Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
20
0:23:09 (2)
25252520152520100
2Nejc Turk
OK Komenda
15
0:30:58 (3)
2020202520201585
3Luka Seljak
OK Komenda
25
0:20:59 (1)
1515252580
4Miklavž Grum
OK Komenda
151227
5Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
6Blaž Šorli CK
OK Azimut
1212
7Primož Gantar
OK Azimut
1010
8Timi Petrič
OK Azimut
0
9Tine Pagon
OK Azimut
0
10Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
11Domen Leban
OK Azimut
0
12Žan Gnezda
OK Azimut
-0
13Nik Lap
OK Komenda
***0
14Jakob Medved
OK Komenda
0
15Luka Mervič
PD Ajdovščina
0
16Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
17Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:21:11 (1)
252525252525100
2Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:22:21 (2)
1520201212122075
3Matevž Kunc
OK Tivoli
10
0:30:36 (5)
715203201065
4Rok Kern
OK Komenda
68251581563
5Luka Anderluh
OK Polaris
8
0:53:06 (6)
206124210850
6Aljaž Čelik
OK Azimut
15
0:24:59 (3)
873151545
7Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
820735
8Julijan Kavčič
OK Azimut
121527
9Natan Maj Poženel
OK Azimut
12
0:28:49 (4)
--771226
10Enej Logar
OK Azimut
510621
11Filip Grad
OK Tivoli
101819
12Domen Žurbi
OK Komenda
126-18
13Nejc Domnik
OK Azimut
71017
14Jakob Brus
OK Azimut
110516
15Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
110415
16Timotej Hribar
OK Brežice
7
1:16:46 (7)
-16714
17Samo Vetrih
PD Ajdovščina
4812
18Nik Gregorič
PD Ajdovščina
358
19Urban Krkoč
PD Ajdovščina
268
20Aljaž Obid
OK Azimut
1528
21Vid Keresteš
OK Trzin
55
22Tit Katarič
OK Azimut
44
23Andraž Samec
PD Ajdovščina
33
24Žiga Groff
OK Azimut
2-2
25Jani Bratož
PD Ajdovščina
11
26Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
11
27Žiga Šorli
OK Azimut
0
28An Primožič
OK Azimut
0
29Jan Wahl
OK Azimut
0
30Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
31Fedja Močnik
OK Polaris
0
32Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:48:29 (1)
252525-25100
2Peter Smrekar
OK Tivoli
15
1:01:43 (3)
252025-1585
3Gregor Kunc
OK Tivoli
20
0:50:46 (2)
2015202075
4Aleš Serženta
OK Azimut
0
5Enej Smole
OK Polaris
0
6Jan Marc
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:36:44 (1)
25202025152595
2Tjaž Gantar
OK Azimut
122520252595
3Ambrož Rupnik
OK Azimut
8108202058
4Gašper Petrovič
OK Polaris
15251050
5Jure Kavčič
OK Komenda
71581081548
6Gašper Čopi
OK Azimut
20-121244
7Iztok Hadalin
OK Azimut
6121533
8Lovro Sirc
OK Komenda
51520
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
1010
10Žiga Taljat
OK Azimut
0
11Juš Smole
OK Polaris
0
12Brin Smole
OK Polaris
0
13Saš Močnik
OK Polaris
0
14Aljoša Rebolj
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Valentin Eržen
OK Azimut
15
0:46:24 (3)
*2520201580
2Simon Kurinčič
OK Komenda
25
0:42:50 (1)
62520810102580
3Rok Močnik
OK Azimut
10
0:48:42 (5)
2515251075
4Urban Gregorc
PD Ajdovščina
20
0:45:35 (2)
581015252070
5Gregor Zupan
OK Komenda
12
0:48:29 (4)
20*10208151267
6Franc Knap
OK Azimut
82012-40
7Nejc Močnik
OK Azimut
8
0:52:26 (6)
12154839
8Elio Golja
OK Polaris
1015-1237
9Aleš Zobavnik
Kamniški OK
25732
10Aljaž Černe
OK Tivoli
121224
11Boris Eržen
ŠOK
15*5*20
12David Čufer
PD Ajdovščina
76*13
13Aljaž Borštnik
OK Tivoli
44
14Matic Erznožnik
OK Azimut
0
15Jaka Pišljar
OK Komenda
-0
16Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
17Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
25
0:42:27 (1)
25152025122595
2Janez Zavrl
OK Komenda
15
1:00:51 (3)
20201087121567
3Franc Malus
OK Komenda
8
1:11:46 (6)
82587820861
4Borut Seljak
OK Komenda
20
0:47:29 (2)
15252060
5Matej Vidič
OK Azimut
12
1:02:01 (4)
1225106-1259
6Boštjan Bogataj
OK Azimut
