Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2019

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Enej Šuc
OK Komenda
12
0:24:54 (4)
2020151255
2Anže Kölner
OK Komenda
82520-53
3Drejc Malus
OK Komenda
15
0:22:53 (3)
1212251552
4Rok Sedej
OK Azimut
25
0:19:47 (1)
1015122552
5Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:22:01 (2)
252045
6Martin Ferenc
OK Tivoli
15-15
7Anže Obid
OK Azimut
***0
8Mihej Prezelj
OK Azimut
0
9Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
10Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
0
11Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
20252570
2David Sedej
OK Azimut
25
0:16:46 (1)
2515152565
3Jan Cokan
OK Komenda
20
0:19:51 (2)
20102050
4Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:23:40 (5)
158201045
5Borut Gantar
OK Azimut
12
0:23:32 (4)
7121231
6Nejc Trunk
OK Komenda
15
0:22:38 (3)
121527
7Florijan Kremžar
OK Komenda
7
0:25:13 (7)
1257726
8Božo Bizjak
OK Azimut
8
0:24:57 (6)
10818
9Oskar Foški
OK Polaris
81018
10Jaka Seljak
OK Komenda
64818
11Aljaž Škvarča
OK Azimut
77
12Luka Cvelbar
OK Azimut
66
13Rok Ilovar
OK Tivoli
66
14Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0
15Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
16Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
17Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
18Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
0
19Vid Faganel
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
0:20:52 (1)
2525252575
2Luka Seljak
OK Komenda
20202060
3Tilen Zupan
OK Komenda
15
0:29:39 (3)
1215151545
4Primož Gantar
OK Azimut
20
0:25:36 (2)
15-2035
5Lev Žižek
OK Azimut
121224
6Tadej Likar
OK Azimut
0
7Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
8Jakob Novak
PD Ajdovščina
-0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:30:33 (1)
2525252575
2Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:39:43 (2)
1520202060
3Rok Kern
OK Komenda
12
0:46:25 (4)
812121236
4Aljaž Čelik
OK Azimut
15
0:40:30 (3)
121527
5Matevž Kunc
OK Tivoli
101525
6Julijan Kavčič
OK Azimut
71522
7Tihon Salopek
OK Azimut
2020
8Timotej Hribar
OK Brežice
-101020
9Aljaž Obid
OK Azimut
10
0:52:30 (5)
6-1016
10Andraž Samec
PD Ajdovščina
88
11Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
55
12Luka Anderluh
OK Polaris
44
13Tilen Majdič
OK Azimut
0
14Enej Smole
OK Polaris
0
15Fedja Močnik
OK Polaris
-0
16Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
17Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
18Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
-0
19Žan Slejko
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25252575
2Aljaž Luznar
OK Azimut
25
0:44:06 (1)
202545
3Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:32:35 (1)
25252575
2Valentin Eržen
OK Azimut
10
0:39:47 (5)
*15251050
3Nejc Močnik
OK Azimut
15
0:35:36 (3)
7201542
4Jernej Zorman
OK Komenda
20
0:33:30 (2)
202040
5Tomaž Pust
OK Komenda
12
0:37:52 (4)
15121239
6Gašper Petrovič
OK Polaris
2020
7Aljaž Černe
OK Tivoli
12-12
8Elio Golja
OK Polaris
1010
9Franc Knap
OK Azimut
8
0:40:04 (6)
88
10Jure Kavčič
OK Komenda
8-8
11Jakob Valič
PD Ajdovščina
66
12Gašper Čopi
PD Tolmin
0
13Žiga Taljat
PD Tolmin
0
14Peter Zupan
OK Polaris
0
15Jan Šalamun
OK Polaris
0
16Brin Smole
OK Polaris
0
17Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
18Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
19David Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
20Matjaž Gutenberger
OK Slovenj Gradec
0
21Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Klemen Kenda
OK Azimut
20
0:27:11 (2)
1520252065
2Franc Malus
OK Komenda
6
0:48:34 (8)
