Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:14:50 (1)
252525201525100
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:16:01 (2)
20202025202085
3Luka Seljak
OK Komenda
15152555
4Miklavž Grum
OK Komenda
151227
5Blaž Šorli CK
OK Azimut
1212
6Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
7Primož Gantar
OK Azimut
1010
8Timi Petrič
OK Azimut
0
9Domen Leban
OK Azimut
0
10Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
11Žan Gnezda
OK Azimut
-0
12Jakob Medved
OK Komenda
0
13Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
14Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0
15Nik Lap
OK Komenda
***0
16Tine Pagon
OK Azimut
0
17Luka Mervič
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:25:46 (1)
2525252525100
2Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:33:13 (4)
15202012121267
3Rok Kern
OK Komenda
15
0:32:25 (3)
68251581563
4Matevž Kunc
OK Tivoli
20
0:30:44 (2)
7152032062
5Luka Anderluh
OK Polaris
10
0:37:47 (5)
20612421048
6Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
7
1:07:13 (7)
820735
7Aljaž Čelik
OK Azimut
8731533
8Julijan Kavčič
OK Azimut
121527
9Enej Logar
OK Azimut
510621
10Filip Grad
OK Tivoli
8
0:53:15 (6)
101819
11Domen Žurbi
OK Komenda
126-18
12Nejc Domnik
OK Azimut
71017
13Jakob Brus
OK Azimut
110516
14Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
110415
15Natan Maj Poženel
OK Azimut
--7714
16Samo Vetrih
PD Ajdovščina
4812
17Nik Gregorič
PD Ajdovščina
358
18Urban Krkoč
PD Ajdovščina
268
19Aljaž Obid
OK Azimut
1528
20Timotej Hribar
OK Brežice
6
1:52:47 (8)
-167
21Vid Keresteš
OK Trzin
55
22Tit Katarič
OK Azimut
44
23Andraž Samec
PD Ajdovščina
33
24Žiga Groff
OK Azimut
2-2
25Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
11
26Jani Bratož
PD Ajdovščina
11
27Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
28Fedja Močnik
OK Polaris
0
29Jan Wahl
OK Azimut
0
30An Primožič
OK Azimut
0
31Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0
32Žiga Šorli
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
252525-75
2Peter Smrekar
OK Tivoli
252025-70
3Gregor Kunc
OK Tivoli
20152055
4Enej Smole
OK Polaris
0
5Jan Marc
PD Ajdovščina
0
6Aleš Serženta
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
1:14:05 (1)
122520252575
2Matej Škarabot
OK Polaris
252020251570
3Gašper Petrovič
OK Polaris
15251050
4Ambrož Rupnik
OK Azimut
20
1:31:18 (2)
8108202050
5Gašper Čopi
OK Azimut
20-121244
6Jure Kavčič
OK Komenda
15
1:46:50 (3)
71581081540
7Iztok Hadalin
OK Azimut
6121533
8Lovro Sirc
OK Komenda
51520
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
1010
10Juš Smole
OK Polaris
0
11Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
12Žiga Taljat
OK Azimut
0
13Saš Močnik
OK Polaris
0
14Brin Smole
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Rok Močnik
OK Azimut
25152565
2Valentin Eržen
OK Azimut
20
1:17:22 (2)
*25202065
3Gregor Zupan
OK Komenda
15
1:30:50 (3)
20*102081555
4Simon Kurinčič
OK Komenda
10
1:50:02 (5)
625208101055
5Urban Gregorc
PD Ajdovščina
25
1:09:16 (1)
5810152550
6Franc Knap
OK Azimut
82012-40
7Elio Golja
OK Polaris
1015-1237
8Aleš Zobavnik
Kamniški OK
25732
9Nejc Močnik
OK Azimut
1215431
10Aljaž Černe
OK Tivoli
12
1:34:39 (4)
121224
11Boris Eržen
ŠOK
15*5*20
12David Čufer
PD Ajdovščina
76*13
13Aljaž Borštnik
OK Tivoli
44
14Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
15Matic Erznožnik
OK Azimut
0
16Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
17Jaka Pišljar
OK Komenda
-0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
251520251285
