Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2017

Šprint SOL 2017

M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:07:56 (1)
2025252575
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:09:29 (2)
25202065
3Luka Seljak
OK Komenda
15
0:10:14 (3)
15151545
4Miklavž Grum
OK Komenda
251237
5Blaž Šorli CK
OK Azimut
2020
6Blaž Šorli BD
OK Azimut
1515
7Timi Petrič
OK Azimut
1212
8Žan Gnezda
OK Azimut
1010
9Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
8*8
10Valentin Kavčič
OK Azimut
0
11Tine Pagon
OK Azimut
0
12Domen Leban
OK Azimut
0
13Nik Lap
OK Komenda
0
14Jakob Medved
OK Komenda
0
15Luka Mervič
PD Ajdovščina
-0
16Denis Premrn
PD Ajdovščina
*0
17Primož Gantar
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
20
0:13:46 (2)
251220252070
2Natan Maj Poženel
OK Azimut
25
0:13:22 (1)
-252550
3Aljaž Čelik
OK Azimut
15
0:14:47 (3)
15201550
4Matevž Kunc
OK Tivoli
5201540
5Domen Kavčič
OK Komenda
8
0:17:56 (6)
25833
6Peter Smrekar
OK Tivoli
7151032
7Domen Žurbi
OK Komenda
2020
8Urban Krkoč
PD Ajdovščina
101020
9Rok Kern
OK Komenda
81220
10Luka Anderluh
OK Polaris
10
0:17:40 (5)
81018
11Enej Logar
OK Azimut
12416
12Enej Smole
OK Polaris
1515
13Gregor Kunc
OK Tivoli
6713
14Žiga Groff
OK Azimut
1212
15Nejc Domnik
OK Azimut
4812
16Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:16:53 (4)
1212
17Samo Vetrih
PD Ajdovščina
3710
18Timotej Hribar
OK Brežice
7
0:20:55 (7)
77
19Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
20Uroš Tozan
PD Ajdovščina
55
21Nik Gregorič
PD Ajdovščina
33
22Jakob Brus
OK Azimut
22
23Aljaž Obid
OK Azimut
2-*2
24Julijan Kavčič
OK Azimut
0
25Aleš Serženta
OK Azimut
0
26Žiga Šorli
OK Azimut
0
27An Primožič
OK Azimut
0
28Jan Wahl
OK Azimut
0
29Tit Katarič
OK Azimut
0
30Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
31Vid Keresteš
OK Trzin
0
32Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
33Jan Marc
PD Ajdovščina
0
34Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
35Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
-25252575
2Ambrož Rupnik
OK Azimut
2512202065
3Matej Škarabot
OK Polaris
25
0:19:05 (1)
152540
4Gašper Petrovič
OK Polaris
20
0:21:00 (2)
202040
5Jure Kavčič
OK Komenda
1271534
6Iztok Hadalin
OK Azimut
151025
7Juš Smole
OK Polaris
2020
8Aljoša Rebolj
OK Polaris
15
0:25:54 (3)
*1515
9Maks Rodman
PD Ajdovščina
88
10Gašper Čopi
OK Azimut
*0
11Žiga Taljat
OK Azimut
0
12Brin Smole
OK Polaris
0
13Lovro Sirc
OK Komenda
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:15:36 (1)
20-252570
2Matic Blaž
OK Komenda
1525202065
3Žan Ravnikar
OK Komenda
15
0:16:20 (3)
-12251552
4Jan Dovč
OK Tivoli
20
0:16:03 (2)
252045
5Gregor Hvala
OK Azimut
101525
6Simon Stanonik
OK Azimut
1210-22
7Peter Tušar
OK Azimut
2020
8Blaž Petrovič
OK Polaris
12
0:20:43 (4)
61218
9Franc Knap
OK Azimut
1515
10Andraž Hribar
OK Brežice
1515
11Andraž Drešček
OK Azimut
10
0:25:52 (5)
1010
12Elio Golja
OK Polaris
8210
13Rok Močnik
OK Azimut
88
14Tadej Vengust
Kamniški OK
8
0:35:07 (6)
88
15Andrej Borštnik
OK Tivoli
77
16Jošt Lapajne
OK Azimut
55
17Andraž De Luisa
OK Azimut
-44
18Urban Gregorc
PD Ajdovščina
33
19Erik Logar
OK Azimut
**0
20Nejc Močnik
OK Azimut
0
21Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
22Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
