Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2018

M10

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:12:38 (1)
2525
2David Sedej
OK Azimut
20
0:16:19 (2)
2020
3Jakob Kurinčič
OK Komenda
15
0:16:28 (3)
1515
4Martin Ferenc
OK Tivoli
12
0:17:30 (4)
1212
5Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:17:58 (5)
1010
6Oskar Foški
OK Polaris
8
0:24:33 (6)
88
7Drejc Malus
OK Komenda
7
0:28:05 (7)
77
8Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
6
0:34:13 (8)
66
9Luka Cvelbar
OK Azimut
0
10Rok Kacin
OK Azimut
*0
11Izak Bizjak
OK Azimut
0
12Enej Šuc
OK Komenda
-0
13Florijan Kremžar
OK Komenda
0


M12

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:19:56 (1)
2525
2Luka Seljak
OK Komenda
20
0:20:46 (2)
2020
3Jan Cokan
OK Komenda
15
0:29:09 (3)
1515
4Simon Erik Jerebič
OK Komenda
12
0:35:31 (4)
1212
5Nejc Trunk
OK Komenda
10
0:47:44 (5)
1010
6Domen Leban
OK Azimut
0
7Lev Žižek
OK Azimut
0
8Borut Gantar
OK Azimut
-0
9Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
10Aljaž Mar
OK Azimut
0
11Jaka Seljak
OK Komenda
*0
12Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
13Lara Kepic
Kamniški OK
0


M14

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:35:04 (1)
2525
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:45:00 (2)
2020
3Aljaž Čelik
OK Azimut
15
0:46:14 (3)
1515
4Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:49:32 (4)
1212
5Rok Kern
OK Komenda
10
0:56:40 (5)
1010
6Tilen Zupan
OK Komenda
8
1:27:46 (6)
88
7Timotej Hribar
OK Brežice
7
2:02:04 (7)
77
8Žiga Groff
OK Azimut
0
9Tit Katarič
OK Azimut
0
10Primož Gantar
OK Azimut
-0
11Natan Maj Poženel
PD Tolmin
*0
12Luka Anderluh
OK Polaris
-0
13Fedja Močnik
OK Polaris
0
14Matevž Kunc
OK Tivoli
0
15Jani Bratož
PD Ajdovščina
-0
16Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
0
17Andraž Samec
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
1:01:09 (1)
2525
2Julijan Kavčič
OK Azimut
20
1:02:48 (2)
2020
3Aljaž Luznar
OK Azimut
15
1:20:38 (3)
1515
4Nejc Domnik
OK Azimut
0
5Aljaž Obid
OK Azimut
-0
6Jakob Brus
OK Azimut
0
7Enej Logar
OK Azimut
0
8Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
9Domen Žurbi
OK Komenda
0
10Enej Smole
OK Polaris
0
11Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
12Martin Trajbarič
OK Tivoli
0
13Vid Keresteš
OK Trzin
0
14Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
15Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
16Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
0
17Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
18Uroš Tozan
PD Ajdovščina
-0


