Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2018

Šprint SOL 2018

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
15
0:13:46 (3)
20201555
2Oskar Foški
OK Polaris
12
0:14:11 (4)
8251245
3David Sedej
OK Azimut
25
0:11:04 (1)
152540
4Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:17:22 (5)
251035
5Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:13:40 (2)
122032
6Enej Šuc
OK Komenda
8
0:17:33 (6)
10818
7Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1515
8Drejc Malus
OK Komenda
7
0:29:00 (7)
7714
9Luka Cvelbar
OK Azimut
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Jan Cokan
OK Komenda
15
0:11:32 (3)
15251555
2Rok Bogataj
OK Azimut
20
0:11:21 (2)
252045
3Lev Žižek
OK Azimut
201232
4Luka Seljak
OK Komenda
25
0:10:50 (1)
2525
5Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
2020
6Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
1515
7Domen Leban
OK Azimut
0
8Nejc Trunk
OK Komenda
0
9Jaka Seljak
OK Komenda
*0
10Lara Kepic
Kamniški OK
**0
11Borut Gantar
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:12:07 (1)
25252575
2Natan Maj Poženel
PD Tolmin
20
0:14:10 (2)
202040
3Tilen Zupan
OK Komenda
10
0:15:28 (5)
*201030
4Nejc Turk
OK Komenda
15
0:15:17 (3)
121527
5Aljaž Čelik
OK Azimut
8
0:15:34 (6)
10818
6Nejc Domnik
OK Azimut
1515
7Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
7
0:15:53 (7)
7714
8Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:15:23 (4)
1212
9Enej Logar
OK Azimut
88
10Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
11Aljaž Obid
OK Azimut
6
0:18:05 (8)
-66
12Nejc Zorko
OK Brežice
5
0:24:11 (9)
55
13Uroš Tozan
PD Ajdovščina
55
14Enej Smole
OK Polaris
44
15Nik Gregorič
PD Ajdovščina
33
16Žiga Groff
OK Azimut
0
17Tit Katarič
OK Azimut
0
18Jakob Brus
OK Azimut
0
19Tomi Felc
OK Azimut
0
20Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
21Timotej Hribar
OK Brežice
0
22Rok Kern
OK Komenda
0
23Domen Kavčič
OK Komenda
0
24Domen Žurbi
OK Komenda
0
25Nik Lap
OK Komenda
0
26Luka Anderluh
OK Polaris
0
27Fedja Močnik
OK Polaris
0
28Matevž Kunc
OK Tivoli
0
29Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
30Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
31Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
32Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
33Primož Gantar
OK Azimut
0
34Aljaž Luznar
OK Azimut
0
35Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
36Martin Trajbarič
OK Tivoli
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
20
0:15:43 (2)
25252070
2Jure Kavčič
OK Komenda
2020-40
3Ambrož Rupnik
OK Azimut
25
0:15:39 (1)
2525
4Jošt Rovtar
OK Azimut
15
0:23:08 (3)
1515
5Brin Smole
OK Polaris
1515
6Andraž Rupnik
OK Azimut
0
7Andrej Erjavec
OK Azimut
0
8Mitja Jeram
OK Azimut
0
9Gašper Čopi
PD Tolmin
0
10Saš Močnik
OK Polaris
0
11Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:16:33 (1)
25252575
2Gregor Hvala
OK Azimut
12
0:18:14 (4)
15201247
3Simon Stanonik
OK Azimut
8
0:19:25 (6)
20-828
4Matic Blaž
OK Komenda
15
0:17:56 (3)
-121527
5Matjaž Štanfel
OK Azimut
20
0:17:28 (2)
2020
6Blaž Petrovič
OK Polaris
7
0:21:13 (7)
10717
7Iztok Hadalin
OK Azimut
6
0:22:18 (8)
10616
8Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
1515
9Elio Golja
OK Polaris
5813
10Peter Tušar
OK Azimut
1212
11Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
4610
12Žan Ravnikar
OK Komenda
10
0:18:34 (5)
-1010
13Andraž De Luisa
OK Azimut
88
14Matej Škarabot
OK Polaris
77
15Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
77
16Rok Močnik
OK Azimut
66
17Nejc Močnik
OK Azimut
5
0:24:48 (9)
55
18Gašper Petrovič
OK Polaris
55
19Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
20David Andrejc
OK Slovenj Gradec
4
0:29:41 (10)
44
21Aljoša Rebolj
OK Polaris
33
22Franc Knap
OK Azimut
0
23Andraž Drešček
OK Azimut
0
24Nicolas Vanek
OK Azimut
0
25Vid Bogovič
OK Brežice
0
26Jaka Piltaver
OK Brežice
0
27Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
28Jernej Zorman
OK Komenda
0
29Jan Šalamun
OK Polaris
*0
30Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
31Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
32Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
33Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
34Rajko Kračun
Kamniški OK
0
35Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
36Tadej Vengust
Kamniški OK
0
37Primož Podobnik
OK Azimut
*0
38Matija Razum
