Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2018

Šprint SOL 2018

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
25
0:05:56 (1)
1525252575
2Anže Kölner
OK Komenda
20
0:06:23 (2)
2020152060
3Oskar Foški
OK Polaris
825122057
4Jakob Kurinčič
OK Komenda
12201547
5Ožbej Malus
OK Komenda
25101045
6Enej Šuc
OK Komenda
10
0:08:58 (5)
1081028
7Drejc Malus
OK Komenda
771226
8Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1515
9Rok Sedej
OK Azimut
15
0:08:20 (3)
1515
10Martin Ferenc
OK Tivoli
12
0:08:56 (4)
1212
11Luka Cvelbar
OK Azimut
0
12Florijan Kremžar
OK Komenda
0
13Izak Bizjak
OK Azimut
*0
14Rok Kacin
OK Azimut
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
20
0:10:16 (2)
2520252070
2Jan Cokan
OK Komenda
25
0:10:06 (1)
1525152565
3Lev Žižek
OK Azimut
8
0:17:57 (6)
201215847
4Luka Seljak
OK Komenda
15
0:10:46 (3)
251540
5Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
201232
6Borut Gantar
OK Azimut
2020
7Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
1515
8Aljaž Škvarča
OK Azimut
12
0:15:10 (4)
1212
9Jaka Seljak
OK Komenda
10
0:17:38 (5)
*1010
10Jonatan Čuk
OK Azimut
1010
11Nejc Trunk
OK Komenda
0
12Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0
13Domen Leban
OK Azimut
0
14Žan Gnezda
OK Azimut
0
15Aljaž Mar
OK Azimut
0
16Lara Kepic
Kamniški OK
**0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:11:02 (1)
252525202575
2Natan Maj Poženel
PD Tolmin
15
0:12:03 (3)
2020151555
3Martin Jevševar
OK Brežice
12
0:12:48 (4)
12251249
4Nejc Turk
OK Komenda
8
0:14:46 (6)
121512839
5Tilen Zupan
OK Komenda
*201030
6Aljaž Čelik
OK Azimut
6
0:15:15 (8)
108624
7Domen Kavčič
OK Komenda
20
0:11:09 (2)
2020
8Aljaž Obid
OK Azimut
3
0:18:10 (11)
-68317
9Nejc Domnik
OK Azimut
1515
10Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
7714
11Nejc Zorko
OK Brežice
1
0:20:17 (13)
57113
12Uroš Tozan
PD Ajdovščina
7
0:14:52 (7)
5712
13Matevž Kunc
OK Tivoli
10
0:14:14 (5)
1010
14Primož Gantar
OK Azimut
1010
15Enej Logar
OK Azimut
88
16Timotej Hribar
OK Brežice
2
0:18:48 (12)
628
17Nik Gregorič
PD Ajdovščina
4
0:17:08 (10)
347
18Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
19Luka Anderluh
OK Polaris
5
0:16:17 (9)
55
20Enej Smole
OK Polaris
44
21Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
22Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
23Martin Trajbarič
OK Tivoli
0
24Fedja Močnik
OK Polaris
0
25Aljaž Luznar
OK Azimut
0
26Tit Katarič
OK Azimut
0
27Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
0
28Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
29Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
30Nik Lap
OK Komenda
0
31Samuel Mrak
OK Azimut
0
32Tomi Felc
OK Azimut
0
33Rok Kern
OK Komenda
0
34Domen Žurbi
OK Komenda
0
35Blaž Mavri
OK Azimut
0
36Žiga Groff
OK Azimut
0
37Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
38Julijan Kavčič
OK Azimut
0
39Jakob Brus
OK Azimut
0
40Valentin Kavčič
OK Azimut
0
41Benjamin Jamšek
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:17:31 (1)
252520252575
2Jure Kavčič
OK Komenda
20
0:19:24 (2)
2020-2060
3Ambrož Rupnik
OK Azimut
252045
4Jošt Rovtar
OK Azimut
1515
5Brin Smole
OK Polaris
1515
6Gregor Kunc
OK Tivoli
15
0:27:12 (3)
1515
7Andrej Erjavec
OK Azimut
0
8Mitja Jeram
OK Azimut
0
9Gašper Čopi
PD Tolmin
0
10Andraž Rupnik
OK Azimut
0
11Saš Močnik
OK Polaris
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:13:58 (1)
252525252575
2Simon Stanonik
OK Azimut
20
0:14:24 (2)
20-8202060
3Gregor Hvala
OK Azimut
6
0:19:34 (8)
15201215650
4Matic Blaž
OK Komenda
12
0:15:32 (4)
-12151239
5Žan Ravnikar
OK Komenda
15
0:14:52 (3)
-10121537
6Matej Škarabot
OK Polaris
10
0:17:20 (5)
781025
7Iztok Hadalin
OK Azimut
106723
8Elio Golja
OK Polaris
7
0:17:56 (7)
58720
9Matjaž Štanfel
OK Azimut
2020
10Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
