Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2017

Šprint SOL 2017

M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:10:32 (1)
202545
2Miklavž Grum
OK Komenda
2525
3Luka Seljak
OK Komenda
1515
4Timi Petrič
OK Azimut
1212
5Žan Gnezda
OK Azimut
1010
6Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
8*8
7Valentin Kavčič
OK Azimut
0
8Tine Pagon
OK Azimut
0
9Luka Mervič
PD Ajdovščina
-0
10Jakob Medved
OK Komenda
0
11Domen Leban
OK Azimut
0
12Nik Lap
OK Komenda
0
13Nejc Turk
OK Komenda
0
14Blaž Šorli BD
OK Azimut
0
15Denis Premrn
PD Ajdovščina
*0
16Blaž Šorli CK
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
12
0:18:25 (4)
251237
2Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:15:17 (1)
2525
3Matevž Kunc
OK Tivoli
20
0:17:20 (2)
52025
4Peter Smrekar
OK Tivoli
15
0:18:24 (3)
71522
5Domen Žurbi
OK Komenda
2020
6Urban Krkoč
PD Ajdovščina
10
0:19:05 (5)
101020
7Enej Logar
OK Azimut
4
0:23:53 (10)
12416
8Enej Smole
OK Polaris
1515
9Nejc Domnik
OK Azimut
8
0:20:05 (6)
4812
10Samo Vetrih
PD Ajdovščina
7
0:21:01 (7)
3710
11Rok Kern
OK Komenda
88
12Gregor Kunc
OK Tivoli
66
13Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
6
0:21:02 (8)
66
14Uroš Tozan
PD Ajdovščina
5
0:21:58 (9)
55
15Nik Gregorič
PD Ajdovščina
3
0:25:16 (11)
33
16Jakob Brus
OK Azimut
2
0:32:58 (12)
22
17Aljaž Obid
OK Azimut
2-2
18Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
19Žiga Šorli
OK Azimut
0
20Tit Katarič
OK Azimut
0
21Aljaž Čelik
OK Azimut
0
22Julijan Kavčič
OK Azimut
0
23Natan Maj Poženel
OK Azimut
-0
24Luka Anderluh
OK Polaris
0
25Vid Keresteš
OK Trzin
0
26Jan Wahl
OK Azimut
0
27An Primožič
OK Azimut
0
28Aleš Serženta
OK Azimut
0
29Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
30Žiga Groff
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Ambrož Rupnik
OK Azimut
12
0:15:51 (4)
251237
2Iztok Hadalin
OK Azimut
10
0:17:27 (5)
151025
3Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:13:21 (1)
-2525
4Gašper Petrovič
OK Polaris
20
0:14:09 (2)
2020
5Juš Smole
OK Polaris
2020
6Jure Kavčič
OK Komenda
7
0:18:10 (7)
12719
7Matej Škarabot
OK Polaris
15
0:14:29 (3)
1515
8Maks Rodman
PD Ajdovščina
8
0:17:56 (6)
88
9Brin Smole
OK Polaris
0
10Aljoša Rebolj
OK Polaris
*0
11Žiga Taljat
OK Azimut
0
12Gašper Čopi
OK Azimut
*0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Matic Blaž
OK Komenda
25
0:13:20 (1)
152540
2Jan Dovč
OK Tivoli
2525
3Gregor Hvala
OK Azimut
15
0:14:48 (3)
101525
4Simon Stanonik
OK Azimut
10
0:16:04 (5)
121022
5Peter Tušar
OK Azimut
20
0:13:55 (2)
2020
6Mark Bogataj
OK Azimut
20-20
7Žan Ravnikar
OK Komenda
12
0:14:58 (4)
-1212
8Elio Golja
OK Polaris
2
0:20:55 (12)
8210
9Rok Močnik
OK Azimut
8
0:16:30 (6)
88
10Andrej Borštnik
OK Tivoli
7
0:16:35 (7)
77
11Blaž Petrovič
OK Polaris
6
0:16:38 (8)
66
12Jošt Lapajne
OK Azimut
5
0:17:21 (9)
55