M18

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Gašper Čopi
PD Tolmin
25
1:17:14 (1)
2525
2Ambrož Rupnik
OK Azimut
20
1:20:21 (2)
2020
3Jure Kavčič
OK Komenda
15
1:20:49 (3)
1515
4Tjaž Gantar
OK Azimut
-0
5Andraž Rupnik
OK Azimut
0
6Jošt Rovtar
OK Azimut
0
7Andrej Erjavec
OK Azimut
*0
8Mitja Jeram
OK Azimut
0
9Brin Smole
OK Polaris
0
10Saš Močnik
OK Polaris
0
11Gregor Kunc
OK Tivoli
-0
12Maks Rodman
PD Ajdovščina
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
25
1:10:05 (1)
2525
2Gašper Petrovič
OK Polaris
20
1:14:01 (2)
2020
3Iztok Hadalin
OK Azimut
15
1:22:05 (3)
1515
4Nejc Močnik
OK Azimut
12
1:27:59 (4)
1212
5Elio Golja
OK Polaris
10
1:28:37 (5)
1010
6Aljaž Černe
OK Tivoli
8
1:30:22 (6)
88
7Andraž De Luisa
OK Azimut
7
1:31:23 (7)
77
8Simon Kurinčič
OK Komenda
6
1:32:49 (8)
66
9Gregor Zupan
OK Komenda
5
1:34:15 (9)
55
10Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
4
1:40:29 (10)
44
11Jakob Valič
PD Ajdovščina
3
2:23:13 (11)
33
12Franc Knap
OK Azimut
0
13Rok Močnik
OK Azimut
*0
14Valentin Eržen
OK Azimut
*0
15Marko Obid
OK Azimut
*0
16Drago Peternelj
OK Azimut
0
17Jan Šalamun
OK Polaris
0
18Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
19Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
20Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
25
1:04:18 (1)
2525
2Franc Malus
OK Komenda
20
1:07:06 (2)
2020
3Emil Kacin
OK Azimut
15
1:11:21 (3)
1515
4Silvo Babič
OK Komenda
12
1:17:02 (4)
1212
5Boštjan Bogataj
OK Azimut
10
1:19:42 (5)
1010
6Luka Plavčak
ŠOK
8
1:20:59 (6)
88
7Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
7
1:25:46 (7)
77
8Matej Vidič
OK Azimut
6
1:27:16 (8)
66
9David Valič
OK Slovenj Gradec
5
1:39:46 (9)
55
10Matjaž Koprivc
OK Azimut
4
2:00:58 (10)
44
11Erik Logar
OK Azimut
*0
12Andraž Drešček
OK Azimut
0
13Kristjan Gantar
OK Azimut
-0
14Primož Podobnik
OK Azimut
0
15Timotej Šuc
OK Komenda
*0
16Marko Pahor
OK Komenda
-0
17Aleš Veselič
OK Komenda
-0
18Aleksander Lovrečič
OK Komenda
0
19Griša Močnik
OK Polaris
0
20Matjaž Draksler
ŠOK
0
21Matej Vogrin
ŠOK
0
22Tadej Vengust
Kamniški OK
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
25
1:06:15 (1)
2525
2Andraž Hribar
OK Brežice
20
1:09:45 (2)
2020
3Peter Tušar
OK Azimut
15
1:19:37 (3)
1515
4Matija Razum
OK Brežice
12
1:24:45 (4)
1212
5Simon Stanonik
OK Azimut
10
1:24:49 (5)
1010
6Jure Zmrzlikar
OK Komenda
8
1:25:42 (6)
88
7Blaž Petrovič
OK Polaris
7
1:54:12 (7)
77
8Gregor Hvala
OK Azimut
-0
9Mark Bogataj
OK Azimut
-0
10Vid Bogovič
OK Brežice
0
11Jaka Piltaver
OK Brežice
0
12Jernej Zorman
OK Komenda
*0
13Žan Ravnikar
OK Komenda
*0
14Matic Blaž
OK Komenda
*0
15Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
16Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
17Boštjan Čerin
OK Tivoli
-0
18Matej Čerin
OK Tivoli
*0
19Urban Gregorc
PD Ajdovščina
-0
20Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0
21Rajko Kračun
Kamniški OK
0


M35

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
1:09:21 (1)
2525
2Tihomir Salopek
OK Azimut
20
1:12:50 (2)
2020
3Bojan Jevševar
OK Brežice
15
1:17:16 (3)
1515
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
12
1:22:36 (4)
1212
5Dušan Petrovič
OK Polaris
10
1:23:42 (5)
1010
6Gregor Anderluh
OK Polaris
8
1:25:21 (6)
88
7Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
7
1:27:47 (7)
77
8Klemen Kenda
OK Azimut
6
1:28:33 (8)
66
9Miran Kolman
Kamniški OK
5
1:33:27 (9)
55
10Matej Sedej
OK Azimut
4
1:39:32 (10)
44
11Andrej Cimerman
OK Polaris
3
1:41:03 (11)
33
12Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
2
2:01:29 (12)
22
13Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
2:32:14 (13)
11
14Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
15Janez Cimerman
OK Azimut
0
16Tomaž Kremžar
OK Komenda
-0
17Miro Šalamun
OK Polaris
*0
18Iztok Rojc
OK Polaris
0
19Ivan Nagy
OK Polaris
0
20Goran Nagy
OK Polaris
0
21Blaž Urbanija
OK Polaris
0
22Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
24Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
25Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
26Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
0
27Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
28Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
29Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
30Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
31Herwig Allwinger
MOK
*0
32Boris Bauman
MOK
-0
33Stanislav Kustec
MOK
*0
34Janez Pretnar
Kamniški OK
*0
35Denis Kokelj
Kamniški OK
*0


