Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2020

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Drejc Malus
OK Komenda
15
0:14:42 (3)
20252525-1595
2Val Jarc
OK Komenda
25
0:10:54 (1)
25201510152585
3Rok Sedej
OK Azimut
20
0:11:21 (2)
15102020252085
4Anže Obid
OK Azimut
12
0:18:09 (4)
812*12201256
5Robi Mlakar
OK Azimut
1015*25
6Mihej Prezelj
OK Azimut
1012*22
7Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
1515
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
1212
9Urban Ladiha
OK Azimut
0
10Mark Serjun
OK Azimut
0
11Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
12Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
13Teodor Cankar
ŠOK
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Matej Ferluga
OK Komenda
2515252590
2David Sedej
OK Azimut
25
0:15:24 (1)
15257126202585
3Anže Kölner
OK Komenda
20152515875
4Jakob Kurinčič
OK Komenda
12
0:19:33 (4)
420425781265
5Enej Šuc
OK Komenda
15
0:19:22 (3)
610102012121559
6Rado Kalc
OK Komenda
20151550
7Martin Ferenc
OK Tivoli
20
0:17:09 (2)
101284-2050
8Nejc Novak
OK Azimut
10
0:20:37 (5)
86810101038
9Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:21:31 (7)
125103734
10Florijan Kremžar
OK Komenda
8
0:20:41 (6)
71217834
11Matej Bratož
PD Ajdovščina
5
0:29:16 (9)
520530
12Beno Bizjak
OK Azimut
4
0:32:08 (10)
2-56417
13Luka Cvelbar
OK Azimut
3710
14Rok Cigoj
PD Ajdovščina
6
0:23:23 (8)
1269
15Oskar Foški
OK Polaris
8-8
16Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
17Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
18Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
19Matija Bovcon
PD Ajdovščina
**0
20Gal Nemeček
PD Ajdovščina
*0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
25
0:17:01 (1)
25202525251525100
2Rok Bogataj
OK Azimut
15252020202085
3Jan Cokan
OK Komenda
20
0:35:06 (2)
201510252080
4Božo Bizjak
OK Azimut
12
0:35:54 (4)
815151512101257
5Borut Gantar
OK Azimut
10
0:37:17 (5)
71210101581047
6Jaka Seljak
OK Komenda
15
0:35:41 (3)
1288--71543
7Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
8
0:40:46 (6)
7812835
8Rok Ilovar
OK Tivoli
101020
9Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
10Lev Žižek
OK Azimut
7
1:33:55 (7)
5712
11Vid Faganel
PD Ajdovščina
6--6
12Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
13Tadej Likar
OK Azimut
0
14Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
16Luka Pivk
OK Azimut
**0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
0:30:06 (1)
25202525202525100
2Martin Jevševar
OK Brežice
20252020252090
3Primož Gantar
OK Azimut
12
0:48:22 (4)
81212108151251
4Matevž Kunc
OK Tivoli
20
0:36:03 (2)
15152050
5Tilen Zupan
OK Komenda
15
0:44:32 (3)
10-1012-121549
6Luka Anderluh
OK Polaris
12151542
7Timotej Hribar
OK Brežice
715101042
8Rok Kern
OK Komenda
1212
9Aljaž Čelik
OK Azimut
0
10Fedja Močnik
OK Polaris
*0
11Jakob Novak
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:50:30 (1)
252525252525100
2Benjamin Jamšek
OK Azimut
202040
3Aljaž Obid
OK Azimut
**0
4Enej Logar
OK Azimut
0
5Aljaž Luznar
OK Azimut
0
6Enej Smole
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Valentin Eržen
OK Azimut
25
0:44:26 (1)
*20202025122590
2Kristian Blok
OK Komenda
25252575
3Tomaž Pust
OK Komenda
20
0:46:09 (2)
1515151515202070
4Matej Škarabot
OK Polaris
12122549
5Nejc Močnik
OK Azimut
208101048
6Uroš Cankar
ŠOK
15
1:10:30 (3)
8*812121547
7Jan Šalamun
OK Polaris
7201542
8Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
72532
9Jure Kavčič
OK Komenda
121022
10Aljaž Černe
OK Tivoli
101020
11Gregor Kunc
OK Tivoli
77
12Franc Knap
OK Azimut
0
13Andraž Drešček
OK Azimut
**0
14Ambrož Rupnik
OK Azimut
0
15Gašper Čopi
PD Tolmin
0
16Žiga Taljat
PD Tolmin
0
17Gašper Petrovič
OK Polaris
0
18Elio Golja
OK Polaris
0
19Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
20David Andrejc
OK Slovenj Gradec
**0
21Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
22Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
0
23David Čufer
PD Ajdovščina
0
24Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Simon Kurinčič
OK Komenda
12
0:42:17 (4)
20252525202512100
2Marko Obid
OK Azimut
25
0:33:38 (1)
25*202025202595
3Borut Seljak
OK Komenda
7201515858
4Kristjan Gantar
OK Azimut
15
0:40:54 (3)
106151012151557
5Timotej Šuc
OK Komenda
20
0:38:21 (2)
12-12127102056
6Boštjan Bogataj
OK Azimut
81081238
7Matej Vidič
OK Azimut
8
0:59:54 (6)
87786831
8Uroš Cvelbar
OK Azimut
151530
9Andrej Jarc
OK Komenda
10
0:57:26 (5)
*8*51023
10Andrej Korelc
OK Komenda
412622
11Erik Mikuž
OK Azimut
10*1020
12Franc Malus
OK Komenda
6-6
13Luka Plavčak
ŠOK
55
14Emil Kacin
OK Azimut
0
15Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
16Jože Peternelj
OK Azimut
-0
17Janez Zavrl
OK Komenda
0
18Marko Pahor
OK Komenda
0
19Miha Korenjak
OK Komenda
0
20Juš Smole
OK Polaris
0
21Brin Smole
OK Polaris
0
22Saš Močnik
OK Polaris
0
23Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
0
25David Lajevec
OK Tivoli
0
26Matjaž Draksler
ŠOK
*0
27Matija Čufer
PD Ajdovščina
0
28Erik Logar
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
25252025-95
2Žan Ravnikar
OK Komenda
25
0:45:46 (1)
20--25202590
3Mark Bogataj
OK Azimut
151525201075
4Simon Stanonik
OK Azimut
10252071570
5Andraž Hribar
OK Brežice
20-15742
6Vid Bogovič
OK Brežice
20
0:51:29 (2)
**76562039
7Gregor Hvala
OK Azimut
7128835
8Matic Blaž
OK Komenda
-1081533
9Peter Tušar
OK Azimut
8121232
10Jernej Zorman
OK Komenda
1510530
11Rajko Kračun
Kamniški OK
5104726
12Jaka Piltaver
OK Brežice
121224
13Matija Razum
OK Brežice
121022
14Tjaž Gantar
OK Azimut
*5813
15Blaž Petrovič
OK Polaris
66
16Jure Zmrzlikar
OK Komenda
6-6
17Tibor Mrak
OK Azimut
0
18Jošt Lapajne
OK Azimut
0
19Sarhiy Mukhidinov
OK Azimut
0
20Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
21Jan Dovč
OK Tivoli
0
22Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
23Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:35:45 (1)
252025122595
2Igor Gavrilov
OK Komenda
20
0:40:20 (2)
2025151525252095
3Bojan Jevševar
OK Brežice
*25201560
4Tomaž Kremžar
OK Komenda
15
0:58:03 (3)
201081553
5Matej Sedej
OK Azimut
10
1:00:43 (5)
1210820101052
6Klemen Kenda
OK Azimut
12
0:59:30 (4)
71510871245
7Dušan Petrovič
OK Polaris
15121239
8Gregor Anderluh
OK Polaris
**121527
9Miran Kolman
Kamniški OK
810725
10Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
2020
11Denis Kokelj
Kamniški OK
1212
12Leon Kropivšek
MOK
1010
13Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
66
14Janez Cimerman
OK Azimut
0
15Iztok Rojc
OK Polaris
0
16Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
17Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
18Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
19Boris Bauman
MOK
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Aleš Poljanšek
OK Azimut
25
0:41:37 (1)
15202025252525100
2Gregor Zupan
OK Komenda
71525-202080
3Janez Pretnar
Kamniški OK
25251262
4Miha Škarabot
OK Polaris
12
0:59:08 (4)
208151215121262
5Jožko Jazbar
OK Azimut
15
0:58:53 (3)
12127-1546
6Valter Foški
OK Polaris
26201543
7Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
20
0:52:43 (2)
458*-2037
8Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
10
1:19:27 (5)
171281037
9Boris Eržen
ŠOK
1*10151036
10Andrej Cimerman
OK Polaris
1010626
11Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
88723
12Robert Kunc
OK Tivoli
561021
13Primož Savinšek
OK Polaris
641020
14Davor Pobega
OK Tivoli
17513
15Dušan Smole
OK Polaris
15612
16Aleš Zupan
OK Polaris
3811
17Robert Benko
OK Polaris
1348
18Stanislav Kustec
MOK
11
19Rok Sušnik
OK Azimut
0
20Sandi Kmetič
OK Polaris
0
21Dalibor Radovan
OK Polaris
0
22Griša Močnik
OK Polaris
0
23Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
24Aleš Ferenc
OK Tivoli
*****0
25Marco Giovannini
OK Trzin
