Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2016

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
20
0:13:56 (2)
2520152525152520120
2Martin Jevševar
OK Brežice
25
0:12:51 (1)
7-682025122590
3Denis Gregorc
OK Komenda
12252520789
4Rok Kern
OK Komenda
5128151220-67
5Tilen Zupan
OK Komenda
10
0:20:32 (5)
20101268151067
6Aljaž Čelik
OK Azimut
8
0:22:18 (6)
1082071510863
7Nejc Turk
OK Komenda
15
0:19:17 (3)
815712101560
8Matevž Kunc
OK Tivoli
12
0:19:23 (4)
1510201257
9Gašper Zgonec
OK Tivoli
7
0:23:22 (7)
64412733
10Miklavž Grum
OK Komenda
475521
11Luka Anderluh
OK Polaris
-103-13
12Timotej Hribar
OK Brežice
639
13Tit Katarič
OK Azimut
88
14Fedja Močnik
OK Polaris
0
15Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
16Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
0
17Tine Pagon
OK Azimut
*0
18Arijan Kazić
OK Azimut
0
19Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
-0
20Žiga Groff
OK Azimut
0
21Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
22Andraž Karner
OK Komenda
-*0
23Domen Petrovič
OK Polaris
0
24Jan Wahl
OK Azimut
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Erik Gregorc
OK Komenda
2525252520120
2Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:27:45 (1)
202015201525100
3Domen Žurbi
OK Komenda
12
0:39:23 (4)
15152015101277
4Filip Grad
OK Tivoli
20
0:34:09 (2)
1212-252069
5Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
15
0:38:24 (3)
25151555
6Rok Hernec
OK Tivoli
10
0:45:11 (5)
12251047
7Maj Jurij Miklavec
OK Tivoli
2020
8Nejc Domnik
OK Azimut
8-816
9Urban Krkoč
PD Ajdovščina
1010
10Julijan Kavčič
OK Azimut
8
0:49:16 (6)
88
11Jakob Brus
OK Azimut
7
0:58:04 (7)
77
12Žiga Šorli
OK Azimut
77
13Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
0
14Matija Maiti
PD Ajdovščina
0
15Vid Keresteš
OK Trzin
0
16Aleš Serženta
OK Azimut
0
17Aljaž Obid
OK Azimut
-0
18Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
19Žiga Stepančič Podvršček
OK Azimut
0
20Aleks Pahor
PD Ajdovščina
0
21Filip Petrovič
OK Polaris
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Peter Smrekar
OK Tivoli
25
1:09:14 (1)
102012151012152587
2Ambrož Rupnik
OK Azimut
15202525-85
3Gašper Čopi
OK Azimut
2025202085
4Jaka Grad
OK Tivoli
20
1:23:00 (2)
151515202085
5Tjaž Gantar
OK Azimut
252525-75
6Gregor Kunc
OK Tivoli
-252081568
7Žiga Taljat
OK Azimut
121224
8Jan Vasiljević
OK Azimut
0
9Matjaž Kavčič
OK Komenda
0
10David Štor
PD Ajdovščina
0
11Saš Močnik
OK Polaris
0
12Jan Marc
PD Ajdovščina
-0
13Ajdin Kazić
OK Azimut
0
14Maks Rodman
PD Ajdovščina
-*0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Matic Blaž
OK Komenda
252025252095
2Žan Ravnikar
OK Komenda
202520151580
3Mark Bogataj
OK Azimut
*15202560
4Matej Škarabot
OK Polaris
1581512-50
5Jan Šalamun
OK Polaris
25
1:18:36 (1)
-122537
6Gašper Petrovič
OK Polaris
-101020
7Aljoša Pogačar
OK Komenda
7*7
8Aljoša Rebolj
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Rok Močnik
OK Azimut
25
0:59:03 (1)
2525252525100
2Nejc Močnik
OK Azimut
1512207201067
3Franc Knap
OK Azimut
20
1:04:12 (2)
15252060
4Boris Eržen
ŠOK
10
1:08:14 (5)
122012881054
5Elio Golja
OK Polaris
15
1:04:23 (3)
*-810201553
6Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
1015121552
7Gregor Zupan
OK Komenda
--15201550
8Valentin Eržen
OK Azimut
12
1:04:58 (4)
*10251247
9Matic Močnik
OK Azimut
20-1232
10Aleš Zobavnik
Kamniški OK
81018
11Jaka Pišljar
OK Komenda
1212
12Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
*0
13Stanko Čufer
PD Ajdovščina
