Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
15
0:12:20 (3)
252525201575
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:11:35 (2)
202020252065
3Luka Seljak
OK Komenda
25
0:11:24 (1)
15152555
4Miklavž Grum
OK Komenda
151227
5Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
6Blaž Šorli CK
OK Azimut
12
0:17:48 (4)
1212
7Primož Gantar
OK Azimut
10
0:23:53 (5)
1010
8Tine Pagon
OK Azimut
0
9Jakob Medved
OK Komenda
0
10Timi Petrič
OK Azimut
0
11Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
12Nik Lap
OK Komenda
***0
13Luka Mervič
PD Ajdovščina
0
14Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
15Domen Leban
OK Azimut
0
16Žan Gnezda
OK Azimut
-0
17Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:12:20 (1)
2525252575
2Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:15:15 (4)
152020121255
3Rok Kern
OK Komenda
8
0:16:22 (6)
682515848
4Matevž Kunc
OK Tivoli
3
0:19:20 (11)
71520342
5Luka Anderluh
OK Polaris
2
0:19:25 (12)
206124238
6Aljaž Čelik
OK Azimut
15
0:14:45 (3)
8731530
7Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
20
0:14:13 (2)
82028
8Julijan Kavčič
OK Azimut
121527
9Enej Logar
OK Azimut
510621
10Domen Žurbi
OK Komenda
126-18
11Nejc Domnik
OK Azimut
10
0:15:54 (5)
71017
12Jakob Brus
OK Azimut
5
0:17:45 (9)
110516
13Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
4
0:18:21 (10)
110415
14Natan Maj Poženel
OK Azimut
7
0:16:30 (7)
--7714
15Samo Vetrih
PD Ajdovščina
4812
16Filip Grad
OK Tivoli
10111
17Nik Gregorič
PD Ajdovščina
358
18Urban Krkoč
PD Ajdovščina
6
0:16:49 (8)
268
19Aljaž Obid
OK Azimut
1528
20Vid Keresteš
OK Trzin
55
21Tit Katarič
OK Azimut
44
22Andraž Samec
PD Ajdovščina
33
23Žiga Groff
OK Azimut
2-2
24Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
1
0:22:26 (13)
11
25Jani Bratož
PD Ajdovščina
11
26Timotej Hribar
OK Brežice
-11
27An Primožič
OK Azimut
0
28Jan Wahl
OK Azimut
0
29Žiga Šorli
OK Azimut
0
30Fedja Močnik
OK Polaris
0
31Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
32Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25252575
2Peter Smrekar
OK Tivoli
25
0:18:23 (1)
25202570
3Gregor Kunc
OK Tivoli
20152055
4Jan Marc
PD Ajdovščina
0
5Enej Smole
OK Polaris
0
6Aleš Serženta
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
15
1:09:19 (3)
252020251570
2Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:57:35 (1)
1225202570
3Gašper Petrovič
OK Polaris
10
1:16:23 (5)
15251050
4Gašper Čopi
OK Azimut
12
1:15:15 (4)
20-121244
5Ambrož Rupnik
OK Azimut
20
1:01:44 (2)
81082038
6Iztok Hadalin
OK Azimut
6121533
7Jure Kavčič
OK Komenda
8
1:39:26 (6)
715810833
8Lovro Sirc
OK Komenda
51520
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
1010
10Saš Močnik
OK Polaris
0
11Žiga Taljat
OK Azimut
0
12Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
13Brin Smole
OK Polaris
0
14Juš Smole
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Rok Močnik
OK Azimut
25
1:11:00 (1)
25152565
2Simon Kurinčič
OK Komenda
10
1:21:40 (5)
6252081055
3Gregor Zupan
OK Komenda
8
1:30:05 (6)
20*1020850
4Valentin Eržen
OK Azimut
20
1:13:00 (2)
*252045
5Franc Knap
OK Azimut
82012-40
6Elio Golja
OK Polaris
12
1:18:22 (4)
1015-1237
7Urban Gregorc
PD Ajdovščina
15
1:13:52 (3)
58101533
8Aleš Zobavnik
Kamniški OK
25732
9Nejc Močnik
OK Azimut
1215431
10Boris Eržen
ŠOK
15*5*20
11David Čufer
PD Ajdovščina
7613
12Aljaž Černe
OK Tivoli
1212
13Aljaž Borštnik
OK Tivoli
44
14Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
15Jaka Pišljar
OK Komenda
-0
16Matic Erznožnik
OK Azimut
0
17Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
12
1:13:34 (4)
251520251270
2Janez Zavrl
OK Komenda
7
1:19:07 (7)