62520651
3Simon Kurinčič
OK Komenda
25
0:23:30 (1)
20-2545
4Boštjan Bogataj
OK Azimut
15
0:27:22 (3)
10151540
5Borut Seljak
OK Komenda
7121534
6Timotej Šuc
OK Komenda
12
0:29:54 (4)
41061228
7Matej Vidič
OK Azimut
861226
8Rok Močnik
OK Azimut
2525
9Emil Kacin
OK Azimut
8
0:32:37 (6)
288824
10Kristjan Gantar
OK Azimut
10
0:31:16 (5)
571022
11Uroš Cankar
ŠOK
7
0:35:49 (7)
110718
12Miha Korenjak
OK Komenda
1212
13Marko Pahor
OK Komenda
-5712
14Luka Plavčak
ŠOK
33
15Janez Zavrl
OK Komenda
11
16Matjaž Koprivc
OK Azimut
-0
17Andraž Drešček
OK Azimut
0
18Žiga Groff
OK Azimut
0
19Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
0
20Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
21David Valič
OK Slovenj Gradec
0
22Matjaž Draksler
ŠOK
0
23Tadej Vengust
Kamniški OK
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Simon Stanonik
OK Azimut
15
0:39:09 (3)
2015251560
2Matija Razum
OK Brežice
12202052
3Jaka Piltaver
OK Brežice
25
0:35:38 (1)
25-2550
4Gregor Hvala
OK Azimut
20
0:37:47 (2)
8-2028
5Matjaž Štanfel
OK Azimut
2525
6Žan Ravnikar
OK Komenda
710-17
7Peter Tušar
OK Azimut
1515
8Rajko Kračun
Kamniški OK
6814
9Tjaž Gantar
OK Azimut
12
0:41:56 (4)
*1212
10Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*1212
11Jure Zmrzlikar
OK Komenda
10-10
12Andrej Borštnik
OK Tivoli
55
13Tibor Mrak
OK Azimut
0
14Mark Bogataj
OK Azimut
0
15Andraž Hribar
OK Brežice
0
16Vid Bogovič
OK Brežice
0
17Matic Blaž
OK Komenda
*0
18Blaž Petrovič
OK Polaris
0
19Jan Dovč
OK Tivoli
0
20Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
21Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
20
0:39:10 (2)
25252070
2Matej Sedej
OK Azimut
12
0:47:18 (4)
515251252
3Igor Gavrilov
OK Komenda
25
0:36:37 (1)
202545
4Marko Obid
OK Azimut
10
0:48:17 (5)
*12201042
5Bojan Jevševar
OK Brežice
1520*35
6Tomaž Kremžar
OK Komenda
15
0:41:16 (3)
121527
7Miran Kolman
Kamniški OK
71017
8Uroš Cvelbar
OK Azimut
8
0:49:26 (6)
8816
9Dušan Petrovič
OK Polaris
1010
10Andrej Cimerman
OK Polaris
8*8
11Primož Savinšek
OK Polaris
77
12Janko Bačnar
OK Azimut
66
13Janez Cimerman
OK Azimut
0
14Tihomir Salopek
OK Azimut
*0
15Iztok Rojc
OK Polaris
0
16Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
17Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
18Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
**0
19Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
20Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
0
21Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
22Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
23Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
24Kristian Bosisio
OK Trzin
*0
25Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
*0
26Boris Bauman
MOK
0
27Denis Kokelj
Kamniški OK
**0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Janez Pretnar
Kamniški OK
25
0:30:04 (1)
12252562
2Aleš Poljanšek
OK Azimut
15
0:33:16 (3)
1025201560
3Miha Škarabot
OK Polaris
12
0:34:23 (4)
2520151260
4Gregor Zupan
OK Komenda
20
0:31:58 (2)
1515122050
5Robert Kunc
OK Tivoli
10
0:39:53 (5)
510101030
6Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
8
0:43:40 (6)
3126826
7Gregor Anderluh
OK Polaris
20-20
8Davor Pobega
OK Tivoli
7
0:44:21 (7)
1-8716
9Aleš Zupan
OK Polaris
8715
10Valter Foški
OK Polaris
7613
11Dalibor Radovan
OK Polaris
6
0:45:40 (8)
4610
12Dušan Smole
OK Polaris
5
0:47:20 (9)
5510
13Robert Benko
OK Polaris
279
14Vojko Kacin
OK Azimut
3
0:59:37 (11)
1539
15Marco Giovannini
OK Trzin
88
16Boris Eržen
ŠOK
4
0:47:28 (10)
4*48
17Jožko Jazbar
OK Azimut
66
18Andrej Korelc
OK Komenda
11
19Tomaž Groff
OK Azimut
0
20Sandi Kmetič
OK Polaris
0