**0
14Ivo Kete
PD Ajdovščina
**0
15Aljaž Černe
OK Tivoli
0
16Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
17David Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
18Janko Bačnar
OK Azimut
0
19Jure Čebašek
OK Komenda
0
20Aljaž Pavšič
OK Azimut
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tomaž Pust
OK Azimut
20
0:48:19 (2)
122525251020107
2Matej Vidič
OK Azimut
25
0:48:12 (1)
151512122072587
3Borut Seljak
OK Komenda
-20202510883
4Luka Plavčak
ŠOK
15
0:49:29 (3)
25201551580
5Boštjan Bogataj
OK Azimut
12
0:55:25 (4)
671520201274
6Rok Sušnik
OK Azimut
2012151057
7Matjaž Koprivc
OK Azimut
88122553
8Simon Čopi
OK Azimut
7251547
9Nejc Rojc
OK Azimut
1010101242
10Emil Kacin
OK Azimut
10
0:57:22 (5)
121022
11Andraž Drešček
OK Azimut
10616
12Matjaž Draksler
ŠOK
-1515
13Boštjan Kern
OK Komenda
8--8
14Robert Lapanja
OK Azimut
0
15Iztok Vidovič
OK Slovenj Gradec
0
16Žiga Kušar
OK Komenda
-0
17Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
18Drago Peternelj
OK Azimut
0
19Matjaž Selič
OK Slovenj Gradec
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Jernej Zorman
OK Komenda
25151525*80
2Peter Tušar
OK Azimut
12
0:59:25 (4)
*1281525201272
3Jan Dovč
OK Tivoli
25
0:46:20 (1)
20202565
4Jaka Piltaver
OK Brežice
20122557
5Matjaž Štanfel
OK Azimut
-2525-50
6Vid Bogovič
OK Brežice
10
0:59:37 (5)
*8**2081046
7Denis Kokelj
Kamniški OK
8
1:14:40 (6)
15715845
8Blaž Petrovič
OK Polaris
20
0:53:24 (2)
*7102037
9Andrej Borštnik
OK Tivoli
7
1:17:52 (7)
515727
10Boštjan Čerin
OK Tivoli
20626
11Gregor Hvala
OK Azimut
**121224
12Simon Stanonik
OK Azimut
*481022
13Rajko Kračun
OK Polaris
15
0:54:35 (3)
-51520
14Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
10*717
15Andraž Hribar
OK Brežice
1010
16Jošt Lapajne
OK Azimut
77
17Tibor Mrak
OK Azimut
66
18Andraž De Luisa
OK Azimut
6
1:18:10 (8)
*66
19Leon Kropivšek
MOK
-0
20Matej Jurca
OK Tivoli
0
21Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
22David Čufer
PD Ajdovščina
0
23Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:46:19 (1)
202020525122590
2Bojan Jevševar
OK Brežice
20
0:53:27 (2)
1215*25102072
3Aleš Poljanšek
OK Azimut
15
0:55:03 (3)
15107251565
4Klemen Kenda
OK Azimut
12
1:01:39 (4)
81268201252
5Janez Pretnar
Kamniški OK
2525-50
6Boris Bauman
MOK
15201550
7Gregor Anderluh
OK Polaris
10121537
8Matej Kostanjevec
MOK
25*1237
9Jožko Jazbar
OK Azimut
6
1:14:41 (8)
677626
10Miro Šalamun
OK Polaris
*810624
11Valter Foški
OK Polaris
8
1:04:39 (6)
554-822
12Herwig Allwinger
MOK
2020
13Stanislav Kustec
MOK
10
1:03:53 (5)
431017
14Dušan Petrovič
OK Polaris
61016
15Uroš Cvelbar
OK Azimut
1515
16Andrej Cimerman
OK Polaris
*8210
17Matej Sedej
OK Azimut
7310
18Miran Kolman
Kamniški OK
7
1:10:46 (7)
*77
19Tomaž Groff
OK Azimut
213
20Robert Benko
OK Polaris
*1*1
21Janez Cimerman
OK Azimut
11
22Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
0
23Uroš Petrovič
OK Polaris
0
24Sandi Kmetič
OK Polaris
0
25Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
26Marko Obid
OK Azimut
-0
27Rok Pestotnik
OK Polaris
0
28Iztok Kavšek
OK Komenda
0
29Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
30Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
31Iztok Rojc
OK Polaris
*0
32Primož Savinšek
OK Polaris
0
33Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
34Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
2525251525*100
2Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:44:15 (1)
1215202015252590
3Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:48:34 (3)
