Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:14:44 (1)
25252550
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:14:50 (2)
20202040
3Miklavž Grum
OK Komenda
1515
4Luka Seljak
OK Komenda
15
0:18:20 (3)
1515
5Valentin Kavčič
OK Azimut
12
0:25:16 (4)
1212
6Blaž Šorli CK
OK Azimut
0
7Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
8Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0
9Domen Leban
OK Azimut
0
10Tine Pagon
OK Azimut
0
11Luka Mervič
PD Ajdovščina
0
12Nik Lap
OK Komenda
**0
13Žan Gnezda
OK Azimut
0
14Timi Petrič
OK Azimut
0
15Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
16Jakob Medved
OK Komenda
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
252550
2Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:32:05 (2)
15202040
3Rok Kern
OK Komenda
25
0:31:57 (1)
682533
4Luka Anderluh
OK Polaris
12
0:33:37 (4)
2061232
5Julijan Kavčič
OK Azimut
15
0:33:19 (3)
121527
6Matevž Kunc
OK Tivoli
71522
7Domen Žurbi
OK Komenda
6
0:41:37 (8)
12618
8Enej Logar
OK Azimut
51015
9Aljaž Čelik
OK Azimut
8715
10Samo Vetrih
PD Ajdovščina
8
0:39:22 (6)
4812
11Filip Grad
OK Tivoli
1
1:20:50 (13)
10111
12Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
10
0:38:36 (5)
11011
13Nik Gregorič
PD Ajdovščina
5
0:45:54 (9)
358
14Natan Maj Poženel
OK Azimut
7
0:39:34 (7)
--77
15Aljaž Obid
OK Azimut
156
16Tit Katarič
OK Azimut
4
0:46:53 (10)
44
17Andraž Samec
PD Ajdovščina
3
0:56:21 (11)
33
18Žiga Groff
OK Azimut
2
1:05:53 (12)
22
19Urban Krkoč
PD Ajdovščina
22
20Jani Bratož
PD Ajdovščina
11
21Jakob Brus
OK Azimut
11
22Timotej Hribar
OK Brežice
-0
23An Primožič
OK Azimut
0
24Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
25Žiga Šorli
OK Azimut
0
26Vid Keresteš
OK Trzin
0
27Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
28Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
0
29Fedja Močnik
OK Polaris
0
30Jan Wahl
OK Azimut
0
31Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0
32Nejc Domnik
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:59:04 (1)
252550
2Peter Smrekar
OK Tivoli
20
1:12:13 (2)
252045
3Gregor Kunc
OK Tivoli
15
1:14:15 (3)
201535
4Jan Marc
PD Ajdovščina
0
5Enej Smole
OK Polaris
0
6Aleš Serženta
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
20
0:49:44 (2)
25202045
2Gašper Petrovič
OK Polaris
152540
3Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:48:40 (1)
122537
4Jure Kavčič
OK Komenda
8
1:18:07 (6)
715823
5Gašper Čopi
OK Azimut
20-20
6Lovro Sirc
OK Komenda
15
0:56:43 (3)
51520
7Iztok Hadalin
OK Azimut
12
1:06:33 (4)
61218
8Ambrož Rupnik
OK Azimut
10
1:07:41 (5)
81018
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
1010
10Juš Smole
OK Polaris
0
11Saš Močnik
OK Polaris
0
12Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
13Brin Smole
OK Polaris
0
14Žiga Taljat
OK Azimut
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Simon Kurinčič
OK Komenda
20
1:08:02 (2)
6252045
2Franc Knap
OK Azimut
12
1:09:41 (4)
8201232
3Gregor Zupan
OK Komenda
10
1:12:27 (5)
20*1030
4Nejc Močnik
OK Azimut
15
1:08:28 (3)
121527
5Aleš Zobavnik
Kamniški OK
2525
6Rok Močnik
OK Azimut
25
0:49:03 (1)
2525
7Elio Golja
OK Polaris
101525
8Boris Eržen
ŠOK
15*15
9Urban Gregorc
PD Ajdovščina
8
1:29:51 (6)
5813
10David Čufer
PD Ajdovščina
77
11Aljaž Borštnik
OK Tivoli
44
12Jaka Pišljar
OK Komenda
-0
13Aljaž Černe
OK Tivoli
0
14Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
15Valentin Eržen
OK Azimut
*0
