Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2019

Šprint SOL 2019

M10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:21:21 (1)
25252575
2Enej Šuc
OK Komenda
12
0:37:06 (4)
12201244
3Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:28:52 (2)
202040
4Rok Sedej
OK Azimut
15
0:30:22 (3)
10151540
5Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
1515
6Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
88
7Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
77
8Anže Obid
OK Azimut
*0
9Mihej Prezelj
OK Azimut
*0
10Drejc Malus
OK Komenda
--0
11Martin Ferenc
OK Tivoli
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
20
0:25:08 (2)
20252065
2Božo Bizjak
OK Azimut
15
0:26:48 (3)
201535
3Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25732
4Oskar Foški
OK Polaris
1515-30
5Rok Bogataj
OK Azimut
25
0:19:11 (1)
-2525
6Borut Gantar
OK Azimut
12
0:31:29 (4)
121224
7Jaka Seljak
OK Komenda
8
0:35:37 (6)
106824
8Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
10
0:35:05 (5)
81018
9Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
1212
10Ožbej Malus
OK Komenda
10-10
11Jan Cokan
OK Komenda
88
12Aljaž Škvarča
OK Azimut
55
13Tadej Likar
OK Azimut
0
14Nejc Trunk
OK Komenda
0
15Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0
16Luka Cvelbar
OK Azimut
0
17Florijan Kremžar
OK Komenda
0
18Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:22:51 (1)
20252570
2Tihon Salopek
OK Azimut
251540
3Nejc Turk
OK Komenda
20
0:26:21 (2)
122032
4Luka Seljak
OK Komenda
10
0:31:33 (5)
1551030
5Tilen Zupan
OK Komenda
8
0:32:35 (6)
127827
6Manuel Alberto Montes
PD Ajdovščina
15
0:28:09 (3)
101525
7Aljaž Čelik
OK Azimut
2020
8Žan Slejko
PD Ajdovščina
12
0:31:27 (4)
31215
9Primož Gantar
OK Azimut
6
0:34:00 (8)
6612
10Lev Žižek
OK Azimut
3
0:41:21 (11)
81312
11Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
2
0:46:26 (12)
10212
12Janoš Krkoč
PD Ajdovščina
7
0:33:51 (7)
4711
13Aljaž Obid
OK Azimut
88
14Jakob Novak
PD Ajdovščina
5
0:37:26 (9)
55
15Jani Bratož
PD Ajdovščina
4
0:38:45 (10)
44
16Rok Kern
OK Komenda
22
17Andraž Samec
PD Ajdovščina
11
18Andrej Plevel
OK Komenda
0
19Jure Plevel
OK Komenda
0
20Enej Smole
OK Polaris
0
21Luka Anderluh
OK Polaris
0
22Fedja Močnik
OK Polaris
0
23Matevž Kunc
OK Tivoli
0
24Tilen Majdič
OK Azimut
0
25Martin Jevševar
OK Brežice
0
26Timotej Hribar
OK Brežice
0
27Nik Gregorič
PD Ajdovščina
0
28Julijan Kavčič
OK Azimut
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:29:18 (1)
252550
2Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Žan Ravnikar
OK Komenda
202545
2Simon Stanonik
OK Azimut
25
0:26:51 (1)
-102535
3Tjaž Gantar
OK Azimut
12
0:32:12 (4)
1581235
4Tibor Mrak
OK Azimut
15
0:27:39 (3)
121527
5Mark Bogataj
OK Azimut
2525
6David Andrejc
OK Slovenj Gradec
10
0:46:55 (5)
851023
7Gregor Hvala
OK Azimut
20
0:27:29 (2)
2020
8Matic Blaž
OK Komenda
2020
9Peter Tušar
OK Azimut
1515
10Andrej Borštnik
OK Tivoli
1212
11Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
1010
12Matej Škarabot
OK Polaris
77
13Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
-6-6
14Franc Knap
OK Azimut
0
15Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
16Jernej Zorman
OK Komenda
0
17Jure Kavčič
OK Komenda
0
18Miha Korenjak
OK Komenda
0
