Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:19:23 (1)
2525252015252025125
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:20:30 (2)
2020202520201520105
3Luka Seljak
OK Komenda
15
0:23:21 (3)
151525251595
4Miklavž Grum
OK Komenda
151227
5Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
6Blaž Šorli CK
OK Azimut
1212
7Denis Premrn
PD Ajdovščina
12
0:25:58 (4)
1212
8Primož Gantar
OK Azimut
1010
9Timi Petrič
OK Azimut
0
10Tine Pagon
OK Azimut
0
11Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
12Domen Leban
OK Azimut
0
13Žan Gnezda
OK Azimut
-0
14Nik Lap
OK Komenda
***0
15Jakob Medved
OK Komenda
0
16Luka Mervič
PD Ajdovščina
0
17Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
-0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:25:23 (1)
25252525252525125
2Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:34:11 (2)
152020121212202095
3Matevž Kunc
OK Tivoli
15
0:35:12 (3)
71520320101580
4Rok Kern
OK Komenda
12
0:46:12 (4)
6825158151275
5Luka Anderluh
OK Polaris
2061242108-56
6Aljaž Čelik
OK Azimut
873151548
7Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
820735
8Julijan Kavčič
OK Azimut
121527
9Natan Maj Poženel
OK Azimut
--771226
10Enej Logar
OK Azimut
510621
11Filip Grad
OK Tivoli
101819
12Domen Žurbi
OK Komenda
126-18
13Nejc Domnik
OK Azimut
71017
14Jakob Brus
OK Azimut
110516
15Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
110415
16Timotej Hribar
OK Brežice
-16714
17Samo Vetrih
PD Ajdovščina
4812
18Nik Gregorič
PD Ajdovščina
358
19Urban Krkoč
PD Ajdovščina
268
20Aljaž Obid
OK Azimut
1528
21Vid Keresteš
OK Trzin
55
22Tit Katarič
OK Azimut
44
23Andraž Samec
PD Ajdovščina
33
24Žiga Groff
OK Azimut
2-2
25Jani Bratož
PD Ajdovščina
11
26Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
11
27Žiga Šorli
OK Azimut
0
28An Primožič
OK Azimut
0
29Jan Wahl
OK Azimut
0
30Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
31Fedja Močnik
OK Polaris
0
32Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:47:09 (1)
252525-2525125
2Peter Smrekar
OK Tivoli
20
1:18:57 (2)
252025-1520105
3Gregor Kunc
OK Tivoli
2015202075
4Aleš Serženta
OK Azimut
0
5Enej Smole
OK Polaris
0
6Jan Marc
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:46:10 (1)
25202025152525120
2Tjaž Gantar
OK Azimut
20
0:50:32 (2)
122520252520115
3Ambrož Rupnik
OK Azimut
12
1:06:53 (4)
810820201270
4Gašper Petrovič
OK Polaris
15
1:04:49 (3)
1525101565
5Jure Kavčič
OK Komenda
71581081556
6Gašper Čopi
OK Azimut
20-121244
7Iztok Hadalin
OK Azimut
6121533
8Lovro Sirc
OK Komenda
51520
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
1010
10Žiga Taljat
OK Azimut
0
11Juš Smole
OK Polaris
0
12Brin Smole
OK Polaris
*0
13Saš Močnik
OK Polaris
0
14Aljoša Rebolj
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Simon Kurinčič
OK Komenda
20
0:59:28 (2)
62520810102520100
2Urban Gregorc
PD Ajdovščina
25
0:56:08 (1)
58101525202595
3Gregor Zupan
OK Komenda
15
1:00:43 (3)
20*1020815121582
4Valentin Eržen
OK Azimut
*2520201580
5Rok Močnik
OK Azimut
2515251075
6Franc Knap
OK Azimut
82012-40
7Nejc Močnik
OK Azimut
12154839
8Elio Golja
OK Polaris
1015-1237
9Aleš Zobavnik
Kamniški OK
25732
10Aljaž Černe
OK Tivoli
121224
11Boris Eržen
ŠOK
15*5**20
12David Čufer
PD Ajdovščina
76*13
13Aljaž Borštnik
OK Tivoli
44
14Matic Erznožnik
OK Azimut
0
15Jaka Pišljar
OK Komenda
-0
16Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
17Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
251520251225110
2Borut Seljak
OK Komenda
25
0:52:11 (1)
1525202585
3Franc Malus
OK Komenda
20
0:52:20 (2)
8258782082081
4Janez Zavrl
OK Komenda
20201087121577
5Matej Vidič
