Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2017

Šprint SOL 2017

M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:06:37 (1)
20252570
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:06:38 (2)
252045
3Miklavž Grum
OK Komenda
12
0:14:34 (4)
251237
4Luka Seljak
OK Komenda
15
0:07:48 (3)
151530
5Blaž Šorli CK
OK Azimut
2020
6Blaž Šorli BD
OK Azimut
1515
7Timi Petrič
OK Azimut
1212
8Žan Gnezda
OK Azimut
1010
9Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
8*8
10Luka Mervič
PD Ajdovščina
-0
11Valentin Kavčič
OK Azimut
0
12Denis Premrn
PD Ajdovščina
*0
13Primož Gantar
OK Azimut
0
14Domen Leban
OK Azimut
0
15Nik Lap
OK Komenda
0
16Jakob Medved
OK Komenda
0
17Tine Pagon
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:09:35 (1)
2512202570
2Matevž Kunc
OK Tivoli
15
0:12:03 (3)
5201540
3Aljaž Čelik
OK Azimut
20
0:11:55 (2)
152035
4Peter Smrekar
OK Tivoli
10
0:12:32 (5)
7151032
5Domen Kavčič
OK Komenda
2525
6Natan Maj Poženel
OK Azimut
-2525
7Domen Žurbi
OK Komenda
2020
8Urban Krkoč
PD Ajdovščina
101020
9Rok Kern
OK Komenda
12
0:12:12 (4)
81220
10Enej Logar
OK Azimut
12416
11Enej Smole
OK Polaris
1515
12Gregor Kunc
OK Tivoli
7
0:13:56 (7)
6713
13Žiga Groff
OK Azimut
1212
14Nejc Domnik
OK Azimut
4812
15Samo Vetrih
PD Ajdovščina
3710
16Luka Anderluh
OK Polaris
8
0:12:33 (6)
88
17Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
18Uroš Tozan
PD Ajdovščina
55
19Nik Gregorič
PD Ajdovščina
33
20Jakob Brus
OK Azimut
22
21Aljaž Obid
OK Azimut
2-*2
22Martin Jevševar
OK Brežice
0
23Žiga Šorli
OK Azimut
0
24Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
0
25Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
26Jan Wahl
OK Azimut
0
27Jan Marc
PD Ajdovščina
0
28Julijan Kavčič
OK Azimut
0
29Tit Katarič
OK Azimut
0
30Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
31Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
32An Primožič
OK Azimut
0
33Aleš Serženta
OK Azimut
0
34Vid Keresteš
OK Trzin
0
35Timotej Hribar
OK Brežice
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:15:22 (1)
-25252575
2Ambrož Rupnik
OK Azimut
20
0:17:19 (2)
2512202065
3Jure Kavčič
OK Komenda
15
0:22:09 (3)
1271534
4Iztok Hadalin
OK Azimut
151025
5Gašper Petrovič
OK Polaris
2020
6Juš Smole
OK Polaris
2020
7Matej Škarabot
OK Polaris
1515
8Maks Rodman
PD Ajdovščina
88
9Žiga Taljat
OK Azimut
0
10Aljoša Rebolj
OK Polaris
*0
11Brin Smole
OK Polaris
0
12Lovro Sirc
OK Komenda
0
13Gašper Čopi
OK Azimut
*0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Matic Blaž
OK Komenda
20
0:15:03 (2)
1525202065
2Mark Bogataj
OK Azimut
20-2545
3Žan Ravnikar
OK Komenda
25
0:14:19 (1)
-122537
4Jan Dovč
OK Tivoli
2525
5Gregor Hvala
OK Azimut
101525
6Simon Stanonik
OK Azimut
121022
7Peter Tušar
OK Azimut
2020
8Andraž Hribar
OK Brežice
15
0:16:20 (3)
1515
9Franc Knap
OK Azimut
1515
10Elio Golja
OK Polaris
8210
11Rok Močnik
OK Azimut
88
12Andrej Borštnik
OK Tivoli
77
13Blaž Petrovič
OK Polaris
66
14Jošt Lapajne
OK Azimut
55
15Andraž De Luisa
OK Azimut
-44
16Urban Gregorc
PD Ajdovščina
33
17Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
18Nejc Močnik
OK Azimut
