut2128450
OZS1056Ana ČadežOK Azimut0
Skupaj: 16


Ž12

OZS896Ajda JerajOK Komenda438993
OZS803Brina KölnerOK Komenda2113842
OZS1067Sara KerševanPD Ajdovščina438031
OZS853Ema Pika RajOK Slovenj Gradec0
OZS994Zarja ŽižekOK Azimut2132999
Skupaj: 5


Ž14

OZS597Nea ErženOK Azimut2052183
OZS727Tinka FerencOK Tivoli442838
OZS774Mojca KuncOK Tivoli2073099
OZS863Zala LozarPD Ajdovščina2056372
OZS987Špela MajdičOK Azimut442834
OZS864Hana MamičPD Ajdovščina445670
OZS973Jana MočnikOK Azimut442805
OZS847Neža ObidOK Azimut2107054
OZS988Nikolina UgrinOK Tivoli0
Skupaj: 9


Ž16

OZS506Zala FerencOK Tivoli445684
OZS783Manja LebanOK Azimut2069811
OZS898Vita MalusOK Komenda1425116
Skupaj: 3


Ž18

OZS647Tina KernOK Komenda1425105
OZS515Ana Pia PogačarOK Komenda1425104
OZS441Nika RavnikarOK Komenda1425106
OZS735Teja TušarOK Azimut2069843
OZS399Anja ŠkarabotOK Polaris253346
Skupaj: 5


Ž20

OZS46Jedert JevševarOK Brežice2050470
Skupaj: 1


Ž21B

OZS1035Tjaša BergantŠOK0
OZS817Nataša BogatajOK Azimut2088810
OZS1022Špela BogatajOK Komenda2052362
OZS931Abigael Vanessa BončinaOK Slovenske Konjice422512
OZS1052Maja CankarŠOK0
OZS405Alja DrakslerŠOK406827
OZS409Julija FerencOK Tivoli435642
OZS945Elena Gombač ŠucOK Komenda2113840
OZS1025Darja Gorjup PoženelOK Komenda2113845
OZS930Maja IsteničOK Azimut0
OZS141Petra KalanŠOK406838
OZS352Marija KovačPD Ajdovščina438027
OZS982Marta MalusOK Komenda2113836
OZS993Nika MočnikOK Azimut0
OZS933Maja ObidOK Azimut2127797
OZS992Katarina SedejOK Azimut2107081
OZS332Ana ŠalamunOK Polaris406772
OZS855Lana ŠtrumbeljOK Polaris0
Skupaj: 18


Ž21E

OZS22Jerca BernikŠOK520523
OZS82Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK1404141
OZS316Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK1404137
OZS128Brina FoškiOK Polaris1401548
OZS129Tajda FoškiOK Polaris1205995
OZS421Nuša JeramOK Azimut2052392
OZS667Barbara KmetecKamniški OK1408132
OZS66Eneja OstermanOK Polaris232448
OZS257Nika PoljanšekOK Azimut1398929
OZS733Deja RazpetOK Azimut2077602
OZS117Urša ŠtanfelOK Azimut7300413
Skupaj: 11


Ž35

OZS294Petja BalažičOK Slovenj Gradec0
OZS277Lidija BenigarKamniški OK1404149
OZS59Mojca FoškiOK Polaris7101368
OZS630Irena Hacin KölnerOK Komenda1425110
OZS44Anica HribarOK Brežice2077785
OZS668Katja KobentarKamniški OK889727
OZS1015Anja Mihelič PorogelčnikOK Slovenj Gradec0
OZS912Petra ParadižOK Komenda1425118
OZS401Ana PlavčakŠOK406793
OZS23Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli406886
OZS203Nastja RajOK Slovenj Gradec0
OZS229Maja Visinski AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS670Tina ZagorcKamniški OK1404145
OZS955Ksenija ŠtifterOK Slovenj Gradec0
OZS110Saša ŽižekOK Azimut2141141
Skupaj: 15


Ž45

OZS298Irena BalažičOK Slovenj Gradec0
OZS322Maruša DebeljakOK Polaris406816
OZS1000Tina FrasOK Slovenj Gradec0
OZS868Damjana JeršeOK Polaris7441139
OZS465Urška Kordiš MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS900Natalija Kunc RešekOK Tivoli0
OZS639Tanja Mezga1 OK Slovenj Gradec0
OZS958Olga PogorevčnikOK Slovenj Gradec0
OZS188Marjanca PoljanšekOK Azimut406854
OZS99Irma PretnarKamniški OK1398945
OZS232Maja ProsenOK Komenda2113831
OZS892Petra StojanOK Komenda2069834
OZS1051Darja VodlanOK Polaris0
OZS462Alenka ŠkarabotOK Polaris445705
Skupaj: 14


1Manjka podatek za EMŠO! Registracija do vnosa ni veljavna!
2Manjka podatek o datumu rojstva! Registracija do vnosa ni veljavna!
3Manjka podatek o naslovu tekmovalca! Registracija do vnosa ni veljavna!
4Napačen rojstni datum! Registracija do vnosa ni veljavna!

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018