8
0:17:49 (6)
46818
11Blaž Petrovič
OK Polaris
10717
12Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
1515
13Peter Tušar
OK Azimut
1212
14Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
1010
15Andraž De Luisa
OK Azimut
88
16Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
77
17Rok Močnik
OK Azimut
66
18Matej Čerin
OK Tivoli
5
0:20:05 (9)
55
19Nejc Močnik
OK Azimut
55
20Gašper Petrovič
OK Polaris
55
21Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
22David Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
23Aljoša Rebolj
OK Polaris
33
24Matija Razum
OK Brežice
0
25Jošt Lapajne
OK Azimut
0
26Boštjan Čerin
OK Tivoli
0
27Andraž Drešček
OK Azimut
0
28Aljaž Černe
OK Tivoli
0
29Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
30Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
31Aljaž Pavšič
OK Azimut
0
32Jernej Zorman
OK Komenda
0
33Rajko Kračun
Kamniški OK
0
34Vid Bogovič
OK Brežice
0
35Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
36Jaka Piltaver
OK Brežice
0
37Franc Knap
OK Azimut
0
38Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
39Jan Šalamun
OK Polaris
*0
40Tadej Vengust
Kamniški OK
0
41Drago Peternelj
OK Azimut
0
42Tibor Mrak
OK Azimut
0
43Nicolas Vanek
OK Azimut
0
44Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
0
45Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
46Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
47Denis Mikuž
OK Azimut
0
48Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
49Primož Podobnik
OK Azimut
*0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:13:01 (1)
1525202570
2Tihomir Salopek
OK Azimut
15
0:14:30 (3)
202025151565
3Dušan Petrovič
OK Polaris
251540
4Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
10
0:14:59 (5)
615121037
5Tomaž Pust
OK Komenda
8
0:15:06 (6)
1288828
6Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
10107627
7Igor Gavrilov
OK Komenda
2525
8Jožko Jazbar
OK Azimut
6
0:15:17 (8)
712625
9Miran Kolman
Kamniški OK
121022
10Valentin Eržen
OK Azimut
5
0:15:32 (9)
8657521
11Gregor Zupan
OK Komenda
1-2021
12Iztok Rojc
OK Polaris
20
0:13:05 (2)
2020
13Aleš Poljanšek
OK Azimut
7
0:15:09 (7)
110718
14Klemen Kenda
OK Azimut
1
0:18:46 (16)
5516116
15Gregor Anderluh
OK Polaris
12
0:14:53 (4)
1212
16Valter Foški
OK Polaris
174112
17Marko Obid
OK Azimut
3
0:16:56 (11)
234310
18Matej Sedej
OK Azimut
1
0:17:44 (15)
523110
19Simon Kurinčič
OK Komenda
189
20Bojan Jevševar
OK Brežice
*66
21Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
44
22Tomaž Groff
OK Azimut
4
0:15:37 (10)
44
23Boštjan Bogataj
OK Azimut
2
0:17:01 (12)
123
24Janez Pretnar
Kamniški OK
33
25Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
0:19:12 (17)
-1113
26Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
33
27David Valič
OK Slovenj Gradec
22
28Boris Eržen
ŠOK
1
0:17:28 (14)
112
29Rok Sušnik
OK Azimut
112
30Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
22
31Franc Malus
OK Komenda
1-12
32Marko Pahor
OK Komenda
1
0:23:42 (19)
-112
33Emil Kacin
OK Azimut
11
34Timotej Šuc
OK Komenda
1
0:17:22 (13)
****11
35Erik Logar
OK Azimut
11
36Borut Seljak
OK Komenda
1
0:19:26 (18)
11
37Kristjan Gantar
OK Azimut
11
38Rok Pestotnik
OK Polaris
0
39Ivan Nagy
OK Polaris
0
40Krešo Keresteš
OK Trzin
0
41Denis Kokelj
Kamniški OK
0
42Griša Močnik
OK Polaris
0
43Matej Vidič
OK Azimut
-0
44Sandi Kmetič
OK Polaris
0
45Robert Kunc
OK Tivoli
0
46Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
47Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
48Blaž Urbanija
OK Polaris
0
49Goran Nagy
OK Polaris
0
50Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
51Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
52Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
53Andrej Cimerman
OK Polaris
0
54Aleš Veselič
OK Komenda
*0
55Robert Pobežin
OK Polaris
