Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2020

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Drejc Malus
OK Komenda
25
0:15:15 (1)
2025252575
2Val Jarc
OK Komenda
10
0:21:16 (5)
2520151060
3Rok Sedej
OK Azimut
20
0:17:33 (2)
1510202055
4Anže Obid
OK Azimut
12
0:21:12 (4)
812*1232
5Robi Mlakar
OK Azimut
15
0:18:22 (3)
101525
6Mihej Prezelj
OK Azimut
1012*22
7Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
1515
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
1212
9Urban Ladiha
OK Azimut
0
10Mark Serjun
OK Azimut
0
11Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
12Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
13Teodor Cankar
ŠOK
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Matej Ferluga
OK Komenda
25
0:12:24 (1)
25152565
2Anže Kölner
OK Komenda
8
0:20:21 (6)
20152515860
3David Sedej
OK Azimut
6
0:22:41 (8)
1525712652
4Jakob Kurinčič
OK Komenda
7
0:20:36 (7)
420425752
5Enej Šuc
OK Komenda
12
0:17:14 (4)
61010201242
6Rado Kalc
OK Komenda
15
0:16:55 (3)
201535
7Martin Ferenc
OK Tivoli
4
0:38:48 (10)
10128430
8Ožbej Malus
OK Komenda
3
0:40:40 (11)
12510327
9Nejc Novak
OK Azimut
10
0:19:37 (5)
8681026
10Matej Bratož
PD Ajdovščina
20
0:14:18 (2)
52025
11Florijan Kremžar
OK Komenda
1
0:59:52 (13)
712120
12Luka Cvelbar
OK Azimut
3710
13Oskar Foški
OK Polaris
88
14Beno Bizjak
OK Azimut
5
0:37:35 (9)
2-57
15Rok Cigoj
PD Ajdovščina
2
0:45:00 (12)
123
16Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
17Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
18Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
19Matija Bovcon
PD Ajdovščina
**0
20Gal Nemeček
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
25
0:24:06 (1)
252025252575
2Rok Bogataj
OK Azimut
20
0:29:20 (2)
152520202065
3Jan Cokan
OK Komenda
10
1:13:04 (5)
20151045
4Božo Bizjak
OK Azimut
12
1:05:02 (4)
81515151245
5Borut Gantar
OK Azimut
15
0:50:52 (3)
71210101537
6Jaka Seljak
OK Komenda
1288--28
7Rok Ilovar
OK Tivoli
101020
8Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
8
1:21:08 (6)
7815
9Valentin Kavčič
OK Azimut
1212
10Vid Faganel
PD Ajdovščina
6-6
11Lev Žižek
OK Azimut
55
12Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
13Tadej Likar
OK Azimut
0
14Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
15Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
16Luka Pivk
OK Azimut
**0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
20
0:37:18 (2)
252025252075
2Martin Jevševar
OK Brežice
25
0:36:53 (1)
202520202570
3Luka Anderluh
OK Polaris
12151542
4Primož Gantar
OK Azimut
8
1:22:37 (6)
8121210834
5Timotej Hribar
OK Brežice
10
1:03:52 (5)
7151032
6Tilen Zupan
OK Komenda
10-1012-32
7Matevž Kunc
OK Tivoli
15
0:49:04 (3)
151530
8Rok Kern
OK Komenda
12
0:56:13 (4)
1212
9Aljaž Čelik
OK Azimut
0
10Fedja Močnik
OK Polaris
*0
11Jakob Novak
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:53:27 (1)
252525252575
2Benjamin Jamšek
OK Azimut
202040
3Aljaž Obid
OK Azimut
**0
4Enej Logar
OK Azimut
0
5Aljaž Luznar
OK Azimut
0
6Enej Smole
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Kristian Blok
OK Komenda
25252575
2Valentin Eržen
OK Azimut
25
0:38:03 (1)
*2020202565
3Matej Škarabot
OK Polaris
12122549
4Tomaž Pust
OK Komenda
15
0:46:09 (3)
151515151545
5Nejc Močnik
OK Azimut
208101040
6Uroš Cankar
ŠOK
12
0:49:52 (4)
8*8121232
7Jan Šalamun
OK Polaris
20
0:44:06 (2)
72027
8Jure Kavčič
OK Komenda
10
0:54:26 (5)
121022
9Aljaž Černe
OK Tivoli
101020
10Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
77
11Gregor Kunc
OK Tivoli
77
12Franc Knap
OK Azimut
0
13Andraž Drešček
OK Azimut
*0
14Ambrož Rupnik
OK Azimut
0
15Gašper Čopi
PD Tolmin
0
16Žiga Taljat
PD Tolmin
0
17Gašper Petrovič
OK Polaris
0
18Elio Golja
OK Polaris
0
19Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
20David Andrejc
OK Slovenj Gradec
*0
21Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
22Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
0
23David Čufer
PD Ajdovščina
0
24Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Simon Kurinčič
OK Komenda
20
0:46:20 (2)
202525252075
2Marko Obid
OK Azimut
25
0:42:32 (1)
25*20202570
3Borut Seljak
OK Komenda
15
0:52:36 (3)
720151550
4Kristjan Gantar
OK Azimut
12
0:54:29 (4)
10615101237
5Timotej Šuc
OK Komenda
7
1:09:46 (7)
12-1212736
6Uroš Cvelbar
OK Azimut
151530
7Boštjan Bogataj
OK Azimut
8
0:57:16 (6)
810826
8Matej Vidič
OK Azimut
6
1:11:07 (8)
8778623
9Andrej Korelc
OK Komenda
412622
10Erik Mikuž
OK Azimut
10
0:54:54 (5)
10*1020
11Andrej Jarc
OK Komenda
5
1:13:25 (9)
*8*513
12Franc Malus
OK Komenda
6-6
13Luka Plavčak
ŠOK
55
14Emil Kacin
OK Azimut
0
15Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
16Jože Peternelj
OK Azimut
-0
17Janez Zavrl
OK Komenda
0
18Marko Pahor
OK Komenda
0
19Miha Korenjak
OK Komenda
0
20Juš Smole
OK Polaris
0
21Brin Smole
OK Polaris
0
22Saš Močnik
OK Polaris
0
23Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
24Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
0
25David Lajevec
OK Tivoli
0
26Matjaž Draksler
ŠOK
*0
27Matija Čufer
PD Ajdovščina
0
28Erik Logar
OK Azimut
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
25252070
2Mark Bogataj
OK Azimut
20
0:43:09 (2)
1515252060
3Simon Stanonik
OK Azimut
102520755
4Žan Ravnikar
OK Komenda
25
0:42:13 (1)
20--2545
5Andraž Hribar
OK Brežice
20-1535
6Matic Blaž
OK Komenda
15
0:45:54 (3)
-1081533
7Gregor Hvala
OK Azimut
712827
8Jernej Zorman
OK Komenda
10
0:52:04 (5)
151025
9Jaka Piltaver
OK Brežice
12
0:49:07 (4)
121224
10Matija Razum
OK Brežice
121022
11Rajko Kračun
Kamniški OK
7
1:00:49 (7)
5104722
12Peter Tušar
OK Azimut
81220
13Vid Bogovič
OK Brežice
5
1:04:18 (9)
**76518
14Tjaž Gantar
OK Azimut
8
0:55:04 (6)
*5813
15Blaž Petrovič
OK Polaris
6
1:04:17 (8)
66
16Jure Zmrzlikar
OK Komenda
6-6
17Tibor Mrak
OK Azimut
0
18Jošt Lapajne
OK Azimut
0
19Sarhiy Mukhidinov
OK Azimut
0
20Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
21Jan Dovč
OK Tivoli
0
22Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
23Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25202570
2Igor Gavrilov
OK Komenda
25
0:43:32 (1)
202515152570
3Bojan Jevševar
OK Brežice
15
0:50:50 (3)
*25201560
4Matej Sedej
OK Azimut
20
0:48:55 (2)
121082042
5Dušan Petrovič
OK Polaris
12
0:58:04 (4)
15121239
6Klemen Kenda
OK Azimut
8
1:00:12 (6)
71510833
7Tomaž Kremžar
OK Komenda
10
0:59:49 (5)
201030
8Miran Kolman
Kamniški OK
7
1:02:21 (7)
810725
9Gregor Anderluh
OK Polaris
**1212
10Denis Kokelj
Kamniški OK
1212
11Leon Kropivšek
MOK
1010
12Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
66
13Janez Cimerman
OK Azimut
0
14Iztok Rojc
OK Polaris
0
15Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
16Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
17Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
18Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
19Boris Bauman
MOK
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Aleš Poljanšek
OK Azimut
25
0:40:52 (1)
152020252570
2Janez Pretnar
Kamniški OK
12
0:52:03 (4)
25251262
3Gregor Zupan
OK Komenda
20
0:43:16 (2)
71525-2060
4Miha Škarabot
OK Polaris
15
0:45:45 (3)
20815121550
5Jožko Jazbar
OK Azimut
12127-31
6Valter Foški
OK Polaris
262028
7Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
8
0:53:45 (6)
1712827
8Andrej Cimerman
OK Polaris
6
1:00:30 (8)
1010626
9Boris Eržen
ŠOK
1*101526
10Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
7
0:57:33 (7)
88723
11Robert Kunc
OK Tivoli
561021
12Primož Savinšek
OK Polaris
10
0:52:11 (5)
641020
13Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
458*17
14Davor Pobega
OK Tivoli
5
1:11:38 (9)
17513
15Dušan Smole
OK Polaris
15612
16Robert Benko
OK Polaris
4
1:15:44 (10)
