Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Registracije SprintO

Registracije SprintO

Registracija za tekoče leto

M10

OZS1017Aljoša AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1063Lenart AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS1106Tejo Gaber Raj1 OK Slovenj Gradec0
Skupaj: 3


M12

OZS879Anže KölnerOK Komenda2113838
OZS998Vidjan Lenart1 OK Slovenj Gradec0
OZS981Andraž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS1064Ruj David MlakarOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 4


M16

OZS902Tevž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS997Staš SvetecOK Slovenj Gradec0
OZS950Ištvan ValičOK Slovenj Gradec0
OZS956Matevž ŠtifterOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 4


M18

OZS1102Nejc ŠternOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 1


M21

OZS216Klemen AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS470Žiga AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS25Andrej BorštnikOK Tivoli887797
OZS1043Jaka CesarOK Slovenj Gradec0
OZS424Gregor HvalaOK Azimut1398955
OZS67Sandi KmetičOK Polaris1311971
OZS133Rajko KračunKamniški OK895022
OZS363Jošt LapajneOK Azimut2077604
OZS290Blaž MarotOK Slovenj Gradec0
OZS70Blaž PetrovičOK Polaris1398931
OZS397Žan RavnikarOK Komenda7210496
OZS419Peter TušarOK Azimut1401615
OZS769Matjaž ŠtanfelOK Azimut500459
Skupaj: 13


M35

OZS214Gregor AndrejcOK Slovenj Gradec235873
OZS289David AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS217Samo CokanOK Slovenj Gradec0
OZS467Marko DudićOK Slovenj Gradec0
OZS556Blaž KölnerOK Komenda7210500
OZS1Klemen KendaOK Azimut887795
OZS283Blaž MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS69Dušan PetrovičOK Polaris1566506
OZS854Primož PogorelčnikOK Slovenj Gradec0
OZS176Aleš PoljanšekOK Azimut300750
OZS102Janez PretnarKamniški OK1652011
OZS282Gregor RajOK Slovenj Gradec406748
OZS65Iztok RojcOK Polaris253333
OZS640Marko Zanoškar1 OK Slovenj Gradec0
Skupaj: 14


M50

OZS914Silvo BabičOK Komenda2069808
OZS98Igor BončinaOK Slovenske Konjice1968213
OZS24Aleš BorštnikOK Tivoli406885
Skupaj: 3


M60

OZS230Hinko AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS288Mirko VodovnikOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 2


Ž10

OZS1104Klara Kovše1 OK Slovenj Gradec0
OZS1066Vilina Lenart1 OK Slovenj Gradec0
OZS1105Ida Antonija RajOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 3


Ž12

OZS1016Miša AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS979Frida MezgaOK Slovenj Gradec0
OZS1065Alicija MlakarOK Slovenj Gradec0
OZS949Lili Ivana RajOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 4


Ž16

OZS803Brina KölnerOK Komenda2113842
OZS853Ema Pika RajOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 2


Ž18

OZS783Manja LebanOK Azimut2069811
OZS1076Lana MohoričOK Azimut0
Skupaj: 2


Ž21

OZS818Katja BabičOK Komenda7210498
OZS931Abigael Vanessa BončinaOK Slovenske Konjice1968213
OZS82Mojca Flerin DrevenšekKamniški OK1404141
OZS667Barbara KmetecKamniški OK1408132
OZS257Nika PoljanšekOK Azimut1398929
OZS23Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli406886
OZS357Monika RavnikarOK Komenda9002007
OZS936Zala Serženta SeljakOK Azimut435644
OZS1096Neža SlugaOK Polaris0
OZS1091Katka ŠosterOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 10


Ž35

OZS294Petja BalažičOK Slovenj Gradec0
OZS277Lidija BenigarKamniški OK1404149
OZS316Suzana Flerin DrevenšekKamniški OK1404137
OZS630Irena Hacin KölnerOK Komenda1425110
OZS1103Tanja KmetecKamniški OK7555005
OZS1015Anja Mihelič PorogelčnikOK Slovenj Gradec0
OZS99Irma PretnarKamniški OK1398945
OZS203Nastja RajOK Slovenj Gradec0
OZS229Maja Visinski AndrejcOK Slovenj Gradec0
OZS670Tina ZagorcKamniški OK1404145
Skupaj: 10


Ž45

OZS298Irena BalažičOK Slovenj Gradec0
OZS1000Tina FrasOK Slovenj Gradec0
OZS465Urška Kordiš MiheljakOK Slovenj Gradec0
OZS639Tanja MezgaOK Slovenj Gradec0
OZS958Olga PogorevčnikOK Slovenj Gradec0
Skupaj: 5


1Manjka podatek za EMŠO! Registracija do vnosa ni veljavna!
2Manjka podatek o datumu rojstva! Registracija do vnosa ni veljavna!
3Manjka podatek o naslovu tekmovalca! Registracija do vnosa ni veljavna!
4Napačen rojstni datum! Registracija do vnosa ni veljavna!

Pridite na stalne proge OZS. Poberi čimveč KT na progah in se poteguj za bogato nagrado. Tekmovanje se prične 15.05.2019 in traja do 15.07.2019. Naj zmaga najvztrajnejši:)

SEEOC 2018