Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2017

M12

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:21:30 (1)
2525
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:27:19 (2)
2020
3Miklavž Grum
OK Komenda
15
0:27:47 (3)
1515
4Valentin Kavčič
OK Azimut
0
5Tine Pagon
OK Azimut
0
6Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
7Luka Seljak
OK Komenda
0
8Timi Petrič
OK Azimut
0
9Blaž Šorli CK
OK Azimut
0
10Nik Lap
OK Komenda
*0
11Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
12Žan Gnezda
OK Azimut
0
13Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0
14Luka Mervič
PD Ajdovščina
0
15Domen Leban
OK Azimut
0
16Jakob Medved
OK Komenda
0


M14

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:38:47 (1)
2525
2Luka Anderluh
OK Polaris
20
0:44:56 (2)
2020
3Martin Jevševar
OK Brežice
15
0:57:26 (3)
1515
4Julijan Kavčič
OK Azimut
12
0:59:30 (4)
1212
5Filip Grad
OK Tivoli
10
1:01:24 (5)
1010
6Aljaž Čelik
OK Azimut
8
1:01:55 (6)
88
7Matevž Kunc
OK Tivoli
7
1:02:34 (7)
77
8Rok Kern
OK Komenda
6
1:03:30 (8)
66
9Enej Logar
OK Azimut
5
1:14:53 (9)
55
10Samo Vetrih
PD Ajdovščina
4
1:23:23 (10)
44
11Nik Gregorič
PD Ajdovščina
3
1:38:16 (11)
33
12Urban Krkoč
PD Ajdovščina
2
1:41:12 (12)
22
13Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
1
1:46:27 (13)
11
14Jani Bratož
PD Ajdovščina
1
1:57:24 (14)
11
15Jakob Brus
OK Azimut
1
2:02:51 (15)
11
16Aljaž Obid
OK Azimut
1
2:09:08 (16)
11
17Jan Wahl
OK Azimut
0
18Uroš Tozan
PD Ajdovščina
0
19Žiga Groff
OK Azimut
0
20Natan Maj Poženel
OK Azimut
-0
21Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
0
22Domen Žurbi
OK Komenda
0
23An Primožič
OK Azimut
0
24Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
25Timotej Hribar
OK Brežice
0
26Tit Katarič
OK Azimut
0
27Fedja Močnik
OK Polaris
0
28Žiga Šorli
OK Azimut
0
29Vid Keresteš
OK Trzin
0
30Nejc Domnik
OK Azimut
0
31Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
32Andraž Samec
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Peter Smrekar
OK Tivoli
25
2:07:05 (1)
2525
2Jan Marc
PD Ajdovščina
0
3Enej Smole
OK Polaris
0
4Aleš Serženta
OK Azimut
0
5Domen Kavčič
OK Komenda
0
6Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M18

