Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2019

Šprint SOL 2019

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:08:57 (1)
25252525100
2Jakob Kurinčič
OK Komenda
15
0:10:03 (3)
202020251585
3Rok Sedej
OK Azimut
12
0:10:19 (4)
101515201262
4Enej Šuc
OK Komenda
1220121559
5Drejc Malus
OK Komenda
10
0:11:21 (5)
--251035
6Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
8
0:14:00 (6)
15823
7Martin Ferenc
OK Tivoli
20
0:09:38 (2)
2020
8Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
88
9Mihej Prezelj
OK Azimut
7
0:16:30 (7)
*77
10Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
77
11Anže Obid
OK Azimut
**0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
20
0:07:59 (2)
20252020202085
2Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:07:58 (1)
-25252575
3Božo Bizjak
OK Azimut
15
0:09:50 (3)
2015151565
4Jan Cokan
OK Komenda
81225-45
5Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
12
0:10:09 (4)
2571244
6Jaka Seljak
OK Komenda
5
0:11:30 (9)
1068815541
7Oskar Foški
OK Polaris
7
0:11:12 (7)
1515-737
8Ožbej Malus
OK Komenda
10
0:10:28 (5)
10-71027
9Borut Gantar
OK Azimut
121224
10Aljaž Škvarča
OK Azimut
8
0:11:04 (6)
510823
11Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
3
0:14:28 (11)
810321
12Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1212
13Florijan Kremžar
OK Komenda
6
0:11:18 (8)
66
14Simon Erik Jerebič
OK Komenda
4
0:13:46 (10)
44
15Nik Vodlan
OK Komenda
2
0:24:31 (12)
22
16Tadej Likar
OK Azimut
0
17Nejc Trunk
OK Komenda
-0
18Luka Cvelbar
OK Azimut
0
19Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
0
20Rok Ilovar
OK Tivoli
0
21Vid Faganel
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:11:28 (1)
2025252525100
2Nejc Turk
OK Komenda
15
0:12:29 (3)
1220201567
3Tihon Salopek
OK Azimut
25152565
4Luka Seljak
OK Komenda
10
0:14:28 (5)
15510-121047
5Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
5
0:16:41 (9)
101515545
6Martin Jevševar
OK Brežice
20
0:12:09 (2)
202040
7Tilen Zupan
OK Komenda
6
0:16:32 (8)
127810637
8Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
7
0:15:39 (7)
4712730
9Matevž Kunc
OK Tivoli
12
0:14:20 (4)
151227
10Žan Slejko
PD Ajdovščina
8
0:15:13 (6)
312823
11Lev Žižek
OK Azimut
4
0:18:36 (10)
8137422
12Aljaž Čelik
OK Azimut
2020
13Aljaž Obid
OK Azimut
81018
14Primož Gantar
OK Azimut
6612
15Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
10212
16Timotej Hribar
OK Brežice
3
0:27:10 (11)
8311
17Jakob Novak
PD Ajdovščina
5-5
18Jani Bratož
PD Ajdovščina
44
19Rok Kern
OK Komenda
2-2
20Andraž Samec
PD Ajdovščina
11
21Andrej Plevel
OK Komenda
-0
22Jure Plevel
OK Komenda
-0
23Enej Smole
OK Polaris
0
24Luka Anderluh
OK Polaris
0
25Fedja Močnik
OK Polaris
0
26Tilen Majdič
OK Azimut
0
27Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
28Julijan Kavčič
OK Azimut
0
29Denis Premrn
PD Ajdovščina
0
30Žan Štrukelj
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
2525252575
2Gregor Kunc
OK Tivoli
0
3Aljaž Luznar
OK Azimut
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Simon Stanonik
OK Azimut
-1025252070
2Žan Ravnikar
OK Komenda
202515-60
3Matic Blaž
OK Komenda
20121547
4Tibor Mrak
OK Azimut
12152047
5Tjaž Gantar
OK Azimut
1581235
6Gregor Hvala
OK Azimut
201030
7Mark Bogataj
OK Azimut
2525
8Matija Razum
OK Brežice
2525
9David Andrejc
OK Slovenj Gradec
851023
10Peter Tušar
OK Azimut
1515
11Andrej Borštnik
OK Tivoli
1212
12Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
1010
13Nejc Močnik
OK Azimut
88
14Matej Škarabot
OK Polaris
77
15Uroš Cankar
ŠOK
77
16Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
-6-6
17Franc Knap
OK Azimut
0
18Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
19Jernej Zorman
OK Komenda
0
20Jure Kavčič
OK Komenda
0
21Miha Korenjak
OK Komenda
0
22Blaž Petrovič
OK Polaris
0
23Gašper Petrovič
OK Polaris
0
24Peter Zupan
OK Polaris
0
25Jan Šalamun
OK Polaris
0
26Brin Smole
OK Polaris
0
27Elio Golja
OK Polaris
0
28Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
29Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
30Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
31Jan Dovč
OK Tivoli
0
32Tadej Vengust
Kamniški OK
0
33Andraž Drešček
OK Azimut
0
34Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
35Andraž Hribar
OK Brežice
0
36Jaka Piltaver
OK Brežice
0
37Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
38Matjaž Draksler
ŠOK
0
39Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
40Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
41Gašper Čopi
PD Tolmin
0
42Žiga Taljat
PD Tolmin
0
43Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
44Sarhiy Mukhidinov
OK Azimut
0
45Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25252575
2Tihomir Salopek
OK Azimut
15202560
3Iztok Rojc
OK Polaris
252045
4Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
10102040
5Tomaž Pust
OK Komenda
815101035
6Gregor Zupan
OK Komenda
12-71534
7Aleš Poljanšek
OK Azimut
21201234
8Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
12112832
9Jožko Jazbar
OK Azimut
8108526
10Matej Sedej
OK Azimut
5515626
11Igor Gavrilov
OK Komenda
20-20
12Valter Foški
OK Polaris
74617
13Dušan Petrovič
OK Polaris
1515
14Simon Kurinčič
OK Komenda
325715
15Klemen Kenda
OK Azimut
34613
16Valentin Eržen
OK Azimut
-12-12
17Marko Obid
OK Azimut
178
18Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
88
19Borut Seljak
OK Komenda
*11247
20Gregor Anderluh
OK Polaris
77
21Janez Pretnar
Kamniški OK
7-7
22Franc Malus
OK Komenda
1146
23Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
66
24David Valič
OK Slovenj Gradec
55
25Timotej Šuc
OK Komenda
11315
26Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
44
27Boštjan Bogataj
OK Azimut
-33
28Kristjan Gantar
OK Azimut
112
29Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
22
30Janko Bačnar
OK Azimut
11
31Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1-1
32Davor Pobega
OK Tivoli
11
33Marko Pahor
OK Komenda
11
34Tomaž Groff
OK Azimut
0
35Janez Cimerman
OK Azimut
0
36Matej Vidič
OK Azimut
0
37Aleš Veselič
OK Komenda
0
38Primož Savinšek
OK Polaris
0
39Andrej Cimerman
OK Polaris
0
40Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
41Matjaž Gutenberger
OK Slovenj Gradec
-0
42Robert Kunc
OK Tivoli
0
43Miran Kolman
Kamniški OK
0
44Emil Kacin
OK Azimut
0
45Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
46Bojan Jevševar
OK Brežice
0
47Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
48Boris Eržen
ŠOK
*0
49Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
50Sandi Kmetič
OK Polaris
0
51Kristian Bosisio
OK Trzin
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:14:12 (1)
2520-25202595
2Miha Škarabot
OK Polaris
20
0:14:27 (2)
2025252090
3Aleš Borštnik
OK Tivoli
10
0:16:52 (5)
15152020251080
4Silvo Babič
OK Komenda
15
0:14:52 (3)
-121527
5Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
12
0:16:47 (4)
151227
6Marijan Leban
OK Azimut
6
0:27:06 (8)
15621
7Andrej Korelc
OK Komenda
8
0:20:14 (6)
88
8Roman Sladič
ŠOK
7
0:23:25 (7)
77
9Janez Zavrl
OK Komenda
0
10Miro Šalamun
OK Polaris
0
11Robert Benko
OK Polaris
0
12Dušan Smole
