Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2019

Šprint SOL 2019

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25252575
2Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:09:51 (2)
20202060
3Enej Šuc
OK Komenda
15
0:10:10 (3)
1220121547
4Rok Sedej
OK Azimut
10151540
5Drejc Malus
OK Komenda
25
0:09:40 (1)
--2525
6Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
1515
7Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
88
8Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
77
9Anže Obid
OK Azimut
**0
10Mihej Prezelj
OK Azimut
*0
11Martin Ferenc
OK Tivoli
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
20
0:12:01 (2)
2025202065
2Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:12:00 (1)
-252550
3Božo Bizjak
OK Azimut
15
0:13:37 (3)
20151550
4Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25732
5Oskar Foški
OK Polaris
1515-30
6Jaka Seljak
OK Komenda
8
0:14:28 (6)
1068826
7Borut Gantar
OK Azimut
121224
8Jan Cokan
OK Komenda
12
0:13:56 (4)
81220
9Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
81018
10Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:17:21 (7)
10-717
11Aljaž Škvarča
OK Azimut
10
0:14:22 (5)
51015
12Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1212
13Tadej Likar
OK Azimut
0
14Nejc Trunk
OK Komenda
0
15Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0
16Luka Cvelbar
OK Azimut
0
17Florijan Kremžar
OK Komenda
0
18Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
0
19Rok Ilovar
OK Tivoli
0
20Vid Faganel
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:12:53 (1)
2025252575
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:13:58 (2)
12202052
3Tihon Salopek
OK Azimut
251540
4Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
15
0:15:48 (3)
10151540
5Luka Seljak
OK Komenda
15510-30
6Tilen Zupan
OK Komenda
127827
7Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
12
0:17:56 (4)
471223
8Aljaž Čelik
OK Azimut
2020
9Aljaž Obid
OK Azimut
10
0:17:58 (5)
81018
10Žan Slejko
PD Ajdovščina
31215
11Primož Gantar
OK Azimut
6612
12Lev Žižek
OK Azimut
81312
13Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
10212
14Jakob Novak
PD Ajdovščina
55
15Jani Bratož
PD Ajdovščina
44
16Rok Kern
OK Komenda
22
17Andraž Samec
PD Ajdovščina
11
18Andrej Plevel
OK Komenda
0
19Jure Plevel
OK Komenda
0
20Enej Smole
OK Polaris
0
21Luka Anderluh
OK Polaris
0
22Fedja Močnik
OK Polaris
0
23Matevž Kunc
OK Tivoli
0
24Tilen Majdič
OK Azimut
0
25Martin Jevševar
OK Brežice
0
26Timotej Hribar
OK Brežice
0
27Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
28Julijan Kavčič
OK Azimut
0
29Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
30Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:16:28 (1)
25252575
2Gregor Kunc
OK Tivoli
0
3Aljaž Luznar
OK Azimut
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Žan Ravnikar
OK Komenda
15
0:16:39 (3)
20251560
2Simon Stanonik
OK Azimut
25
0:15:49 (1)
-10252560
3Tibor Mrak
OK Azimut
20
0:16:05 (2)
12152047
4Tjaž Gantar
OK Azimut
1581235
5Matic Blaž
OK Komenda
12
0:17:01 (4)
201232
6Gregor Hvala
OK Azimut
10
0:17:42 (5)
201030
7Mark Bogataj
OK Azimut
2525
8David Andrejc
OK Slovenj Gradec
851023
9Peter Tušar
OK Azimut
1515
10Andrej Borštnik
OK Tivoli
1212
11Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
1010
12Nejc Močnik
OK Azimut
8
0:21:31 (6)
88
13Matej Škarabot
OK Polaris
77
14Uroš Cankar
ŠOK
7
0:24:15 (7)
77
15Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
-6-6
16Franc Knap
OK Azimut
0
17Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
18Jernej Zorman
OK Komenda
0
19Jure Kavčič
OK Komenda
0
20Miha Korenjak
OK Komenda
0
21Blaž Petrovič
OK Polaris
0
22Gašper Petrovič
OK Polaris
0
23Peter Zupan
OK Polaris
0
24Jan Šalamun
OK Polaris
0
25Brin Smole
OK Polaris
0
26Elio Golja
OK Polaris
0
27Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
28Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
29Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
30Jan Dovč
OK Tivoli
0
31Tadej Vengust
Kamniški OK
0
32Andraž Drešček
OK Azimut
0
33Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
34Andraž Hribar
OK Brežice
0
35Jaka Piltaver
OK Brežice
0
36Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
37Matjaž Draksler
ŠOK
0
38Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
39Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
40Gašper Čopi
PD Tolmin
0
41Žiga Taljat
PD Tolmin
0
42Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
43Sarhiy Mukhidinov
OK Azimut
0
44Matija Razum
OK Brežice