23Jernej Zorman
OK Komenda
0
24Aljoša Pogačar
OK Komenda
0
25Iztok Rojc
OK Polaris
*0
26Jan Šalamun
OK Polaris
0
27Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
28Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
29David Čufer
PD Ajdovščina
0
30Rajko Kračun
Kamniški OK
0
31Nejc Rojc
OK Azimut
0
32Matic Erznožnik
OK Azimut
0
33Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
34Vid Bogovič
OK Brežice
0
35Jaka Piltaver
OK Brežice
0
36Jaka Pišljar
OK Komenda
0
37Gašper Cerar
OK Komenda
0
38Leon Kropivšek
MOK
0
39Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
20
0:15:24 (2)
25252070
2Tihomir Salopek
OK Azimut
25
0:14:52 (1)
-2025202570
3Valentin Eržen
OK Azimut
7
0:16:27 (7)
2062012752
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
12
0:16:01 (4)
12101581239
5Gregor Zupan
OK Komenda
15
0:15:46 (3)
8171530
6Janez Pretnar
Kamniški OK
4
0:17:16 (10)
25-429
7Valter Foški
OK Polaris
712625
8Tomaž Pust
OK Komenda
3
0:18:02 (11)
5315323
9Matej Sedej
OK Azimut
5
0:17:14 (9)
34125522
10Dušan Petrovič
OK Polaris
6
0:16:29 (8)
15621
11Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
10
0:16:18 (5)
81018
12Miro Šalamun
OK Polaris
1515
13Klemen Kenda
OK Azimut
1
0:18:33 (14)
68115
14Simon Kurinčič
OK Komenda
1
0:18:28 (13)
210113
15Igor Bončina
OK Azimut
1
0:22:22 (20)
173111
16Tomaž Groff
OK Azimut
1010
17Miha Škarabot
OK Polaris
10-*10
18Gregor Anderluh
OK Polaris
8
0:16:23 (6)
88
19Robert Kunc
OK Tivoli
178
20Miran Kolman
Kamniški OK
156
21Borut Seljak
OK Komenda
1
0:19:14 (15)
415
22Rok Pestotnik
OK Polaris
44
23Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
0:20:59 (18)
11214
24Jožko Jazbar
OK Azimut
2
0:18:16 (12)
123
25Marko Obid
OK Azimut
2-2
26Franc Malus
OK Komenda
1
0:21:09 (19)
112
27Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
1
0:19:47 (16)
-11
28Boštjan Bogataj
OK Azimut
1
0:20:51 (17)
--11
29Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
30Matej Vidič
OK Azimut
0
31Sergej Čujec
OK Azimut
0
32Boštjan Kern
OK Komenda
0
33Sandi Kmetič
OK Polaris
0
34Dalibor Radovan
OK Polaris
0
35Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
0
36Janez Šumečki
OK Tivoli
*0
37Krešo Keresteš
OK Trzin
0
38Boris Eržen
ŠOK
0
39Denis Kokelj
Kamniški OK
0
40Emil Kacin
OK Azimut
0
41Kristjan Gantar
OK Azimut
0
42Bojan Jevševar
OK Brežice
0
43Blaž Jeraj
OK Komenda
0
44Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
45Damjan Sekuti
OK Slovenj Gradec
0
46Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
0
47Herwig Allwinger
MOK
*0
48Boris Bauman
MOK
0
49Stanislav Kustec
MOK
0
50Matej Kostanjevec
MOK
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:14:31 (1)
251225252575
2Pavel Rejec
OK Azimut
10
0:18:08 (5)
102020121052
3Marijan Leban
OK Azimut
15
0:16:02 (3)
158151545
4Cesare Tarabocchia
OK Azimut
122537
5Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:14:37 (2)
5102035
6Stanko Čufer
PD Ajdovščina
2020
7Charles Nelson
OK Azimut
2020
8Silvij Močnik
OK Azimut
1515
9Janko Lapajne
OK Azimut
8715
10Vlado Sedej
OK Azimut
8
0:19:18 (6)
6-814
11Janez Zavrl
OK Komenda
12
0:16:36 (4)
1212
12Dušan Smole
OK Polaris
77
13Simon Čopi
OK Azimut
0
14Janez Šorli
OK Azimut
0
15Andrej Korelc
OK Komenda
0
16Ivo Kete