M45

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Igor Gavrilov
OK Komenda
25
0:52:40 (1)
2525
2Miha Škarabot
OK Polaris
20
1:05:03 (2)
2020
3Jožko Jazbar
OK Azimut
15
1:10:53 (3)
1515
4Boris Eržen
ŠOK
12
1:16:33 (4)
1212
5Tomaž Pust
OK Komenda
10
1:19:30 (5)
1010
6Robert Kunc
OK Tivoli
8
1:25:47 (6)
88
7Valter Foški
OK Polaris
7
1:28:28 (7)
77
8Damjan Čelik
OK Azimut
6
1:31:08 (8)
66
9Tomaž Groff
OK Azimut
0
10Rok Sušnik
OK Azimut
0
11Sandi Kmetič
OK Polaris
0
12Dalibor Radovan
OK Polaris
0
13Željko Šalamun
OK Polaris
0
14Jožef Štiblar
OK Polaris
0
15Robert Pobežin
OK Polaris
0
16Dušan Smole
OK Polaris
*0
17Rok Pestotnik
OK Polaris
0
18Krešo Keresteš
OK Trzin
0
19Marco Giovannini
OK Trzin
*0


M50

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
25
1:18:35 (1)
2525
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
1:24:31 (2)
2020
3Igor Bončina
OK Azimut
15
1:25:22 (3)
1515
4Andrej Korelc
OK Komenda
12
1:26:27 (4)
1212
5Aleš Zupan
OK Polaris
10
1:33:30 (5)
1010
6Robert Benko
OK Polaris
8
1:36:24 (6)
88
7Simon Čopi
PD Tolmin
7
1:47:33 (7)
77
8Vojko Kacin
OK Azimut
6
1:53:56 (8)
66
9Pavel Rejec
OK Azimut
5
2:06:59 (9)
55
10Janez Zavrl
OK Komenda
4
2:09:59 (10)
44
11Vlado Rogulja
OK Polaris
0
12Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
13Marijan Leban
OK Azimut
0
14Roman Volčič
OK Tivoli
0
15Aleš Čerin
OK Tivoli
0
16Roman Sladič
ŠOK
0
17Vinko Pernek
MOK
*0