2Janez Zavrl
OK Komenda
12
1:17:32 (4)
202010871262
3Franc Malus
OK Komenda
20
1:16:46 (2)
8258782061
4Boštjan Bogataj
OK Azimut
151012-2057
5Matej Vidič
OK Azimut
1225106-53
6Matjaž Koprivc
OK Azimut
25
1:16:33 (1)
202545
7Borut Seljak
OK Komenda
152540
8Simon Čopi
OK Azimut
**151530
9Silvo Babič
OK Komenda
15
1:16:53 (3)
761528
10Luka Plavčak
ŠOK
10
1:28:46 (5)
1051025
11Erik Logar
OK Azimut
121224
12Gašper Cerar
OK Komenda
1010
13Andraž Drešček
OK Azimut
55
14Boštjan Kern
OK Komenda
0
15Tadej Vengust
Kamniški OK
**0
16Kristjan Gantar
OK Azimut
-0
17Sergej Čujec
OK Azimut
0
18Nejc Rojc
OK Azimut
0
19Jan Šalamun
OK Polaris
0
20Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
21Blaž Jeraj
OK Komenda
0
22Janez Šorli
OK Azimut
*0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Andraž Hribar
OK Brežice
25
1:31:46 (1)
122525252575
2Peter Tušar
OK Azimut
12
1:50:27 (4)
258121581252
3Jaka Piltaver
OK Brežice
15201247
4Mark Bogataj
OK Azimut
20
1:46:46 (2)
202040
5Matic Blaž
OK Komenda
*10255*40
6Jan Dovč
OK Tivoli
201535
7Simon Stanonik
OK Azimut
15
1:50:15 (3)
*68101533
8Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*71510632
9Rajko Kračun
Kamniški OK
156627
10Vid Bogovič
OK Brežice
**1012*22
11Gregor Hvala
OK Azimut
101222
12Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
2020
13Jure Zmrzlikar
OK Komenda
2020
14Žan Ravnikar
OK Komenda
*7-4*11
15Boštjan Čerin
OK Tivoli
88
16Leon Kropivšek
MOK
88
17Andraž De Luisa
OK Azimut
*7*7
18Ivan Nagy
OK Polaris
77
19Jošt Lapajne
OK Azimut
0
20Andrej Borštnik
OK Tivoli
-0
21Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
22Jernej Zorman
OK Komenda
0
23Blaž Petrovič
OK Polaris
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
20
1:18:37 (2)
25*10252070
2Tihomir Salopek
OK Azimut
25
1:11:32 (1)
-2025122570
3Boris Bauman
MOK
122525-15*65
4Gregor Anderluh
OK Polaris
102020750
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
15
1:36:03 (3)
61510201550
6Bojan Jevševar
OK Brežice
15*1215*42
7Dušan Petrovič
OK Polaris
5121027
8Klemen Kenda
OK Azimut
8108526
9Miro Šalamun
OK Polaris
*15823
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
78621
11Iztok Rojc
OK Polaris
12820
12Janez Pretnar
Kamniški OK
2020
13Matej Sedej
OK Azimut
267619
14Marko Obid
OK Azimut
471516
15Uroš Cvelbar
OK Azimut
12
1:51:30 (4)
31215
16Tomaž Kremžar
OK Komenda
35412
17Miran Kolman
Kamniški OK
17210
18Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*11
19Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
11
20Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
11
21Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
22Sandi Kmetič
OK Polaris
*0
23Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
25Robert Benko
OK Polaris
**0
26Herwig Allwinger
MOK
***0
27Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
28Primož Savinšek
OK Polaris
0
29Andrej Cimerman
OK Polaris
**0
30Stanislav Kustec
MOK
**0
31Matej Kostanjevec
MOK
*0
32Denis Kokelj
Kamniški OK
**0
33Goran Nagy
OK Polaris
0
34Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Robert Kunc
OK Tivoli
25
1:18:51 (1)
201225102570
2Miha Škarabot
OK Polaris
15
1:20:39 (3)
252020121565
3Jožko Jazbar
OK Azimut
15255122060
4Valter Foški
OK Polaris
20
1:20:28 (2)
12201582055
5Tomaž Pust
OK Komenda
12
1:27:54 (4)
10152515151255
6Silvij Močnik
OK Azimut
*101272547
7Igor Bončina
OK Azimut
10
1:37:45 (5)
810471028
8Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8*63822
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
6782521
10Aleš Zupan
OK Polaris
75618