2020*25201585
4Igor Bončina
OK Azimut
12
0:49:54 (4)
1510-1010151252
5Robert Kunc
OK Tivoli
20
0:45:01 (2)
101242046
6Marijan Leban
OK Azimut
4
1:16:40 (10)
872010445
7Aleš Borštnik
OK Tivoli
8
0:53:40 (6)
87125812840
8Aleš Zupan
OK Polaris
6
1:00:02 (8)
715-12640
9Aleš Čerin
OK Tivoli
10
0:52:33 (5)
68*881034
10Janez Zavrl
OK Komenda
5
1:12:26 (9)
46106-7529
11Andrej Korelc
OK Komenda
367622
12Dalibor Radovan
OK Polaris
7
0:54:31 (7)
12719
13Vojko Kacin
OK Azimut
57*12
14Griša Močnik
OK Polaris
*0
15Krešo Keresteš
OK Trzin
0
16Janez Šumečki
OK Tivoli
0
17Ivan Mrak
OK Azimut
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:57:17 (1)
1225202015202025110
2Janko Lapajne
OK Azimut
15
1:09:21 (3)
252012152015151595
3Pavel Rejec
OK Azimut
20
0:58:43 (2)
151025--2070
4Ivan Boyadzhiev
MOK
2510121259
5Črtomir Knap
OK Azimut
815151250
6Cesare Tarabocchia
OK Azimut
252550
7Charles Nelson
OK Azimut
2025-45
8Roman Sladič
ŠOK
1012*22
9Srečo Pirman
ŠOK
*0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
20
0:19:19 (2)
20-252525202520120
2Rok Bogataj
OK Azimut
12
0:23:35 (4)
25122020252012110
3Tinka Ferenc
OK Tivoli
15
0:22:34 (3)
15252081510121590
4Jaka Seljak
OK Komenda
10
0:25:47 (5)
151015415101065
5Mojca Kunc
OK Tivoli
5
0:40:58 (9)
122012712563
6Nea Eržen
OK Azimut
7
0:28:20 (7)
*15107739
7Domen Leban
OK Azimut
76815-36
8Valentin Kavčič
OK Azimut
25
0:17:42 (1)
2525
9Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
8
0:28:12 (6)
86822
10Blaž Šorli CK
OK Azimut
1212
11Maks Tomažič
OK Komenda
*1010
12Neža Obid
OK Azimut
6
0:30:36 (8)
66
13Nejc Trunk
OK Komenda
6*6
14Zala Mia Švigelj
OK Komenda
5*5
15Blaž Šorli BD
OK Azimut
55
16Lara Kepic
Kamniški OK
**0
17Kevin Hvala
OK Azimut
*0
18Timi Petrič
OK Azimut
0
19Ana Maja Anderluh
OK Polaris
*0
20Ožbej Malus
OK Komenda
0
21An Primožič
OK Azimut
0
22Miha Gmajner
OK Komenda
0
23Ema Kepic
Kamniški OK
**0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
25
0:21:19 (1)
2520252525120
2Zala Ferenc
OK Tivoli
20
0:27:15 (2)
2520252520252020120
3Karin Pust
OK Azimut
15
0:29:05 (3)
151020151575
4Anka Grum
OK Komenda
20152055
5Pia Ilovar
OK Tivoli
12121539
6Katja Bauman
MOK
12
0:29:42 (4)
151227
7Lucija Kavčič
OK Komenda
10818
8Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
9Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
0
10Špela Kostanjevec
MOK
0
11Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
12Ema Rodman
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
25
0:36:14 (1)
1012202520252525120
2Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:45:05 (3)
25152520152015105
3Tina Kern
OK Komenda
1220151525-87
4Anja Škarabot
OK Polaris
20
0:42:03 (2)
1510-1010202075
5Katja Babič
OK Komenda
2025-1257
6Katja Zgonec
OK Tivoli
10
0:59:27 (5)
*1212151049
7Zala Špenko
OK Komenda
8816
8Zarja Kmetič
OK Polaris
12
0:57:10 (4)
1212
9Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
--0
10Sara Durn
PD Ajdovščina
0
11Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
12Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Zala Zavrl
OK Komenda
12
1:01:03 (4)
8202525202512115
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:48:46 (1)
251015122525102
3Nika Poljanšek
OK Azimut
15
0:51:02 (3)
202520152015100
4Julija Ferenc
OK Tivoli
-81220152512-84
5Deja Razpet
OK Azimut
10
1:06:28 (5)
1515101215101067
6Patricija Primožič
OK Komenda
1012108848
7Mihala Korelc
OK Komenda
12101537
8Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