19Blaž Petrovič
OK Polaris
0
20Gašper Petrovič
OK Polaris
0
21Peter Zupan
OK Polaris
0
22Jan Šalamun
OK Polaris
0
23Brin Smole
OK Polaris
0
24Elio Golja
OK Polaris
0
25Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
26Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
27Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
28Jan Dovč
OK Tivoli
0
29Tadej Vengust
Kamniški OK
0
30Nejc Močnik
OK Azimut
0
31Andraž Drešček
OK Azimut
0
32Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
33Andraž Hribar
OK Brežice
0
34Jaka Piltaver
OK Brežice
0
35Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
0
36Matjaž Draksler
ŠOK
0
37Urban Gregorc
PD Ajdovščina
0
38Jakob Valič
PD Ajdovščina
0
39Gašper Čopi
PD Tolmin
0
40Žiga Taljat
PD Tolmin
0
41Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
0
42Uroš Cankar
ŠOK
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:30:14 (1)
25252575
2Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
20
0:32:12 (2)
10102040
3Tihomir Salopek
OK Azimut
152035
4Tomaž Pust
OK Komenda
81523
5Igor Gavrilov
OK Komenda
20-20
6Gregor Zupan
OK Komenda
7
0:36:29 (7)
12-719
7Jožko Jazbar
OK Azimut
10
0:35:04 (5)
81018
8Valter Foški
OK Polaris
6
0:36:56 (8)
74617
9Dušan Petrovič
OK Polaris
15
0:33:19 (3)
1515
10Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
1
0:41:55 (15)
12113
11Valentin Eržen
OK Azimut
12
0:35:02 (4)
-1212
12Matej Sedej
OK Azimut
5
0:37:10 (9)
5510
13Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
8
0:35:45 (6)
88
14Klemen Kenda
OK Azimut
4
0:37:51 (10)
347
15Gregor Anderluh
OK Polaris
77
16Janez Pretnar
Kamniški OK
7-7
17Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
66
18Simon Kurinčič
OK Komenda
2
0:40:25 (12)
325
19Timotej Šuc
OK Komenda
3
0:39:24 (11)
1135
20David Valič
OK Slovenj Gradec
55
21Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
44
22Aleš Poljanšek
OK Azimut
1
0:40:37 (13)
213
23Kristjan Gantar
OK Azimut
1
0:43:01 (16)
112
24Borut Seljak
OK Komenda
1
0:46:05 (18)
*112
25Franc Malus
OK Komenda
1
0:41:05 (14)
112
26Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
22
27Janko Bačnar
OK Azimut
11
28Marko Obid
OK Azimut
11
29Alessio Rozzi
PD Ajdovščina
1-1
30Davor Pobega
OK Tivoli
1
0:44:56 (17)
11
31Marko Pahor
OK Komenda
11
32Tomaž Groff
OK Azimut
0
33Janez Cimerman
OK Azimut
0
34Matej Vidič
OK Azimut
0
35Boštjan Bogataj
OK Azimut
-0
36Aleš Veselič
OK Komenda
0
37Iztok Rojc
OK Polaris
0
38Primož Savinšek
OK Polaris
0
39Andrej Cimerman
OK Polaris
0
40Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
--0
41Matjaž Gutenberger
OK Slovenj Gradec
-0
42Robert Kunc
OK Tivoli
0
43Miran Kolman
Kamniški OK
0
44Emil Kacin
OK Azimut
0
45Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
46Bojan Jevševar
OK Brežice
0
47Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
0
48Boris Eržen
ŠOK
*0
49Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
50Sandi Kmetič
OK Polaris
0
51Kristian Bosisio
OK Trzin
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Miha Škarabot
OK Polaris
25
0:31:12 (1)
20252570
2Aleš Borštnik
OK Tivoli
20
0:35:39 (2)
15152050
3Aleš Zupan
OK Polaris
2520-45
4Marijan Leban
OK Azimut
0
5Janez Zavrl
OK Komenda
0
6Andrej Korelc
OK Komenda
0
7Silvo Babič
OK Komenda
-0
8Miro Šalamun
OK Polaris
0