2020108750
3Matej Vidič
OK Azimut
6
1:28:20 (8)
122510647
4Boštjan Bogataj
OK Azimut
20
1:10:14 (2)
151012-2047
5Franc Malus
OK Komenda
8
1:17:15 (6)
82587841
6Borut Seljak
OK Komenda
25
1:01:07 (1)
152540
7Simon Čopi
OK Azimut
15
1:12:00 (3)
**151530
8Erik Logar
OK Azimut
121224
9Matjaž Koprivc
OK Azimut
2020
10Luka Plavčak
ŠOK
5
1:50:43 (9)
10515
11Silvo Babič
OK Komenda
7613
12Gašper Cerar
OK Komenda
10
1:13:37 (5)
1010
13Andraž Drešček
OK Azimut
55
14Jan Šalamun
OK Polaris
0
15Kristjan Gantar
OK Azimut
-0
16Nejc Rojc
OK Azimut
0
17Boštjan Kern
OK Komenda
0
18Sergej Čujec
OK Azimut
0
19Tadej Vengust
Kamniški OK
**0
20Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
21Blaž Jeraj
OK Komenda
0
22Janez Šorli
OK Azimut
*0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Andraž Hribar
OK Brežice
25
1:45:43 (1)
1225252575
2Peter Tušar
OK Azimut
8
2:01:49 (6)
2581215852
3Jaka Piltaver
OK Brežice
12
1:56:37 (4)
15201247
4Matic Blaž
OK Komenda
5
2:13:08 (9)
*1025540
5Jan Dovč
OK Tivoli
15
1:47:38 (3)
201535
6Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
6
2:11:22 (8)
*71510632
7Rajko Kračun
Kamniški OK
156627
8Simon Stanonik
OK Azimut
10
1:58:52 (5)
*681024
9Gregor Hvala
OK Azimut
101222
10Vid Bogovič
OK Brežice
**1012*22
11Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
2020
12Jure Zmrzlikar
OK Komenda
2020
13Mark Bogataj
OK Azimut
20
1:46:41 (2)
2020
14Žan Ravnikar
OK Komenda
4
2:22:11 (10)
*7-411
15Boštjan Čerin
OK Tivoli
88
16Leon Kropivšek
MOK
88
17Andraž De Luisa
OK Azimut
*7*7
18Ivan Nagy
OK Polaris
7
2:08:31 (7)
77
19Blaž Petrovič
OK Polaris
0
20Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
21Andrej Borštnik
OK Tivoli
-0
22Jošt Lapajne
OK Azimut
0
23Jernej Zorman
OK Komenda
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Boris Bauman
MOK
15
1:05:30 (3)
122525-1565
2Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:58:16 (1)
25*102560
3Tihomir Salopek
OK Azimut
12
1:06:58 (4)
-20251257
4Gregor Anderluh
OK Polaris
7
1:15:03 (7)
102020750
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
20
1:03:46 (2)
615102045
6Bojan Jevševar
OK Brežice
15*121542
7Dušan Petrovič
OK Polaris
10
1:11:30 (5)
5121027
8Klemen Kenda
OK Azimut
8108526
9Miro Šalamun
OK Polaris
*15823
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
78621
11Janez Pretnar
Kamniški OK
2020
12Iztok Rojc
OK Polaris
8
1:11:47 (6)
12820
13Matej Sedej
OK Azimut
6
1:30:41 (8)
267619
14Marko Obid
OK Azimut
5
1:33:16 (9)
471516
15Tomaž Kremžar
OK Komenda
35412
16Miran Kolman
Kamniški OK
17210
17Uroš Cvelbar
OK Azimut
33
18Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*11
19Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
11
20Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
11
21Denis Kokelj
Kamniški OK
**0
22Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
23Robert Benko
OK Polaris
**0
24Stanislav Kustec
MOK
**0
25Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
26Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
27Matej Kostanjevec
MOK
*0
28Primož Savinšek
OK Polaris
0
29Sandi Kmetič
OK Polaris
*0
30Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
31Andrej Cimerman
OK Polaris
**0
32Herwig Allwinger
MOK
**0
33Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
34Goran Nagy
OK Polaris
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
12
1:02:48 (4)
2520201265
2Jožko Jazbar
OK Azimut
20
1:01:37 (2)
15255122060
3Robert Kunc
OK Tivoli
10
1:08:51 (5)
2012251057
4Tomaž Pust
OK Komenda
15
1:02:40 (3)
101525151555
5Valter Foški
OK Polaris
122015847
6Silvij Močnik
OK Azimut
25
1:00:16 (1)
*101272547
7Igor Bončina
OK Azimut
7