16Matic Erznožnik
OK Azimut
0
17Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
20
0:52:33 (2)
25152045
2Janez Zavrl
OK Komenda
10
1:03:30 (5)
20201040
3Matej Vidič
OK Azimut
25
0:51:20 (1)
122537
4Franc Malus
OK Komenda
8
1:13:22 (6)
825833
5Boštjan Bogataj
OK Azimut
12
0:56:39 (4)
15101227
6Borut Seljak
OK Komenda
15
0:56:31 (3)
1515
7Erik Logar
OK Azimut
1212
8Luka Plavčak
ŠOK
1010
9Silvo Babič
OK Komenda
77
10Sergej Čujec
OK Azimut
0
11Boštjan Kern
OK Komenda
0
12Tadej Vengust
Kamniški OK
*0
13Simon Čopi
OK Azimut
**0
14Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
15Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
16Blaž Jeraj
OK Komenda
0
17Jan Šalamun
OK Polaris
0
18Janez Šorli
OK Azimut
0
19Andraž Drešček
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Peter Tušar
OK Azimut
12
0:49:09 (4)
2581237
2Andraž Hribar
OK Brežice
122537
3Matic Blaž
OK Komenda
25
0:43:42 (1)
*102535
4Jaka Piltaver
OK Brežice
20
0:45:58 (2)
152035
5Gregor Hvala
OK Azimut
101222
6Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
15
0:47:06 (3)
*71522
7Rajko Kračun
Kamniški OK
15621
8Jan Dovč
OK Tivoli
2020
9Jure Zmrzlikar
OK Komenda
2020
10Vid Bogovič
OK Brežice
10
0:50:43 (5)
**1010
11Leon Kropivšek
MOK
8
0:52:01 (6)
88
12Boštjan Čerin
OK Tivoli
88
13Žan Ravnikar
OK Komenda
7
0:52:41 (7)
*77
14Simon Stanonik
OK Azimut
6
1:04:05 (8)
*66
15Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
16Jernej Zorman
OK Komenda
0
17Andraž De Luisa
OK Azimut
*0
18Jošt Lapajne
OK Azimut
0
19Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
20Andrej Borštnik
OK Tivoli
-0
21Blaž Petrovič
OK Polaris
0
22Mark Bogataj
OK Azimut
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Boris Bauman
MOK
25
0:43:51 (1)
12252550
2Blaž Kölner
OK Komenda
10
0:50:08 (5)
25*1035
3Gregor Anderluh
OK Polaris
20
0:46:29 (2)
102030
4Bojan Jevševar
OK Brežice
12
0:46:59 (4)
15*1227
5Aleš Poljanšek
OK Azimut
61521
6Janez Pretnar
Kamniški OK
2020
7Tihomir Salopek
OK Azimut
-2020
8Klemen Kenda
OK Azimut
8
0:50:44 (6)
810818
9Miro Šalamun
OK Polaris
15
0:46:51 (3)
*1515
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
7815
11Iztok Rojc
OK Polaris
1212
12Marko Obid
OK Azimut
4711
13Miran Kolman
Kamniški OK
7
0:55:10 (7)
178
14Matej Sedej
OK Azimut
6
0:59:57 (8)
268
15Tomaž Kremžar
OK Komenda
5
1:07:35 (9)
358
16Dušan Petrovič
OK Polaris
55
17Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
11
18Primož Savinšek
OK Polaris
0
19Herwig Allwinger
MOK
**0
20Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
21Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
22Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
23Robert Benko
OK Polaris
*0
24Matej Kostanjevec
MOK
*0
25Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
26Denis Kokelj
Kamniški OK
**0
27Andrej Cimerman
OK Polaris
*0
28Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*0
29Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
30Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
31Stanislav Kustec
MOK
**0
32Sandi Kmetič
OK Polaris
0
33Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
20
0:40:14 (2)
252045
2Jožko Jazbar
OK Azimut
5
0:48:29 (9)
1525540
3Tomaž Pust
OK Komenda
25
0:39:24 (1)
10152540
4Valter Foški
OK Polaris
15
0:42:40 (3)
12201535
5Robert Kunc
OK Tivoli
201232
6Silvij Močnik
OK Azimut
12
0:43:25 (4)
*101222
7Igor Bončina
OK Azimut
10
0:44:46 (5)
81018
8Aleš Borštnik
OK Tivoli
8
0:44:49 (6)