72027
9Ana Šalamun
OK Polaris
20
0:49:27 (2)
2020
10Jedert Jevševar
OK Brežice
78--15
11Katarina Kušar
OK Komenda
77
12Ivana Mužina
PD Ajdovščina
-0
13Lara Zupan
OK Komenda
***-***0
14Klara Jamšek
OK Komenda
0
15Rebeka Dovč
OK Tivoli
0
16Andreja Peršič
PD Ajdovščina
-0
17Maja Jurca
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Monika Ravnikar
OK Komenda
25
0:57:57 (1)
15151520252525110
2Polona Jezeršek
OK Komenda
-2025252020110
3Lara Gantar
OK Azimut
25252012121597
4Brina Foški
OK Polaris
201215152587
5Mineja Leban
OK Azimut
20
1:25:45 (2)
1210-1020122074
6Anja Humar
OK Azimut
-0
7Marjeta Lipužič
OK Komenda
0
8Nuša Gerbec
OK Azimut
0
9Mija Šulin
OK Azimut
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
15
0:39:01 (3)
20251525252515120
2Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
25
0:32:43 (1)
1520202020252025110
3Nataša Bogataj
OK Azimut
12
0:58:02 (4)
771520151269
4Alenka Škarabot
OK Polaris
121510*1215-64
5Barbara Pavlinič
OK Komenda
25121552
6Katja Dovč
OK Tivoli
*2525
7Katjuša Poljanšek
OK Azimut
20
0:38:19 (2)
2020
8Petra Kalan
ŠOK
1010
9Maja Zaman Groff
OK Azimut
88
10Barbara Kušar
OK Komenda
88
11Janja Žnidaršič
OK Polaris
6-6
12Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
13Valerija Lovrec
Kamniški OK
0
14Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
15Andreja Strnad
OK Tivoli
0
16Katja Kobentar
Kamniški OK
0
17Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
0
18Alja Ojstrež
ŠOK
-0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Mojca Flerin
Kamniški OK
25
0:53:10 (1)
25202525252525100
2Nuša Jeram
OK Azimut
20
1:03:05 (2)
*-2015202075
3Tajda Foški
OK Polaris
*2010201262
4Urša Tomažin
OK Azimut
*15151215-57
5Suzana Drevenšek
Kamniški OK
12
1:39:22 (4)
20101281081254
6Barbara Kmetec
Kamniški OK
15
1:17:23 (3)
*12-12-101549
7Mariya Perepelytsya
OK Azimut
*25-1540
8Tina Zagorc
Kamniški OK
-8-8
9Jerca Bernik
ŠOK
*-0
10Eneja Osterman
OK Polaris
0
11Jona Mirnik
OK Komenda
*0
12Tajda Bogataj
OK Azimut
0
13Ajda Flašker
OK Komenda
0
14Tanja Pretnar
Kamniški OK
--0
15Urša Beguš
OK Azimut
**0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Ana Plavčak
ŠOK
25
1:01:08 (1)
252015-2525110
2Anica Hribar
OK Brežice
*25*252525-100
3Mojca Foški
OK Polaris
12
1:21:50 (4)
-20820201280
4Saša Žižek
OK Azimut
20
1:10:53 (2)
151012202077
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15
1:18:22 (3)
201512121215121577
6Irma Pretnar
Kamniški OK
15107151562
7Lidija Hribar
Kamniški OK
*2520-45
8Maruša Debeljak
OK Polaris
*0
9Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
10Marija Anderluh
OK Polaris
-***0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
252525252025125
2Marjana Rejec
OK Azimut
25
1:08:05 (1)
202025251525115
3Miranda Ortar
OK Azimut
-202040
4Biserka Ledinšek
OK Tivoli
*0
5Mateja Keresteš
OK Trzin
0
6Anja Babič
OK Trzin
0
7Marija Kovač
PD Ajdovščina
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut9839.41881.6%48.238.1%31.4%3859
2OK Komenda5547.2983.6%56.525.6%17.6%2597
3OK Tivoli3141.2777.4%53.212.6%9.9%1276
4OK Polaris4323.51076.7%30.69.9%13.8%1009
5Kamniški OK1529.2286.7%33.74.3%4.8%438
6OK Brežice849.90100%49.93.9%2.6%399
7ŠOK932.30100%32.32.9%2.9%291
8MOK923.3188.9%26.32.1%2.9%210
9OK Slovenske Konjice226150%520.5%0.6%52
10PD Ajdovščina250.41732%1.30.1%8%10
11OK Slovenj Gradec130127.7%00%4.2%0
12OK Trzin4040%N/A0%1.3%0

Skupaj tekmovalcev: 312, neaktivnih: 81, vseh startov: 900

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.