PD Ajdovščina
0
17Silvo Babič
OK Komenda
0
18Ivan Boyadzhiev
MOK
0


MŽ10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
20
0:07:38 (2)
252025252075
2Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:07:32 (1)
12252562
3Jan Cokan
OK Komenda
6
0:15:10 (8)
2020646
4Neža Obid
OK Azimut
10152045
5Brina Kolner
OK Komenda
15121542
6Jaka Seljak
OK Komenda
12
0:11:08 (4)
8121232
7Jakob Kurinčič
OK Komenda
15
0:10:13 (3)
81523
8Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
8
0:11:39 (6)
15823
9Mojca Kunc
OK Tivoli
101020
10Anže Kölner
OK Komenda
10
0:11:28 (5)
**61016
11Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:13:54 (7)
**7714
12Manca Rupnik
OK Azimut
0
13Neja Rupnik
OK Azimut
0
14Maks Tomažič
OK Komenda
0
15Nejc Trunk
OK Komenda
0
16Patricija Kern
OK Komenda
0
17Naja Lončar
OK Komenda
0
18Neža Trunk
OK Komenda
0
19Maja Zarnik
OK Komenda
0
20Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
21Nina Saksida
OK Komenda
0
22Drejc Malus
OK Komenda
***-0
23Ajda Jeraj
OK Komenda
0
24Ana Maja Anderluh
OK Polaris
***0
25Oskar Foški
OK Polaris
****0
26Lara Kepic
Kamniški OK
0
27Borut Gantar
OK Azimut
0
28Luka Cvelbar
OK Azimut
0
29Lucija Kremžar
OK Komenda
0
30Rok Ilovar
OK Tivoli
0
31David Sedej
OK Azimut
*0
32Rok Sedej
OK Azimut
*0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
12
0:12:06 (4)
201220251265
2Vita Malus
OK Komenda
20
0:09:36 (2)
2510202065
3Lucija Kavčič
OK Komenda
15
0:10:48 (3)
20121547
4Alina Čujec
OK Azimut
2525
5Tinka Ferenc
OK Tivoli
25
0:08:57 (1)
**2525
6Hana Mamič
PD Ajdovščina
2525
7Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
8Zala Lozar
PD Ajdovščina
1515
9Ema Groff
OK Azimut
1515
10Ana Verč
PD Ajdovščina
0
11Pia Ilovar
OK Tivoli
0
12Katja Bauman
MOK
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Manja Leban
OK Azimut
12
0:14:57 (4)
252512251275
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:13:09 (2)
121225-2057
3Deja Razpet
OK Azimut
10
0:15:25 (5)
20201050
4Teja Tušar
OK Azimut
15
0:14:17 (3)
1015201550
5Katja Babič
OK Komenda
25
0:11:51 (1)
1572547
6Nika Ravnikar
OK Komenda
8
0:15:47 (6)
8101512837
7Karin Pust
OK Komenda
5
0:18:52 (9)
7810525
8Tina Kern
OK Komenda
2020
9Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
1515
10Zala Špenko
OK Komenda
6-814
11Anja Škarabot
OK Polaris
7
0:17:27 (7)
6713
12Tijana Leban
OK Azimut
5510
13Kristina Ipavec
OK Azimut
426
14Zala Ferenc
OK Tivoli
6
0:17:34 (8)
**66
15Sara Durn
PD Ajdovščina
44
16Lara Bratina
PD Ajdovščina
33
17Ema Rodman
PD Ajdovščina
11
18Anka Grum
OK Komenda
0
19Zarja Kmetič
OK Polaris
0
20Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
-0
21Jedert Jevševar
OK Brežice
0
22Kaja Bratina
PD Ajdovščina
0
23Zala Zabukovec
PD Ajdovščina
0
24Mia Krušec
PD Ajdovščina
0
25Mia Ličen
PD Ajdovščina
0
26Sara Fučka
PD Ajdovščina
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Nika Poljanšek
OK Azimut
25
0:17:04 (1)
252525252575
2Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:19:13 (3)
2020201560
3Patricija Primožič
OK Komenda
10
0:21:17 (5)
12151037
4Lara Zupan
OK Komenda
7
0:30:30 (7)
*1012729
5Mineja Leban
OK Azimut
121527
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
8
0:24:36 (6)
15823
7Polona Jezeršek
OK Komenda
20
0:17:14 (2)
2020