M60

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:52:23 (1)
2525
2Ivo Kete
PD Ajdovščina
20
0:55:15 (2)
2020
3Janko Lapajne
OK Azimut
15
1:13:31 (3)
1515
4Vlado Sedej
OK Azimut
12
1:17:56 (4)
1212
5Charles Nelson
OK Azimut
10
1:24:49 (5)
1010
6Črtomir Knap
OK Azimut
8
1:30:10 (6)
88
7Ivan Boyadzhiev
MOK
*0
8Srečo Pirman
ŠOK
*0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:11:32 (1)
2525
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:15:27 (2)
2020
3Neža Trunk
OK Komenda
15
0:25:58 (3)
1515
4Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:59:08 (4)
1212
5Manca Rupnik
OK Azimut
0
6Ajda Jeraj
OK Komenda
0
7Ana Maja Anderluh
OK Polaris
*0
8Ema Kepic
Kamniški OK
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:17:38 (1)
2525
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:17:54 (2)
2020
3Neža Obid
OK Azimut
15
0:23:10 (3)
1515
4Tinka Ferenc
OK Tivoli
12
0:26:22 (4)
1212
5Zala Lozar
PD Ajdovščina
10
0:26:56 (5)
1010
6Hana Mamič
PD Ajdovščina
8
0:30:31 (6)
88
7Lucija Kremžar
OK Komenda
7
0:38:16 (7)
77
8Mojca Kunc
OK Tivoli
6
0:46:55 (8)
66
9Ema Groff
OK Azimut
0
10Neja Rupnik
OK Azimut
0
11Jana Močnik
OK Azimut
0
12Patricija Kern
OK Komenda
0
13Zala Mia Švigelj
OK Komenda
-0
14Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Karin Pust
OK Komenda
25
1:03:59 (1)
2525
2Lucija Kavčič
OK Komenda
20
1:16:38 (2)
2020
3Zala Ferenc
OK Tivoli
15
1:18:57 (3)
1515
4Vita Malus
OK Komenda
12
1:28:28 (4)
1212
5Manja Leban
OK Azimut
0
6Tinkara Stres
PD Ajdovščina
0
7Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:35:34 (1)
2525
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:58:38 (2)
2020
3Tina Kern
OK Komenda
15
1:13:27 (3)
1515
4Zala Serženta Seljak
OK Azimut
12
1:15:45 (4)
1212
5Nika Ravnikar
OK Komenda
10
1:31:58 (5)
1010
6Patricija Tušar
OK Azimut
0
7Zala Špenko
OK Komenda
0
8Zarja Kmetič
OK Polaris
0
9Anja Škarabot
OK Polaris
-0
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
-0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Zala Zavrl
OK Komenda
25
0:55:38 (1)
2525
2Deja Razpet
OK Azimut
20
1:00:40 (2)
2020
3Nika Poljanšek
OK Azimut
15
1:02:47 (3)
1515
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12
1:04:23 (4)
1212
5Lana Štrumbelj
OK Polaris
10
1:21:09 (5)
1010
6Arlina Letonja
OK Azimut
0
7Barbara Čibej
OK Azimut
*0
8Patricija Primožič
OK Komenda
0
9Ana Šalamun
OK Polaris
0
10Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
11Julija Ferenc
OK Tivoli
-0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Katja Prezelj
OK Azimut
25
1:07:54 (1)
2525
2Petra Stojan
OK Komenda
20
1:43:10 (2)
2020
3Petra Paradiž
OK Komenda
15
1:57:14 (3)
1515
4Maja Istenič
OK Azimut
12
2:24:25 (4)
1212
5Maja Obid
OK Azimut
10
2:36:46 (5)
1010
6Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
7Mineja Leban
OK Azimut
0
8Anja Humar
OK Azimut
0
9Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
10Nataša Bogataj
OK Azimut
-0
11Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
0
12Damjana Gantar
OK Azimut
-0
13Nataša Mlakar
OK Azimut
0
14Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
15Lara Zupan
OK Komenda
*0
16Lucija Jurkovič
OK Komenda
-0
17Elena Gombač Šuc
OK Komenda
0
18Tina Arh
OK Polaris
0
19Damjana Jerše
OK Polaris
-0
20Petra Kalan
ŠOK
0
21Tinkara Pečlin
ŠOK
0
22Alja Ojstrež
ŠOK
0
23Špela Draksler
ŠOK
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
1:15:22 (1)
2525
2Tajda Bogataj
OK Azimut
20
1:17:08 (2)
2020
3Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
15
1:18:27 (3)
1515
4Ajda Flašker
OK Komenda
12
1:27:24 (4)
1212
5Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
10
1:38:35 (5)
1010
6Barbara Kmetec
Kamniški OK
8
1:59:18 (6)
88
7Urša Tomažin
OK Azimut
*0
8Monika Ravnikar
OK Komenda
*0
9Jona Mirnik
OK Komenda
0
10Polona Jezeršek
OK Komenda
0
11Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
12Eneja Osterman
OK Polaris
0
13Brina Foški
OK Polaris
*0
14Tajda Foški
OK Polaris
*0
15Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
16Jerca Bernik
ŠOK
*0
17Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
18Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
*0
19Tina Zagorc
Kamniški OK
-0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
1:05:28 (1)
2525
2Mojca Foški
OK Polaris
20
1:10:28 (2)
2020
3Ana Plavčak
ŠOK
15
1:15:29 (3)
1515
4Romana Zupan
OK Komenda
12
1:25:36 (4)
1212
5Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
10
1:29:52 (5)
1010
6Irena Hacin Kölner
OK Komenda
8
1:39:13 (6)
88
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
7
1:56:08 (7)
77
8Saša Žižek
OK Azimut
-0
9Špela Verbič Trunk
OK Komenda
0
10Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
0
11Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
12Andreja Anžur
OK Tivoli
0
13Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
0
14Irma Pretnar
Kamniški OK
*0
15Lidija Hribar
Kamniški OK
-0
16Katja Kobentar
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
25
1:50:58 (1)
2525
2Marjana Rejec
OK Azimut
20
1:57:43 (2)
2020
3Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
15
3:18:27 (3)
1515
4Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
5Maja Prosen
OK Komenda
-0
6Miranda Ortar
PD Tolmin
0
7Maruša Debeljak
OK Polaris
0
8Marija Anderluh
OK Polaris
0
9Alenka Škarabot
OK Polaris
*0
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0
11Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
12Anja Babič
OK Trzin
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut1026.73862.7%10.736.1%30.4%682
2OK Komenda668.71380.3%10.930.5%19.7%577
3OK Polaris523.22846.2%6.98.8%15.5%166
4OK Slovenj Gradec225.31150%10.56.1%6.6%116
5OK Brežice811.4275%15.24.8%2.4%91
6OK Tivoli224.11054.5%7.64.8%6.6%91
7PD Ajdovščina193.51047.4%7.43.5%5.7%67
8ŠOK122.9741.7%71.9%3.6%35
9PD Tolmin48175%10.71.7%1.2%32
10Kamniški OK161.8756.3%3.11.5%4.8%28
11OK Slovenske Konjice22150%40.2%0.6%4
12MOK600100%00%1.8%0
13OK Trzin40325%00%1.2%0

Skupaj tekmovalcev: 335, neaktivnih: 131, vseh startov: 204

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.