OK Polaris
0
13Vojko Kacin
OK Azimut
0
14Simon Čopi
PD Tolmin
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:12:15 (2)
2515202080
2Vlado Sedej
OK Azimut
15
0:15:30 (3)
25-15251580
3Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:10:00 (1)
25252575
4Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
12
0:20:39 (4)
2015810-1257
5Silvester Zaman
OK Azimut
8
0:22:52 (6)
15-720850
6Janko Lapajne
OK Azimut
10
0:21:00 (5)
2010-1040
7Ivo Kete
PD Ajdovščina
201232
8Charles Nelson
OK Azimut
1212
9Črtomir Knap
OK Azimut
0
10Srečo Pirman
ŠOK
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:11:07 (3)
25-2520251595
2Ajda Jeraj
OK Komenda
25
0:08:40 (1)
25-252575
3Zarja Žižek
OK Azimut
20
0:10:27 (2)
122020152075
4Jerca Kurinčič
OK Komenda
12
0:13:21 (4)
15-8201255
5Nika Eržen
OK Azimut
10
0:14:37 (5)
15151040
6Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
2020
7Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15-15
8Ajda Jarc
OK Komenda
12-12
9Ajda Škvarča
OK Azimut
*1010
10Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
10**10
11Klara Kremžar
OK Komenda
8
0:19:16 (6)
88
12Teja Šuc
OK Komenda
0
13Leila Ema Poženel
OK Komenda
******0
14Mila Cvelbar
OK Azimut
0
15Brina Gantar
OK Azimut
-0
16Mija Jeraj
OK Komenda
*0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:07:18 (1)
2525202595
2Brina Kölner
OK Komenda
15
0:08:11 (3)
2520201580
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
8
0:10:44 (6)
208151225872
4Neža Obid
OK Azimut
20
0:07:54 (2)
15252060
5Mojca Kunc
OK Tivoli
12
0:08:49 (4)
201232
6Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
7
0:13:07 (7)
1010727
7Jana Močnik
OK Azimut
10
0:09:37 (5)
151025
8Nikolina Ugrin
OK Tivoli
12820
9Naja Lončar
OK Komenda
5
0:17:41 (9)
10515
10Špela Majdič
OK Azimut
1212
11Patricija Kern
OK Komenda
6
0:14:18 (8)
66
12Neža Trunk
OK Komenda
-0
13Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
14Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
20
0:11:53 (2)
2525202090
2Dorja Salopek
OK Azimut
25202570
3Manja Leban
OK Azimut
25
0:11:22 (1)
252550
4Tajda Razpet
OK Azimut
12
0:13:02 (4)
15151242
5Zala Lozar
PD Ajdovščina
2020
6Tinka Ferenc
OK Tivoli
15
0:12:56 (3)
1515
7Tinkara Stres
PD Ajdovščina
1212
8Zala Ferenc
OK Tivoli
10
0:13:46 (5)
1010
9Lucija Kremžar
OK Komenda
8
0:14:58 (6)
88
10Neža Zupan
OK Polaris
*0
11Anja Škarabot
OK Polaris
0
12Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
13Hana Mamič
PD Ajdovščina
0
14Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0
15Saraja Samec
PD Ajdovščina
0
16Pia Ilovar
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Tina Kern
OK Komenda
25
0:13:48 (1)
2515252590
2Nika Ravnikar
OK Komenda
10
0:18:55 (5)
15122010251072
3Karin Pust
OK Komenda
20102020*70
4Deja Razpet
OK Azimut
12
0:14:37 (4)
25251262
5Teja Tušar
OK Azimut
20
0:14:33 (2)
20152055
6Zala Serženta Seljak
OK Azimut
15
0:14:35 (3)
815121550
7Jedert Jevševar
OK Brežice
8
0:21:33 (6)
*88
8Barbara Čibej
OK Azimut
-0
9Karmen Pivk
OK Azimut
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
2515252590
2Katja Babič
OK Komenda
2025251080
3Nika Poljanšek
OK Azimut
1520201267
4Zala Zavrl
OK Komenda
1215152062
5Ana Pia Pogačar
OK Komenda
101212201559
6Monika Ravnikar
OK Komenda
77822
7Barbara Kmetec
Kamniški OK
66719
8Brina Foški
OK Polaris
81018
9Nika Močnik
OK Azimut
10818
10Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
58-13
11Polona Jezeršek
OK Komenda
1212
12Ajda Flašker
OK Komenda
-1010
13Tina Zagorc
Kamniški OK
88
14Nuša Jeram
OK Azimut
0
15Tajda Bogataj