0
56Janez Cimerman
OK Azimut
0
57Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
58Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:14:46 (1)
202525252575
2Miha Škarabot
OK Polaris
12
0:16:18 (4)
25-201257
3Aleš Borštnik
OK Tivoli
1020151550
4Stanko Čufer
PD Ajdovščina
20
0:14:49 (2)
8202048
5Igor Bončina
OK Azimut
10
0:18:28 (5)
15151040
6Vlado Sedej
OK Azimut
-1212-24
7Charles Nelson
OK Azimut
7
0:22:43 (7)
412723
8Ivo Kete
PD Ajdovščina
15
0:15:12 (3)
1515
9Roman Sladič
ŠOK
7714
10Marijan Leban
OK Azimut
8
0:22:15 (6)
6814
11Silvij Močnik
OK Azimut
1212
12Silvo Babič
OK Komenda
1010
13Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
1010
14Pavel Rejec
OK Azimut
88
15Robert Benko
OK Polaris
55
16Janez Zavrl
OK Komenda
33
17Dušan Smole
OK Polaris
22
18Dalibor Radovan
OK Polaris
0
19Janko Lapajne
OK Azimut
0
20Aleksander Lovrečič
OK Komenda
0
21Roman Volčič
OK Tivoli
0
22Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
23Aleš Čerin
OK Tivoli
-0
24Miro Šalamun
OK Polaris
0
25Janez Šumečki
OK Tivoli
0
26Vojko Kacin
OK Azimut
0
27Simon Čopi
PD Tolmin
0
28Andrej Korelc
OK Komenda
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:06:31 (1)
252525252575
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:12:17 (2)
202015152060
3Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
10
0:25:18 (5)
--12201042
4Ajda Jeraj
OK Komenda
15
0:12:29 (3)
201535
5Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
1212
6Nika Eržen
OK Azimut
12
0:13:46 (4)
1212
7Neža Trunk
OK Komenda
0
8Naja Lončar
OK Komenda
0
9Manca Rupnik
OK Azimut
0
10Ema Kepic
Kamniški OK
**0
11Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
12Mila Cvelbar
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
20
0:09:45 (2)
252525252075
2Nea Eržen
OK Azimut
15
0:10:21 (3)
202020201560
3Neža Obid
OK Azimut
25
0:09:35 (1)
-15152555
4Jana Močnik
OK Azimut
8
0:16:06 (6)
12820
5Hana Mamič
PD Ajdovščina
4
0:20:10 (10)
15419
6Tinka Ferenc
OK Tivoli
12
0:12:13 (4)
1212
7Mojca Kunc
OK Tivoli
10
0:12:33 (5)
1010
8Zala Mia Švigelj
OK Komenda
7
0:16:38 (7)
77
9Zala Lozar
PD Ajdovščina
6
0:17:14 (8)
-66
10Nikolina Ugrin
OK Tivoli
5
0:18:10 (9)
55
11Špela Majdič
OK Azimut
3
0:24:12 (11)
33
12Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
13Ema Groff
OK Azimut
-0
14Neja Rupnik
OK Azimut
0
15Patricija Kern
OK Komenda
0
16Lucija Kremžar
OK Komenda
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:12:33 (1)
252525252575
2Teja Tušar
OK Azimut
12
0:14:37 (4)
2020201260
3Nika Ravnikar
OK Komenda
8
0:16:26 (6)
-201515850
4Karin Pust
OK Komenda
10
0:16:02 (5)
121510121039
5Vita Malus
OK Komenda
10121032
6Manja Leban
OK Azimut
15
0:14:27 (3)
151530
7Zala Serženta Seljak
OK Azimut
5
0:23:13 (9)
887523
8Tina Kern
OK Komenda
20
0:13:59 (2)
2020
9Anja Škarabot
OK Polaris
7
0:18:16 (7)
8715
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
6
0:19:55 (8)
66
11Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0
12Zala Špenko
OK Komenda
0
13Tinkara Stres
PD Ajdovščina
0
14Zarja Kmetič
OK Polaris
0
15Lucija Kavčič
OK Komenda
0
16Zala Ferenc
OK Tivoli
0
17Patricija Tušar
OK Azimut
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:15:41 (1)
201520252570
2Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:16:51 (3)
152525201570
3Deja Razpet
OK Azimut
20
0:15:45 (2)
2520-2065
4Lara Zupan
OK Komenda
10121234
5Patricija Primožič
OK Komenda
121527
6Jedert Jevševar
OK Brežice
12
0:21:39 (4)
121224
7Arlina Letonja
OK Azimut
71017
8Lana Štrumbelj
OK Polaris
1515
9Barbara Čibej
OK Azimut
88
10Ana Šalamun
OK Polaris
0
11Julija Ferenc
OK Tivoli
0
12Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
20
0:15:02 (2)
252520252075
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
15
0:15:13 (3)
121225201560
3Tajda Bogataj
OK Azimut
10201515-50
4Tajda Foški
OK Polaris
12