-0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Miro Šalamun
OK Polaris
2525202595
2Silvij Močnik
OK Azimut
2020252085
3Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
0:41:37 (2)
1515252010202085
4Aleš Borštnik
OK Tivoli
25
0:41:27 (1)
10--252560
5Marijan Leban
OK Azimut
8
0:53:28 (6)
10-151515855
6Silvo Babič
OK Komenda
15
0:42:21 (3)
12-12101549
7Roman Sladič
ŠOK
10
0:48:12 (5)
**101212121046
8Aleš Čerin
OK Tivoli
12
0:44:49 (4)
15-1227
9Ivo Kete
PD Ajdovščina
812**20
10Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
11Simon Čopi
PD Tolmin
0
12Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:59:26 (1)
15202515252525100
2Janko Lapajne
OK Azimut
20152025202085
3Charles Nelson
OK Azimut
25252070
4Silvester Zaman
OK Azimut
0
5Srečo Pirman
ŠOK
*0
6Ivan Boyadzhiev
MOK
**0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Mija Jeraj
OK Komenda
25
0:10:46 (1)
82520252595
2Jerca Kurinčič
OK Komenda
15
0:12:24 (3)
20102515151575
3Brina Gantar
OK Azimut
20
0:12:17 (2)
1081520202075
4Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
10
0:13:42 (5)
2512121059
5Nika Eržen
OK Azimut
8
0:14:20 (6)
151512107852
6Klara Kremžar
OK Komenda
12
0:13:18 (4)
720681247
7Teja Šuc
OK Komenda
671071236
8Manca Pahor
OK Komenda
7
0:16:13 (7)
6810731
9Leila Ema Poženel
OK Komenda
6
0:16:41 (8)
1248630
10Julija Bizjak
OK Azimut
*25**25
11Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
55
12Katarina Kremžar
OK Komenda
5
0:19:18 (9)
55
13Mila Cvelbar
OK Azimut
0
14Ajda Škvarča
OK Azimut
0
15Ana Čadež
OK Azimut
0
16Timeja Prezelj
OK Azimut
**0
17Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
18Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
20
0:15:59 (2)
252525252520100
2Ajda Jeraj
OK Komenda
25
0:15:38 (1)
15202020252590
3Ajda Jarc
OK Komenda
12
0:18:31 (4)
1015151520201270
4Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:18:06 (3)
201212151562
5Ana Maja Anderluh
OK Polaris
81018
6Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
12*12
7Zarja Žižek
OK Azimut
10
1:10:38 (5)
1010
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
0
9Naja Lončar
OK Komenda
-0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
20
0:28:37 (2)
25122525252020100
2Neža Obid
OK Azimut
25
0:22:45 (1)
2025152020252595
3Tinka Ferenc
OK Tivoli
10
0:42:39 (5)
202012151067
4Jana Močnik
OK Azimut
12
0:42:04 (4)
151581051252
5Špela Majdič
OK Azimut
7
0:46:55 (7)
1212158747
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
101581245
7Lucija Kremžar
OK Komenda
15
0:38:29 (3)
10741536
8Mojca Kunc
OK Tivoli
8
0:43:02 (6)
810826
9Zala Lozar
PD Ajdovščina
61016
10Hana Mamič
PD Ajdovščina
7714
11Neža Štor
PD Ajdovščina
66
12Patricija Kern
OK Komenda
6
0:51:40 (8)
66
13Vita Pogačar
OK Komenda
5
1:18:27 (9)
55


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
25
0:25:35 (1)
252012252525100
2Karin Pust
OK Komenda
20
0:28:49 (2)
2520152020152085
3Vita Malus
OK Komenda
15
0:30:10 (3)
15252515121580
4Tajda Razpet
OK Azimut
2012121559
5Zala Ferenc
OK Tivoli
10
0:39:08 (5)
1215101047
6Lana Mohorič
OK Azimut
12
0:31:46 (4)
201232
7Pia Ilovar
OK Tivoli
101020


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:32:59 (1)
20252520202525100
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:33:11 (2)
152512202080
3Tina Kern
OK Komenda
15
0:35:13 (3)
25251565
4Nika Ravnikar
OK Komenda
12
0:43:54 (4)
1020151210151262
5Zala Serženta Seljak
OK Azimut
10
0:44:25 (5)
12151215151057
6Anja Škarabot
OK Polaris
81210838
7Neža Nemec
OK Komenda
8
1:01:52 (6)
208836
8Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
*77


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Tina Močnik
OK Komenda
15
0:37:45 (3)
252525252015100
2Julija Ferenc
OK Tivoli
25
0:32:17 (1)
-202025252595
3Damjana Gantar
OK Azimut
7
0:53:14 (7)
203520612759
4Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
12
0:42:46 (4)
121510*7151254