151012-20-57
7Matjaž Koprivc
OK Azimut
202545
8Silvo Babič
OK Komenda
10
1:06:31 (5)
76151038
9Simon Čopi
OK Azimut
**151530
10Luka Plavčak
ŠOK
1051025
11Erik Logar
OK Azimut
121224
12Gašper Cerar
OK Komenda
1010
13Andraž Drešček
OK Azimut
55
14Janez Šorli
OK Azimut
*0
15Sergej Čujec
OK Azimut
0
16Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
17Boštjan Kern
OK Komenda
0
18Blaž Jeraj
OK Komenda
0
19Tadej Vengust
Kamniški OK
**0
20Jan Šalamun
OK Polaris
0
21Nejc Rojc
OK Azimut
0
22Kristjan Gantar
OK Azimut
-0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Andraž Hribar
OK Brežice
1225252525100
2Peter Tušar
OK Azimut
258121581264
3Jaka Piltaver
OK Brežice
15201247
4Vid Bogovič
OK Brežice
25
0:42:36 (1)
**1012*2547
5Mark Bogataj
OK Azimut
202040
6Matic Blaž
OK Komenda
*10255*40
7Simon Stanonik
OK Azimut
*68101539
8Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*71510638
9Jan Dovč
OK Tivoli
201535
10Rajko Kračun
Kamniški OK
156627
11Gregor Hvala
OK Azimut
101222
12Jure Zmrzlikar
OK Komenda
2020
13Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
2020
14Žan Ravnikar
OK Komenda
*7-4**11
15Boštjan Čerin
OK Tivoli
88
16Leon Kropivšek
MOK
88
17Andraž De Luisa
OK Azimut
*7*7
18Ivan Nagy
OK Polaris
77
19Jošt Lapajne
OK Azimut
0
20Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
21Jernej Zorman
OK Komenda
0
22Blaž Petrovič
OK Polaris
0
23Andrej Borštnik
OK Tivoli
-0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Tihomir Salopek
OK Azimut
25
0:31:09 (1)
-202512252595
2Boris Bauman
MOK
20
0:32:54 (2)
122525-15*2085
3Blaž Kölner
OK Komenda
10
0:36:48 (5)
25*1025201080
4Gregor Anderluh
OK Polaris
12
0:36:37 (4)
10202071262
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
7
0:40:23 (7)
615102015760
6Bojan Jevševar
OK Brežice
15*1215*42
7Iztok Rojc
OK Polaris
15
0:34:32 (3)
1281535
8Klemen Kenda
OK Azimut
5
0:47:09 (9)
81085531
9Dušan Petrovič
OK Polaris
5121027
10Miro Šalamun
OK Polaris
*15823
11Matej Sedej
OK Azimut
267621
12Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
78621
13Uroš Cvelbar
OK Azimut
6
0:42:41 (8)
312621
14Janez Pretnar
Kamniški OK
2020
15Marko Obid
OK Azimut
471517
16Tomaž Kremžar
OK Komenda
4
0:47:14 (10)
354416
17Miran Kolman
Kamniški OK
17210
18Herwig Allwinger
MOK
8
0:39:03 (6)
***88
19Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*11
20Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
11
21Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
11
22Sandi Kmetič
OK Polaris
*0
23Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
25Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
26Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
27Stanislav Kustec
MOK
**0
28Matej Kostanjevec
MOK
*0
29Denis Kokelj
Kamniški OK
**0
30Primož Savinšek
OK Polaris
0
31Robert Benko
OK Polaris
**0
32Andrej Cimerman
OK Polaris
**0
33Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
34Goran Nagy
OK Polaris
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Jožko Jazbar
OK Azimut
25
0:31:24 (1)
1525512202585
2Robert Kunc
OK Tivoli
8
0:44:17 (6)
2012251025882
3Miha Škarabot
OK Polaris
10
0:40:40 (5)
25202012151080
4Tomaž Pust
OK Komenda
6
0:47:48 (8)
101525151512670
5Valter Foški
OK Polaris
12201582067
6Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:35:41 (2)
*10127252067
7Igor Bončina
OK Azimut
15
0:38:45 (3)
81047101543
8Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
12
0:39:58 (4)
8*6381234
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
6782526
10Aleš Zupan
OK Polaris
7
0:45:22 (7)
756725
11Tomaž Groff
OK Azimut
71017
12Rok Pestotnik
OK Polaris
*88
13Krešo Keresteš
OK Trzin
66
14Andrej Korelc
