Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija

SOL 2020

M10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Drejc Malus
OK Komenda
25
0:11:40 (1)
202545
2Val Jarc
OK Komenda
15
0:23:41 (3)
251540
3Rok Sedej
OK Azimut
20
0:15:25 (2)
152035
4Mihej Prezelj
OK Azimut
12
0:27:29 (4)
101222
5Kevin Kerčmar
OK Azimut
1212
6Robi Mlakar
OK Azimut
10
0:30:30 (5)
1010
7Anže Obid
OK Azimut
8*8
8Urban Ladiha
OK Azimut
0
9Mark Serjun
OK Azimut
0
10Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
11Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
12Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
13Teodor Cankar
ŠOK
0


M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
15
0:19:45 (3)
201535
2Jakob Kurinčič
OK Komenda
25
0:16:40 (1)
42529
3David Sedej
OK Azimut
12
0:23:06 (4)
151227
4Enej Šuc
OK Komenda
20
0:18:28 (2)
62026
5Matej Ferluga
OK Komenda
2525
6Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:25:01 (5)
121022
7Martin Ferenc
OK Tivoli
1010
8Nejc Novak
OK Azimut
8
0:30:53 (6)
88
9Oskar Foški
OK Polaris
88
10Florijan Kremžar
OK Komenda
77
11Matej Bratož
PD Ajdovščina
55
12Luka Cvelbar
OK Azimut
33
13Beno Bizjak
OK Azimut
22
14Rok Cigoj
PD Ajdovščina
11
15Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
0
16Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
0
17Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
0
18Matija Bovcon
PD Ajdovščina
*0
19Gal Nemeček
PD Ajdovščina
0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Luka Seljak
OK Komenda
25
0:27:21 (1)
252550
2Rok Bogataj
OK Azimut
20
0:41:48 (2)
152035
3Božo Bizjak
OK Azimut
15
0:42:43 (3)
81523
4Jan Cokan
OK Komenda
2020
5Borut Gantar
OK Azimut
10
1:08:25 (5)
71017
6Valentin Kavčič
OK Azimut
12
1:00:23 (4)
1212
7Jaka Seljak
OK Komenda
12-12
8Rok Ilovar
OK Tivoli
1010
9Lev Žižek
OK Azimut
0
10Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
11Tadej Likar
OK Azimut
0
12Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
13Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
0
14Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
0
15Vid Faganel
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
0:31:54 (1)
252550
2Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:34:04 (2)
202040
3Luka Anderluh
OK Polaris
15
0:47:18 (3)
121527
4Tilen Zupan
OK Komenda
12
0:50:06 (4)
101222
5Primož Gantar
OK Azimut
10
1:02:10 (5)
81018
6Matevž Kunc
OK Tivoli
1515
7Timotej Hribar
OK Brežice
77
8Aljaž Čelik
OK Azimut
0
9Fedja Močnik
OK Polaris
*0
10Jakob Novak
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:40:14 (1)
252550
2Benjamin Jamšek
OK Azimut
20
1:28:39 (2)
202040
3Aljaž Obid
OK Azimut
*0
4Enej Logar
OK Azimut
0
5Aljaž Luznar
OK Azimut
0
6Enej Smole
OK Polaris
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Kristian Blok
OK Komenda
25
0:46:33 (1)
252550
2Nejc Močnik
OK Azimut
10
1:37:05 (5)
201030
3Tomaž Pust
OK Komenda
15
0:59:18 (3)
151530
4Valentin Eržen
OK Azimut
20
0:56:29 (2)
*2020
5Uroš Cankar
ŠOK
12
1:04:46 (4)
81220
6Matej Škarabot
OK Polaris
1212
7Aljaž Černe
OK Tivoli
1010
8Gregor Kunc
OK Tivoli
77
9Franc Knap
OK Azimut
0
10Andraž Drešček
OK Azimut
0
11Ambrož Rupnik
OK Azimut
0
12Jure Kavčič
OK Komenda
0
13Gašper Čopi
PD Tolmin
0
14Žiga Taljat
PD Tolmin
0
15Gašper Petrovič
OK Polaris
0
16Jan Šalamun
OK Polaris
0
17Elio Golja
OK Polaris
0
18Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
19David Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
20Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
21Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
0
22Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
23David Čufer
PD Ajdovščina
0
24Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Marko Obid
OK Azimut
20
1:02:29 (2)
252045
2Simon Kurinčič
OK Komenda
25
0:59:55 (1)
202545
3Timotej Šuc
OK Komenda
12
1:16:56 (4)
121224
4Borut Seljak
OK Komenda
15
1:14:03 (3)
71522
5Kristjan Gantar
OK Azimut
10
1:34:34 (5)
101020