21Jožef Štiblar
OK Polaris
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:45:35 (1)
20252570
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:45:47 (2)
1512152050
3Aleš Čerin
OK Tivoli
15
0:54:17 (3)
7251547
4Marijan Leban
OK Azimut
12
0:55:48 (4)
8201240
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
122032
6Miro Šalamun
OK Polaris
25*25
7Ivan Boyadzhiev
MOK
*1515
8Roman Volčič
OK Tivoli
1010
9Silvo Babič
OK Komenda
66
10Roman Sladič
ŠOK
55
11Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
12Simon Čopi
PD Tolmin
0
13Vlado Rogulja
OK Polaris
0
14Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0
15Ivo Kete
PD Ajdovščina
*-0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Charles Nelson
OK Azimut
25202570
2Vlado Sedej
OK Azimut
20252065
3Janko Lapajne
OK Azimut
25
1:12:05 (1)
1515152555
4Črtomir Knap
OK Azimut
1212
5Silvester Zaman
OK Azimut
0
6Srečo Pirman
ŠOK
0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Ajda Jeraj
OK Komenda
25
0:20:08 (1)
2525252575
2Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
202040
3Ajda Jarc
OK Komenda
15
0:27:03 (3)
1012121539
4Klara Kremžar
OK Komenda
20
0:26:06 (2)
152035
5Jerca Kurinčič
OK Komenda
12
0:27:19 (4)
201232
6Nika Eržen
OK Azimut
10
0:29:22 (5)
1210101032
7Zarja Žižek
OK Azimut
81523
8Brina Gantar
OK Azimut
8
0:36:11 (6)
87823
9Ajda Škvarča
OK Azimut
1515
10Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
6814
11Mila Cvelbar
OK Azimut
55
12Teja Šuc
OK Komenda
0
13Leila Ema Poženel
OK Komenda
***0
14Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
15Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Neža Obid
OK Azimut
25
0:16:20 (1)
2025152570
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:16:59 (2)
2520202065
3Brina Kölner
OK Komenda
15
0:20:21 (3)
1512251555
4Patricija Kern
OK Komenda
7101229
5Špela Majdič
OK Azimut
121527
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
10
0:36:01 (5)
10771027
7Jana Močnik
OK Azimut
81018
8Mojca Kunc
OK Tivoli
6814
9Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
6612
10Neža Trunk
OK Komenda
12
0:30:18 (4)
-1212
11Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
88
12Naja Lončar
OK Komenda
0
13Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
14Ana Maja Anderluh
OK Polaris
**0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Lucija Kremžar
OK Komenda
25
0:32:49 (1)
2025202570
2Vita Malus
OK Komenda
20
0:36:03 (2)
15252060
3Tinka Ferenc
OK Tivoli
201535
4Dorja Salopek
OK Azimut
2525
5Hana Mamič
PD Ajdovščina
-1515
6Ema Groff
OK Azimut
0
7Tajda Razpet
OK Azimut
**0
8Zala Lozar
PD Ajdovščina
--0
9Tinkara Stres
PD Ajdovščina
0
10Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0
11Saraja Samec
PD Ajdovščina
0
12Pia Ilovar
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
25
0:25:37 (1)
2025252575
2Tina Kern
OK Komenda
25202065
3Manja Leban
OK Azimut
20
0:37:58 (2)
10152045
4Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:39:57 (3)
1215121542
5Anja Škarabot
OK Polaris
8101028
6Karin Pust
OK Komenda
1512-27
7Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
7815
8Neža Zupan
OK Polaris
0
9Zala Ferenc
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:41:33 (2)
25202065
2Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:43:07 (3)
1525251565
3Deja Razpet
OK Azimut
25
0:39:11 (1)
1220152560
4Zala Serženta Seljak
OK Azimut
12
0:50:16 (4)
20121244
5Karmen Pivk
OK Azimut
10
1:00:47 (5)
101020
6Barbara Čibej
OK Azimut
88
7Jedert Jevševar
OK Brežice
0
8Katja Babič
OK Komenda
0


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Julija Ferenc
OK Tivoli
25252575
2Tina Močnik