9Robert Benko
OK Polaris
0
10Dušan Smole
OK Polaris
0
11Roman Sladič
ŠOK
0
12Vojko Kacin
OK Azimut
0
13Simon Čopi
PD Tolmin
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
8
0:51:17 (6)
2015843
2Silvij Močnik
OK Azimut
15
0:32:49 (3)
251540
3Janko Lapajne
OK Azimut
10
0:38:49 (5)
201030
4Vlado Sedej
OK Azimut
25-25
5Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:27:19 (1)
2525
6Silvester Zaman
OK Azimut
7
1:13:59 (7)
15-722
7Ivo Kete
PD Ajdovščina
20
0:27:24 (2)
2020
8Charles Nelson
OK Azimut
12
0:36:42 (4)
1212
9Črtomir Knap
OK Azimut
0
10Srečo Pirman
ŠOK
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Zarja Žižek
OK Azimut
20
0:40:34 (2)
12202052
2Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:34:46 (1)
25-2550
3Ajda Jeraj
OK Komenda
25-25
4Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
2020
5Nika Eržen
OK Azimut
15
1:14:27 (3)
1515
6Jerca Kurinčič
OK Komenda
15-15
7Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15-15
8Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
10*10
9Ajda Škvarča
OK Azimut
*0
10Teja Šuc
OK Komenda
0
11Leila Ema Poženel
OK Komenda
***0
12Mila Cvelbar
OK Azimut
0
13Brina Gantar
OK Azimut
-0
14Klara Kremžar
OK Komenda
0
15Ajda Jarc
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
20
0:22:52 (2)
25202065
2Nea Eržen
OK Azimut
25
0:19:13 (1)
252550
3Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
15
0:27:47 (3)
2081543
4Nikolina Ugrin
OK Tivoli
8
0:36:59 (6)
12820
5Neža Obid
OK Azimut
1515
6Špela Majdič
OK Azimut
12
0:30:59 (4)
1212
7Naja Lončar
OK Komenda
1010
8Klara Mahkovec
PD Ajdovščina
10
0:34:47 (5)
1010
9Jana Močnik
OK Azimut
0
10Patricija Kern
OK Komenda
0
11Neža Trunk
OK Komenda
0
12Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
13Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
14Mojca Kunc
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Vita Malus
OK Komenda
25
0:35:20 (1)
252550
2Dorja Salopek
OK Azimut
252045
3Tajda Razpet
OK Azimut
15
0:47:40 (3)
151530
4Zala Lozar
PD Ajdovščina
20
0:46:51 (2)
2020
5Tinkara Stres
PD Ajdovščina
1212
6Manja Leban
OK Azimut
0
7Neža Zupan
OK Polaris
0
8Anja Škarabot
OK Polaris
0
9Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0
10Hana Mamič
PD Ajdovščina
0
11Ema Gregorčič
PD Ajdovščina
0
12Lucija Kremžar
OK Komenda
0
13Zala Ferenc
OK Tivoli
0
14Tinka Ferenc
OK Tivoli
0
15Saraja Samec
PD Ajdovščina
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Deja Razpet
OK Azimut
25
0:29:16 (1)
252550
2Nika Ravnikar
OK Komenda
20
0:33:58 (2)
15122047
3Tina Kern
OK Komenda
251540
4Karin Pust
OK Komenda
201030
5Zala Serženta Seljak
OK Azimut
15
0:34:31 (3)
81523
6Teja Tušar
OK Azimut
2020
7Barbara Čibej
OK Azimut
-0
8Karmen Pivk
OK Azimut
0
9Jedert Jevševar
OK Brežice
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:33:50 (1)
25152565
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:34:38 (2)
15202055
3Katja Babič
OK Komenda
202545
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12
0:37:06 (4)
10121234
5Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:36:32 (3)
121527
6Brina Foški
OK Polaris
10
0:44:09 (5)
81018
7Nika Močnik
OK Azimut
8
0:44:46 (6)
10818
8Monika Ravnikar
OK Komenda
7
0:45:11 (7)
7714
9Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