0
19Vid Bogovič
OK Brežice
0
20Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
0
21Jaka Piltaver
OK Brežice
0
22Erik Logar
OK Azimut
**0
23Nejc Rojc
OK Azimut
0
24Jaka Pišljar
OK Komenda
0
25Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
26Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
27Andraž Drešček
OK Azimut
0
28Matic Erznožnik
OK Azimut
0
29Tadej Vengust
Kamniški OK
0
30Rajko Kračun
Kamniški OK
0
31Iztok Rojc
OK Polaris
0
32Leon Kropivšek
MOK
0
33Jernej Zorman
OK Komenda
0
34Jan Šalamun
OK Polaris
0
35Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
36Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
37David Čufer
PD Ajdovščina
0
38Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
39Gašper Cerar
OK Komenda
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tihomir Salopek
OK Azimut
20
0:15:01 (2)
-20252065
2Valentin Eržen
OK Azimut
12
0:16:19 (4)
206201252
3Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:13:16 (1)
252550
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
8
0:16:27 (6)
121015837
5Janez Pretnar
Kamniški OK
25-25
6Valter Foški
OK Polaris
6
0:17:03 (8)
712625
7Tomaž Pust
OK Komenda
15
0:16:07 (3)
531523
8Matej Sedej
OK Azimut
5
0:17:46 (9)
3412521
9Gregor Zupan
OK Komenda
7
0:16:54 (7)
81716
10Dušan Petrovič
OK Polaris
1515
11Miro Šalamun
OK Polaris
1515
12Klemen Kenda
OK Azimut
6814
13Simon Kurinčič
OK Komenda
10
0:16:22 (5)
21012
14Igor Bončina
OK Azimut
3
0:19:48 (11)
17311
15Miha Škarabot
OK Polaris
10-10
16Tomaž Groff
OK Azimut
1010
17Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
88
18Robert Kunc
OK Tivoli
178
19Miran Kolman
Kamniški OK
156
20Rok Pestotnik
OK Polaris
4
0:18:15 (10)
44
21Borut Seljak
OK Komenda
44
22Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
2
0:21:13 (12)
1124
23Marko Obid
OK Azimut
2-2
24Franc Malus
OK Komenda
1
0:21:24 (13)
11
25Jožko Jazbar
OK Azimut
11
26Boris Eržen
ŠOK
0
27Denis Kokelj
Kamniški OK
0
28Boris Bauman
MOK
0
29Stanislav Kustec
MOK
0
30Blaž Jeraj
OK Komenda
0
31Bojan Jevševar
OK Brežice
0
32Janez Šumečki
OK Tivoli
0
33Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
34Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
-0
35Krešo Keresteš
OK Trzin
0
36Kristjan Gantar
OK Azimut
0
37Boštjan Kern
OK Komenda
0
38Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
0
39Sergej Čujec
OK Azimut
0
40Dalibor Radovan
OK Polaris
0
41Emil Kacin
OK Azimut
0
42Boštjan Bogataj
OK Azimut
--0
43Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
44Matej Vidič
OK Azimut
0
45Herwig Allwinger
MOK
*0
46Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
47Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
48Sandi Kmetič
OK Polaris
0
49Matej Kostanjevec
MOK
0
50Gregor Anderluh
OK Polaris
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:12:16 (1)
2512252575
2Pavel Rejec
OK Azimut
12
0:23:51 (4)
1020201252
3Marijan Leban
OK Azimut
15
0:20:22 (3)
1581538
4Cesare Tarabocchia
OK Azimut
122537
5Charles Nelson
OK Azimut
20
0:18:25 (2)
2020
6Stanko Čufer
PD Ajdovščina
2020
7Silvij Močnik
OK Azimut
1515
8Janko Lapajne
OK Azimut
8715