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25252575
2Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
10102040
3Tihomir Salopek
OK Azimut
152035
4Tomaž Pust
OK Komenda
10
0:19:08 (5)
8151033
5Jožko Jazbar
OK Azimut
8
0:19:14 (6)
810826
6Matej Sedej
OK Azimut
15
0:18:40 (3)
551525
7Iztok Rojc
OK Polaris
25
0:14:52 (1)
2525
8Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:18:55 (4)
1211225
9Aleš Poljanšek
OK Azimut
20
0:18:29 (2)
212023
10Igor Gavrilov
OK Komenda
20-20
11Gregor Zupan
OK Komenda
12-719
12Valter Foški
OK Polaris
74617
13Dušan Petrovič
OK Polaris
1515
14Klemen Kenda
OK Azimut
6
0:19:39 (8)
34613
15Valentin Eržen
OK Azimut
-12-12
16Simon Kurinčič
OK Komenda
5
0:20:30 (9)
32510
17Marko Obid
OK Azimut
7
0:19:28 (7)
178
18Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
88
19Gregor Anderluh
OK Polaris
77
20Janez Pretnar
Kamniški OK
7-7
21Franc Malus
OK Komenda
4
0:23:12 (10)
1146
22Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
66
23David Valič
OK Slovenj Gradec
55
24Timotej Šuc
OK Komenda
1
0:30:09 (13)
11315
25Borut Seljak
OK Komenda
2
0:23:45 (12)
*1124
26Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
44
27Boštjan Bogataj
OK Azimut
3
0:23:38 (11)
-33
28Kristjan Gantar
OK Azimut
112
29Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
22
30Janko Bačnar
OK Azimut
11
31Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1-1
32Davor Pobega
OK Tivoli
11
33Marko Pahor
OK Komenda
11
34Tomaž Groff
OK Azimut
0
35Janez Cimerman
OK Azimut
0
36Matej Vidič
OK Azimut
0
37Aleš Veselič
OK Komenda
0
38Primož Savinšek
OK Polaris
0
39Andrej Cimerman
OK Polaris
0
40Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
41Matjaž Gutenberger
OK Slovenj Gradec
-0
42Robert Kunc
OK Tivoli
0
43Miran Kolman
Kamniški OK
0
44Emil Kacin
OK Azimut
0
45Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
46Bojan Jevševar
OK Brežice
0
47Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
48Boris Eržen
ŠOK
*0
49Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
50Sandi Kmetič
OK Polaris
0
51Kristian Bosisio
OK Trzin
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
20252570
2Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:17:50 (1)
2520-2570
3Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:20:09 (2)
1515202055
4Marijan Leban
OK Azimut
15
0:27:21 (3)
1515
5Janez Zavrl
OK Komenda
0
6Andrej Korelc
OK Komenda
0
7Silvo Babič
OK Komenda
-0
8Miro Šalamun
OK Polaris
0
9Robert Benko
OK Polaris
0
10Dušan Smole
OK Polaris
0
11Roman Sladič
ŠOK
0
12Vojko Kacin
OK Azimut
0
13Simon Čopi
PD Tolmin
0
14Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:14:57 (2)
25152060
2Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:12:31 (1)
252550
3Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
10
0:41:41 (5)
201581045
4Vlado Sedej
OK Azimut
15
0:17:55 (3)
25-1540
5Ivo Kete
PD Ajdovščina
12
0:21:49 (4)
201232
6Janko Lapajne
OK Azimut
2010-30
7Silvester Zaman
OK Azimut
15-722
8Charles Nelson
OK Azimut
1212
9Črtomir Knap
OK Azimut
0
10Srečo Pirman
ŠOK
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:11:24 (2)
25-252070
2Zarja Žižek
OK Azimut
12202052
3Ajda Jeraj
OK Komenda
25
0:09:23 (1)
25-2550
4Nika Eržen
OK Azimut
15
0:11:44 (3)
151530
5Jerca Kurinčič
OK Komenda
8
0:15:50 (6)
15-823
6Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
2020
7Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15-15
8Ajda Jarc
OK Komenda
12
0:12:33 (4)
1212
9Ajda Škvarča
OK Azimut
10
0:14:59 (5)
*1010
10Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
10*10
11Teja Šuc
OK Komenda
0
12Leila Ema Poženel
OK Komenda
****0
13Mila Cvelbar
OK Azimut
0
14Brina Gantar
OK Azimut
-0
15Klara Kremžar
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
20
0:10:44 (2)
25252070
2Brina Kölner
OK Komenda
25202065
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
12
0:18:04 (4)
208151247
4Neža Obid
OK Azimut
25
0:10:18 (1)
152540
5Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
10
0:20:21 (5)
101020
6Nikolina Ugrin
OK Tivoli
12820
7Jana Močnik
OK Azimut
15
0:15:12 (3)
1515
8Špela Majdič
OK Azimut
1212
9Naja Lončar
OK Komenda
1010
10Patricija Kern
OK Komenda
0
11Neža Trunk
OK Komenda
0
12Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
13Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
14Mojca Kunc
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
20
0:19:09 (2)
25252070
2Dorja Salopek
OK Azimut
252045
3Tajda Razpet
OK Azimut
151530
4Manja Leban
OK Azimut
25
0:18:27 (1)
2525
5Zala Lozar
PD Ajdovščina
2020
6Tinkara Stres