5Špela Bogataj
OK Komenda
5
0:58:27 (9)
15121210549
6Marta Malus
OK Komenda
10
0:49:13 (5)
101215241047
7Maja Istenič
OK Azimut
6
0:53:51 (8)
8715*127642
8Ana Šalamun
OK Polaris
6152041
9Ajda Lampe
OK Komenda
20
0:37:41 (2)
882036
10Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
8
0:50:00 (6)
583*5826
11Nataša Bogataj
OK Azimut
41063525
12Maja Obid
OK Azimut
647*6-23
13Elena Gombač Šuc
OK Komenda
748322
14Katarina Sedej
OK Azimut
4
1:11:17 (10)
52-42415
15Špela Trunk
OK Komenda
1010
16Nataša Mlakar
OK Azimut
0
17Nika Močnik
OK Azimut
0
18Klavdija Prezelj
OK Azimut
**0
19Jedert Jevševar
OK Brežice
0
20Lara Zupan
OK Komenda
***0
21Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
22Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
*0
23Petra Kalan
ŠOK
0
24Alja Draksler
ŠOK
0
25Tjaša Bergant
ŠOK
0
26Maja Cankar
ŠOK
0
27Marija Kovač
PD Ajdovščina
*0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:41:06 (1)
*2525252525100
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
252020202590
3Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:51:53 (3)
2086201563
4Nika Poljanšek
OK Azimut
12
0:52:14 (4)
15*71215201262
5Polona Jezeršek
OK Komenda
7
1:05:10 (7)
10*128812742
6Deja Razpet
OK Azimut
8
1:04:32 (6)
8631015841
7Monika Ravnikar
OK Komenda
6
1:09:15 (8)
7*101010637
8Lara Gantar
OK Azimut
1512734
9Nuša Jeram
OK Azimut
151530
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
10
1:01:07 (5)
**54781030
11Eneja Osterman
OK Polaris
20
0:42:44 (2)
2020
12Tajda Knafelj
OK Azimut
12-12
13Urša Štanfel
OK Azimut
**7**7
14Jona Mirnik Cerar
OK Komenda
-55
15Brina Foški
OK Polaris
*0
16Tajda Foški
OK Polaris
0
17Jerca Bernik
ŠOK
0
18Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
**0
19Barbara Jolič
OK Komenda
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
20252520202595
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25
0:49:51 (1)
252025202595
3Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
20
1:09:57 (2)
121212252069
4Ana Plavčak
ŠOK
15
1:10:44 (3)
101515101555
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
8
1:24:41 (6)
42088844
6Saša Žižek
OK Azimut
10
1:22:00 (5)
157881041
7Petra Paradiž
OK Komenda
12
1:18:51 (4)
671010761239
8Tina Zagorc
Kamniški OK
15*-101237
9Irena Hacin Kölner
OK Komenda
7106712-36
10Mojca Foški
OK Polaris
121527
11Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
58*667*27
12Lidija Benigar
Kamniški OK
8-1523
13Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
14Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
15Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
16Katja Kobentar
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:46:02 (1)
25252525252525100
2Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
1:09:04 (2)
20152010152075
3Petra Stojan
OK Komenda
1220202072
4Irma Pretnar
Kamniški OK
151212151254
5Alenka Škarabot
OK Polaris
12
1:19:56 (4)
-1010810201252
6Maja Prosen
OK Komenda
15
1:11:58 (3)
15-151545
7Darja Vodlan
OK Polaris
108725
8Marija Anderluh
OK Polaris
1212
9Damjana Jerše
OK Polaris
1212
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
12Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
13Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
14Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7751.6494.8%54.438.6%23.1%3971
2OK Azimut9534.42375.8%45.431.8%28.4%3271
3OK Polaris4118.11465.9%27.57.2%12.3%742
4OK Tivoli2131.6385.7%36.86.4%6.3%663
5OK Brežice946188.9%51.84%2.7%414
6Kamniški OK1229.9283.3%35.93.5%3.6%359
7OK Slovenj Gradec359.12528.6%323.1%10.5%320
8PD Ajdovščina1812.9572.2%17.92.3%5.4%233
9ŠOK1314.5653.8%271.8%3.9%189
10OK Slovenske Konjice4290100%291.1%1.2%116
11MOK52.2180%2.80.1%1.5%11
12OK Trzin100100%00%0.3%0
13PD Tolmin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 334, neaktivnih: 87, vseh startov: 1012

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.