Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2018

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
25
0:13:59 (1)
2072025252595
2Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:16:50 (2)
152025122080
3Anže Kölner
OK Komenda
12
0:23:34 (4)
25128201269
4Oskar Foški
OK Polaris
825122065
5Ožbej Malus
OK Komenda
15
0:21:50 (3)
10156101550
6Martin Ferenc
OK Tivoli
1210151249
7Enej Šuc
OK Komenda
-87151040
8Drejc Malus
OK Komenda
10
1:26:53 (5)
7-1281037
9Florijan Kremžar
OK Komenda
71522
10Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
66
11Rok Sedej
OK Azimut
**0
12Rok Kacin
OK Azimut
*0
13Izak Bizjak
OK Azimut
0
14Luka Cvelbar
OK Azimut
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:18:00 (1)
252025202525100
2Luka Seljak
OK Komenda
2025202590
3Jan Cokan
OK Komenda
20
0:21:45 (2)
15-1210202067
4Nejc Trunk
OK Komenda
101581245
5Aljaž Škvarča
OK Azimut
12151542
6Lev Žižek
OK Azimut
10151237
7Borut Gantar
OK Azimut
15
0:28:48 (3)
-7-1522
8Simon Erik Jerebič
OK Komenda
12618
9Lara Kepic
Kamniški OK
0
10Žan Gnezda
OK Azimut
0
11Aljaž Mar
OK Azimut
0
12Jonatan Čuk
OK Azimut
0
13Jaka Seljak
OK Komenda
***--0
14Domen Leban
OK Azimut
0
15Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
0:26:53 (1)
201525252595
2Tihon Salopek
OK Azimut
25252575
3Martin Jevševar
OK Brežice
1220201062
4Rok Kern
OK Komenda
101215122059
5Tilen Zupan
OK Komenda
15
0:45:58 (3)
881210121549
6Primož Gantar
OK Azimut
20
0:38:41 (2)
-10152045
7Aljaž Čelik
OK Azimut
151530
8Matevž Kunc
OK Tivoli
2020
9Timotej Hribar
OK Brežice
710--17
10Žiga Groff
OK Azimut
****0
11Tomi Felc
OK Azimut
0
12Valentin Kavčič
OK Azimut
**0
13Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
0
14Jani Bratož
PD Ajdovščina
-0
15Fedja Močnik
OK Polaris
-0
16Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
17Tit Katarič
OK Azimut
0
18Samuel Mrak
OK Azimut
*0
19Luka Anderluh
OK Polaris
-0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
PD Tolmin
25
0:34:00 (1)
15252025202595
2Domen Kavčič
OK Komenda
20
0:34:27 (2)
2525202090
3Julijan Kavčič
OK Azimut
15
0:42:53 (3)
20251560
4Aljaž Obid
OK Azimut
12
1:07:59 (4)
--15-1227
5Aljaž Luznar
OK Azimut
12820
6Nejc Domnik
OK Azimut
1515
7Domen Žurbi
OK Komenda
12-12
8Enej Logar
OK Azimut
1010
9Enej Smole
OK Polaris
-7-7
10Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
11Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
12Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
13Uroš Tozan
PD Ajdovščina
-0
14Blaž Mavri
OK Azimut
0
15Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
16Vid Keresteš
OK Trzin
0
17Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
0
18Martin Trajbarič
OK Tivoli
-0
19Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
20Jakob Brus
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:54:40 (1)
-2525252575
2Gašper Čopi
PD Tolmin
25152060
3Jure Kavčič
OK Komenda
1525201560
4Ambrož Rupnik
OK Azimut
202040
5Saš Močnik
OK Polaris
0
6Gregor Kunc
OK Tivoli
-0
7Mitja Jeram
OK Azimut
0
8Brin Smole
OK Polaris
0
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
0
10Jošt Rovtar
OK Azimut
0
11Andrej Erjavec
OK Azimut
*0
12Andraž Rupnik
OK Azimut
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
2525202575
2Valentin Eržen
OK Azimut
20
1:02:44 (2)
*1525*252070
3Gašper Petrovič
OK Polaris
2020848
4Simon Kurinčič
OK Komenda
25
0:53:15 (1)
6108122547
5Nejc Močnik
OK Azimut
12
1:09:16 (4)
12815121239
6Gregor Zupan
OK Komenda
5121510*37
7Franc Knap
OK Azimut
15
1:03:00 (3)
201535
8Jan Šalamun
OK Polaris
2020
9Elio Golja
OK Polaris
1010-20
10Aleš Zobavnik
Kamniški OK
61016
11Rok Močnik
OK Azimut
*1515
12Iztok Hadalin
OK Azimut
1515
13Marko Obid
OK Azimut
*12***12
14Aljaž Černe
OK Tivoli
88
15Andraž De Luisa
OK Azimut
77
16Drago Peternelj
OK Azimut
77
17Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
44
18Jakob Valič
PD Ajdovščina
33
19Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
20Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Franc Malus