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
25
1:18:54 (1)
2525
2Gašper Čopi
OK Azimut
20
1:21:32 (2)
2020
3Gašper Petrovič
OK Polaris
15
1:23:00 (3)
1515
4Tjaž Gantar
OK Azimut
12
1:29:38 (4)
1212
5Maks Rodman
PD Ajdovščina
10
1:35:05 (5)
1010
6Ambrož Rupnik
OK Azimut
8
1:37:35 (6)
88
7Jure Kavčič
OK Komenda
7
1:58:37 (7)
77
8Iztok Hadalin
OK Azimut
6
2:45:31 (8)
66
9Lovro Sirc
OK Komenda
5
2:46:48 (9)
55
10Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
11Juš Smole
OK Polaris
0
12Žiga Taljat
OK Azimut
0
13Brin Smole
OK Polaris
0
14Saš Močnik
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Aleš Zobavnik
Kamniški OK
25
1:35:09 (1)
2525
2Gregor Zupan
OK Komenda
20
1:36:57 (2)
2020
3Boris Eržen
ŠOK
15
1:38:07 (3)
1515
4Nejc Močnik
OK Azimut
12
1:42:18 (4)
1212
5Elio Golja
OK Polaris
10
1:47:27 (5)
1010
6Franc Knap
OK Azimut
8
1:49:34 (6)
88
7David Čufer
PD Ajdovščina
7
1:54:54 (7)
77
8Simon Kurinčič
OK Komenda
6
2:07:18 (8)
66
9Urban Gregorc
PD Ajdovščina
5
2:27:17 (9)
55
10Aljaž Borštnik
OK Tivoli
4
2:37:55 (10)
44
11Aljaž Černe
OK Tivoli
0
12Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
13Valentin Eržen
OK Azimut
*0
14Matic Erznožnik
OK Azimut
0
15Jaka Pišljar
OK Komenda
-0
16Rok Močnik
OK Azimut
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Emil Kacin
OK Azimut
25
1:24:19 (1)
2525
2Janez Zavrl
OK Komenda
20
1:25:16 (2)
2020
3Boštjan Bogataj
OK Azimut
15
1:25:29 (3)
1515
4Erik Logar
OK Azimut
12
1:31:28 (4)
1212
5Luka Plavčak
ŠOK
10
1:33:05 (5)
1010
6Franc Malus
OK Komenda
8
2:10:52 (6)
88
7Silvo Babič
OK Komenda
7
2:55:04 (7)
77
8Blaž Jeraj
OK Komenda
0
9Andraž Drešček
OK Azimut
0
10Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
11Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
12Janez Šorli
OK Azimut
0
13Simon Čopi
OK Azimut
*0
14Sergej Čujec
OK Azimut
0
15Borut Seljak
OK Komenda
0
16Boštjan Kern
OK Komenda
0
17Tadej Vengust
Kamniški OK
*0
18Matej Vidič
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Peter Tušar
OK Azimut
25
1:25:33 (1)
2525
2Jure Zmrzlikar
OK Komenda
20
1:26:40 (2)
2020
3Rajko Kračun
Kamniški OK
15
1:28:56 (3)
1515
4Andraž Hribar
OK Brežice
12
1:34:51 (4)
1212
5Gregor Hvala
OK Azimut
10
1:36:24 (5)
1010
6Boštjan Čerin
OK Tivoli
8
1:43:50 (6)
88
7Jaka Piltaver
OK Brežice
0
8Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
9Mark Bogataj
OK Azimut
0
10Matic Blaž
OK Komenda
*0
11Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
12Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
13Jošt Lapajne
OK Azimut
0
14Vid Bogovič
OK Brežice
*0
15Jan Dovč
OK Tivoli
0
16Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0
17Jernej Zorman
OK Komenda
0
18Andraž De Luisa
OK Azimut
*0
19Žan Ravnikar
OK Komenda
*0
20Blaž Petrovič
OK Polaris
0
21Simon Stanonik
OK Azimut
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
1:06:53 (1)
2525
2Janez Pretnar
Kamniški OK
20
1:11:33 (2)
2020
3Bojan Jevševar
OK Brežice
15
1:17:28 (3)
1515
4Boris Bauman
MOK
12
1:20:53 (4)
1212
5Gregor Anderluh
OK Polaris
10
1:22:08 (5)
1010
6Klemen Kenda
OK Azimut
8
1:36:20 (6)
88
7Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
7
1:40:34 (7)
77
8Aleš Poljanšek
OK Azimut
6
1:42:27 (8)
66
9Dušan Petrovič
OK Polaris
5
1:46:58 (9)
55
10Marko Obid
OK Azimut
4
1:50:48 (10)
44
11Tomaž Kremžar
OK Komenda
3
1:52:37 (11)
33
12Matej Sedej
OK Azimut
2
2:02:11 (12)
22
13Miran Kolman
Kamniški OK
1
2:02:43 (13)
11
14Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
1
2:58:29 (14)
11
15Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
16Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
*0
17Matej Kostanjevec
MOK
0
18Denis Kokelj
Kamniški OK
*0
19Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
20Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
21Tihomir Salopek
OK Azimut
-0
22Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
24Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
25Iztok Rojc
OK Polaris
0
26Stanislav Kustec
MOK
*0
27Sandi Kmetič
OK Polaris
0
28Herwig Allwinger
MOK
*0