1:14:47 (7)
8104725
8Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8
1:13:51 (6)
8*63822
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
5
1:24:54 (9)
6782521
10Aleš Zupan
OK Polaris
6
1:23:59 (8)
75618
11Tomaž Groff
OK Azimut
71017
12Krešo Keresteš
OK Trzin
66
13Andrej Korelc
OK Komenda
516
14Dalibor Radovan
OK Polaris
415
15Rok Pestotnik
OK Polaris
*0
16Griša Močnik
OK Polaris
0
17Dušan Smole
OK Polaris
0
18Janez Šumečki
OK Tivoli
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Marijan Leban
OK Azimut
15
1:19:35 (3)
2510201560
2Vlado Sedej
OK Azimut
20
1:12:30 (2)
121215152050
3Ivan Boyadzhiev
MOK
12
1:24:02 (4)
8251245
4Roman Sladič
ŠOK
8
1:30:50 (6)
1520*843
5Aleš Čerin
OK Tivoli
20*20-40
6Stanko Čufer
PD Ajdovščina
251237
7Črtomir Knap
OK Azimut
7
1:31:53 (7)
101512737
8Ivo Kete
PD Ajdovščina
82533
9Charles Nelson
OK Azimut
25
1:07:05 (1)
2525
10Pavel Rejec
OK Azimut
10
1:26:41 (5)
781025
11Janko Lapajne
OK Azimut
6
2:07:16 (8)
-710623
12Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
13Srečo Pirman
ŠOK
*0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:09:51 (1)
2525252575
2Jan Cokan
OK Komenda
20
0:10:22 (2)
1025202065
3Nea Eržen
OK Azimut
2015121550
4Brina Kölner
OK Komenda
15
0:10:25 (3)
7720121547
5Neža Obid
OK Azimut
1520237
6Nejc Trunk
OK Komenda
10
0:15:14 (5)
51511030
7Mojca Kunc
OK Tivoli
10125729
8Lucija Kremžar
OK Komenda
12
0:12:52 (4)
6831226
9Neža Trunk
OK Komenda
5
0:19:59 (9)
861519
10Rok Ilovar
OK Tivoli
12*12
11Zala Mia Švigelj
OK Komenda
10111
12Neja Rupnik
OK Azimut
1010
13Anže Kölner
OK Komenda
6
0:18:38 (8)
***4610
14Borut Gantar
OK Azimut
8
0:15:54 (6)
88
15Nina Saksida
OK Komenda
*88
16Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:16:14 (7)
***178
17Jaka Seljak
OK Komenda
71-8
18Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
88
19Patricija Kern
OK Komenda
*66
20Maja Zarnik
OK Komenda
*55
21Ajda Jeraj
OK Komenda
*11
22Luka Cvelbar
OK Azimut
11
23Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-****0
24Drejc Malus
OK Komenda
**0
25Manca Rupnik
OK Azimut
**0
26Naja Lončar
OK Komenda
0
27Maks Tomažič
OK Komenda
0
28Oskar Foški
OK Polaris
**0
29Jakob Kurinčič
OK Komenda
****0
30Lara Kepic
Kamniški OK
*0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
25
0:16:33 (1)
201225-2570
2Tinka Ferenc
OK Tivoli
25251262
3Dorja Salopek
OK Azimut
20
0:16:52 (2)
1515252060
4Lucija Kavčič
OK Komenda
-20202060
5Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
6Pia Ilovar
OK Tivoli
1212
7Katja Bauman
MOK
1010
8Ema Groff
OK Azimut
1010
9Zala Lozar
PD Ajdovščina
0
10Alina Čujec
OK Azimut
0
11Hana Mamič
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
12
0:16:45 (4)
202520251270
2Nika Ravnikar
OK Komenda
10
0:19:59 (5)
2025151060
3Teja Tušar
OK Azimut
15
0:15:04 (3)
251215121555
4Manja Leban
OK Azimut
20
0:14:51 (2)
810202050
5Tina Kern
OK Komenda
25
0:13:26 (1)
10122547
6Zala Ferenc
OK Tivoli
8
0:20:59 (6)
157830
7Karin Pust
OK Komenda
6
0:26:26 (8)
815629
8Zala Špenko
OK Komenda
1081028
9Anja Škarabot
OK Polaris
7
0:21:47 (7)
126725
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
75719
11Ema Rodman
PD Ajdovščina
66
12Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
55
13Zarja Kmetič
OK Polaris
0
14Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
15Mia Krušec
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25252575
2Kristina Ipavec
OK Azimut
25
0:34:20 (1)
202545
3Deja Razpet
OK Azimut
2525
4Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
5Sara Durn
PD Ajdovščina
0
6Tijana Leban
OK Azimut
0
7Jedert Jevševar
OK Brežice
*0
8Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0
9Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
10Lara Bratina
PD Ajdovščina
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
25
0:51:48 (1)
202025252575
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
1:00:20 (2)
251520122065
3Zala Zavrl
OK Komenda
15
1:01:31 (3)
*2515201560
4Patricija Primožič
OK Komenda
8
1:28:32 (6)
151215842
5Mineja Leban
OK Azimut
10
1:14:26 (5)
12101032
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
12
1:13:53 (4)
1081230
7Julija Ferenc
OK Tivoli
121022
8Ana Šalamun
OK Polaris
0
9Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
-0
10Brina Foški
OK Polaris
****0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
20
1:05:16 (2)
251525252075
2Petra Stojan
OK Komenda
202015755
3Katja Prezelj
OK Azimut
25
1:04:17 (1)
202545
4Nataša Bogataj
OK Azimut
15
1:37:30 (3)
1212101539
5Katjuša Poljanšek
OK Azimut
201535
6Damjana Jerše
OK Polaris
10
1:47:35 (5)
1581033
7Petra Paradiž
OK Komenda
12
1:38:23 (4)
*712-1231
8Katja Dovč
OK Tivoli
2525
9Lara Zupan
OK Komenda
*10-8-18
10Petra Kalan
ŠOK
1212
11Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
12Špela Šorli
OK Azimut
0
13Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
14Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
15Jana Miklavič
OK Azimut
0
16Mateja Pagon
OK Azimut
0
17Janja Žnidaršič
OK Polaris
0
18Anja Humar
OK Azimut
0
19Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25252575
2Mojca Flerin
Kamniški OK
15*252060
3Tina Zagorc
Kamniški OK
20
1:23:10 (2)
12202072060
4Tajda Foški
OK Polaris
15
1:25:51 (3)
201561550
5Urša Tomažin
OK Azimut
12
1:31:59 (4)
128151239
6Monika Ravnikar
OK Komenda
10
1:34:39 (5)
*10151035
7Jona Mirnik
OK Komenda
8
1:44:41 (6)
*128828
8Ana Plavčak
ŠOK
7810*25
9Jerca Bernik
ŠOK
25
1:22:00 (1)
*2525
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
812-20
11Barbara Pavlinič
OK Komenda
*10515
12Suzana Drevenšek
Kamniški OK
10414
13Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
14Urša Beguš
OK Azimut
*0
15Tanja Pretnar
Kamniški OK
**0
16Tajda Bogataj
OK Azimut
-0
17Lara Gantar
OK Azimut
0
18Ajda Flašker
OK Komenda
0
19Špela Strasser
MOK
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
1:12:20 (1)
2525252575
2Lidija Hribar
Kamniški OK
2025201565
3Mojca Foški
OK Polaris
1520121047
4Saša Žižek
OK Azimut
152035
5Irma Pretnar
Kamniški OK
20
2:37:10 (2)
122032
6Irena Hacin Kölner
OK Komenda
1510--25
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1212
8Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
1010
9Katja Kobentar
Kamniški OK
88
10Damjana Gantar
OK Azimut
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Marija Anderluh
OK Polaris
20
1:33:44 (2)
2025252070
2Marjanca Poljanšek
OK Azimut
10
1:48:42 (5)
2025121057
3Alenka Škarabot
OK Polaris
12
1:39:42 (4)
2515101252
4Marjana Rejec
OK Azimut
15
1:36:04 (3)
1515201550
5Miranda Ortar
OK Azimut
25
1:32:20 (1)
152540
6Maja Zaman Groff
OK Azimut
20828
7Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
12618
8Anja Babič
OK Trzin
77
9Marija Kovač
PD Ajdovščina
*-0
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10423.92476.9%3134.7%31.4%2483
2OK Komenda6929.31085.5%34.328.2%20.8%2021
3OK Polaris4817.21764.6%26.611.5%14.5%826
4OK Tivoli2425.3291.7%27.68.5%7.3%607
5Kamniški OK1523.20100%23.24.9%4.5%348
6OK Brežice839.60100%39.64.4%2.4%317
7PD Ajdovščina316.31358.1%10.82.7%9.4%195
8MOK917.8188.9%202.2%2.7%160
9ŠOK7200100%202%2.1%140
10OK Slovenj Gradec114554.5%7.30.6%3.3%44
11OK Trzin360100%60.3%0.9%18
12OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 74, vseh startov: 735

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.