6Matej Vidič
OK Azimut
8
1:40:55 (6)
8816
7Uroš Cvelbar
OK Azimut
1515
8Franc Malus
OK Komenda
6-6
9Luka Plavčak
ŠOK
55
10Andrej Korelc
OK Komenda
44
11Emil Kacin
OK Azimut
0
12Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
13Boštjan Bogataj
OK Azimut
0
14Jože Peternelj
OK Azimut
0
15Janez Zavrl
OK Komenda
0
16Marko Pahor
OK Komenda
0
17Miha Korenjak
OK Komenda
0
18Juš Smole
OK Polaris
0
19Brin Smole
OK Polaris
0
20Saš Močnik
OK Polaris
0
21Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
22Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
0
23David Lajevec
OK Tivoli
0
24Matjaž Draksler
ŠOK
*0
25Matija Čufer
PD Ajdovščina
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Matjaž Štanfel
OK Azimut
20
0:37:02 (2)
252045
2Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:35:01 (1)
152540
3Matija Razum
OK Brežice
10
0:40:28 (5)
121022
4Žan Ravnikar
OK Komenda
2020
5Peter Tušar
OK Azimut
12
0:38:17 (4)
81220
6Simon Stanonik
OK Azimut
7
0:44:46 (7)
10717
7Andraž Hribar
OK Brežice
15
0:37:44 (3)
1515
8Rajko Kračun
Kamniški OK
4
1:12:55 (10)
549
9Matic Blaž
OK Komenda
8
0:41:27 (6)
-88
10Gregor Hvala
OK Azimut
77
11Vid Bogovič
OK Brežice
6
0:50:59 (8)
*66
12Jure Zmrzlikar
OK Komenda
66
13Tjaž Gantar
OK Azimut
5
1:01:18 (9)
*55
14Tibor Mrak
OK Azimut
0
15Jošt Lapajne
OK Azimut
0
16Sarhiy Mukhidinov
OK Azimut
0
17Jaka Piltaver
OK Brežice
0
18Jernej Zorman
OK Komenda
0
19Blaž Petrovič
OK Polaris
0
20Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
21Jan Dovč
OK Tivoli
0
22Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
23Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:50:15 (1)
252550
2Igor Gavrilov
OK Komenda
15
1:02:37 (3)
201535
3Bojan Jevševar
OK Brežice
20
0:57:17 (2)
2020
4Klemen Kenda
OK Azimut
10
1:12:40 (5)
71017
5Dušan Petrovič
OK Polaris
1515
6Gregor Anderluh
OK Polaris
12
1:05:25 (4)
*1212
7Denis Kokelj
Kamniški OK
1212
8Leon Kropivšek
MOK
1010
9Matej Sedej
OK Azimut
8
1:12:48 (6)
88
10Miran Kolman
Kamniški OK
88
11Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
66
12Janez Cimerman
OK Azimut
0
13Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
14Iztok Rojc
OK Polaris
0
15Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
16Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
17Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
0
18Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
19Boris Bauman
MOK
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Aleš Poljanšek
OK Azimut
25
0:51:54 (1)
152540
2Miha Škarabot
OK Polaris
12
1:09:55 (4)
201232
3Janez Pretnar
Kamniški OK
2525
4Valter Foški
OK Polaris
20
1:00:47 (2)
22022
5Boris Eržen
ŠOK
15
1:06:53 (3)
11516
6Robert Kunc
OK Tivoli
10
1:13:11 (5)
51015
7Jožko Jazbar
OK Azimut
12-12
8Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
8
1:14:29 (6)
4812
9Andrej Cimerman
OK Polaris
1010
10Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
88
11Davor Pobega
OK Tivoli
7
1:18:12 (7)
178
12Gregor Zupan
OK Komenda
7-7
13Dušan Smole
OK Polaris
6
1:31:11 (8)
167
14Primož Savinšek
OK Polaris
66
15Aleš Zupan
OK Polaris
33
16Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
11
17Stanislav Kustec
MOK
11
18Robert Benko
OK Polaris
11
19Rok Sušnik
OK Azimut
0
20Sandi Kmetič
OK Polaris
0
21Dalibor Radovan
OK Polaris
0
22Griša Močnik
OK Polaris
0
23Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
24Aleš Ferenc
OK Tivoli
*0
25Marco Giovannini
OK Trzin
-0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
25
0:36:43 (1)
202545
2Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
0:45:24 (2)
152035
3Miro Šalamun
OK Polaris
2525
4Silvo Babič
OK Komenda
10
1:00:21 (5)
121022
5Marijan Leban
OK Azimut
15
0:50:48 (3)
1515
6Roman Sladič
ŠOK
12
0:54:19 (4)
*1212
7Aleš Borštnik
OK Tivoli
10-10
8Ivo Kete
PD Ajdovščina
8*8
9Cesare Tarabocchia
OK Azimut
*0
10Simon Čopi
PD Tolmin
0
11Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
0
12Aleš Čerin
OK Tivoli
0