M45

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
25
1:14:55 (1)
2525
2Robert Kunc
OK Tivoli
20
1:26:11 (2)
2020
3Jožko Jazbar
OK Azimut
15
1:30:58 (3)
1515
4Valter Foški
OK Polaris
12
1:33:15 (4)
1212
5Tomaž Pust
OK Komenda
10
1:35:11 (5)
1010
6Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8
1:39:28 (6)
88
7Aleš Zupan
OK Polaris
7
1:42:48 (7)
77
8Aleš Borštnik
OK Tivoli
6
2:02:50 (8)
66
9Andrej Korelc
OK Komenda
5
2:55:14 (9)
55
10Janez Šumečki
OK Tivoli
0
11Igor Bončina
OK Azimut
0
12Griša Močnik
OK Polaris
0
13Silvij Močnik
OK Azimut
*0
14Krešo Keresteš
OK Trzin
0
15Dušan Smole
OK Polaris
0
16Rok Pestotnik
OK Polaris
0
17Tomaž Groff
OK Azimut
0
18Dalibor Radovan
OK Polaris
0


M55

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
1:05:07 (1)
2525
2Aleš Čerin
OK Tivoli
20
1:11:45 (2)
2020
3Roman Sladič
ŠOK
15
1:21:25 (3)
1515
4Vlado Sedej
OK Azimut
12
1:28:29 (4)
1212
5Črtomir Knap
OK Azimut
10
1:31:43 (5)
1010
6Ivo Kete
PD Ajdovščina
8
1:31:58 (6)
88
7Pavel Rejec
OK Azimut
7
2:22:47 (7)
77
8Marijan Leban
OK Azimut
0
9Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
10Srečo Pirman
ŠOK
*0
11Janko Lapajne
OK Azimut
0