1348
17Aleš Zupan
OK Polaris
33
18Stanislav Kustec
MOK
11
19Rok Sušnik
OK Azimut
0
20Sandi Kmetič
OK Polaris
0
21Dalibor Radovan
OK Polaris
0
22Griša Močnik
OK Polaris
0
23Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
24Aleš Ferenc
OK Tivoli
***0
25Marco Giovannini
OK Trzin
-0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Miro Šalamun
OK Polaris
25
0:39:50 (1)
2525202575
2Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:40:55 (2)
2020252065
3Stanko Čufer
PD Ajdovščina
10
1:33:14 (5)
151525201060
4Marijan Leban
OK Azimut
15
0:55:24 (3)
10-151540
5Silvo Babič
OK Komenda
12-121034
6Roman Sladič
ŠOK
12
1:21:41 (4)
**10121234
7Ivo Kete
PD Ajdovščina
812**20
8Aleš Čerin
OK Tivoli
15-15
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
10--10
10Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
11Simon Čopi
PD Tolmin
0
12Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Charles Nelson
OK Azimut
25252070
2Vlado Sedej
OK Azimut
25
1:02:43 (1)
152025152570
3Janko Lapajne
OK Azimut
20
1:05:17 (2)
201520252065
4Silvester Zaman
OK Azimut
0
5Srečo Pirman
ŠOK
*0
6Ivan Boyadzhiev
MOK
**0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Jerca Kurinčič
OK Komenda
15
0:13:56 (3)
2010251560
2Mija Jeraj
OK Komenda
8252053
3Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:16:23 (4)
25121249
4Brina Gantar
OK Azimut
20
0:13:23 (2)
108152045
5Nika Eržen
OK Azimut
10
0:17:27 (5)
1515121042
6Klara Kremžar
OK Komenda
6
0:44:22 (8)
720633
7Julija Bizjak
OK Azimut
25
0:13:20 (1)
*2525
8Teja Šuc
OK Komenda
7
0:23:18 (7)
6710724
9Leila Ema Poženel
OK Komenda
124824
10Manca Pahor
OK Komenda
8
0:19:25 (6)
6814
11Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
55
12Mila Cvelbar
OK Azimut
0
13Ajda Škvarča
OK Azimut
0
14Ana Čadež
OK Azimut
0
15Timeja Prezelj
OK Azimut
**0
16Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
17Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:17:00 (1)
252525252575
2Ajda Jeraj
OK Komenda
1520202060
3Ajda Jarc
OK Komenda
20
0:23:02 (2)
101515152050
4Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
1:01:49 (3)
2012121547
5Ana Maja Anderluh
OK Polaris
81018
6Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
12*12
7Zarja Žižek
OK Azimut
0
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
0
9Naja Lončar
OK Komenda
-0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:23:34 (1)
251225252575
2Neža Obid
OK Azimut
20
0:31:26 (2)
202515202065
3Tinka Ferenc
OK Tivoli
12
0:35:19 (4)
20201252
4Jana Močnik
OK Azimut
10
0:48:54 (5)
151581040
5Špela Majdič
OK Azimut
15
0:32:40 (3)
12121539
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
8
0:55:21 (6)
1015833
7Mojca Kunc
OK Tivoli
81018
8Lucija Kremžar
OK Komenda
7
0:59:20 (7)
10717
9Hana Mamič
PD Ajdovščina
77
10Zala Lozar
PD Ajdovščina
66
11Neža Štor
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
25
0:41:51 (1)
2520122570
2Vita Malus
OK Komenda
15
1:16:37 (3)
1525251565
3Karin Pust
OK Komenda
20
0:50:43 (2)
252015202065
4Tajda Razpet
OK Azimut
2012121547
5Zala Ferenc
OK Tivoli
12151037
6Pia Ilovar
OK Tivoli
101020
7Lana Mohorič
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:47:44 (2)
202525202070
2Teja Tušar
OK Azimut
12
0:55:21 (4)
15251252
3Tina Kern
OK Komenda
25
0:38:31 (1)
252550
4Nika Ravnikar
OK Komenda
10
1:00:21 (5)
102015121047
5Zala Serženta Seljak
OK Azimut
15
0:55:05 (3)
121512151545
6Anja Škarabot
OK Polaris
8
1:02:28 (6)
81210830
7Neža Nemec
OK Komenda
20828
8Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
*77


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Tina Močnik
OK Komenda
20
0:57:36 (2)
252525252075
2Julija Ferenc
OK Tivoli
25
0:42:48 (1)
-20202565
3Damjana Gantar
OK Azimut
6
1:18:51 (8)
203520646
4Špela Bogataj
OK Komenda
15121239
5Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
7
1:15:17 (7)