58-13
10Barbara Kmetec
Kamniški OK
6
0:53:51 (8)
6612
11Nuša Jeram
OK Azimut
0
12Tajda Bogataj
OK Azimut
0
13Ajda Flašker
OK Komenda
-0
14Jona Mirnik
OK Komenda
0
15Polona Jezeršek
OK Komenda
0
16Lara Zupan
OK Komenda
0
17Tajda Foški
OK Polaris
0
18Ana Šalamun
OK Polaris
0
19Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
20Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
21Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
22Katja Dovč
OK Tivoli
0
23Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
24Tina Zagorc
Kamniški OK
0
25Urša Štanfel
OK Azimut
0
26Lara Gantar
OK Azimut
0
27Jerca Bernik
ŠOK
0
28Julija Ferenc
OK Tivoli
0
29Tjaša Bergant
ŠOK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:32:09 (1)
25202570
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
20
0:33:30 (2)
20252065
3Mojca Foški
OK Polaris
10
0:37:44 (5)
15151040
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
15
0:36:13 (3)
10121537
5Saša Žižek
OK Azimut
12
0:37:26 (4)
12101234
6Petra Paradiž
OK Komenda
8
0:38:55 (6)
75820
7Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
8715
8Damjana Gantar
OK Azimut
7
0:45:33 (7)
6713
9Petra Stojan
OK Komenda
6
0:46:33 (8)
4610
10Ana Plavčak
ŠOK
88
11Marta Malus
OK Komenda
5
0:47:19 (9)
358
12Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
6-6
13Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
55
14Elena Gombač Šuc
OK Komenda
44
15Špela Bogataj
OK Komenda
4
0:49:52 (10)
*44
16Maja Istenič
OK Azimut
3
0:55:10 (11)
33
17Nataša Bogataj
OK Azimut
22
18Lorenza Pravato
PD Ajdovščina
2
0:55:46 (12)
22
19Katarina Sedej
OK Azimut
1
1:06:32 (13)
112
20Maja Obid
OK Azimut
-0
21Špela Trunk
OK Komenda
0
22Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
23Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
24Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
25Andreja Anžur
OK Tivoli
0
26Lidija Benigar
Kamniški OK
0
27Katja Kobentar
Kamniški OK
0
28Anica Hribar
OK Brežice
0
29Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
0
30Tina Močnik
OK Komenda
0
31Metka Udovič
OK Trzin
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SSOL2SSOL3SKUPAJ
1Romana Zupan
OK Komenda
25
0:34:42 (1)
15252565
2Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:38:47 (3)
25201560
3Maja Prosen
OK Komenda
20
0:36:26 (2)
122032
4Marjanca Poljanšek
OK Azimut
12
0:42:31 (4)
201232
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
201030
6Alenka Škarabot
OK Polaris
10
0:50:54 (5)
871025
7Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
1212
8Tina Fras
OK Slovenj Gradec
1010
9Irma Pretnar
Kamniški OK
8-8
10Maruša Debeljak
OK Polaris
0
11Marija Anderluh
OK Polaris
*0
12Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda7416.42664.9%25.433.4%24.7%1217
2OK Azimut8014.22470%20.231.1%26.7%1132
3OK Slovenj Gradec3714.7586.5%1714.9%12.3%544
4OK Polaris388.82631.6%27.89.2%12.7%334
5PD Ajdovščina207.6765%11.64.1%6.7%151
6OK Tivoli188.21327.8%29.64.1%6%148
7Kamniški OK119.5645.5%212.9%3.7%105
8ŠOK81625%40.2%2.7%8
9OK Brežice7070%N/A0%2.3%0
10OK Slovenske Konjice2020%N/A0%0.7%0
11OK Trzin2020%N/A0%0.7%0
12PD Tolmin3030%N/A0%1%0

Skupaj tekmovalcev: 300, neaktivnih: 127, vseh startov: 327

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.