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:13:55 (1)
2525
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:17:46 (2)
2020
3Neža Obid
OK Azimut
15
0:22:19 (3)
1515
4Rok Ilovar
OK Tivoli
12
0:22:35 (4)
1212
5Mojca Kunc
OK Tivoli
10
0:23:30 (5)
1010
6Neža Trunk
OK Komenda
8
0:26:38 (6)
88
7Brina Kölner
OK Komenda
7
0:30:26 (7)
77
8Lucija Kremžar
OK Komenda
6
0:35:58 (8)
66
9Nejc Trunk
OK Komenda
5
1:44:30 (9)
55
10Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
11Drejc Malus
OK Komenda
0
12Jan Cokan
OK Komenda
0
13Ajda Jeraj
OK Komenda
0
14Maja Zarnik
OK Komenda
*0
15Lara Kepic
Kamniški OK
0
16Anže Kölner
OK Komenda
*0
17Neja Rupnik
OK Azimut
0
18Maks Tomažič
OK Komenda
0
19Oskar Foški
OK Polaris
0
20Nina Saksida
OK Komenda
*0
21Manca Rupnik
OK Azimut
0
22Patricija Kern
OK Komenda
*0
23Ana Maja Anderluh
OK Polaris
-0
24Ožbej Malus
OK Komenda
*0
25Naja Lončar
OK Komenda
0
26Jaka Seljak
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Tinka Ferenc
OK Tivoli
25
0:24:51 (1)
2525
2Vita Malus
OK Komenda
20
0:28:17 (2)
2020
3Dorja Salopek
OK Azimut
15
0:30:45 (3)
1515
4Pia Ilovar
OK Tivoli
12
0:30:47 (4)
1212
5Katja Bauman
MOK
10
0:40:44 (5)
1010
6Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
7Hana Mamič
PD Ajdovščina
0
8Zala Lozar
PD Ajdovščina
0
9Alina Čujec
OK Azimut
0
10Lucija Kavčič
OK Komenda
-0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
25
0:44:01 (1)
2525
2Katja Babič
OK Komenda
20
0:46:51 (2)
2020
3Zala Ferenc
OK Tivoli
15
0:51:20 (3)
1515
4Anja Škarabot
OK Polaris
12
1:11:50 (4)
1212
5Zala Špenko
OK Komenda
10
1:17:08 (5)
1010
6Karin Pust
OK Komenda
8
1:29:21 (6)
88
7Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
7
1:29:36 (7)
77
8Ema Rodman
PD Ajdovščina
6
2:05:14 (8)
66
9Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
5
2:21:35 (9)
55
10Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
11Zarja Kmetič
OK Polaris
0
12Nika Ravnikar
OK Komenda
0
13Tina Kern
OK Komenda
0
14Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
15Manja Leban
OK Azimut
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Deja Razpet
OK Azimut
25
0:52:22 (1)
2525
2Lara Bratina
PD Ajdovščina
0
3Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
4Sara Fučka
PD Ajdovščina
-0
5Jedert Jevševar
OK Brežice
0
6Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
7Kristina Ipavec
OK Azimut
0
8Tijana Leban
OK Azimut
0
9Ana Pia Pogačar
OK Komenda
0
10Sara Durn
PD Ajdovščina
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Nika Poljanšek
OK Azimut
25
1:09:51 (1)
2525
2Polona Jezeršek
OK Komenda
20
1:10:25 (2)
2020
3Patricija Primožič
OK Komenda
15
1:22:53 (3)
1515
4Julija Ferenc
OK Tivoli
12
1:24:43 (4)
1212
5Lana Štrumbelj
OK Polaris
10
1:52:19 (5)
1010
6Zala Zavrl
OK Komenda
*0
7Brina Foški
OK Polaris
*0
8Mineja Leban
OK Azimut
0
9Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
-0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:51:16 (1)
2525
2Petra Stojan
OK Komenda
20
1:21:18 (2)
2020
3Damjana Jerše
OK Polaris
15
1:21:48 (3)
1515
4Nataša Bogataj
OK Azimut
12
1:45:05 (4)
1212
5Petra Kalan
ŠOK
0
6Lara Zupan
OK Komenda
*0
7Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
8Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
9Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
10Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
11Katja Prezelj
OK Azimut
0
12Špela Šorli
OK Azimut
0
13Katja Dovč
OK Tivoli
0
14Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
15Petra Paradiž
OK Komenda
*0
16Anja Humar
OK Azimut
0
17Mateja Pagon
OK Azimut
0
18Jana Miklavič
OK Azimut
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
1:23:48 (1)
2525
2Tajda Foški
OK Polaris
20
1:34:30 (2)
2020
3Mojca Flerin
Kamniški OK
15
1:44:43 (3)
1515
4Tina Zagorc
Kamniški OK
12
2:08:23 (4)
1212
5Suzana Drevenšek
Kamniški OK
10
2:12:15 (5)
1010
6Barbara Kmetec
Kamniški OK
8
2:28:21 (6)
88
7Ana Plavčak
ŠOK
7
2:29:07 (7)
77
8Barbara Pavlinič
OK Komenda
*0
9Tanja Pretnar
Kamniški OK
*0
10Monika Ravnikar
OK Komenda
*0
11Jerca Bernik
ŠOK
*0
12Urša Beguš
OK Azimut
0
13Špela Strasser
MOK
0
14Tajda Bogataj
OK Azimut
0
15Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
16Urša Tomažin
OK Azimut
0
17Ajda Flašker
OK Komenda
0
18Lara Gantar
OK Azimut
0
19Jona Mirnik
OK Komenda
*0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
1:04:08 (1)
2525
2Lidija Hribar
Kamniški OK
20
1:04:35 (2)
2020
3Mojca Foški
OK Polaris
15
1:09:56 (3)
1515
4Irma Pretnar
Kamniški OK
12
1:55:21 (4)
1212
5Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
10
2:23:50 (5)
1010
6Katja Kobentar
Kamniški OK
0
7Irena Hacin Kölner
OK Komenda
0
8Saša Žižek
OK Azimut
0
9Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Alenka Škarabot
OK Polaris
25
1:54:12 (1)
2525
2Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
1:55:46 (2)
2020
3Marjana Rejec
OK Azimut
15
2:07:44 (3)
1515
4Miranda Ortar
OK Azimut
0
5Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
6Maruša Debeljak
OK Polaris
0
7Anja Babič
OK Trzin
0
8Marija Anderluh
OK Polaris
0
9Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0
10Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
11Marija Kovač
PD Ajdovščina
*0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut965.15344.8%11.429.7%31.3%491
2OK Komenda675.52365.7%8.322.1%21.8%366
3OK Polaris3962048.7%12.314.1%12.7%233
4OK Tivoli248.1962.5%12.911.7%7.8%194
5Kamniški OK159.2286.7%10.68.3%4.9%138
6PD Ajdovščina312.81551.6%5.45.3%10.1%87
7OK Brežice88.4362.5%13.44.1%2.6%67
8ŠOK76.7185.7%7.82.8%2.3%47
9MOK73.1271.4%4.41.3%2.3%22
10OK Slovenj Gradec100.8730%2.70.5%3.3%8
11OK Trzin3030%N/A0%1%0

Skupaj tekmovalcev: 307, neaktivnih: 138, vseh startov: 169

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.