67815
9Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
6
0:47:35 (8)
8*614
10Tomaž Groff
OK Azimut
7
0:47:31 (7)
77
11Aleš Zupan
OK Polaris
77
12Andrej Korelc
OK Komenda
55
13Dalibor Radovan
OK Polaris
4
1:00:28 (10)
44
14Griša Močnik
OK Polaris
0
15Rok Pestotnik
OK Polaris
*0
16Janez Šumečki
OK Tivoli
0
17Dušan Smole
OK Polaris
0
18Krešo Keresteš
OK Trzin
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Aleš Čerin
OK Tivoli
20
0:42:42 (2)
20*2040
2Stanko Čufer
PD Ajdovščina
12
0:44:09 (4)
251237
3Marijan Leban
OK Azimut
10
0:48:13 (5)
251035
4Roman Sladič
ŠOK
152035
5Ivo Kete
PD Ajdovščina
25
0:39:40 (1)
82533
6Vlado Sedej
OK Azimut
15
0:44:06 (3)
12121527
7Črtomir Knap
OK Azimut
101525
8Ivan Boyadzhiev
MOK
8
0:49:46 (6)
88
9Pavel Rejec
OK Azimut
77
10Janko Lapajne
OK Azimut
7
0:52:05 (7)
-77
11Charles Nelson
OK Azimut
0
12Srečo Pirman
ŠOK
*0
13Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
252550
2Nea Eržen
OK Azimut
12
0:15:41 (4)
20151235
3Neža Obid
OK Azimut
152035
4Jan Cokan
OK Komenda
25
0:11:45 (1)
102535
5Brina Kölner
OK Komenda
20
0:13:34 (2)
772027
6Mojca Kunc
OK Tivoli
5
0:26:05 (9)
1012522
7Nejc Trunk
OK Komenda
15
0:15:30 (3)
51520
8Neža Trunk
OK Komenda
6
0:23:43 (8)
8614
9Lucija Kremžar
OK Komenda
8
0:16:56 (6)
6814
10Rok Ilovar
OK Tivoli
1212
11Zala Mia Švigelj
OK Komenda
10
0:16:35 (5)
1010
12Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
88
13Jaka Seljak
OK Komenda
7
0:18:27 (7)
77
14Manca Rupnik
OK Azimut
0
15Lara Kepic
Kamniški OK
0
16Nina Saksida
OK Komenda
*0
17Ajda Jeraj
OK Komenda
*0
18Maks Tomažič
OK Komenda
0
19Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-**0
20Anže Kölner
OK Komenda
***0
21Patricija Kern
OK Komenda
*0
22Naja Lončar
OK Komenda
0
23Drejc Malus
OK Komenda
0
24Ožbej Malus
OK Komenda
***0
25Maja Zarnik
OK Komenda
*0
26Oskar Foški
OK Polaris
*0
27Neja Rupnik
OK Azimut
0
28Jakob Kurinčič
OK Komenda
**0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Tinka Ferenc
OK Tivoli
252550
2Vita Malus
OK Komenda
25
0:21:48 (1)
20122545
3Lucija Kavčič
OK Komenda
20
0:23:40 (2)
-202040
4Dorja Salopek
OK Azimut
151530
5Pia Ilovar
OK Tivoli
1212
6Katja Bauman
MOK
1010
7Zala Lozar
PD Ajdovščina
0
8Alina Čujec
OK Azimut
0
9Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
10Hana Mamič
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
20
0:31:06 (2)
20252045
2Nika Ravnikar
OK Komenda
25
0:30:09 (1)
202545
3Teja Tušar
OK Azimut
15
0:31:47 (3)
25121540
4Karin Pust
OK Komenda
81523
5Tina Kern
OK Komenda
12
0:36:11 (4)
101222
6Zala Ferenc
OK Tivoli
15722
7Manja Leban
OK Azimut
10
0:43:34 (5)
81018
8Anja Škarabot
OK Polaris
12618
9Zala Špenko
OK Komenda
8
0:52:51 (6)
10818
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
7
0:59:10 (7)
75714
11Ema Rodman
PD Ajdovščina
66
12Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
55
13Zarja Kmetič
OK Polaris
0
14Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
15Mia Krušec
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:43:12 (1)
252550
2Deja Razpet
OK Azimut
2525
3Kristina Ipavec
OK Azimut
20
1:38:13 (2)
2020
4Tijana Leban
OK Azimut
0
5Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
6Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
7Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
8Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0
9Sara Durn
PD Ajdovščina
0
10Jedert Jevševar
OK Brežice