OK Azimut
15
1:00:43 (3)
1225106-121574
6Boštjan Bogataj
OK Azimut
151012-20-57
7Matjaž Koprivc
OK Azimut
202545
8Silvo Babič
OK Komenda
76151038
9Simon Čopi
OK Azimut
**151530
10Luka Plavčak
ŠOK
1051025
11Erik Logar
OK Azimut
121224
12Nejc Rojc
OK Azimut
12
1:47:13 (4)
1212
13Gašper Cerar
OK Komenda
1010
14Andraž Drešček
OK Azimut
55
15Janez Šorli
OK Azimut
*0
16Sergej Čujec
OK Azimut
0
17Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
18Boštjan Kern
OK Komenda
0
19Blaž Jeraj
OK Komenda
0
20Tadej Vengust
Kamniški OK
**0
21Jan Šalamun
OK Polaris
0
22Kristjan Gantar
OK Azimut
-0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Andraž Hribar
OK Brežice
1225252525112
2Peter Tušar
OK Azimut
258121581272
3Vid Bogovič
OK Brežice
20
1:21:45 (2)
**1012*252067
4Mark Bogataj
OK Azimut
25
1:13:08 (1)
20202565
5Jaka Piltaver
OK Brežice
15201247
6Matic Blaž
OK Komenda
*10255*40
7Simon Stanonik
OK Azimut
*68101539
8Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*71510638
9Jan Dovč
OK Tivoli
201535
10Rajko Kračun
Kamniški OK
156627
11Žan Ravnikar
OK Komenda
12
1:25:44 (4)
*7-4**1223
12Gregor Hvala
OK Azimut
101222
13Jure Zmrzlikar
OK Komenda
2020
14Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
2020
15Blaž Petrovič
OK Polaris
15
1:24:55 (3)
1515
16Boštjan Čerin
OK Tivoli
88
17Leon Kropivšek
MOK
88
18Andraž De Luisa
OK Azimut
*7*7
19Ivan Nagy
OK Polaris
77
20Jošt Lapajne
OK Azimut
0
21Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
22Jernej Zorman
OK Komenda
0
23Andrej Borštnik
OK Tivoli
-0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Tihomir Salopek
OK Azimut
25
1:08:18 (1)
-202512252525120
2Boris Bauman
MOK
15
1:15:42 (3)
122525-15*2015100
3Blaž Kölner
OK Komenda
25*1025201090
4Gregor Anderluh
OK Polaris
8
1:28:22 (6)
102020712870
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
10
1:27:39 (5)
61510201571070
6Bojan Jevševar
OK Brežice
20
1:11:26 (2)
15*1215*2062
7Iztok Rojc
OK Polaris
12
1:24:10 (4)
128151247
8Klemen Kenda
OK Azimut
5
1:43:55 (9)
810855536
9Dušan Petrovič
OK Polaris
7
1:34:15 (7)
51210734
10Matej Sedej
OK Azimut
6
1:37:15 (8)
2676627
11Miro Šalamun
OK Polaris
*15823
12Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
78621
13Uroš Cvelbar
OK Azimut
312621
14Janez Pretnar
Kamniški OK
2020
15Marko Obid
OK Azimut
471517
16Tomaž Kremžar
OK Komenda
354416
17Miran Kolman
Kamniški OK
17210
18Herwig Allwinger
MOK
***88
19Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*11
20Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
11
21Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
11
22Sandi Kmetič
OK Polaris
*0
23Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
25Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
26Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
27Stanislav Kustec
MOK
**0
28Matej Kostanjevec
MOK
*0
29Denis Kokelj
Kamniški OK
**0
30Primož Savinšek
OK Polaris
0
31Robert Benko
OK Polaris
**0
32Andrej Cimerman
OK Polaris
**0
33Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
34Goran Nagy
OK Polaris
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Jožko Jazbar
OK Azimut
25
0:53:08 (1)
1525512202525110
2Robert Kunc
OK Tivoli
20
0:56:52 (2)
2012251025820102
3Miha Škarabot
OK Polaris
15
0:56:56 (3)
2520201215101595
4Tomaž Pust
OK Komenda
7
1:08:54 (7)
1015251515126782
5Valter Foški
OK Polaris
12201582075
6Silvij Močnik
OK Azimut
*10127252074
7Igor Bončina
OK Azimut
5
1:29:17 (9)
810471015550
8Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
12
1:02:21 (4)
8*638121246
9Aleš Zupan
OK Polaris
10
1:03:18 (5)
75671035
10Aleš Borštnik
OK Tivoli
8
1:05:02 (6)
67825834
