Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2018

Šprint SOL 2018

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
25
0:12:12 (1)
15252565
2Oskar Foški
OK Polaris
20
0:13:58 (2)
825122057
3Anže Kölner
OK Komenda
20201555
4Jakob Kurinčič
OK Komenda
15
0:14:04 (3)
12201547
5Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:22:11 (5)
25101045
6Drejc Malus
OK Komenda
12
0:20:40 (4)
771226
7Enej Šuc
OK Komenda
10818
8Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1515
9Luka Cvelbar
OK Azimut
0
10Rok Kacin
OK Azimut
0
11Izak Bizjak
OK Azimut
*0
12Florijan Kremžar
OK Komenda
0
13Martin Ferenc
OK Tivoli
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:13:12 (1)
25202570
2Jan Cokan
OK Komenda
15251555
3Lev Žižek
OK Azimut
15
0:18:40 (3)
20121547
4Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
12
0:25:06 (4)
201232
5Luka Seljak
OK Komenda
2525
6Borut Gantar
OK Azimut
20
0:16:27 (2)
2020
7Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
1515
8Jonatan Čuk
OK Azimut
10
0:25:19 (5)
1010
9Domen Leban
OK Azimut
0
10Nejc Trunk
OK Komenda
0
11Jaka Seljak
OK Komenda
*0
12Lara Kepic
Kamniški OK
**0
13Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
14Aljaž Mar
OK Azimut
0
15Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
20
0:14:43 (2)
2525252075
2Natan Maj Poženel
PD Tolmin
15
0:15:01 (3)
20201555
3Nejc Turk
OK Komenda
12
0:16:17 (4)
12151239
4Martin Jevševar
OK Brežice
25
0:13:27 (1)
122537
5Tilen Zupan
OK Komenda
*201030
6Aljaž Čelik
OK Azimut
10818
7Nejc Domnik
OK Azimut
1515
8Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
7714
9Aljaž Obid
OK Azimut
8
0:18:32 (6)
-6814
10Nejc Zorko
OK Brežice
7
0:26:05 (7)
5712
11Primož Gantar
OK Azimut
10
0:17:28 (5)
1010
12Enej Logar
OK Azimut
88
13Timotej Hribar
OK Brežice
6
0:26:36 (8)
66
14Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
15Uroš Tozan
PD Ajdovščina
55
16Enej Smole
OK Polaris
44
17Nik Gregorič
PD Ajdovščina
33
18Žiga Groff
OK Azimut
0
19Tit Katarič
OK Azimut
0
20Jakob Brus
OK Azimut
0
21Tomi Felc
OK Azimut
0
22Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
23Rok Kern
OK Komenda
0
24Domen Kavčič
OK Komenda
0
25Domen Žurbi
OK Komenda
0
26Nik Lap
OK Komenda
0
27Luka Anderluh
OK Polaris
0
28Fedja Močnik
OK Polaris
0
29Matevž Kunc
OK Tivoli
0
30Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
31Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
32Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
33Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
34Aljaž Luznar
OK Azimut
0
35Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
0
36Martin Trajbarič
OK Tivoli
0
37Julijan Kavčič
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:16:37 (1)
2525202575
2Ambrož Rupnik
OK Azimut
20
0:19:22 (2)
252045
3Jure Kavčič
OK Komenda
2020-40
4Jošt Rovtar
OK Azimut
1515
5Brin Smole
OK Polaris
1515
6Andraž Rupnik
OK Azimut
0
7Andrej Erjavec
OK Azimut
0
8Mitja Jeram
OK Azimut
0
9Gašper Čopi
PD Tolmin
0
10Saš Močnik
OK Polaris
0
11Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:15:42 (1)
2525252575
2Gregor Hvala
OK Azimut
15
0:16:54 (3)
1520121550
3Simon Stanonik
OK Azimut
20
0:16:43 (2)
20-82048
4Matic Blaž
OK Komenda
-121527
5Iztok Hadalin
OK Azimut
7
0:23:09 (7)
106723
6Žan Ravnikar
OK Komenda
12
0:18:25 (4)
-101222
7Matjaž Štanfel
OK Azimut
2020
8Blaž Petrovič
OK Polaris
10717
9Matej Škarabot
OK Polaris
8
0:20:19 (6)
7815
10Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
1515
11Elio Golja
OK Polaris
5813
12Peter Tušar
OK Azimut
1212
13Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