OK Komenda
20
0:50:02 (2)
202520252090
2Emil Kacin
OK Azimut
15
0:51:16 (3)
1520251575
3Matej Vidič
OK Azimut
25
0:48:13 (1)
620158152575
4Boštjan Bogataj
OK Azimut
10
0:53:53 (5)
101225151062
5Kristjan Gantar
OK Azimut
12
0:52:37 (4)
-10201242
6Timotej Šuc
OK Komenda
*15771241
7Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
2525
8Silvo Babič
OK Komenda
12-1224
9Denis Mikuž
OK Azimut
1012-22
10Luka Plavčak
ŠOK
81018
11Marko Pahor
OK Komenda
-1010
12Aleš Veselič
OK Komenda
-88
13Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
77
14Nicolas Vanek
OK Azimut
6-6
15David Valič
OK Slovenj Gradec
55
16Matjaž Koprivc
OK Azimut
44
17Aleksander Lovrečič
OK Komenda
0
18Erik Logar
OK Azimut
*0
19Primož Podobnik
OK Azimut
0
20Aljaž Pavšič
OK Azimut
0
21Matej Vogrin
ŠOK
0
22Andraž Drešček
OK Azimut
0
23Tadej Vengust
Kamniški OK
0
24Griša Močnik
OK Polaris
0
25Matjaž Draksler
ŠOK
*0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Andraž Hribar
OK Brežice
20252570
2Peter Tušar
OK Azimut
15
0:43:06 (3)
152012251560
3Matija Razum
OK Brežice
12202052
4Matjaž Štanfel
OK Azimut
25
0:39:55 (1)
252550
5Žan Ravnikar
OK Komenda
20
0:42:06 (2)
*15-152050
6Simon Stanonik
OK Azimut
108-2038
7Matic Blaž
OK Komenda
*151010-35
8Mark Bogataj
OK Azimut
-25-25
9Matej Čerin
OK Tivoli
12
2:00:21 (4)
*101222
10Gregor Hvala
OK Azimut
-615-21
11Jernej Zorman
OK Komenda
**1212
12Boštjan Čerin
OK Tivoli
-1212
13Rajko Kračun
Kamniški OK
5712
14Jaka Piltaver
OK Brežice
88
15Jure Zmrzlikar
OK Komenda
88
16Blaž Petrovič
OK Polaris
7-7
17Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*77
18Vid Bogovič
OK Brežice
0
19Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
20Jošt Lapajne
OK Azimut
-0
21Urban Gregorc
PD Ajdovščina
-0
22Tibor Mrak
OK Azimut
0
23Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
15
0:55:43 (3)
2525201570
2Tihomir Salopek
OK Azimut
2020251565
3Bojan Jevševar
OK Brežice
15*20202565
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
25
0:51:20 (1)
121215*102552
5Tomaž Kremžar
OK Komenda
-151015740
6Klemen Kenda
OK Azimut
61281232
7Iztok Rojc
OK Polaris
20
0:54:59 (2)
102030
8Matej Sedej
OK Azimut
12
0:59:29 (4)
478781228
9Boris Bauman
MOK
-2525
10Dušan Petrovič
OK Polaris
101020
11Gregor Anderluh
OK Polaris
8816
12Janez Cimerman
OK Azimut
10
1:12:18 (5)
61016
13Herwig Allwinger
MOK
*1212
14Miran Kolman
Kamniški OK
5712
15Andrej Cimerman
OK Polaris
369
16Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
77
17Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
22
18Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
11
19Miro Šalamun
OK Polaris
*0
20Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
21Stanislav Kustec
MOK
**0
22Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
23Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
0
24Goran Nagy
OK Polaris
0
25Denis Kokelj
Kamniški OK
***0
26Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
27Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
28Blaž Urbanija
OK Polaris
0
29Janez Pretnar
Kamniški OK
*0
30Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
31Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
32Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
33Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
34Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
35Ivan Nagy
OK Polaris
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Jožko Jazbar
OK Azimut
15252565
2Miha Škarabot
OK Polaris
202582065
3Tomaž Pust
OK Komenda
25
1:00:31 (1)
10151025152565
4Robert Kunc
OK Tivoli
82020151055
5Boris Eržen
ŠOK
20
1:02:47 (2)
12202052
6Tomaž Groff
OK Azimut
15
1:08:14 (3)
15121542
7Valter Foški
OK Polaris
71212-31
8Igor Gavrilov
OK Komenda
25***25
9Dalibor Radovan
OK Polaris
71219
10Damjan Čelik
OK Azimut
66
11Krešo Keresteš
OK Trzin
0
12Željko Šalamun
OK Polaris
0
13Rok Pestotnik
OK Polaris
0
14Rok Sušnik
OK Azimut
0
15Sandi Kmetič
OK Polaris
0
16Jožef Štiblar
OK Polaris
0
17Robert Pobežin
OK Polaris
0
18Marco Giovannini
OK Trzin
*0