13Andraž De Luisa
OK Azimut
4
0:17:58 (10)
-44
14Urban Gregorc
PD Ajdovščina
3
0:18:54 (11)
33
15Nejc Močnik
OK Azimut
0
16Erik Logar
OK Azimut
**0
17Tadej Vengust
Kamniški OK
0
18Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
19Jernej Zorman
OK Komenda
0
20Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
21Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
22Rajko Kračun
Kamniški OK
0
23Iztok Rojc
OK Polaris
0
24Jan Šalamun
OK Polaris
0
25Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
26David Čufer
PD Ajdovščina
0
27Andraž Drešček
OK Azimut
0
28Matjaž Koprivc
OK Azimut
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Valentin Eržen
OK Azimut
6
0:16:26 (8)
20626
2Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:12:48 (1)
2525
3Janez Pretnar
Kamniški OK
25-25
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
10
0:15:40 (5)
121022
5Tihomir Salopek
OK Azimut
20
0:14:31 (2)
-2020
6Valter Foški
OK Polaris
12
0:15:39 (4)
71219
7Miro Šalamun
OK Polaris
1515
8Dušan Petrovič
OK Polaris
15
0:15:11 (3)
1515
9Klemen Kenda
OK Azimut
8
0:16:19 (6)
6814
10Miha Škarabot
OK Polaris
10-10
11Gregor Zupan
OK Komenda
1
0:17:57 (14)
819
12Tomaž Pust
OK Komenda
3
0:17:13 (11)
538
13Robert Kunc
OK Tivoli
7
0:16:25 (7)
178
14Matej Sedej
OK Azimut
4
0:17:10 (10)
347
15Miran Kolman
Kamniški OK
5
0:16:36 (9)
156
16Borut Seljak
OK Komenda
44
17Simon Kurinčič
OK Komenda
2
0:17:50 (12)
22
18Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
0:19:42 (16)
112
19Marko Obid
OK Azimut
2-2
20Jožko Jazbar
OK Azimut
1
0:17:53 (13)
11
21Igor Bončina
OK Azimut
1
0:19:15 (15)
11
22Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
23Sandi Kmetič
OK Polaris
0
24Franc Malus
OK Komenda
0
25Boštjan Kern
OK Komenda
0
26Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
27Boštjan Bogataj
OK Azimut
--0
28Denis Kokelj
Kamniški OK
0
29Gregor Anderluh
OK Polaris
0
30Dalibor Radovan
OK Polaris
0
31Tomaž Groff
OK Azimut
0
32Janez Šumečki
OK Tivoli
0
33Krešo Keresteš
OK Trzin
0
34Matej Vidič
OK Azimut
0
35Rok Pestotnik
OK Polaris
0
36Boris Eržen
ŠOK
0
37Sergej Čujec
OK Azimut
0
38Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
39Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
-0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
12
0:16:37 (4)
251237
2Cesare Tarabocchia
OK Azimut
25
0:13:16 (1)
122537
3Pavel Rejec
OK Azimut
20
0:15:46 (2)
102030
4Marijan Leban
OK Azimut
8
0:20:22 (6)
15823
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
2020
6Silvij Močnik
OK Azimut
15
0:16:23 (3)
1515
7Aleš Borštnik
OK Tivoli
10
0:17:32 (5)
51015
8Janko Lapajne
OK Azimut
7
0:22:00 (7)
8715
9Dušan Smole
OK Polaris
77
10Vlado Sedej
OK Azimut
66
11Janez Šorli
OK Azimut
0
12Janez Zavrl
OK Komenda
0
13Andrej Korelc
OK Komenda
0
14Simon Čopi
OK Azimut
0
15Ivo Kete
PD Ajdovščina
0