M65

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Janko Lapajne
OK Azimut
25
0:52:41 (1)
202545
2Charles Nelson
OK Azimut
20
0:58:41 (2)
252045
3Vlado Sedej
OK Azimut
15
1:06:20 (3)
151530
4Silvester Zaman
OK Azimut
0
5Srečo Pirman
ŠOK
*0
6Ivan Boyadzhiev
MOK
*0


Ž10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Jerca Kurinčič
OK Komenda
25
0:15:23 (1)
202545
2Mija Jeraj
OK Komenda
20
0:16:09 (2)
82028
3Nika Eržen
OK Azimut
12
0:18:58 (4)
151227
4Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
2525
5Brina Gantar
OK Azimut
15
0:16:50 (3)
101525
6Leila Ema Poženel
OK Komenda
8
0:23:41 (6)
12820
7Teja Šuc
OK Komenda
10
0:21:30 (5)
61016
8Klara Kremžar
OK Komenda
77
9Mila Cvelbar
OK Azimut
0
10Ajda Škvarča
OK Azimut
0
11Julija Bizjak
OK Azimut
0
12Ana Čadež
OK Azimut
0
13Timeja Prezelj
OK Azimut
**0
14Manca Pahor
OK Komenda
0
15Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
0
16Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
17Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:13:25 (1)
252550
2Ajda Jeraj
OK Komenda
20
0:19:49 (2)
152035
3Ajda Jarc
OK Komenda
15
0:20:44 (3)
101525
4Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
2020
5Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
1212
6Ana Maja Anderluh
OK Polaris
88
7Zarja Žižek
OK Azimut
0
8Sara Kerševan
PD Ajdovščina
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:38:06 (1)
252550
2Neža Obid
OK Azimut
20
0:43:45 (2)
202040
3Nikolina Ugrin
OK Tivoli
15
0:58:09 (3)
101525
4Jana Močnik
OK Azimut
1515
5Špela Majdič
OK Azimut
1212
6Mojca Kunc
OK Tivoli
88
7Tinka Ferenc
OK Tivoli
0
8Zala Lozar
PD Ajdovščina
0
9Hana Mamič
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Karin Pust
OK Komenda
20
0:39:13 (2)
252045
2Vita Malus
OK Komenda
25
0:35:29 (1)
152540
3Tajda Razpet
OK Azimut
15
1:08:50 (3)
201535
4Manja Leban
OK Azimut
12
1:14:23 (4)
1212
5Zala Ferenc
OK Tivoli
1212
6Pia Ilovar
OK Tivoli
1010
7Lana Mohorič
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
25
0:35:52 (1)
152540
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:39:34 (2)
202040
3Zala Serženta Seljak
OK Azimut
15
0:50:24 (3)
121527
4Tina Kern
OK Komenda
2525
5Nika Ravnikar
OK Komenda
12
0:55:21 (4)
101222
6Anja Škarabot
OK Polaris
10
0:55:28 (5)
81018
7Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
8
1:21:45 (6)
*88