0:16:35 (4)
20101242
5Ajda Flašker
OK Komenda
25
0:14:57 (1)
122537
6Nika Poljanšek
OK Azimut
81510*33
7Brina Foški
OK Polaris
15722
8Monika Ravnikar
OK Komenda
4610622
9Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
58821
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
8
0:25:06 (6)
6567821
11Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
347516
12Urša Tomažin
OK Azimut
7815
13Lara Gantar
OK Azimut
1212
14Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
10
0:24:33 (5)
1010
15Tina Zagorc
Kamniški OK
0
16Mineja Leban
OK Azimut
0
17Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
18Jona Mirnik
OK Komenda
0
19Jerca Bernik
ŠOK
0
20Tina Arh
OK Polaris
0
21Eneja Osterman
OK Polaris
0
22Polona Jezeršek
OK Komenda
0
23Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
24Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
25Anja Humar
OK Azimut
0
26Maja Istenič
OK Azimut
*****0
27Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
28Katja Prezelj
OK Azimut
0
29Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
30Nataša Mlakar
OK Azimut
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:14:18 (1)
252520252575
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:17:11 (3)
202010151555
3Saša Žižek
OK Azimut
20
0:15:45 (2)
1212202052
4Mojca Foški
OK Polaris
15151545
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
12
0:18:12 (4)
107121234
6Anica Hribar
OK Brežice
*25*25
7Petra Stojan
OK Komenda
10
0:18:53 (5)
7571024
8Katja Kobentar
Kamniški OK
410822
9Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
7
0:21:36 (7)
558720
10Romana Zupan
OK Komenda
88-16
11Petra Paradiž
OK Komenda
3-1013
12Nataša Bogataj
OK Azimut
8
0:21:28 (6)
4812
13Maja Obid
OK Azimut
6
0:21:56 (8)
-6-612
14Damjana Gantar
OK Azimut
1212
15Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
243-9
16Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
77
17Ana Plavčak
ŠOK
66
18Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
66
19Elena Gombač Šuc
OK Komenda
5
0:24:35 (9)
***55
20Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
33
21Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
22
22Irma Pretnar
Kamniški OK
11
23Katja Fišer
OK Slovenj Gradec
*0
24Lidija Hribar
Kamniški OK
0
25Špela Verbič Trunk
OK Komenda
0
26Marta Malus
OK Komenda
0
27Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
28Andreja Anžur
OK Tivoli
0
29Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
30Špela Trunk
OK Komenda
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SKUPAJ
1Maja Prosen
OK Komenda
15
0:22:32 (3)
20-25201565
2Marjanca Poljanšek
OK Azimut
10
0:22:41 (5)
25251060
3Damjana Jerše
OK Polaris
12
0:22:34 (4)
152515151255
4Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
20
0:22:02 (2)
20122052
5Marjana Rejec
OK Azimut
8
0:23:17 (6)
10208838
6Alenka Škarabot
OK Polaris
7
0:25:43 (7)
1210729
7Maja Zaman Groff
OK Azimut
25
0:19:42 (1)
2525
8Marija Kovač
PD Ajdovščina
8-8
9Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0
10Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
11Marija Anderluh
OK Polaris
0
12Miranda Ortar
PD Tolmin
0
13Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
14Maruša Debeljak
OK Polaris
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut11616.64263.8%2637.2%33.3%1923
2OK Komenda7120.72564.8%31.928.4%20.4%1468
3OK Polaris4912.32353.1%23.211.7%14.1%603
4OK Slovenj Gradec3315.7584.8%18.510%9.5%519
5PD Ajdovščina207.9955%14.43.1%5.7%158
6OK Tivoli246.31345.8%13.62.9%6.9%150
7Kamniški OK169.1756.3%16.12.8%4.6%145
8OK Brežice913.9366.7%20.82.4%2.6%125
9PD Tolmin413.8325%551.1%1.1%55
10ŠOK45.5175%7.30.4%1.1%22
11OK Slovenske Konjice1010%N/A0%0.3%0
12OK Trzin1010%N/A0%0.3%0

Skupaj tekmovalcev: 348, neaktivnih: 133, vseh startov: 544

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.