Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Ski SOL 2018

Ski SOL 2018

M17

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Nik Gregorič
PD Ajdovščina
25
0:43:04 (1)
25252550
2Uroš Tozan
PD Ajdovščina
202040
3Žan Slejko
PD Ajdovščina
20
0:43:17 (2)
2020
4Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
15
0:59:51 (3)
1515
5Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
6Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
7Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M20

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Gašper Petrovič
OK Polaris
2525-50
2Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:48:02 (1)
202545
3Žan Ravnikar
OK Komenda
0
4Matic Blaž
OK Komenda
0


M21E

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Blaž Petrovič
OK Polaris
20
0:44:49 (2)
25252050
2Iztok Rojc
OK Polaris
25
0:44:37 (1)
152540
3Dušan Petrovič
OK Polaris
12
0:48:06 (4)
201232
4Matjaž Štanfel
OK Azimut
2020
5Andrej Cimerman
OK Polaris
1515
6Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
15
0:45:04 (3)
1515
7Blaž Kölner
OK Komenda
10
0:55:31 (5)
1010
8Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
8
0:58:45 (6)
88
9Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
7
1:04:09 (7)
77
10Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
6
1:26:57 (8)
66
11Peter Tušar
OK Azimut
0
12Gregor Hvala
OK Azimut
0
13Sandi Kmetič
OK Polaris
0
14Gregor Anderluh
OK Polaris
0
15Robert Pobežin
OK Polaris
0
16Elio Golja
OK Polaris
0
17Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
19Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
20Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
21Rajko Kračun
Kamniški OK
0
22David Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M40

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:32:08 (1)
20252550
2Miha Škarabot
OK Polaris
20
0:37:27 (2)
252045
3Valter Foški
OK Polaris
10
0:50:32 (5)
15201035
4Miro Šalamun
OK Polaris
15
0:38:12 (3)
1515
5Boris Eržen
ŠOK
12
0:40:40 (4)
1212
6Jožko Jazbar
OK Azimut
0
7Aleš Poljanšek
OK Azimut
0
8Aleš Borštnik
OK Tivoli
0
9Ivo Kete
PD Ajdovščina
0


MB

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Igor Bončina
OK Azimut
20
0:36:54 (2)
252045
2Klemen Kenda
OK Azimut
25
0:28:46 (1)
2525
3Jakob Valič
PD Ajdovščina
15
1:02:49 (3)
-1515
4Jan Šalamun
OK Polaris
0
5Roman Sladič
ŠOK
0


Ž14

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Ema Rodman
PD Ajdovščina
25
0:35:49 (1)
2525
2Tinkara Stres
PD Ajdovščina
20
0:37:45 (2)
2020
3Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
15
0:39:43 (3)
1515
4Zala Lozar
PD Ajdovščina
12
0:50:30 (4)
1212
5Zarja Kmetič
OK Polaris
0
6Hana Mamič
PD Ajdovščina
-0


Ž17

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Anja Škarabot
OK Polaris
25
0:34:28 (1)
252550
2Sara Durn
PD Ajdovščina
2525
3Teja Tušar
OK Azimut
0
4Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:48:59 (3)
251540
2Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
2525
3Špela Strasser
MOK
25
0:32:10 (1)
2525
4Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20
0:32:23 (2)
2020
5Mojca Foški
OK Polaris
12
0:54:35 (4)
1212
6Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
10
1:00:04 (5)
1010
7Irena Hacin Kölner
OK Komenda
8
1:16:47 (6)
88
8Urša Tomažin
OK Azimut
0
9Nuša Jeram
OK Azimut
0
10Eneja Osterman
OK Polaris
0
11Brina Foški
OK Polaris
0
12Tajda Foški
OK Polaris
0
13Marija Anderluh
OK Polaris
0


ŽB

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Alenka Škarabot
OK Polaris
25
0:45:51 (1)
252550
2Marija Kovač
PD Ajdovščina
20
0:50:23 (2)
252045
3Ana Šalamun
OK Polaris
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Polaris2418.31250%36.641.9%32.9%439
2PD Ajdovščina1721382.4%25.534.1%23.3%357
3OK Azimut109730%308.6%13.7%90
4OK Tivoli410325%403.8%5.5%40
5OK Slovenj Gradec84.5450%93.4%11%36
6Kamniški OK310166.7%152.9%4.1%30
7MOK1250100%252.4%1.4%25
8OK Komenda44.5250%91.7%5.5%18
9ŠOK26150%121.1%2.7%12

Skupaj tekmovalcev: 73, neaktivnih: 33, vseh startov: 61

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.