MŽ10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
20
0:08:53 (2)
252045
2Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:07:05 (1)
122537
3Brina Kolner
OK Komenda
12
0:13:58 (4)
151227
4Neža Obid
OK Azimut
15
0:09:54 (3)
101525
5Jan Cokan
OK Komenda
2020
6Mojca Kunc
OK Tivoli
10
0:14:41 (5)
1010
7Jaka Seljak
OK Komenda
88
8Manca Rupnik
OK Azimut
0
9Nejc Trunk
OK Komenda
0
10Ajda Jeraj
OK Komenda
0
11Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
12Maja Zarnik
OK Komenda
0
13Drejc Malus
OK Komenda
**0
14Oskar Foški
OK Polaris
**0
15Neja Rupnik
OK Azimut
0
16Nina Saksida
OK Komenda
0
17Anže Kölner
OK Komenda
**0
18Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
19Neža Trunk
OK Komenda
0
20Ožbej Malus
OK Komenda
**0
21Lara Kepic
Kamniški OK
0
22Patricija Kern
OK Komenda
0
23Naja Lončar
OK Komenda
0
24Maks Tomažič
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
10
0:31:06 (5)
251035
2Dorja Salopek
OK Azimut
12
0:25:49 (4)
201232
3Hana Mamič
PD Ajdovščina
25
0:17:14 (1)
2525
4Lucija Kavčič
OK Komenda
20
0:23:19 (2)
2020
5Zala Lozar
PD Ajdovščina
15
0:25:37 (3)
1515
6Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
7Alina Čujec
OK Azimut
0
8Tinka Ferenc
OK Tivoli
**0
9Ana Verč
PD Ajdovščina
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
25
0:13:27 (1)
252550
2Deja Razpet
OK Azimut
20
0:13:35 (2)
202040
3Teja Tušar
OK Azimut
15
0:14:31 (3)
101525
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12
0:15:18 (4)
121224
5Katja Babič
OK Komenda
7
0:15:54 (7)
15722
6Nika Ravnikar
OK Komenda
10
0:15:46 (5)
81018
7Karin Pust
OK Komenda
8
0:15:49 (6)
7815
8Tijana Leban
OK Azimut
5
0:18:15 (9)
5510
9Anja Škarabot
OK Polaris
6
0:18:12 (8)
66
10Kristina Ipavec
OK Azimut
2
0:35:57 (12)
426
11Zala Špenko
OK Komenda
6-6
12Sara Durn
PD Ajdovščina
4
0:18:21 (10)
44
13Lara Bratina
PD Ajdovščina
3
0:19:00 (11)
33
14Ema Rodman
PD Ajdovščina
1
0:44:21 (13)
11
15Zala Ferenc
OK Tivoli
**0
16Zarja Kmetič
OK Polaris
0
17Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
18Tina Kern
OK Komenda
0
19Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
20Anka Grum
OK Komenda
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Nika Poljanšek
OK Azimut
25
0:14:41 (1)
252550
2Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:16:15 (2)
202040
3Mineja Leban
OK Azimut
15
0:18:44 (3)
121527
4Lana Štrumbelj
OK Polaris
1515
5Patricija Primožič
OK Komenda
12
0:20:56 (4)
1212
6Lara Zupan
OK Komenda
10
0:28:15 (5)
*1010
7Julija Ferenc
OK Tivoli
0
8Polona Jezeršek
OK Komenda
0
9Ana Šalamun
OK Polaris
0
10Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
11Brina Foški
OK Polaris
*0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Mojca Flerin
Kamniški OK
25
0:13:41 (1)
252550
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
12
0:16:45 (4)
151227
3Monika Ravnikar
OK Komenda
10
0:17:10 (5)
121022
4Katja Dovč
OK Tivoli
2020
5Nuša Jeram
OK Azimut
20
0:14:21 (2)
2020
6Barbara Kmetec
Kamniški OK
7
0:18:29 (7)
10717
7Suzana Drevenšek
Kamniški OK
8
0:17:45 (6)
8816
8Tajda Foški
OK Polaris
15
0:15:03 (3)
1515
9Tanja Pretnar
Kamniški OK
6
0:21:47 (8)
7613
10Urša Beguš
OK Azimut
0
11Jona Mirnik
OK Komenda
0
12Katja Prezelj
OK Azimut
0
13Lara Gantar
OK Azimut
0
14Jerca Bernik
ŠOK
0
15Ajda Flašker
OK Komenda
0
16Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
17Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
18Urša Tomažin
OK Azimut
0
19Tina Zagorc
Kamniški OK
0
20Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Lidija Hribar
Kamniški OK
25
0:15:37 (1)
252550
2Mojca Foški
OK Polaris
15
0:16:10 (3)
201535
3Irena Hacin Kölner
OK Komenda
20
0:15:57 (2)
152035
4Romana Zupan
OK Komenda
12
0:18:02 (4)
101222
5Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
1515
6Irma Pretnar
Kamniški OK
10
0:23:59 (5)
51015
7Nataša Bogataj
OK Azimut
8-8
8Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
8
0:28:13 (6)
-88
9Petra Stojan
OK Komenda
77
10Katja Kobentar
Kamniški OK
6-6
11Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
12Saša Žižek
OK Azimut
0
13Marija Anderluh
OK Polaris
0
14Špela Šorli
OK Azimut
0
15Mateja Pagon
OK Azimut
0
16Jadranka Drobnič
OK Azimut
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
0:22:53 (2)
252045
2Marjana Rejec
OK Azimut
25
0:21:13 (1)
202545
3Alenka Škarabot
OK Polaris
15
0:23:30 (3)
121527
4Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
12
0:36:46 (4)
101222
5Marija Kovač
PD Ajdovščina
1515
6Miranda Ortar
OK Azimut
0
7Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
8Anja Babič
OK Trzin
0
9Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut8711.13757.5%19.340.1%34.9%966
2OK Komenda619.82755.7%17.624.9%24.5%600
3OK Polaris377.81754.1%14.411.9%14.9%287
4Kamniški OK1414.1564.3%228.2%5.6%198
5OK Tivoli1810.4572.2%14.47.8%7.2%187
6PD Ajdovščina236.8482.6%8.26.5%9.2%156
7OK Slovenj Gradec43.8250%7.50.6%1.6%15
8OK Trzin3030%N/A0%1.2%0
9ŠOK2020%N/A0%0.8%0

Skupaj tekmovalcev: 249, neaktivnih: 102, vseh startov: 234

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.