11Tomaž Groff
OK Azimut
71017
12Rok Pestotnik
OK Polaris
8
1:40:49 (6)
*88
13Krešo Keresteš
OK Trzin
66
14Andrej Korelc
OK Komenda
516
15Dalibor Radovan
OK Polaris
415
16Dušan Smole
OK Polaris
0
17Griša Močnik
OK Polaris
0
18Janez Šumečki
OK Tivoli
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Marijan Leban
OK Azimut
15
1:25:45 (3)
251020151575
2Vlado Sedej
OK Azimut
6
1:37:31 (8)
1212151520662
3Aleš Čerin
OK Tivoli
20
1:21:45 (2)
20*20-2060
4Roman Sladič
ŠOK
10
1:27:33 (5)
1520*81053
5Charles Nelson
OK Azimut
25
1:16:22 (1)
252550
6Ivan Boyadzhiev
MOK
8251245
7Črtomir Knap
OK Azimut
7
1:35:39 (7)
1015127744
8Stanko Čufer
PD Ajdovščina
251237
9Pavel Rejec
OK Azimut
12
1:26:06 (4)
78101237
10Ivo Kete
PD Ajdovščina
82533
11Janko Lapajne
OK Azimut
8
1:32:23 (6)
-7106831
12Srečo Pirman
ŠOK
*0
13Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25252525100
2Jan Cokan
OK Komenda
15
0:11:16 (3)
102520201580
3Nea Eržen
OK Azimut
25
0:08:03 (1)
201512152575
4Brina Kölner
OK Komenda
77201215-54
5Neža Obid
OK Azimut
1520237
6Mojca Kunc
OK Tivoli
10125734
7Nejc Trunk
OK Komenda
51511031
8Anže Kölner
OK Komenda
20
0:10:24 (2)
***462030
9Lucija Kremžar
OK Komenda
6831229
10Neža Trunk
OK Komenda
861520
11Ožbej Malus
OK Komenda
8
0:19:40 (6)
***17816
12Luka Cvelbar
OK Azimut
12
0:13:28 (4)
11213
13Rok Ilovar
OK Tivoli
12*12
14Zala Mia Švigelj
OK Komenda
10111
15Neja Rupnik
OK Azimut
1010
16Jakob Kurinčič
OK Komenda
10
0:19:21 (5)
****1010
17Borut Gantar
OK Azimut
88
18Nina Saksida
OK Komenda
*88
19Jaka Seljak
OK Komenda
71-8
20Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
88
21Patricija Kern
OK Komenda
*66
22Maja Zarnik
OK Komenda
*55
23Ajda Jeraj
OK Komenda
*11
24Manca Rupnik
OK Azimut
**0
25Oskar Foški
OK Polaris
***0
26Lara Kepic
Kamniški OK
*0
27Maks Tomažič
OK Komenda
0
28Drejc Malus
OK Komenda
***0
29Naja Lončar
OK Komenda
0
30Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-****0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
25
0:17:32 (1)
201225-252595
2Dorja Salopek
OK Azimut
20
0:21:06 (2)
151525202080
3Tinka Ferenc
OK Tivoli
25251262
4Lucija Kavčič
OK Komenda
-20202060
5Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
6Pia Ilovar
OK Tivoli
1212
7Katja Bauman
MOK
1010
8Ema Groff
OK Azimut
1010
9Alina Čujec
OK Azimut
0
10Hana Mamič
PD Ajdovščina
0
11Zala Lozar
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
202520251290
2Teja Tušar
OK Azimut
25
0:31:23 (1)
25121512152580
3Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:36:23 (3)
202515101575
4Manja Leban
OK Azimut
20
0:32:03 (2)
81020202070
5Tina Kern
OK Komenda
10
0:40:33 (5)
1012251057
6Karin Pust
OK Komenda
12
0:39:22 (4)
81561241
7Zala Ferenc
OK Tivoli
157830
8Zala Špenko
OK Komenda
1081028
9Anja Škarabot
OK Polaris
126725
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
75719
11Ema Rodman
PD Ajdovščina
66
12Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
55
13Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
14Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
15Zarja Kmetič
OK Polaris
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
1:14:58 (1)
25252525100
2Kristina Ipavec
OK Azimut
202545
3Deja Razpet
OK Azimut
2525
4Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0
5Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
6Jedert Jevševar
OK Brežice
*0
7Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
8Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
9Sara Durn
PD Ajdovščina
0
10Tijana Leban
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
