Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2018

Šprint SOL 2018

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
20
0:18:08 (2)
202040
2Oskar Foški
OK Polaris
25
0:16:46 (1)
82533
3Ožbej Malus
OK Komenda
2525
4David Sedej
OK Azimut
1515
5Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
15
0:31:03 (3)
1515
6Jakob Kurinčič
OK Komenda
1212
7Enej Šuc
OK Komenda
1010
8Drejc Malus
OK Komenda
77
9Luka Cvelbar
OK Azimut
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Jan Cokan
OK Komenda
25
0:19:50 (1)
152540
2Lev Žižek
OK Azimut
12
0:47:55 (4)
201232
3Rok Bogataj
OK Azimut
2525
4Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
20
0:20:18 (2)
2020
5Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
15
0:29:48 (3)
1515
6Borut Gantar
OK Azimut
0
7Luka Seljak
OK Komenda
0
8Domen Leban
OK Azimut
0
9Lara Kepic
Kamniški OK
*0
10Jaka Seljak
OK Komenda
0
11Nejc Trunk
OK Komenda
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:21:06 (1)
252550
2Tilen Zupan
OK Komenda
20
0:28:48 (2)
*2020
3Natan Maj Poženel
PD Tolmin
2020
4Nejc Domnik
OK Azimut
1515
5Nejc Turk
OK Komenda
1212
6Aljaž Čelik
OK Azimut
1010
7Enej Logar
OK Azimut
88
8Tilen Žvanut
PD Ajdovščina
77
9Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
66
10Uroš Tozan
PD Ajdovščina
55
11Enej Smole
OK Polaris
44
12Nik Gregorič
PD Ajdovščina
33
13Fedja Močnik
OK Polaris
0
14Tit Katarič
OK Azimut
0
15Matevž Kunc
OK Tivoli
0
16Žiga Groff
OK Azimut
0
17Benjamin Jamšek
OK Azimut
0
18Luka Anderluh
OK Polaris
0
19Martin Jevševar
OK Brežice
0
20Nik Lap
OK Komenda
0
21Nejc Zorko
OK Brežice
0
22Samo Vetrih
PD Ajdovščina
0
23Timotej Hribar
OK Brežice
0
24Domen Žurbi
OK Komenda
0
25Rok Kern
OK Komenda
0
26Jakob Brus
OK Azimut
0
27Jani Bratož
PD Ajdovščina
0
28Primož Gantar
OK Azimut
0
29Urban Krkoč
PD Ajdovščina
0
30Andraž Samec
PD Ajdovščina
0
31Aljaž Obid
OK Azimut
-0
32Tomi Felc
OK Azimut
0
33Domen Kavčič
OK Komenda
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:22:42 (1)
252550
2Jure Kavčič
OK Komenda
20
0:24:52 (2)
202040
3Brin Smole
OK Polaris
1515
4Mitja Jeram
OK Azimut
0
5Ambrož Rupnik
OK Azimut
0
6Andrej Erjavec
OK Azimut
0
7Andraž Rupnik
OK Azimut
0
8Jošt Rovtar
OK Azimut
0
9Gregor Kunc
OK Tivoli
0
10Saš Močnik
OK Polaris
0
11Gašper Čopi
PD Tolmin
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:23:19 (1)
252550
2Gregor Hvala
OK Azimut
20
0:25:51 (2)
152035
3Simon Stanonik
OK Azimut
20-20
4Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
15
0:27:32 (3)
1515
5Elio Golja
OK Polaris
8
0:29:57 (6)
5813
6Peter Tušar
OK Azimut
1212
7Matic Blaž
OK Komenda
12
0:27:48 (4)
-1212
8Blaž Petrovič
OK Polaris
10
0:29:24 (5)
1010
9Iztok Hadalin
OK Azimut
1010
10Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
6
0:32:12 (8)
4610
11Andraž De Luisa
OK Azimut
88
12Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
7
0:30:34 (7)
77
13Matej Škarabot
OK Polaris
77
14Rok Močnik
OK Azimut
66
15Gašper Petrovič
OK Polaris
5
0:32:24 (9)
55
16Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
4
0:38:44 (10)
44
17Aljoša Rebolj
OK Polaris
3
0:39:35 (11)
33
18Vid Bogovič
OK Brežice
0
19Jernej Zorman
OK Komenda
0
20Nejc Močnik
OK Azimut
0
21Nicolas Vanek
OK Azimut
0
22Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
23Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
24Jan Šalamun
OK Polaris
*0
25Andraž Drešček
OK Azimut
0
26Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
27Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
28Jaka Piltaver
OK Brežice
0
29Franc Knap
OK Azimut
0
30Rajko Kračun
Kamniški OK
0
31Žan Ravnikar
OK Komenda
-0
32Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0
33Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
34Tadej Vengust
Kamniški OK
0
35Aljaž Borštnik
OK Tivoli
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Dušan Petrovič
OK Polaris
15
0:28:15 (3)
251540
2Tihomir Salopek
OK Azimut
20
0:27:37 (2)
202040
3Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:26:23 (1)
152540
4Tomaž Pust
OK Komenda
8
0:31:42 (6)
12820
5Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
10
0:31:09 (5)
101020
6Valentin Eržen
OK Azimut
6
0:33:27 (8)
8614
7Miran Kolman
Kamniški OK
12
0:29:35 (4)
1212
8Klemen Kenda
OK Azimut
5
0:35:02 (9)
5510
9Valter Foški
OK Polaris
7
0:33:14 (7)
178
10Jožko Jazbar
OK Azimut
77
11Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
66
12Matej Sedej
OK Azimut
55
13Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
4
0:40:03 (10)
44
14Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
3
0:40:19 (11)
33
15Janez Pretnar
Kamniški OK
33
16David Valič
OK Slovenj Gradec
2
0:42:13 (12)
22
17Marko Obid
OK Azimut
22
18Aleš Poljanšek
OK Azimut
11
19Gregor Zupan
OK Komenda
1-1
20Simon Kurinčič
OK Komenda
11
21Boris Eržen
ŠOK
11
22Franc Malus
OK Komenda
11
23Emil Kacin
OK Azimut
11
24Rok Sušnik
OK Azimut
1
0:49:22 (13)
11
25Erik Logar
OK Azimut
11
26Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
27Matjaž Koprivc
OK Azimut
0
28Blaž Urbanija
OK Polaris
0
29Ivan Nagy
OK Polaris
0
30Borut Seljak
OK Komenda
0
31Bojan Jevševar
OK Brežice
*0
32Iztok Rojc
OK Polaris
0
33Matej Vidič
OK Azimut
-0
34Tomaž Groff
OK Azimut
0
35Rok Orličnik
OK Slovenj Gradec
0
36Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
37Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
38Andrej Cimerman
OK Polaris
0
39Timotej Šuc
OK Komenda
**0
40Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
41Gregor Anderluh
OK Polaris
0
42Boštjan Bogataj
OK Azimut
0
43Metod Keber
OK Slovenj Gradec
0
44Griša Močnik
OK Polaris
0
45Goran Nagy
OK Polaris
0
46Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
-0
47Denis Kokelj
Kamniški OK
0
48Sandi Kmetič
OK Polaris
0
49Janez Cimerman
OK Azimut
0
50Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
51Kristjan Gantar
OK Azimut
0
52Robert Pobežin
OK Polaris
0
53Marko Pahor
OK Komenda
-0
54Robert Kunc
OK Tivoli
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:28:25 (1)
202545
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:31:28 (2)
102030
3Igor Bončina
OK Azimut
15
0:34:14 (3)
151530
4Miha Škarabot
OK Polaris
25-25
5Silvij Močnik
OK Azimut
1212
6Vlado Sedej
OK Azimut
12
0:44:38 (4)
-1212
7Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
10
1:12:02 (5)
1010
8Stanko Čufer
PD Ajdovščina
88
9Roman Sladič
ŠOK
77
10Marijan Leban
OK Azimut
66
11Robert Benko
OK Polaris
55
12Charles Nelson
OK Azimut
44
13Janez Zavrl
OK Komenda
33
14Dušan Smole
OK Polaris
22
15Pavel Rejec
OK Azimut
0
16Simon Čopi
PD Tolmin
0
17Cesare Tarabocchia
OK Azimut
0
18Miro Šalamun
OK Polaris
0
19Vojko Kacin
OK Azimut
0
20Dalibor Radovan
OK Polaris
0
21Silvo Babič
OK Komenda
0
22Roman Volčič
OK Tivoli
0
23Andrej Korelc
OK Komenda
0
24Ivo Kete
PD Ajdovščina
0
25Janko Lapajne
OK Azimut
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:15:51 (1)
252550
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:17:47 (2)
202040
3Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
4Neža Trunk
OK Komenda
0
5Ema Kepic
Kamniški OK
*0
6Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
--0
7Ajda Jeraj
OK Komenda
0
8Mila Cvelbar
OK Azimut
0
9Naja Lončar
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:14:16 (1)
252550
2Nea Eržen
OK Azimut
20
0:18:21 (2)
202040
3Hana Mamič
PD Ajdovščina
1515
4Ema Groff
OK Azimut
0
5Neža Obid
OK Azimut
-0
6Mojca Kunc
OK Tivoli
0
7Patricija Kern
OK Komenda
0
8Lucija Kremžar
OK Komenda
0
9Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
10Zala Lozar
PD Ajdovščina
-0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:26:11 (1)
252550
2Karin Pust
OK Komenda
15
0:31:35 (3)
121527
3Teja Tušar
OK Azimut
2020
4Nika Ravnikar
OK Komenda
20
0:31:15 (2)
-2020
5Manja Leban
OK Azimut
1515
6Vita Malus
OK Komenda
1010
7Zala Serženta Seljak
OK Azimut
88
8Lucija Kavčič
OK Komenda
0
9Anja Škarabot
OK Polaris
0
10Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
11Zala Špenko
OK Komenda
0
12Tina Kern
OK Komenda
0
13Zarja Kmetič
OK Polaris
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Deja Razpet
OK Azimut
20
0:30:12 (2)
252045
2Zala Zavrl
OK Komenda
25
0:26:21 (1)
152540
3Ana Pia Pogačar
OK Komenda
15
0:33:02 (3)
201535
4Lara Zupan
OK Komenda
12
0:47:20 (4)
101222
5Patricija Primožič
OK Komenda
1212
6Barbara Čibej
OK Azimut
88
7Arlina Letonja
OK Azimut
77
8Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
9Ana Šalamun
OK Polaris
0
10Jedert Jevševar
OK Brežice
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:25:17 (1)
252550
2Tajda Bogataj
OK Azimut
20
0:25:24 (2)
102030
3Tajda Foški
OK Polaris
10
0:27:58 (5)
201030
4Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
12
0:27:25 (4)
121224
5Nika Poljanšek
OK Azimut
15
0:25:55 (3)
81523
6Brina Foški
OK Polaris
7
0:32:58 (7)
15722
7Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8
0:28:07 (6)
5813
8Barbara Kmetec
Kamniški OK
5
0:39:23 (9)
6511
9Monika Ravnikar
OK Komenda
6
0:34:56 (8)
4610
10Urša Tomažin
OK Azimut
77
11Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
4
0:40:29 (10)
347
12Maja Istenič
OK Azimut
**0
13Eneja Osterman
OK Polaris
0
14Mineja Leban
OK Azimut
0
15Katjuša Poljanšek
OK Azimut
0
16Polona Jezeršek
OK Komenda
0
17Tina Arh
OK Polaris
0
18Anja Humar
OK Azimut
0
19Barbara Pavlinič
OK Komenda
0
20Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
21Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
22Jona Mirnik
OK Komenda
0
23Ajda Flašker
OK Komenda
0
24Tina Zagorc
Kamniški OK
0
25Katja Prezelj
OK Azimut
0
26Nataša Mlakar
OK Azimut
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:29:42 (1)
252550
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:29:54 (2)
202040
3Mojca Foški
OK Polaris
15
0:30:30 (3)
151530
4Saša Žižek
OK Azimut
12
0:34:38 (4)
121224
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
7
0:36:20 (7)
10717
6Romana Zupan
OK Komenda
8
0:35:26 (6)
8816
7Katja Kobentar
Kamniški OK
10
0:35:01 (5)
41014
8Petra Stojan
OK Komenda
5
0:40:45 (9)
7512
9Lena Dolar
OK Slovenj Gradec
6
0:40:39 (8)
66
10Ana Plavčak
ŠOK
66
11Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
55
12Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
4
0:53:47 (10)
44
13Petra Paradiž
OK Komenda
33
14Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
3
0:54:05 (11)
33
15Irma Pretnar
Kamniški OK
22
16Jadranka Drobnič
OK Azimut
0
17Anica Hribar
OK Brežice
*0
18Maja Obid
OK Azimut
-0
19Damjana Gantar
OK Azimut
0
20Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
0
21Katja Fišer
OK Slovenj Gradec
*0
22Špela Trunk
OK Komenda
0
23Elena Gombač Šuc
OK Komenda
**0
24Nataša Bogataj
OK Azimut
0
25Lidija Hribar
Kamniški OK
0
26Andreja Anžur
OK Tivoli
0
27Abigael Vanessa Bončina
OK Azimut
0
28Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SKUPAJ
1Damjana Jerše
OK Polaris
25
0:37:56 (1)
152540
2Marjanca Poljanšek
OK Azimut
2525
3Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
20
0:38:04 (2)
2020
4Maja Prosen
OK Komenda
20-20
5Alenka Škarabot
OK Polaris
1212
6Marjana Rejec
OK Azimut
1010
7Marija Kovač
PD Ajdovščina
88
8Maja Zaman Groff
OK Azimut
0
9Maruša Debeljak
OK Polaris
0
10Marija Anderluh
OK Polaris
0
11Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
0
12Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
13Miranda Ortar
PD Tolmin
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut919.44154.9%17.136.6%31.7%854
2OK Komenda63102855.6%17.926.9%22%628
3OK Polaris457.82544.4%17.515%15.7%349
4OK Slovenj Gradec2910.1679.3%12.812.6%10.1%294
5Kamniški OK164.6756.3%8.13.1%5.6%73
6PD Ajdovščina173.4758.8%5.72.4%5.9%57
7OK Tivoli113.9918.2%21.51.8%3.8%43
8PD Tolmin45325%200.9%1.4%20
9ŠOK34.70100%4.70.6%1%14
10OK Brežice80625%00%2.8%0

Skupaj tekmovalcev: 287, neaktivnih: 132, vseh startov: 219

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.