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Tina Močnik
OK Komenda
25
1:09:08 (1)
252550
2Damjana Gantar
OK Azimut
20
1:35:30 (2)
202040
3Špela Bogataj
OK Komenda
12
2:07:11 (4)
151227
4Marta Malus
OK Komenda
15
2:01:15 (3)
101525
5Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
12*12
6Maja Istenič
OK Azimut
8*8
7Elena Gombač Šuc
OK Komenda
77
8Maja Obid
OK Azimut
6*6
9Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
5*5
10Nataša Bogataj
OK Azimut
44
11Nataša Mlakar
OK Azimut
0
12Nika Močnik
OK Azimut
0
13Katarina Sedej
OK Azimut
-0
14Klavdija Prezelj
OK Azimut
**0
15Jedert Jevševar
OK Brežice
0
16Lara Zupan
OK Komenda
**0
17Ana Šalamun
OK Polaris
0
18Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
19Julija Ferenc
OK Tivoli
-0
20Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
21Petra Kalan
ŠOK
0
22Alja Draksler
ŠOK
0
23Tjaša Bergant
ŠOK
0
24Maja Cankar
ŠOK
0
25Marija Kovač
PD Ajdovščina
*0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20
0:43:14 (2)
252045
2Nika Poljanšek
OK Azimut
12
0:57:17 (4)
151227
3Zala Zavrl
OK Komenda
6
1:09:37 (8)
20626
4Katja Babič
OK Komenda
25
0:37:23 (1)
*2525
5Polona Jezeršek
OK Komenda
8
1:07:07 (6)
10818
6Monika Ravnikar
OK Komenda
10
1:04:11 (5)
71017
7Nuša Jeram
OK Azimut
15
0:48:42 (3)
1515
8Tajda Knafelj
OK Azimut
1212
9Deja Razpet
OK Azimut
3
1:28:22 (11)
8311
10Urša Štanfel
OK Azimut
7
1:08:14 (7)
*77
11Jona Mirnik Cerar
OK Komenda
5
1:16:21 (9)
-55
12Barbara Kmetec
Kamniški OK
4
1:19:25 (10)
*44
13Lara Gantar
OK Azimut
0
14Eneja Osterman
OK Polaris
0
15Brina Foški
OK Polaris
*0
16Tajda Foški
OK Polaris
0
17Jerca Bernik
ŠOK
0
18Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
*0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
25
0:54:48 (1)
252550
2Anica Hribar
OK Brežice
20
0:58:26 (2)
202040
3Ana Plavčak
ŠOK
15
1:12:16 (3)
101525
4Petra Paradiž
OK Komenda
10
1:32:41 (5)
61016
5Tina Zagorc
Kamniški OK
15-15
6Irena Hacin Kölner
OK Komenda
7
1:44:23 (7)
7714
7Mojca Foški
OK Polaris
12
1:16:35 (4)
1212
8Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
1212
9Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
6
1:56:07 (8)
5611
10Saša Žižek
OK Azimut
8
1:33:51 (6)
88
11Lidija Benigar
Kamniški OK
88
12Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
44
13Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
14Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
15Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
16Katja Kobentar
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:41:56 (1)
252550
2Petra Stojan
OK Komenda
20
0:55:55 (2)
122032
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
10
1:02:52 (5)
201030
4Irma Pretnar
Kamniški OK
15
0:57:47 (3)
151530
5Darja Vodlan
OK Polaris
7
1:32:43 (7)
10717
6Marija Anderluh
OK Polaris
12
0:58:39 (4)
1212
7Alenka Škarabot
OK Polaris
8
1:06:40 (6)
-88
8Maja Prosen
OK Komenda
0
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Damjana Jerše
OK Polaris
0
11Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
0
12Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
13Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
14Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda6522.9887.7%26.139.6%20.4%1489
2OK Azimut9213.73067.4%20.333.5%28.9%1260
3OK Polaris416.41953.7%127%12.9%263
4OK Tivoli219671.4%12.75.1%6.6%190
5Kamniški OK1213283.3%15.64.2%3.8%156
6OK Brežice916.7277.8%21.44%2.8%150
7ŠOK136653.8%11.12.1%4.1%78
8OK Slovenj Gradec352.22820%10.92%11%76
9PD Ajdovščina173.61041.2%8.71.6%5.3%61
10OK Slovenske Konjice45.8250%11.50.6%1.3%23
11MOK52.2180%2.80.3%1.6%11
12OK Trzin100100%00%0.3%0
13PD Tolmin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 318, neaktivnih: 117, vseh startov: 322

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.