OK Azimut
0
16Jona Mirnik
OK Komenda
0
17Lara Zupan
OK Komenda
0
18Tajda Foški
OK Polaris
0
19Ana Šalamun
OK Polaris
0
20Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
21Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
22Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
23Katja Dovč
OK Tivoli
0
24Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
25Urša Štanfel
OK Azimut
0
26Lara Gantar
OK Azimut
0
27Jerca Bernik
ŠOK
0
28Julija Ferenc
OK Tivoli
0
29Tjaša Bergant
ŠOK
*0
30Jona Mirnik Cerar
OK Komenda
*0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:14:13 (1)
2520252525100
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:15:51 (3)
20252020251590
3Saša Žižek
OK Azimut
12
0:15:56 (4)
121012151251
4Mojca Foški
OK Polaris
10
0:17:04 (5)
1515101050
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
5
0:18:09 (9)
101215542
6Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
7
0:18:05 (7)
8720742
7Petra Paradiž
OK Komenda
6
0:18:07 (8)
7581012637
8Marta Malus
OK Komenda
2
0:20:23 (12)
3515225
9Petra Stojan
OK Komenda
4
0:18:37 (10)
468422
10Tina Močnik
OK Komenda
20
0:15:39 (2)
2020
11Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
3
0:19:10 (11)
6-10319
12Špela Bogataj
OK Komenda
1
0:21:48 (15)
*412117
13Ana Plavčak
ŠOK
8
0:17:57 (6)
8816
14Damjana Gantar
OK Azimut
6713
15Maja Istenič
OK Azimut
1
0:21:35 (13)
38112
16Katarina Sedej
OK Azimut
1
0:24:12 (17)
117110
17Nataša Bogataj
OK Azimut
279
18Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
1
0:21:40 (14)
516
19Elena Gombač Šuc
OK Komenda
44
20Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
22
21Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
1
0:24:11 (16)
11
22Maja Obid
OK Azimut
1
0:24:41 (18)
--11
23Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
1
0:24:43 (19)
11
24Špela Trunk
OK Komenda
0
25Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
26Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
27Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
28Andreja Anžur
OK Tivoli
0
29Lidija Benigar
Kamniški OK
0
30Katja Kobentar
Kamniški OK
0
31Anica Hribar
OK Brežice
0
32Metka Udovič
OK Trzin
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SSOL4SSOL5SSOL6SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:14:05 (1)
1525252525100
2Damjana Jerše
OK Polaris
20
0:15:04 (2)
25201515102080
3Maja Prosen
OK Komenda
7
0:19:15 (7)
12202520777
4Marjanca Poljanšek
OK Azimut
10
0:17:17 (5)
201220151067
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
12
0:17:05 (4)
20101242
6Alenka Škarabot
OK Polaris
8
0:17:52 (6)
8710833
7Tina Fras
OK Slovenj Gradec
101222
8Marija Kovač
PD Ajdovščina
6
0:31:33 (8)
12618
9Marija Anderluh
OK Polaris
15
0:16:04 (3)
*1515
10Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
1212
11Irma Pretnar
Kamniški OK
8-8
12Maruša Debeljak
OK Polaris
0
13Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
14Maja Zaman Groff
OK Azimut
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7729.41284.4%34.834.9%24.4%2262
2OK Azimut8324.92372.3%34.531.9%26.3%2070
3OK Slovenj Gradec3819.9684.2%23.611.7%12%756
4OK Polaris3813.42436.8%36.47.8%12%509
5OK Tivoli2015.41050%30.74.7%6.3%307
6PD Ajdovščina2412.31058.3%21.14.5%7.6%295
7Kamniški OK1113.2554.5%24.22.2%3.5%145
8OK Brežice810.5450%211.3%2.5%84
9ŠOK83.8362.5%60.5%2.5%30
10OK Slovenske Konjice47250%140.4%1.3%28
11OK Trzin2020%N/A0%0.6%0
12PD Tolmin3030%N/A0%0.9%0

Skupaj tekmovalcev: 316, neaktivnih: 104, vseh startov: 588

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.