4610
14Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
10
0:19:42 (5)
1010
15Andraž De Luisa
OK Azimut
88
16Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
77
17Rok Močnik
OK Azimut
66
18Nejc Močnik
OK Azimut
55
19Gašper Petrovič
OK Polaris
55
20Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
21David Andrejc
OK Slovenj Gradec
44
22Aljoša Rebolj
OK Polaris
33
23Franc Knap
OK Azimut
0
24Andraž Drešček
OK Azimut
0
25Nicolas Vanek
OK Azimut
0
26Vid Bogovič
OK Brežice
0
27Jaka Piltaver
OK Brežice
0
28Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
29Jernej Zorman
OK Komenda
0
30Jan Šalamun
OK Polaris
*0
31Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
32Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0
33Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
34Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
35Rajko Kračun
Kamniški OK
0
36Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
37Tadej Vengust
Kamniški OK
0
38Primož Podobnik
OK Azimut
*0
39Matija Razum
OK Brežice
0
40Drago Peternelj
OK Azimut
0
41Matej Pistor
OK Slovenj Gradec
0
42Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
43Boštjan Čerin
OK Tivoli
0
44Aljaž Černe
OK Tivoli
0
45Matej Čerin
OK Tivoli
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tihomir Salopek
OK Azimut
15
0:17:23 (3)
2020251565
2Blaž Kölner
OK Komenda
20
0:16:56 (2)
15252060
3Dušan Petrovič
OK Polaris
251540
4Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:17:24 (4)
6151233
5Tomaž Pust
OK Komenda
128828
6Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
6
0:20:03 (8)
10107627
7Igor Gavrilov
OK Komenda
25
0:16:47 (1)
2525
8Miran Kolman
Kamniški OK
121022
9Valentin Eržen
OK Azimut
7
0:19:34 (7)
865721
10Gregor Zupan
OK Komenda
1-2021
11Jožko Jazbar
OK Azimut
71219
12Klemen Kenda
OK Azimut
6
0:20:03 (8)
551616
13Valter Foški
OK Polaris
1
0:23:07 (13)
174112
14Aleš Poljanšek
OK Azimut
10
0:18:29 (5)
11011
15Matej Sedej
OK Azimut
3
0:20:33 (11)
52310
16Marko Obid
OK Azimut
4
0:20:27 (10)
2349
17Simon Kurinčič
OK Komenda
8
0:19:05 (6)
189
18Bojan Jevševar
OK Brežice
*66
19Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
44
20Janez Pretnar
Kamniški OK
33
21Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
33
22Franc Malus
OK Komenda
1
0:23:28 (14)
1-12
23Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
2
0:22:42 (12)
22
24Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1
0:25:09 (16)
-112
25Rok Sušnik
OK Azimut
112
26David Valič
OK Slovenj Gradec
22
27Boris Eržen
ŠOK
11
28Emil Kacin
OK Azimut
11
29Kristjan Gantar
OK Azimut
1
0:24:44 (15)
11
30Erik Logar
OK Azimut
11
31Boštjan Bogataj
OK Azimut
11
32Marko Pahor
OK Komenda
1
0:29:33 (17)
-11
33Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
34Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
35Tomaž Groff
OK Azimut
0
36Janez Cimerman
OK Azimut
0
37Matej Vidič
OK Azimut
-0
38Borut Seljak
OK Komenda
0
39Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
40Timotej Šuc
OK Komenda
****0
41Iztok Rojc
OK Polaris
0
42Sandi Kmetič
OK Polaris
0
43Gregor Anderluh
OK Polaris
0
44Ivan Nagy
OK Polaris
0
45Robert Pobežin
OK Polaris
0
46Griša Močnik
OK Polaris
0
47Andrej Cimerman
OK Polaris
0
48Goran Nagy
OK Polaris
0
49Blaž Urbanija
OK Polaris
0
50Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
51Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
52Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
53Robert Kunc
OK Tivoli
0
54Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
55Denis Kokelj
Kamniški OK
0
56Rok Pestotnik
OK Polaris
0