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
51015
10Dušan Smole
OK Polaris
77
11Vlado Sedej
OK Azimut
6-6
12Janez Zavrl
OK Komenda
0
13Ivo Kete
PD Ajdovščina
0
14Ivan Boyadzhiev
MOK
0
15Andrej Korelc
OK Komenda
0
16Silvo Babič
OK Komenda
0
17Janez Šorli
OK Azimut
0
18Simon Čopi
OK Azimut
0


MŽ10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:05:14 (1)
2520252575
2Neža Obid
OK Azimut
10152045
3Brina Kolner
OK Komenda
15
0:06:31 (3)
15121542
4Jan Cokan
OK Komenda
20
0:05:36 (2)
202040
5Rok Bogataj
OK Azimut
122537
6Jaka Seljak
OK Komenda
12
0:06:56 (4)
81220
7Mojca Kunc
OK Tivoli
10
0:07:46 (5)
101020
8Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
1515
9Jakob Kurinčič
OK Komenda
8
0:08:43 (6)
88
10Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:09:29 (7)
**77
11Anže Kölner
OK Komenda
6
0:12:28 (8)
**66
12Ana Maja Anderluh
OK Polaris
**0
13Borut Gantar
OK Azimut
0
14Nina Saksida
OK Komenda
0
15Maks Tomažič
OK Komenda
0
16Lucija Kremžar
OK Komenda
0
17Manca Rupnik
OK Azimut
0
18Neža Trunk
OK Komenda
0
19Rok Ilovar
OK Tivoli
0
20Maja Zarnik
OK Komenda
0
21Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
22Neja Rupnik
OK Azimut
0
23Luka Cvelbar
OK Azimut
0
24Nejc Trunk
OK Komenda
0
25Drejc Malus
OK Komenda
***0
26Lara Kepic
Kamniški OK
0
27Patricija Kern
OK Komenda
0
28Naja Lončar
OK Komenda
0
29Oskar Foški
OK Polaris
***0
30Ajda Jeraj
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:07:47 (1)
2012202565
2Vita Malus
OK Komenda
20
0:07:51 (2)
25102055
3Lucija Kavčič
OK Komenda
12
0:16:05 (4)
201232
4Hana Mamič
PD Ajdovščina
2525
5Alina Čujec
OK Azimut
2525
6Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
15
0:11:21 (3)
1515
7Zala Lozar
PD Ajdovščina
1515
8Ema Groff
OK Azimut
1515
9Tinka Ferenc
OK Tivoli
**0
10Katja Bauman
MOK
0
11Ana Verč
PD Ajdovščina
0
12Pia Ilovar
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
25
0:10:42 (1)
2525122575
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
121225-49
3Teja Tušar
OK Azimut
10152045
4Deja Razpet
OK Azimut
202040
5Nika Ravnikar
OK Komenda
12
0:12:16 (4)
810151237
6Karin Pust
OK Komenda
10
0:12:54 (5)
781025
7Katja Babič
OK Komenda
15722
8Tina Kern
OK Komenda
20
0:11:18 (2)
2020
9Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
15
0:12:00 (3)
1515
10Zala Špenko
OK Komenda
8
0:15:15 (6)
6-814
11Tijana Leban
OK Azimut
5510
12Anja Škarabot
OK Polaris
66
13Kristina Ipavec
OK Azimut
426
14Sara Durn
PD Ajdovščina
44
15Lara Bratina
PD Ajdovščina
33
16Ema Rodman
PD Ajdovščina
11
17Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
18Jedert Jevševar
OK Brežice
0
19Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
0
20Sara Fučka
PD Ajdovščina
0
21Zala Ferenc
OK Tivoli
**0
22Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
23Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
24Zarja Kmetič
OK Polaris
0
25Anka Grum
OK Komenda
0
26Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Nika Poljanšek
OK Azimut
25
0:10:19 (1)
2525252575
2Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:11:21 (2)
20202060
3Mineja Leban
OK Azimut
121527
4Patricija Primožič