OK Brežice
0
39Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Tihomir Salopek
OK Azimut
25
0:20:26 (1)
20202565
2Blaž Kölner
OK Komenda
152540
3Dušan Petrovič
OK Polaris
251540
4Tomaž Pust
OK Komenda
8
0:23:04 (6)
128828
5Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
7
0:23:17 (7)
1010727
6Miran Kolman
Kamniški OK
10
0:22:53 (5)
121022
7Gregor Zupan
OK Komenda
20
0:20:48 (2)
1-2021
8Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:21:42 (3)
61521
9Jožko Jazbar
OK Azimut
12
0:21:46 (4)
71219
10Valentin Eržen
OK Azimut
5
0:23:53 (9)
86519
11Valter Foški
OK Polaris
4
0:24:11 (10)
17412
12Klemen Kenda
OK Azimut
1
0:26:05 (13)
55111
13Matej Sedej
OK Azimut
2
0:25:07 (12)
527
14Bojan Jevševar
OK Brežice
6
0:23:22 (8)
*66
15Marko Obid
OK Azimut
3
0:24:51 (11)
235
16Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
44
17Janez Pretnar
Kamniški OK
33
18Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
33
19David Valič
OK Slovenj Gradec
22
20Rok Sušnik
OK Azimut
1
0:32:07 (16)
112
21Aleš Poljanšek
OK Azimut
11
22Simon Kurinčič
OK Komenda
11
23Boris Eržen
ŠOK
11
24Franc Malus
OK Komenda
1-1
25Emil Kacin
OK Azimut
11
26Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
0:28:10 (14)
-11
27Erik Logar
OK Azimut
11
28Boštjan Bogataj
OK Azimut
1
0:28:22 (15)
11
29Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
30Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
31Tomaž Groff
OK Azimut
0
32Janez Cimerman
OK Azimut
0
33Matej Vidič
OK Azimut
-0
34Borut Seljak
OK Komenda
0
35Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
36Timotej Šuc
OK Komenda
***0
37Iztok Rojc
OK Polaris
0
38Sandi Kmetič
OK Polaris
0
39Gregor Anderluh
OK Polaris
0
40Ivan Nagy
OK Polaris
0
41Robert Pobežin
OK Polaris
0
42Griša Močnik
OK Polaris
0
43Andrej Cimerman
OK Polaris
0
44Goran Nagy
OK Polaris
0
45Blaž Urbanija
OK Polaris
0
46Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
47Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
48Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
49Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
50Robert Kunc
OK Tivoli
0
51Kristjan Gantar
OK Azimut
0
52Marko Pahor
OK Komenda
-0
53Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
54Denis Kokelj
Kamniški OK
0
55Rok Pestotnik
OK Polaris
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:17:42 (1)
20252570
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
15
0:20:28 (3)
10201545
3Igor Bončina
OK Azimut
151530
4Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
0:19:38 (2)
82028
5Miha Škarabot
OK Polaris
25-25
6Vlado Sedej
OK Azimut
12
0:25:16 (4)
-121224
7Roman Sladič
ŠOK
7
0:31:38 (7)
7714
8Silvij Močnik
OK Azimut
1212
9Silvo Babič
OK Komenda
10
0:26:13 (5)
1010
10Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
1010
11Pavel Rejec
OK Azimut
8
0:28:58 (6)
88
12Marijan Leban
OK Azimut
66
13Robert Benko
OK Polaris
55
14Charles Nelson
OK Azimut
44
15Janez Zavrl
OK Komenda
33
16Dušan Smole
OK Polaris
22
17Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
18Janko Lapajne
OK Azimut
0
19Vojko Kacin
OK Azimut
0
20Andrej Korelc
OK Komenda
0
21Simon Čopi
PD Tolmin
0
22Miro Šalamun
OK Polaris
0
23Dalibor Radovan
OK Polaris
0
24Roman Volčič
OK Tivoli
0
25Ivo Kete
PD Ajdovščina
0
26Janez Šumečki
OK Tivoli
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:11:42 (1)
25252575
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:19:36 (3)
20201555
3Ajda Jeraj
OK Komenda
20
0:19:25 (2)
2020
4Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:35:47 (4)
--1212
5Mila Cvelbar
OK Azimut
0
6Naja Lončar
OK Komenda
0
7Neža Trunk
OK Komenda
0
8Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
9Ema Kepic
Kamniški OK
**0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:11:05 (1)
25252575
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:11:50 (2)
20202060
3Hana Mamič
PD Ajdovščina
1515
4Neža Obid
OK Azimut
15
0:15:19 (3)
-1515
5Ema Groff
OK Azimut
0
6Patricija Kern
OK Komenda
0
7Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
8Lucija Kremžar
OK Komenda
0
9Mojca Kunc
OK Tivoli
0
10Zala Lozar
PD Ajdovščina
-0
11Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:13:28 (1)
25252575
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:17:05 (2)
202040
3Karin Pust
OK Komenda
10
0:20:04 (5)
12151037
4Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:18:18 (3)