57Aleš Veselič
OK Komenda
0
58Krešo Keresteš
OK Trzin
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:15:10 (1)
2025252575
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
15
0:21:42 (3)
1020151550
3Miha Škarabot
OK Polaris
20
0:15:57 (2)
25-2045
4Igor Bončina
OK Azimut
151530
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
82028
6Vlado Sedej
OK Azimut
-121224
7Charles Nelson
OK Azimut
12
0:22:01 (4)
41216
8Roman Sladič
ŠOK
7714
9Silvij Močnik
OK Azimut
1212
10Silvo Babič
OK Komenda
1010
11Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
1010
12Pavel Rejec
OK Azimut
88
13Marijan Leban
OK Azimut
66
14Robert Benko
OK Polaris
55
15Janez Zavrl
OK Komenda
33
16Dušan Smole
OK Polaris
22
17Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
18Janko Lapajne
OK Azimut
0
19Vojko Kacin
OK Azimut
0
20Andrej Korelc
OK Komenda
0
21Simon Čopi
PD Tolmin
0
22Miro Šalamun
OK Polaris
0
23Dalibor Radovan
OK Polaris
0
24Roman Volčič
OK Tivoli
0
25Ivo Kete
PD Ajdovščina
0
26Janez Šumečki
OK Tivoli
0
27Aleksander Lovrečič
OK Komenda
0
28Aleš Čerin
OK Tivoli
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:12:28 (1)
2525252575
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:24:57 (3)
2020151555
3Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:23:21 (2)
--122032
4Ajda Jeraj
OK Komenda
2020
5Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
12
0:31:34 (4)
1212
6Mila Cvelbar
OK Azimut
0
7Naja Lončar
OK Komenda
0
8Neža Trunk
OK Komenda
0
9Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
10Ema Kepic
Kamniški OK
**0
11Manca Rupnik
OK Azimut
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:10:41 (1)
2525252575
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:11:33 (2)
2020202060
3Neža Obid
OK Azimut
15
0:12:12 (3)
-151530
4Hana Mamič
PD Ajdovščina
1515
5Jana Močnik
OK Azimut
12
0:18:21 (4)
1212
6Ema Groff
OK Azimut
0
7Patricija Kern
OK Komenda
0
8Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
9Lucija Kremžar
OK Komenda
0
10Mojca Kunc
OK Tivoli
0
11Zala Lozar
PD Ajdovščina
-0
12Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
0
13Neja Rupnik
OK Azimut
0
14Tinka Ferenc
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:12:35 (1)
2525252575
2Teja Tušar
OK Azimut
20
0:14:45 (2)
20202060
3Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:17:40 (3)
-20151550
4Karin Pust
OK Komenda
12
0:18:26 (4)
1215101239
5Vita Malus
OK Komenda
10
0:20:29 (5)
10121032
6Zala Serženta Seljak
OK Azimut
7
0:24:00 (7)
88723
7Manja Leban
OK Azimut
1515
8Anja Škarabot
OK Polaris
8
0:22:21 (6)
88
9Tina Kern
OK Komenda
0
10Zala Špenko
OK Komenda
0
11Lucija Kavčič
OK Komenda
0
12Zarja Kmetič
OK Polaris
0
13Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
14Patricija Tušar
OK Azimut
0
15Zala Ferenc
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:20:22 (2)
1525252070
2Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:20:20 (1)
2015202565
3Deja Razpet
OK Azimut
2520-45
4Lara Zupan
OK Komenda
10121234
5Patricija Primožič
OK Komenda
15
0:25:59 (3)
121527
6Arlina Letonja
OK Azimut
71017
7Lana Štrumbelj
OK Polaris
1515
8Jedert Jevševar
OK Brežice
12
0:29:54 (4)
1212
9Barbara Čibej
OK Azimut
88
10Ana Šalamun
OK Polaris
0
11Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
0
12Julija Ferenc
OK Tivoli
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:17:20 (1)
2525202575
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
20
0:18:14 (2)
1212252057
3Tajda Bogataj
OK Azimut
15
0:18:36 (3)
1020151550
4Nika Poljanšek
OK Azimut
10
0:20:41 (5)
8151033
5Tajda Foški
OK Polaris
201030