OK Komenda
516
15Dalibor Radovan
OK Polaris
415
16Griša Močnik
OK Polaris
0
17Dušan Smole
OK Polaris
0
18Janez Šumečki
OK Tivoli
*0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Marijan Leban
OK Azimut
15
0:45:09 (3)
25102015151575
2Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:36:23 (1)
121215152062575
3Aleš Čerin
OK Tivoli
20*20-2060
4Roman Sladič
ŠOK
12
0:47:42 (4)
1520*8101257
5Charles Nelson
OK Azimut
252550
6Črtomir Knap
OK Azimut
10
1:24:05 (5)
101512771047
7Ivan Boyadzhiev
MOK
8251245
8Janko Lapajne
OK Azimut
20
0:39:52 (2)
-710682045
9Stanko Čufer
PD Ajdovščina
251237
10Pavel Rejec
OK Azimut
781012-37
11Ivo Kete
PD Ajdovščina
82533
12Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
13Srečo Pirman
ŠOK
*0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:12:53 (1)
2525252525100
2Jan Cokan
OK Komenda
7
0:21:21 (7)
1025202015780
3Nea Eržen
OK Azimut
15
0:17:20 (3)
20151215251575
4Brina Kölner
OK Komenda
10
0:18:15 (5)
77201215-1057
5Anže Kölner
OK Komenda
20
0:16:44 (2)
***46202050
6Mojca Kunc
OK Tivoli
12
0:18:14 (4)
1012571241
7Neža Obid
OK Azimut
1520237
8Lucija Kremžar
OK Komenda
6
0:27:32 (8)
68312632
9Nejc Trunk
OK Komenda
51511031
10Ožbej Malus
OK Komenda
4
0:30:05 (10)
***178420
11Neža Trunk
OK Komenda
861520
12Jaka Seljak
OK Komenda
8
0:19:33 (6)
71-816
13Luka Cvelbar
OK Azimut
2
1:45:56 (12)
112215
14Jakob Kurinčič
OK Komenda
5
0:29:35 (9)
****10515
15Rok Ilovar
OK Tivoli
12*12
16Zala Mia Švigelj
OK Komenda
10111
17Neja Rupnik
OK Azimut
1010
18Nina Saksida
OK Komenda
*88
19Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
88
20Borut Gantar
OK Azimut
88
21Patricija Kern
OK Komenda
*66
22Maja Zarnik
OK Komenda
*55
23Drejc Malus
OK Komenda
3
0:50:17 (11)
***33
24Ajda Jeraj
OK Komenda
*11
25Manca Rupnik
OK Azimut
**0
26Maks Tomažič
OK Komenda
0
27Naja Lončar
OK Komenda
0
28Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-*****0
29Oskar Foški
OK Polaris
****0
30Lara Kepic
Kamniški OK
*0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
20
0:35:00 (2)
201225-25252095
2Tinka Ferenc
OK Tivoli
25
0:26:46 (1)
2525122587
3Dorja Salopek
OK Azimut
12
0:40:47 (4)
15152520201280
4Lucija Kavčič
OK Komenda
15
0:37:10 (3)
-2020201575
5Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
6Pia Ilovar
OK Tivoli
1212
7Katja Bauman
MOK
1010
8Ema Groff
OK Azimut
1010
9Alina Čujec
OK Azimut
0
10Zala Lozar
PD Ajdovščina
0
11Hana Mamič
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:19:07 (1)
20252025122595
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:24:01 (2)
2512151215252085
3Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:32:43 (3)
20251510151575
4Manja Leban
OK Azimut
12
0:32:50 (4)
8102020201272
5Tina Kern
OK Komenda
1012251057
6Karin Pust
OK Komenda
7
1:04:36 (7)
815612742
7Zala Ferenc
OK Tivoli
8
0:40:35 (6)
1578838
8Anja Škarabot
OK Polaris
10
0:36:03 (5)
12671035
9Zala Špenko
OK Komenda
1081028
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
757-19
11Ema Rodman
PD Ajdovščina
66
12Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
55
13Zarja Kmetič
OK Polaris
0
14Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
15Mia Ličen
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:27:34 (1)
2525252525100
2Deja Razpet
OK Azimut
20
0:42:11 (2)
252045
3Kristina Ipavec
OK Azimut
202545
4Tijana Leban
OK Azimut
0
5Jedert Jevševar
OK Brežice
*0
6Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
7Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
8Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
9Sara Durn
PD Ajdovščina
0
10Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
25
0:33:50 (1)
20202525252525100