8Brina Foški
OK Polaris
12
0:20:18 (4)
**1212
9Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
6
0:35:38 (8)
66
10Ana Šalamun
OK Polaris
0
11Julija Ferenc
OK Tivoli
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Mojca Flerin
Kamniški OK
252550
2Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:17:23 (1)
202545
3Barbara Pavlinič
OK Komenda
252045
4Monika Ravnikar
OK Komenda
12
0:20:40 (4)
1210151239
5Katja Dovč
OK Tivoli
15
0:19:33 (3)
201535
6Tajda Bogataj
OK Azimut
10
0:20:57 (5)
251035
7Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8
0:21:16 (6)
1512835
8Barbara Kmetec
Kamniški OK
7
0:25:10 (7)
10712729
9Ajda Flašker
OK Komenda
20
0:17:59 (2)
2020
10Tanja Pretnar
Kamniški OK
6
0:28:51 (8)
76619
11Suzana Drevenšek
Kamniški OK
8816
12Tajda Foški
OK Polaris
1515
13Katjuša Poljanšek
OK Azimut
1010
14Urša Tomažin
OK Azimut
0
15Katja Prezelj
OK Azimut
0
16Urša Beguš
OK Azimut
0
17Lara Gantar
OK Azimut
0
18Jona Mirnik
OK Komenda
0
19Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
20Jerca Bernik
ŠOK
0
21Tina Zagorc
Kamniški OK
0
22Anja Humar
OK Azimut
0
23Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
0
24Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
0
25Špela Strasser
MOK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Mojca Foški
OK Polaris
15
0:18:22 (3)
2015251560
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:18:32 (4)
15251252
3Romana Zupan
OK Komenda
20
0:17:41 (2)
1012202052
4Lidija Hribar
Kamniški OK
252550
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15201550
6Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
10
0:19:26 (5)
-8101028
7Petra Stojan
OK Komenda
8
0:19:44 (6)
712827
8Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
25
0:16:47 (1)
2525
9Irma Pretnar
Kamniški OK
6
0:26:20 (8)
510621
10Nataša Bogataj
OK Azimut
7
0:21:37 (7)
8-715
11Petra Paradiž
OK Komenda
8-8
12Katja Kobentar
Kamniški OK
6-6
13Saša Žižek
OK Azimut
0
14Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
15Mateja Pagon
OK Azimut
0
16Špela Šorli
OK Azimut
0
17Marija Anderluh
OK Polaris
**0
18Jana Miklavič
OK Azimut
0
19Damjana Gantar
OK Azimut
0
20Anica Hribar
OK Brežice
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Marjanca Poljanšek
OK Azimut
15
0:21:17 (3)
252025201570
2Marjana Rejec
OK Azimut
25
0:19:26 (1)
202520152570
3Damjana Jerše
OK Polaris
20
0:20:35 (2)
15252060
4Alenka Škarabot
OK Polaris
12
0:24:18 (4)
12151239
5Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
101222
6Marija Kovač
PD Ajdovščina
1515
7Biserka Ledinšek
OK Tivoli
10
0:31:22 (5)
1010
8Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
9Miranda Ortar
OK Azimut
0
10Anja Babič
OK Trzin
0
11Maruša Debeljak
OK Polaris
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut10417.94061.5%29.138.5%33.7%1863
2OK Komenda7021.42662.9%3431%22.7%1498
3OK Polaris3915.4879.5%19.312.4%12.6%599
4OK Tivoli2016.7575%22.26.9%6.5%333
5Kamniški OK1416.7471.4%23.44.8%4.5%234
6PD Ajdovščina325.61359.4%9.43.7%10.4%178
7OK Slovenj Gradec811.8450%23.51.9%2.6%94
8OK Brežice84.3537.5%11.30.7%2.6%34
9MOK90811.1%00%2.9%0
10OK Trzin3030%N/A0%1%0
11ŠOK2020%N/A0%0.6%0

Skupaj tekmovalcev: 309, neaktivnih: 118, vseh startov: 458

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.