6Brina Foški
OK Polaris
15722
7Monika Ravnikar
OK Komenda
6
0:24:16 (8)
4610622
8Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8
0:21:55 (6)
58821
9Barbara Kmetec
Kamniški OK
7
0:23:42 (7)
656719
10Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
5
0:25:39 (9)
347516
11Urša Tomažin
OK Azimut
7815
12Ajda Flašker
OK Komenda
1212
13Lara Gantar
OK Azimut
12
0:20:04 (4)
1212
14Katja Prezelj
OK Azimut
0
15Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
16Mineja Leban
OK Azimut
0
17Anja Humar
OK Azimut
0
18Maja Istenič
OK Azimut
****0
19Nataša Mlakar
OK Azimut
0
20Jona Mirnik
OK Komenda
0
21Polona Jezeršek
OK Komenda
0
22Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
23Eneja Osterman
OK Polaris
0
24Tina Arh
OK Polaris
0
25Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
26Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
27Tina Zagorc
Kamniški OK
0
28Lucija Jurkovič
OK Komenda
0
29Jerca Bernik
ŠOK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:16:13 (1)
2525202575
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:19:13 (3)
2020101555
3Mojca Foški
OK Polaris
15151545
4Saša Žižek
OK Azimut
20
0:19:05 (2)
12122044
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
1071229
6Anica Hribar
OK Brežice
*2525
7Katja Kobentar
Kamniški OK
410822
8Petra Stojan
OK Komenda
75719
9Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
8
0:29:24 (6)
55818
10Romana Zupan
OK Komenda
88-16
11Petra Paradiž
OK Komenda
10
0:27:50 (5)
3-1013
12Damjana Gantar
OK Azimut
12
0:19:14 (4)
1212
13Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
2439
14Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
7
0:31:37 (7)
77
15Ana Plavčak
ŠOK
66
16Maja Obid
OK Azimut
-6-6
17Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
66
18Nataša Bogataj
OK Azimut
44
19Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
33
20Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
22
21Irma Pretnar
Kamniški OK
11
22Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
23Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0
24Špela Trunk
OK Komenda
0
25Elena Gombač Šuc
OK Komenda
***0
26Katja Fišer
OK Slovenj Gradec
*0
27Lidija Hribar
Kamniški OK
0
28Andreja Anžur
OK Tivoli
0
29Špela Verbič Trunk
OK Komenda
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Maja Prosen
OK Komenda
20
0:21:41 (2)
20-252065
2Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:22:03 (3)
1525151555
3Marjanca Poljanšek
OK Azimut
25
0:20:03 (1)
252550
4Marjana Rejec
OK Azimut
8
0:27:52 (6)
1020838
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
12
0:22:27 (4)
201232
6Alenka Škarabot
OK Polaris
10
0:26:46 (5)
121022
7Marija Kovač
PD Ajdovščina
8-8
8Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
9Miranda Ortar
PD Tolmin
0
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Marija Anderluh
OK Polaris
0
12Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
13Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
14Biserka Ledinšek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut105163863.8%25.138.3%31.7%1680
2OK Komenda7017.92958.6%30.528.5%21.1%1251
3OK Polaris4910.32744.9%2311.5%14.8%505
4OK Slovenj Gradec3214.4584.4%17.110.5%9.7%462
5Kamniški OK168.8756.3%15.63.2%4.8%140
6PD Ajdovščina175.8758.8%9.92.3%5.1%99
7OK Brežice910.9366.7%16.32.2%2.7%98
8OK Tivoli233.52013%271.8%6.9%81
9PD Tolmin413.8325%551.3%1.2%55
10ŠOK45.3175%70.5%1.2%21
11OK Slovenske Konjice1010%N/A0%0.3%0
12OK Trzin1010%N/A0%0.3%0

Skupaj tekmovalcev: 331, neaktivnih: 142, vseh startov: 422

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.