OK Komenda
25
0:32:26 (1)
2020202565
3Damjana Gantar
OK Azimut
20
0:35:49 (2)
15-2035
4Maja Istenič
OK Azimut
15
0:43:48 (3)
581528
5Marta Malus
OK Komenda
4121026
6Maja Obid
OK Azimut
10
0:53:19 (5)
-15-1025
7Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
101222
8Nataša Bogataj
OK Azimut
61016
9Lana Štrumbelj
OK Polaris
*1515
10Špela Trunk
OK Komenda
12
0:52:39 (4)
1212
11Elena Gombač Šuc
OK Komenda
1212
12Špela Bogataj
OK Komenda
8-8
13Nika Močnik
OK Azimut
7-7
14Katarina Sedej
OK Azimut
0
15Lara Zupan
OK Komenda
**0
16Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
***0
17Ana Šalamun
OK Polaris
*0
18Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
19Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
20Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
0
21Katja Dovč
OK Tivoli
0
22Petra Kalan
ŠOK
0
23Alja Draksler
ŠOK
0
24Tjaša Bergant
ŠOK
0
25Tanja Pretnar
Kamniški OK
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:42:01 (1)
2525252575
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:56:46 (2)
12152047
3Tina Zagorc
Kamniški OK
15121542
4Nuša Jeram
OK Azimut
202040
5Monika Ravnikar
OK Komenda
10
1:00:42 (5)
1081028
6Polona Jezeršek
OK Komenda
20727
7Barbara Kmetec
Kamniški OK
15
0:57:24 (3)
*5-1520
8Urša Štanfel
OK Azimut
12
0:58:56 (4)
*1212
9Lara Gantar
OK Azimut
1010
10Brina Foški
OK Polaris
*66
11Tajda Bogataj
OK Azimut
0
12Ajda Flašker
OK Komenda
0
13Jona Mirnik
OK Komenda
0
14Tajda Foški
OK Polaris
*0
15Jerca Bernik
ŠOK
*0
16Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25
0:44:16 (1)
2025252575
2Anica Hribar
OK Brežice
25
0:44:16 (1)
2520*2570
3Ana Plavčak
ŠOK
15
0:53:15 (3)
12121539
4Saša Žižek
OK Azimut
12
1:01:14 (4)
8151235
5Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
122032
6Petra Paradiž
OK Komenda
7
1:31:17 (7)
71010727
7Mojca Foški
OK Polaris
101525
8Petra Stojan
OK Komenda
8
1:24:41 (6)
66820
9Irena Hacin Kölner
OK Komenda
10
1:07:54 (5)
81018
10Lidija Benigar
Kamniški OK
1515
11Katja Kobentar
Kamniški OK
77
12Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
0
13Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
14Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
16Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
17Andreja Anžur
OK Tivoli
0
18Metka Udovič
OK Trzin
*0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
20
0:52:27 (2)
2525252075
2Maja Prosen
OK Komenda
25
0:52:07 (1)
1520-2560
3Irma Pretnar
Kamniški OK
12
0:57:25 (4)
810201242
4Marjanca Poljanšek
OK Azimut
15
0:56:43 (3)
12121539
5Alenka Škarabot
OK Polaris
8
1:16:18 (6)
101215837
6Maja Zaman Groff
OK Azimut
10
0:59:41 (5)
8101028
7Marija Anderluh
OK Polaris
2020
8Maruša Debeljak
OK Polaris
1515
9Damjana Jerše
OK Polaris
*7-7
10Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
11Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
12Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0
13Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
*0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7132.5790.1%3636.1%21.9%2304
2OK Azimut87261385.1%30.535.5%26.9%2260
3OK Polaris4111.81270.7%16.67.6%12.7%482
4OK Tivoli2319.2769.6%27.66.9%7.1%442
5Kamniški OK1322.6376.9%29.44.6%4%294
6OK Brežice931.9366.7%47.84.5%2.8%287
7OK Slovenj Gradec362.73113.9%19.61.5%11.1%98
8PD Ajdovščina203.7955%6.71.2%6.2%74
9ŠOK116.6554.5%12.21.1%3.4%73
10MOK39166.7%13.50.4%0.9%27
11OK Slovenske Konjice46.5325%260.4%1.2%26
12OK Trzin32.70100%2.70.1%0.9%8
13PD Tolmin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 324, neaktivnih: 97, vseh startov: 560

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.