PD Ajdovščina
1212
7Neža Zupan
OK Polaris
0
8Anja Škarabot
OK Polaris
0
9Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
10Hana Mamič
PD Ajdovščina
0
11Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0
12Lucija Kremžar
OK Komenda
0
13Zala Ferenc
OK Tivoli
0
14Tinka Ferenc
OK Tivoli
0
15Saraja Samec
PD Ajdovščina
0
16Pia Ilovar
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Tina Kern
OK Komenda
25
0:17:30 (1)
25152565
2Deja Razpet
OK Azimut
252550
3Karin Pust
OK Komenda
20
0:18:56 (2)
20102050
4Nika Ravnikar
OK Komenda
10
0:21:15 (5)
1512201047
5Teja Tušar
OK Azimut
15
0:19:14 (3)
201535
6Zala Serženta Seljak
OK Azimut
12
0:21:07 (4)
8151235
7Barbara Čibej
OK Azimut
-0
8Karmen Pivk
OK Azimut
0
9Jedert Jevševar
OK Brežice
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Katja Babič
OK Komenda
25
0:15:53 (1)
20252570
2Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25152565
3Nika Poljanšek
OK Azimut
12
0:18:25 (4)
1520201255
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
20
0:16:19 (2)
1012122044
5Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:18:15 (3)
12151542
6Monika Ravnikar
OK Komenda
8
0:23:21 (6)
77822
7Brina Foški
OK Polaris
81018
8Nika Močnik
OK Azimut
10818
9Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
58-13
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
6612
11Ajda Flašker
OK Komenda
10
0:18:36 (5)
-1010
12Nuša Jeram
OK Azimut
0
13Tajda Bogataj
OK Azimut
0
14Jona Mirnik
OK Komenda
0
15Polona Jezeršek
OK Komenda
0
16Lara Zupan
OK Komenda
0
17Tajda Foški
OK Polaris
0
18Ana Šalamun
OK Polaris
0
19Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
20Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
21Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
22Katja Dovč
OK Tivoli
0
23Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
24Tina Zagorc
Kamniški OK
0
25Urša Štanfel
OK Azimut
0
26Lara Gantar
OK Azimut
0
27Jerca Bernik
ŠOK
0
28Julija Ferenc
OK Tivoli
0
29Tjaša Bergant
ŠOK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:16:22 (1)
2520252575
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
20
0:17:34 (2)
2025202065
3Mojca Foški
OK Polaris
15151040
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
10121537
5Saša Žižek
OK Azimut
12101234
6Petra Paradiž
OK Komenda
10
0:26:11 (5)
7581025
7Marta Malus
OK Komenda
15
0:22:29 (3)
351523
8Špela Bogataj
OK Komenda
12
0:24:33 (4)
*41216
9Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
8715
10Damjana Gantar
OK Azimut
6713
11Maja Istenič
OK Azimut
8
0:26:15 (6)
3811
12Petra Stojan
OK Komenda
4610
13Nataša Bogataj
OK Azimut
7
0:35:20 (7)
279
14Ana Plavčak
ŠOK
88
15Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
6-6
16Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
55
17Elena Gombač Šuc
OK Komenda
44
18Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
22
19Katarina Sedej
OK Azimut
112
20Maja Obid
OK Azimut
--0
21Špela Trunk
OK Komenda
0
22Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
24Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
25Andreja Anžur
OK Tivoli
0
26Lidija Benigar
Kamniški OK
0
27Katja Kobentar
Kamniški OK
0
28Anica Hribar
OK Brežice
0
29Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
0
30Tina Močnik
OK Komenda
0
31Metka Udovič
OK Trzin
0
32Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
15252565
2Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:25:26 (3)
2520151560
3Maja Prosen
OK Komenda
25
0:17:22 (1)
12202557
4Marjanca Poljanšek
OK Azimut
20
0:19:54 (2)
20122052
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
201030
6Alenka Škarabot
OK Polaris
871025
7Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
1212
8Marija Kovač
PD Ajdovščina
12
0:48:51 (4)
1212
9Tina Fras
OK Slovenj Gradec
1010
10Irma Pretnar
Kamniški OK
8-8
11Maruša Debeljak
OK Polaris
0
12Marija Anderluh
OK Polaris
*0
13Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
14Maja Zaman Groff
OK Azimut
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7421.92566.2%3334.9%23.7%1619
2OK Azimut8318.52372.3%25.633.1%26.6%1536
3OK Slovenj Gradec3715.9586.5%18.312.7%11.9%587
4OK Polaris3810.12534.2%29.58.3%12.2%384
5PD Ajdovščina249.91058.3%16.95.1%7.7%237
6OK Tivoli207.71525%30.63.3%6.4%153
7Kamniški OK119.5645.5%212.3%3.5%105
8ŠOK81.9537.5%50.3%2.6%15
9OK Brežice8080%N/A0%2.6%0
10OK Slovenske Konjice4040%N/A0%1.3%0
11OK Trzin2020%N/A0%0.6%0
12PD Tolmin3030%N/A0%1%0

Skupaj tekmovalcev: 312, neaktivnih: 131, vseh startov: 412

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.