-201535
5Vita Malus
OK Komenda
12
0:18:37 (4)
101222
6Zala Serženta Seljak
OK Azimut
8
0:21:32 (6)
8816
7Manja Leban
OK Azimut
1515
8Tina Kern
OK Komenda
0
9Zala Špenko
OK Komenda
0
10Lucija Kavčič
OK Komenda
0
11Zarja Kmetič
OK Polaris
0
12Anja Škarabot
OK Polaris
0
13Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
14Patricija Tušar
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Zala Zavrl
OK Komenda
25
0:18:34 (1)
15252565
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:19:08 (2)
20152055
3Deja Razpet
OK Azimut
252045
4Lara Zupan
OK Komenda
12
0:26:02 (4)
10121234
5Arlina Letonja
OK Azimut
10
0:26:58 (5)
71017
6Lana Štrumbelj
OK Polaris
15
0:24:20 (3)
1515
7Patricija Primožič
OK Komenda
1212
8Barbara Čibej
OK Azimut
88
9Jedert Jevševar
OK Brežice
0
10Ana Šalamun
OK Polaris
0
11Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
20
0:16:46 (2)
25252070
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:16:27 (1)
12122549
3Tajda Bogataj
OK Azimut
15
0:17:11 (3)
10201545
4Tajda Foški
OK Polaris
201030
5Nika Poljanšek
OK Azimut
81523
6Brina Foški
OK Polaris
15722
7Monika Ravnikar
OK Komenda
10
0:21:22 (5)
461020
8Barbara Kmetec
Kamniški OK
6
0:25:00 (8)
65617
9Urša Tomažin
OK Azimut
8
0:22:37 (6)
7815
10Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
7
0:24:01 (7)
34714
11Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
5813
12Ajda Flašker
OK Komenda
12
0:17:27 (4)
1212
13Katja Prezelj
OK Azimut
0
14Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
15Mineja Leban
OK Azimut
0
16Anja Humar
OK Azimut
0
17Maja Istenič
OK Azimut
***0
18Nataša Mlakar
OK Azimut
0
19Jona Mirnik
OK Komenda
0
20Polona Jezeršek
OK Komenda
0
21Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
22Eneja Osterman
OK Polaris
0
23Tina Arh
OK Polaris
0
24Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
25Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
26Tina Zagorc
Kamniški OK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
20
0:20:35 (2)
25252070
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
10
0:23:44 (5)
20201050
3Mojca Foški
OK Polaris
15
0:20:54 (3)
15151545
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
12
0:22:54 (4)
1071229
5Anica Hribar
OK Brežice
25
0:20:31 (1)
*2525
6Saša Žižek
OK Azimut
121224
7Katja Kobentar
Kamniški OK
8
0:24:58 (6)
410822
8Petra Stojan
OK Komenda
7
0:25:36 (7)
75719
9Romana Zupan
OK Komenda
88-16
10Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
5
0:25:54 (9)
5510
11Ana Plavčak
ŠOK
66
12Maja Obid
OK Azimut
6
0:25:45 (8)
-66
13Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
66
14Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
3
0:31:17 (11)
235
15Nataša Bogataj
OK Azimut
4
0:30:59 (10)
44
16Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
17Petra Paradiž
OK Komenda
3-3
18Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
33
19Irma Pretnar
Kamniški OK
11
20Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
21Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
22Špela Trunk
OK Komenda
0
23Elena Gombač Šuc
OK Komenda
***0
24Katja Fišer
OK Slovenj Gradec
*0
25Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
26Lidija Hribar
Kamniški OK
0
27Damjana Gantar
OK Azimut
0
28Andreja Anžur
OK Tivoli
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:26:11 (3)
15251555
2Maja Prosen
OK Komenda
25
0:19:20 (1)
20-2545
3Marjana Rejec
OK Azimut
20
0:22:26 (2)
102030
4Marjanca Poljanšek
OK Azimut
2525
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
2020
6Alenka Škarabot
OK Polaris
1212
7Marija Kovač
PD Ajdovščina
8-8
8Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
9Miranda Ortar
PD Tolmin
0
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Marija Anderluh
OK Polaris
0
12Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
13Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
14Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut94143562.8%22.437%31.3%1320
2OK Komenda6316.62363.5%26.229.3%21%1046
3OK Polaris4992842.9%2112.4%16.3%442
4OK Slovenj Gradec3012.6680%15.710.6%10%377
5Kamniški OK168756.3%14.23.6%5.3%128
6PD Ajdovščina175.3758.8%92.5%5.7%90
7OK Tivoli153.91313.3%291.6%5%58
8OK Brežice95.3544.4%121.3%3%48
9PD Tolmin410325%401.1%1.3%40
10ŠOK370100%70.6%1%21

Skupaj tekmovalcev: 300, neaktivnih: 127, vseh startov: 327

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.