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:42:10 (2)
2515201220202085
3Zala Zavrl
OK Komenda
12
1:01:56 (4)
*25152015*1275
4Patricija Primožič
OK Komenda
15
0:44:40 (3)
1512158151560
5Mineja Leban
OK Azimut
1210101244
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
1081230
7Julija Ferenc
OK Tivoli
121022
8Brina Foški
OK Polaris
****0
9Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
-0
10Ana Šalamun
OK Polaris
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:38:05 (1)
25152525202525100
2Petra Stojan
OK Komenda
12
0:52:18 (4)
2020157151270
3Katja Prezelj
OK Azimut
20252065
4Nataša Bogataj
OK Azimut
10
0:58:39 (5)
121210151049
5Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:51:03 (3)
158101548
6Petra Paradiž
OK Komenda
8
1:14:44 (6)
*712-1212844
7Katjuša Poljanšek
OK Azimut
201535
8Katja Dovč
OK Tivoli
2525
9Lara Zupan
OK Komenda
7
1:17:09 (7)
*10-8-*725
10Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
20
0:49:20 (2)
2020
11Petra Kalan
ŠOK
1212
12Anja Humar
OK Azimut
0
13Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
14Mateja Pagon
OK Azimut
0
15Špela Šorli
OK Azimut
0
16Jana Miklavič
OK Azimut
0
17Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
18Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
19Janja Žnidaršič
OK Polaris
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:35:33 (1)
2525252525100
2Tina Zagorc
Kamniški OK
122020720-72
3Mojca Flerin
Kamniški OK
15*252060
4Monika Ravnikar
OK Komenda
20
0:47:36 (2)
*101510152060
5Tajda Foški
OK Polaris
201561556
6Urša Tomažin
OK Azimut
12815121049
7Jerca Bernik
ŠOK
*252045
8Ana Plavčak
ŠOK
15
0:54:00 (3)
7810**1540
9Barbara Kmetec
Kamniški OK
10
1:04:57 (5)
812-81038
10Jona Mirnik
OK Komenda
*128828
11Barbara Pavlinič
OK Komenda
*1051227
12Suzana Drevenšek
Kamniški OK
10414
13Ajda Flašker
OK Komenda
12
1:03:15 (4)
1212
14Urša Beguš
OK Azimut
*0
15Lara Gantar
OK Azimut
0
16Tajda Bogataj
OK Azimut
-*0
17Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
18Špela Strasser
MOK
0
19Tanja Pretnar
Kamniški OK
**0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
2525252525100
2Lidija Hribar
Kamniški OK
2025201580
3Mojca Foški
OK Polaris
25
0:49:02 (1)
15201210*2572
4Saša Žižek
OK Azimut
15201550
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
1510--2045
6Irma Pretnar
Kamniški OK
122032
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1212
8Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
1010
9Katja Kobentar
Kamniški OK
88
10Damjana Gantar
OK Azimut
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Marija Anderluh
OK Polaris
2025252090
2Marjana Rejec
OK Azimut
25
0:45:00 (1)
15152015252585
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
0:52:23 (2)
20251210*2077
4Alenka Škarabot
OK Polaris
15
1:04:21 (3)
251510121567
5Miranda Ortar
OK Azimut
152540
6Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
12
1:50:27 (4)
1261230
7Maja Zaman Groff
OK Azimut
20828
8Anja Babič
OK Trzin
77
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
*0
11Marija Kovač
PD Ajdovščina
*-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut104322476.9%41.635.3%31.4%3326
2OK Komenda6939.9888.4%45.229.2%20.8%2755
3OK Polaris4821.61764.6%33.511%14.5%1038
4OK Tivoli2433.50100%33.58.5%7.3%804
5OK Brežice853.10100%53.14.5%2.4%425
6Kamniški OK1526.20100%26.24.2%4.5%393
7PD Ajdovščina317.51358.1%12.92.5%9.4%232
8ŠOK728.40100%28.42.1%2.1%199
9MOK921.6188.9%24.32.1%2.7%194
10OK Slovenj Gradec114554.5%7.30.5%3.3%44
11OK Trzin360100%60.2%0.9%18
12OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 70, vseh startov: 935

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.