11Tomaž Groff
OK Azimut
71017
12Rok Pestotnik
OK Polaris
*88
13Krešo Keresteš
OK Trzin
66
14Andrej Korelc
OK Komenda
516
15Dušan Smole
OK Polaris
6
1:21:02 (8)
66
16Dalibor Radovan
OK Polaris
415
17Griša Močnik
OK Polaris
0
18Janez Šumečki
OK Tivoli
*0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Marijan Leban
OK Azimut
12
1:01:35 (4)
2510201515151290
2Vlado Sedej
OK Azimut
8
1:12:49 (6)
1212151520625887
3Aleš Čerin
OK Tivoli
25
0:53:53 (1)
20*20-202585
4Roman Sladič
ŠOK
1520*8101265
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
0:57:24 (2)
25122057
6Črtomir Knap
OK Azimut
10
1:10:53 (5)
10151277101057
7Janko Lapajne
OK Azimut
7
1:21:03 (7)
-7106820752
8Charles Nelson
OK Azimut
252550
9Ivo Kete
PD Ajdovščina
15
1:01:32 (3)
8251548
10Ivan Boyadzhiev
MOK
8251245
11Pavel Rejec
OK Azimut
781012-37
12Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
13Srečo Pirman
ŠOK
*0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
2525252525125
2Jan Cokan
OK Komenda
25
0:12:41 (1)
1025202015725105
3Nea Eržen
OK Azimut
20151215251590
4Brina Kölner
OK Komenda
77201215-1064
5Mojca Kunc
OK Tivoli
15
0:16:34 (3)
101257121556
6Anže Kölner
OK Komenda
***46202050
7Neža Obid
OK Azimut
1520237
8Lucija Kremžar
OK Komenda
68312635
9Nejc Trunk
OK Komenda
51511031
10Jaka Seljak
OK Komenda
12
0:17:37 (4)
71-81228
11Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:15:48 (2)
82028
12Ožbej Malus
OK Komenda
8
0:21:29 (6)
***1784828
13Jakob Kurinčič
OK Komenda
10
0:19:41 (5)
****1051025
14Neža Trunk
OK Komenda
861520
15Luka Cvelbar
OK Azimut
112215
16Rok Ilovar
OK Tivoli
12*12
17Zala Mia Švigelj
OK Komenda
10111
18Neja Rupnik
OK Azimut
1010
19Nina Saksida
OK Komenda
*88
20Borut Gantar
OK Azimut
88
21Patricija Kern
OK Komenda
*66
22Maja Zarnik
OK Komenda
*55
23Drejc Malus
OK Komenda
***3*3
24Ajda Jeraj
OK Komenda
*11
25Manca Rupnik
OK Azimut
**0
26Maks Tomažič
OK Komenda
0
27Naja Lončar
OK Komenda
0
28Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-*****0
29Oskar Foški
OK Polaris
****0
30Lara Kepic
Kamniški OK
*0
31David Sedej
OK Azimut
-0
32Rok Sedej
OK Azimut
*0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
25
0:20:44 (1)
201225-25252025120
2Dorja Salopek
OK Azimut
20
0:31:16 (2)
15152520201220100
3Lucija Kavčič
OK Komenda
15
0:32:50 (3)
-202020151590
4Tinka Ferenc
OK Tivoli
2525122587
5Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
6Pia Ilovar
OK Tivoli
1212
7Hana Mamič
PD Ajdovščina
12
0:37:07 (4)
1212
8Katja Bauman
MOK
1010
9Ema Groff
OK Azimut
1010
10Alina Čujec
OK Azimut
0
11Zala Lozar
PD Ajdovščina
-0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
15
0:30:56 (3)
20252025122515115
2Teja Tušar
OK Azimut
25121512152520100
3Nika Ravnikar
OK Komenda
20
0:30:27 (2)
2025151015152095
4Tina Kern
OK Komenda
25
0:25:59 (1)
101225102582
5Manja Leban
OK Azimut
8
0:39:29 (6)
81020202012882
6Karin Pust
OK Komenda
10
0:36:14 (5)
81561271052
7Anja Škarabot
OK Polaris
12
0:34:43 (4)
1267101247
8Zala Ferenc
OK Tivoli
1578838
9Zala Špenko
OK Komenda
1081028
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
757-19
11Ema Rodman
PD Ajdovščina
66
12Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
55
13Zarja Kmetič
OK Polaris
0
14Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
15Mia Ličen
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
2525252525125
2Deja Razpet
OK Azimut
25
1:02:27 (1)
25202570
3Kristina Ipavec
OK Azimut
202545
4Tijana Leban
OK Azimut
0
5Jedert Jevševar
OK Brežice
*0
6Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
7Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
8Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