OK Komenda
15
0:12:59 (3)
121527
5Lara Zupan
OK Komenda
12
0:20:41 (4)
*101222
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
1515
7Julija Ferenc
OK Tivoli
0
8Polona Jezeršek
OK Komenda
0
9Brina Foški
OK Polaris
**0
10Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
11Ana Šalamun
OK Polaris
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Mojca Flerin
Kamniški OK
252550
2Barbara Pavlinič
OK Komenda
20
0:17:55 (2)
252045
3Monika Ravnikar
OK Komenda
15
0:19:58 (3)
12101537
4Barbara Kmetec
Kamniški OK
12
0:24:09 (4)
1071229
5Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
151227
6Tajda Bogataj
OK Azimut
25
0:17:27 (1)
2525
7Katja Dovč
OK Tivoli
2020
8Nuša Jeram
OK Azimut
2020
9Suzana Drevenšek
Kamniški OK
8816
10Tajda Foški
OK Polaris
1515
11Tanja Pretnar
Kamniški OK
7613
12Katjuša Poljanšek
OK Azimut
10
0:24:49 (5)
1010
13Jona Mirnik
OK Komenda
0
14Urša Beguš
OK Azimut
0
15Lara Gantar
OK Azimut
0
16Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
17Katja Prezelj
OK Azimut
0
18Jerca Bernik
ŠOK
0
19Ajda Flašker
OK Komenda
0
20Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
21Tina Zagorc
Kamniški OK
0
22Urša Tomažin
OK Azimut
0
23Anja Humar
OK Azimut
0
24Špela Strasser
MOK
0
25Lucija Jurkovič
OK Komenda
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Mojca Foški
OK Polaris
25
0:14:29 (1)
20152560
2Lidija Hribar
Kamniški OK
252550
3Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15
0:15:59 (3)
15201550
4Romana Zupan
OK Komenda
20
0:15:26 (2)
10122042
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
152540
6Petra Stojan
OK Komenda
12
0:19:00 (4)
71219
7Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
10
0:21:46 (5)
-81018
8Irma Pretnar
Kamniški OK
51015
9Petra Paradiž
OK Komenda
8
0:24:27 (6)
88
10Nataša Bogataj
OK Azimut
8-8
11Katja Kobentar
Kamniški OK
6-6
12Saša Žižek
OK Azimut
0
13Mateja Pagon
OK Azimut
0
14Damjana Gantar
OK Azimut
0
15Marija Anderluh
OK Polaris
*0
16Špela Šorli
OK Azimut
0
17Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
18Anica Hribar
OK Brežice
0
19Jana Miklavič
OK Azimut
0
20Jadranka Drobnič
OK Azimut
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
0:21:40 (2)
2520252070
2Marjana Rejec
OK Azimut
15
0:22:55 (3)
2025201565
3Damjana Jerše
OK Polaris
25
0:20:10 (1)
152540
4Alenka Škarabot
OK Polaris
121527
5Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
101222
6Marija Kovač
PD Ajdovščina
1515
7Anja Babič
OK Trzin
0
8Miranda Ortar
OK Azimut
0
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0
11Maja Zaman Groff
OK Azimut
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10216.44159.8%27.442.1%33.2%1674
2OK Komenda7016.83057.1%29.429.6%22.8%1176
3OK Polaris3911.21269.2%16.211%12.7%438
4OK Tivoli2011.5765%17.65.8%6.5%229
5Kamniški OK1415564.3%23.35.3%4.6%210
6PD Ajdovščina325.31359.4%8.84.2%10.4%168
7OK Slovenj Gradec87.9450%15.81.6%2.6%63
8OK Brežice81.9712.5%150.4%2.6%15
9MOK90811.1%00%2.9%0
10OK Trzin3030%N/A0%1%0
11ŠOK2020%N/A0%0.7%0

Skupaj tekmovalcev: 307, neaktivnih: 132, vseh startov: 351

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.