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
25
0:47:24 (1)
20202545
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:47:53 (2)
25152045
3Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:47:57 (3)
*251540
4Patricija Primožič
OK Komenda
12
1:00:17 (4)
151227
5Mineja Leban
OK Azimut
10
1:04:13 (5)
121022
6Julija Ferenc
OK Tivoli
1212
7Lana Štrumbelj
OK Polaris
1010
8Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
-0
9Ana Šalamun
OK Polaris
0
10Brina Foški
OK Polaris
***0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:45:42 (1)
25152550
2Petra Stojan
OK Komenda
15
1:01:46 (3)
20201540
3Katja Dovč
OK Tivoli
2525
4Nataša Bogataj
OK Azimut
121224
5Damjana Jerše
OK Polaris
15823
6Katjuša Poljanšek
OK Azimut
20
1:00:14 (2)
2020
7Petra Paradiž
OK Komenda
12
1:43:09 (4)
*71219
8Lara Zupan
OK Komenda
*10-10
9Janja Žnidaršič
OK Polaris
0
10Mateja Pagon
OK Azimut
0
11Katja Prezelj
OK Azimut
0
12Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
13Petra Kalan
ŠOK
0
14Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
15Anja Humar
OK Azimut
0
16Špela Šorli
OK Azimut
0
17Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
18Jana Miklavič
OK Azimut
0
19Jadranka Drobnič
OK Azimut
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
252550
2Mojca Flerin
Kamniški OK
25
0:58:39 (1)
15*2540
3Tina Zagorc
Kamniški OK
20
1:03:58 (2)
12202040
4Tajda Foški
OK Polaris
201535
5Monika Ravnikar
OK Komenda
15
1:07:45 (3)
*101525
6Urša Tomažin
OK Azimut
8
1:28:23 (6)
12820
7Ana Plavčak
ŠOK
7815
8Jona Mirnik
OK Komenda
12
1:12:30 (4)
*1212
9Barbara Pavlinič
OK Komenda
10
1:26:35 (5)
*1010
10Suzana Drevenšek
Kamniški OK
1010
11Barbara Kmetec
Kamniški OK
88
12Urša Beguš
OK Azimut
0
13Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
14Lara Gantar
OK Azimut
0
15Jerca Bernik
ŠOK
*0
16Tanja Pretnar
Kamniški OK
*0
17Ajda Flašker
OK Komenda
0
18Tajda Bogataj
OK Azimut
0
19Špela Strasser
MOK
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
0:31:20 (1)
252550
2Lidija Hribar
Kamniški OK
20
0:37:10 (2)
20252045
3Mojca Foški
OK Polaris
12
0:52:56 (4)
15201235
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
10
0:54:53 (5)
151025
5Saša Žižek
OK Azimut
15
0:51:54 (3)
1515
6Irma Pretnar
Kamniški OK
1212
7Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
1010
8Katja Kobentar
Kamniški OK
8
0:55:12 (6)
88
9Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
202545
2Marija Anderluh
OK Polaris
25
0:41:52 (1)
202545
3Alenka Škarabot
OK Polaris
251540
4Marjana Rejec
OK Azimut
15
0:54:53 (3)
151530
5Maja Zaman Groff
OK Azimut
20
0:52:25 (2)
2020
6Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
1212
7Miranda Ortar
OK Azimut
0
8Anja Babič
OK Trzin
0
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0
11Marija Kovač
PD Ajdovščina
*-0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut9713.53860.8%22.230.3%30.2%1312
2OK Komenda6819.11183.8%22.830%21.2%1302
3OK Polaris4611.21958.7%19.111.9%14.3%515
4OK Tivoli2417.2483.3%20.79.5%7.5%413
5Kamniški OK1515.8193.3%16.95.5%4.7%237
6OK Brežice824.9187.5%28.44.6%2.5%199
7PD Ajdovščina315.11454.8%9.33.6%9.7%158
8MOK910.9188.9%12.32.3%2.8%98
9ŠOK710.7185.7%12.51.7%2.2%75
10OK Slovenj Gradec112.2736.4%60.6%3.4%24
11OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.6%0
12OK Trzin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 321, neaktivnih: 102, vseh startov: 417

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.