121510*737
6Marta Malus
OK Komenda
2
1:32:20 (12)
101215237
7Maja Istenič
OK Azimut
12
1:00:25 (4)
8715*1235
8Ana Šalamun
OK Polaris
15
0:58:04 (3)
61521
9Nataša Bogataj
OK Azimut
3
1:31:44 (11)
4106320
10Elena Gombač Šuc
OK Komenda
8
1:11:22 (6)
74819
11Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
5
1:20:18 (9)
583*518
12Maja Obid
OK Azimut
647*17
13Katarina Sedej
OK Azimut
4
1:27:58 (10)
52-411
14Špela Trunk
OK Komenda
10
1:03:31 (5)
1010
15Ajda Lampe
OK Komenda
88
16Nataša Mlakar
OK Azimut
0
17Nika Močnik
OK Azimut
0
18Klavdija Prezelj
OK Azimut
**0
19Jedert Jevševar
OK Brežice
0
20Lara Zupan
OK Komenda
***0
21Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
22Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
23Petra Kalan
ŠOK
0
24Alja Draksler
ŠOK
0
25Tjaša Bergant
ŠOK
0
26Maja Cankar
ŠOK
0
27Marija Kovač
PD Ajdovščina
*0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:37:16 (1)
*2525252575
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
2520202065
3Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:50:18 (2)
20862048
4Nika Poljanšek
OK Azimut
15
0:51:58 (3)
15*7121542
5Nuša Jeram
OK Azimut
151530
6Polona Jezeršek
OK Komenda
8
1:06:09 (6)
10*128830
7Lara Gantar
OK Azimut
12
0:55:37 (4)
151227
8Monika Ravnikar
OK Komenda
7*101027
9Deja Razpet
OK Azimut
10
1:01:31 (5)
8631024
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
7
1:27:56 (7)
**54716
11Tajda Knafelj
OK Azimut
12-12
12Urša Štanfel
OK Azimut
**77
13Jona Mirnik Cerar
OK Komenda
-55
14Eneja Osterman
OK Polaris
0
15Brina Foški
OK Polaris
*0
16Tajda Foški
OK Polaris
0
17Jerca Bernik
ŠOK
0
18Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
**0
19Barbara Jolič
OK Komenda
0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25202570
2Anica Hribar
OK Brežice
20
0:58:30 (2)
202525202070
3Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:57:17 (1)
1212122549
4Ana Plavčak
ŠOK
10151540
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
8
1:26:45 (6)
4208836
6Saša Žižek
OK Azimut
157830
7Irena Hacin Kölner
OK Komenda
12
1:19:44 (4)
710671229
8Petra Paradiž
OK Komenda
7
1:37:42 (7)
671010727
9Tina Zagorc
Kamniški OK
10
1:20:06 (5)
15*-1025
10Lidija Benigar
Kamniški OK
15
1:09:47 (3)
8-1523
11Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
6
2:19:18 (8)
58*6620
12Mojca Foški
OK Polaris
1212
13Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
14Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
15Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
16Katja Kobentar
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
1:01:12 (1)
252525252575
2Petra Stojan
OK Komenda
20
1:01:24 (2)
1220202060
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
15
1:15:22 (3)
201520101555
4Irma Pretnar
Kamniški OK
12
1:17:57 (4)
151212151242
5Alenka Škarabot
OK Polaris
10
1:21:55 (5)
-101081030
6Darja Vodlan
OK Polaris
108725
7Maja Prosen
OK Komenda
15-15
8Marija Anderluh
OK Polaris
1212
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Damjana Jerše
OK Polaris
0
11Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
12Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
13Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
14Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7438.7494.6%40.938%22.4%2864
2OK Azimut9525.52573.7%34.632.2%28.7%2422
3OK Polaris4113.71661%22.47.4%12.4%560
4OK Tivoli2122481%27.16.1%6.3%461
5OK Brežice936.8188.9%41.44.4%2.7%331
6Kamniški OK1224.3283.3%29.23.9%3.6%292
7OK Slovenj Gradec357.32528.6%25.73.4%10.6%257
8PD Ajdovščina188.6761.1%142%5.4%154
9ŠOK1310.5653.8%19.61.8%3.9%137
10OK Slovenske Konjice411175%14.70.6%1.2%44
11MOK52.2180%2.80.1%1.5%11
12OK Trzin100100%00%0.3%0
13PD Tolmin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 95, vseh startov: 758

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.