M50

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:57:40 (1)
251520252595
2Aleš Čerin
OK Tivoli
20
1:02:20 (2)
252572077
3Igor Bončina
OK Azimut
15
1:05:43 (3)
15208201570
4Aleš Borštnik
OK Tivoli
2020121264
5Dušan Smole
OK Polaris
10
1:18:09 (5)
710105151045
6Janez Zavrl
OK Komenda
6
1:30:08 (8)
3771510639
7Vojko Kacin
OK Azimut
7
1:24:15 (7)
51576735
8Robert Benko
OK Polaris
82533
9Marijan Leban
OK Azimut
8
1:22:10 (6)
86105832
10Andrej Korelc
OK Komenda
1212630
11Simon Čopi
PD Tolmin
612826
12Pavel Rejec
OK Azimut
12
1:12:01 (4)
4-54-1225
13Aleš Zupan
OK Polaris
108-18
14Vlado Rogulja
OK Polaris
0
15Roman Volčič
OK Tivoli
0
16Vinko Pernek
MOK
*-0
17Roman Sladič
ŠOK
*0
18Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0


M60

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Vlado Sedej
OK Azimut
25
1:20:49 (1)
12252520202595
2Janko Lapajne
OK Azimut
152020151570
3Charles Nelson
OK Azimut
10252560
4Črtomir Knap
OK Azimut
81515121254
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
2525
6Ivo Kete
PD Ajdovščina
2020
7Srečo Pirman
ŠOK
*0
8Ivan Boyadzhiev
MOK
**0
9Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:15:16 (1)
25252525100
2Neža Trunk
OK Komenda
1520152575
3Nika Eržen
OK Azimut
20
0:56:46 (2)
20252065
4Ajda Jeraj
OK Komenda
2020
5Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
2020
6Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
1212
7Manca Rupnik
OK Azimut
0
8Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
9Ema Kepic
Kamniški OK
0
10Mila Cvelbar
OK Azimut
0
11Ana Maja Anderluh
OK Polaris
*-0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
20
0:23:29 (2)
20252025102090
2Dorja Salopek
OK Azimut
2520202590
3Neža Obid
OK Azimut
25
0:22:14 (1)
15152515202585
4Tinka Ferenc
OK Tivoli
128151247
5Lucija Kremžar
OK Komenda
7101012739
6Mojca Kunc
OK Tivoli
6121028
7Ema Groff
OK Azimut
88-16
8Jana Močnik
OK Azimut
1515
9Zala Mia Švigelj
OK Komenda
-1212
10Zala Lozar
PD Ajdovščina
1010
11Hana Mamič
PD Ajdovščina
88
12Neja Rupnik
OK Azimut
0
13Špela Majdič
OK Azimut
0
14Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
15Patricija Kern
OK Komenda
0
16Nikolina Ugrin
OK Tivoli
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Karin Pust
OK Komenda
15
0:56:18 (3)
251225252515100
2Manja Leban
OK Azimut
20
0:47:09 (2)
202020202080
3Vita Malus
OK Komenda
25
0:41:55 (1)
122512152577
4Zala Ferenc
OK Tivoli
1515101555
5Lucija Kavčič
OK Komenda
12
0:58:11 (4)
20151247
6Tinkara Stres
PD Ajdovščina
0
7Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:32:48 (1)
2520252595
2Tina Kern
OK Komenda
152525251290
3Teja Tušar
OK Azimut
20
0:35:44 (2)
20202010152080
4Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:43:49 (3)
10151515201565
5Zala Serženta Seljak
OK Azimut
12
0:54:25 (4)
121212871248
6Anja Škarabot
OK Polaris
-121022
7Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
-7815
8Patricija Tušar
OK Azimut
0
9Zarja Kmetič
OK Polaris
0
10Zala Špenko
OK Komenda
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Zala Zavrl
OK Komenda
20
1:05:02 (2)
252520252095
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
15
1:12:12 (3)
122025201580
3Nika Poljanšek
OK Azimut
25
0:53:28 (1)
15251515152580
4Deja Razpet
OK Azimut
2020101262
5Lana Štrumbelj
OK Polaris
10121234
6Jedert Jevševar
OK Brežice
88
7Julija Ferenc
OK Tivoli
-0
8Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
9Barbara Čibej
OK Azimut
*0
10Ana Šalamun
OK Polaris
0
11Arlina Letonja
OK Azimut
0
12Patricija Primožič
OK Komenda
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Petra Stojan
OK Komenda
15
1:00:49 (3)
202512251585
2Damjana Gantar
OK Azimut
25
0:49:46 (1)
-25202570
3Petra Paradiž
OK Komenda
20
0:54:56 (2)