9Sara Durn
PD Ajdovščina
0
10Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
20202525252525*125
2Nika Poljanšek
OK Azimut
25
0:54:31 (1)
2515201220202025110
3Zala Zavrl
OK Komenda
*25152015*1287
4Patricija Primožič
OK Komenda
20
1:06:52 (2)
151215815152080
5Lana Štrumbelj
OK Polaris
15
1:08:43 (3)
108121545
6Mineja Leban
OK Azimut
1210101244
7Julija Ferenc
OK Tivoli
121022
8Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
12
1:16:29 (4)
-1212
9Brina Foški
OK Polaris
****0
10Ana Šalamun
OK Polaris
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:40:04 (1)
2515252520252525125
2Petra Stojan
OK Komenda
2020157151282
3Katja Prezelj
OK Azimut
20252065
4Nataša Bogataj
OK Azimut
121210151059
5Petra Paradiž
OK Komenda
15
0:47:32 (3)
*712-121281559
6Damjana Jerše
OK Polaris
1581015-48
7Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
20
0:42:15 (2)
202040
8Katjuša Poljanšek
OK Azimut
201535
9Katja Dovč
OK Tivoli
2525
10Lara Zupan
OK Komenda
*10-8-*7*25
11Petra Kalan
ŠOK
1212
12Anja Humar
OK Azimut
0
13Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
14Mateja Pagon
OK Azimut
0
15Špela Šorli
OK Azimut
0
16Jana Miklavič
OK Azimut
0
17Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
18Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
19Janja Žnidaršič
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
2525252525125
2Tina Zagorc
Kamniški OK
25
1:07:17 (1)
122020720-2597
3Monika Ravnikar
OK Komenda
15
1:19:53 (3)
*10151015201575
4Mojca Flerin
Kamniški OK
15*252060
5Urša Tomažin
OK Azimut
12815121057
6Tajda Foški
OK Polaris
201561556
7Barbara Kmetec
Kamniški OK
12
1:27:20 (4)
812-8101250
8Jerca Bernik
ŠOK
*252045
9Ana Plavčak
ŠOK
7810**15*40
10Jona Mirnik
OK Komenda
*128828
11Barbara Pavlinič
OK Komenda
*1051227
12Tajda Bogataj
OK Azimut
20
1:08:27 (2)
-*2020
13Suzana Drevenšek
Kamniški OK
10414
14Ajda Flašker
OK Komenda
1212
15Urša Beguš
OK Azimut
*0
16Lara Gantar
OK Azimut
0
17Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
18Špela Strasser
MOK
0
19Tanja Pretnar
Kamniški OK
**0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
2525252525*125
2Mojca Foški
OK Polaris
15201210*2582
3Lidija Hribar
Kamniški OK
2025201580
4Saša Žižek
OK Azimut
25
1:05:01 (1)
1520152575
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
1510--2045
6Irma Pretnar
Kamniški OK
122032
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1212
8Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
1010
9Katja Kobentar
Kamniški OK
88
10Damjana Gantar
OK Azimut
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
25
0:42:26 (1)
20251210*2025102
2Marjana Rejec
OK Azimut
151520152525100
3Marija Anderluh
OK Polaris
2025252090
4Alenka Škarabot
OK Polaris
20
0:54:10 (2)
25151012152087
5Miranda Ortar
OK Azimut
152540
6Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
12612-30
7Maja Zaman Groff
OK Azimut
20828
8Anja Babič
OK Trzin
77
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
*0
11Marija Kovač
PD Ajdovščina
*--0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10636.32378.3%46.434.7%31.8%3853
2OK Komenda6948.3888.4%54.630%20.7%3333
3OK Polaris4825.71470.8%36.311.1%14.4%1234
4OK Tivoli2438.30100%38.38.3%7.2%919
5OK Brežice865.30100%65.34.7%2.4%522
6Kamniški OK1528.70100%28.73.9%4.5%430
7PD Ajdovščina3110.2971%14.42.8%9.3%316
8MOK923.2188.9%26.11.9%2.7%209
9ŠOK729.60100%29.61.9%2.1%207
10OK Slovenj Gradec115.8554.5%10.70.6%3.3%64
11OK Trzin360100%60.2%0.9%18
12OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 333, neaktivnih: 62, vseh startov: 1031

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.