25
1:22:53 (1)
202025252525100
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
1:25:41 (2)
25152012202085
3Zala Zavrl
OK Komenda
*25152015*75
4Patricija Primožič
OK Komenda
15
1:29:23 (3)
15121581557
5Mineja Leban
OK Azimut
12
2:07:25 (4)
1210101244
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
1081230
7Julija Ferenc
OK Tivoli
121022
8Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
-0
9Ana Šalamun
OK Polaris
0
10Brina Foški
OK Polaris
****0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
1:06:48 (1)
251525252025100
2Petra Stojan
OK Komenda
15
1:33:01 (3)
20201571570
3Katja Prezelj
OK Azimut
20
1:23:45 (2)
20252065
4Nataša Bogataj
OK Azimut
1212101549
5Petra Paradiž
OK Komenda
12
1:38:58 (4)
*712-121243
6Katjuša Poljanšek
OK Azimut
201535
7Damjana Jerše
OK Polaris
1581033
8Katja Dovč
OK Tivoli
2525
9Lara Zupan
OK Komenda
*10-8-*18
10Petra Kalan
ŠOK
1212
11Jana Miklavič
OK Azimut
0
12Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
13Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
14Janja Žnidaršič
OK Polaris
0
15Špela Šorli
OK Azimut
0
16Mateja Pagon
OK Azimut
0
17Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
18Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
19Anja Humar
OK Azimut
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
1:19:19 (1)
2525252575
2Mojca Flerin
Kamniški OK
15*252060
3Tina Zagorc
Kamniški OK
12202072060
4Tajda Foški
OK Polaris
201561550
5Jerca Bernik
ŠOK
20
1:26:20 (2)
*252045
6Monika Ravnikar
OK Komenda
15
1:46:42 (3)
*1015101540
7Urša Tomažin
OK Azimut
10
1:51:40 (5)
12815121039
8Barbara Kmetec
Kamniški OK
8
2:17:44 (6)
812-828
9Jona Mirnik
OK Komenda
*128828
10Barbara Pavlinič
OK Komenda
12
1:50:33 (4)
*1051227
11Ana Plavčak
ŠOK
7810**25
12Suzana Drevenšek
Kamniški OK
10414
13Špela Strasser
MOK
0
14Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
15Ajda Flašker
OK Komenda
0
16Urša Beguš
OK Azimut
*0
17Lara Gantar
OK Azimut
0
18Tanja Pretnar
Kamniški OK
**0
19Tajda Bogataj
OK Azimut
-*0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
1:08:04 (1)
2525252525100
2Lidija Hribar
Kamniški OK
2025201580
3Mojca Foški
OK Polaris
15201210*57
4Saša Žižek
OK Azimut
15
2:20:27 (3)
15201550
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
20
2:01:19 (2)
1510--2045
6Irma Pretnar
Kamniški OK
122032
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1212
8Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
1010
9Katja Kobentar
Kamniški OK
88
10Damjana Gantar
OK Azimut
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Marija Anderluh
OK Polaris
2025252090
2Marjana Rejec
OK Azimut
25
2:10:36 (1)
151520152575
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20251210*67
4Alenka Škarabot
OK Polaris
2515101262
5Miranda Ortar
OK Azimut
152540
6Maja Zaman Groff
OK Azimut
20828
7Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
12618
8Anja Babič
OK Trzin
77
9Marija Kovač
PD Ajdovščina
*-0
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10428.72476.9%37.335.6%31.4%2984
2OK Komenda6935.71085.5%41.829.4%20.8%2466
3OK Polaris4818.71764.6%2910.7%14.5%899
4OK Tivoli2428.5291.7%31.18.2%7.3%685
5Kamniški OK1524.70100%24.74.4%4.5%371
6OK Brežice8450100%454.3%2.4%360
7PD Ajdovščina316.81358.1%11.82.5%9.4%212
8ŠOK725.70100%25.72.1%2.1%180
9MOK917.8188.9%201.9%2.7%160
10OK Slovenj Gradec114554.5%7.30.5%3.3%44
11OK Trzin360100%60.2%0.9%18
12OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 74, vseh startov: 830

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.