1510252070
4Maja Istenič
OK Azimut
12
1:05:30 (4)
12152020-1267
5Nataša Bogataj
OK Azimut
6
2:01:22 (8)
-20151212659
6Maja Obid
OK Azimut
10
1:17:22 (5)
10128-101042
7Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
7
1:35:29 (7)
61015738
8Katja Prezelj
OK Azimut
2525
9Damjana Jerše
OK Polaris
-71522
10Lara Zupan
OK Komenda
*1010
11Marta Malus
OK Komenda
8
1:26:53 (6)
88
12Mineja Leban
OK Azimut
0
13Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
14Špela Draksler
ŠOK
0
15Tina Arh
OK Polaris
0
16Tinkara Pečlin
ŠOK
0
17Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
18Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
19Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
20Anja Humar
OK Azimut
0
21Lucija Jurkovič
OK Komenda
-0
22Petra Kalan
ŠOK
0
23Nataša Mlakar
OK Azimut
0
24Elena Gombač Šuc
OK Komenda
**0
25Alja Ojstrež
ŠOK
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25252575
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
152520202570
3Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25
1:07:25 (1)
1012812152552
4Ajda Flašker
OK Komenda
1220151550
5Tajda Bogataj
OK Azimut
20157843
6Monika Ravnikar
OK Komenda
*106*2036
7Barbara Kmetec
Kamniški OK
88-1228
8Tajda Foški
OK Polaris
*1212
9Polona Jezeršek
OK Komenda
1010
10Lara Gantar
OK Azimut
1010
11Urša Tomažin
OK Azimut
*77
12Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
*55
13Tina Zagorc
Kamniški OK
-0
14Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
*0
15Jerca Bernik
ŠOK
*0
16Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
17Jona Mirnik
OK Komenda
0
18Brina Foški
OK Polaris
**0
19Tanja Pretnar
Kamniški OK
*0
20Eneja Osterman
OK Polaris
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
2525252525100
2Ana Plavčak
ŠOK
25
0:56:11 (1)
152015202580
3Romana Zupan
OK Komenda
20
1:11:54 (2)
12152010152070
4Saša Žižek
OK Azimut
-1012122054
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15
1:15:18 (3)
812121547
6Mojca Foški
OK Polaris
2020
7Andreja Anžur
OK Tivoli
1515
8Katja Kobentar
Kamniški OK
10-10
9Irma Pretnar
Kamniški OK
**1010
10Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
1010
11Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
77
12Špela Verbič Trunk
OK Komenda
0
13Katja Fišer
OK Slovenj Gradec
0
14Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
0
15Špela Trunk
OK Komenda
0
16Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
17Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
0
18Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
19Lidija Hribar
Kamniški OK
-0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
25
1:13:11 (1)
252520251225100
2Marjana Rejec
OK Azimut
20202512--77
3Maja Zaman Groff
OK Azimut
15
2:21:17 (3)
1220251572
4Maja Prosen
OK Komenda
20
1:47:00 (2)
-15152050
5Alenka Škarabot
OK Polaris
*-15102045
6Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
1515
7Maruša Debeljak
OK Polaris
88
8Miranda Ortar
PD Tolmin
0
9Anja Babič
OK Trzin
0
10Marija Anderluh
OK Polaris
-0
11Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
12Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut11831.13173.7%42.141.5%32.8%3665
2OK Komenda6841.8986.8%48.232.2%18.9%2845
3OK Polaris5213.62061.5%22.18%14.4%706
4OK Tivoli2321.9769.6%31.55.7%6.4%504
5OK Brežice942.4188.9%47.84.3%2.5%382
6PD Tolmin445.3175%60.32.1%1.1%181
7Kamniški OK1610.2381.3%12.51.8%4.4%163
8ŠOK1212.5558.3%21.41.7%3.3%150
9OK Slovenj Gradec274.31640.7%10.51.3%7.5%116
10PD Ajdovščina193.51047.4%7.40.8%5.3%67
11MOK67.30100%7.30.5%1.7%44
12OK Slovenske Konjice22150%40%0.6%4
13OK Trzin40325%00%1.1%0

Skupaj tekmovalcev: 360, neaktivnih: 107, vseh startov: 789

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.