Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Šprint SOL 2019

Šprint SOL 2019

M10

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Anže Kölner
OK Komenda
25
0:12:53 (1)
2525
2Jakob Kurinčič
OK Komenda
20
0:14:28 (2)
2020
3Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
15
0:16:10 (3)
1515
4Enej Šuc
OK Komenda
12
0:16:59 (4)
1212
5Rok Sedej
OK Azimut
10
0:26:36 (5)
1010
6Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
8
0:30:57 (6)
88
7Luka Gutenberger
OK Slovenj Gradec
7
0:58:29 (7)
77
8Anže Obid
OK Azimut
0
9Mihej Prezelj
OK Azimut
0
10Drejc Malus
OK Komenda
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25
0:16:06 (1)
2525
2David Sedej
OK Azimut
20
0:16:25 (2)
2020
3Oskar Foški
OK Polaris
15
0:17:11 (3)
1515
4Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
12
0:20:11 (4)
1212
5Jaka Seljak
OK Komenda
10
0:21:31 (5)
1010
6Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
8
0:30:47 (6)
88
7Rok Bogataj
OK Azimut
0
8Borut Gantar
OK Azimut
0
9Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
10Božo Bizjak
OK Azimut
0
11Tadej Likar
OK Azimut
0
12Nejc Trunk
OK Komenda
0
13Ožbej Malus
OK Komenda
0
14Jan Cokan
OK Komenda
0
15Simon Erik Jerebič
OK Komenda
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Tihon Salopek
OK Azimut
25
0:14:30 (1)
2525
2Natan Maj Poženel
OK Komenda
20
0:14:35 (2)
2020
3Luka Seljak
OK Komenda
15
0:21:23 (3)
1515
4Tilen Zupan
OK Komenda
12
0:21:56 (4)
1212
5Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
10
0:34:00 (5)
1010
6Lev Žižek
OK Azimut
8
0:34:29 (6)
88
7Aljaž Čelik
OK Azimut
0
8Aljaž Obid
OK Azimut
0
9Primož Gantar
OK Azimut
0
10Rok Kern
OK Komenda
0
11Nejc Turk
OK Komenda
0
12Andrej Plevel
OK Komenda
0
13Jure Plevel
OK Komenda
0
14Enej Smole
OK Polaris
0
15Luka Anderluh
OK Polaris
0
16Fedja Močnik
OK Polaris
0
17Matevž Kunc
OK Tivoli
0


M18

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:20:03 (1)
2525
2Gregor Kunc
OK Tivoli
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Mark Bogataj
OK Azimut
25
0:17:52 (1)
2525
2Žan Ravnikar
OK Komenda
20
0:18:05 (2)
2020
3Tjaž Gantar
OK Azimut
15
0:21:29 (3)
1515
4Andrej Borštnik
OK Tivoli
12
0:23:02 (4)
1212
5Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
10
0:26:17 (5)
1010
6David Andrejc
OK Slovenj Gradec
8
0:28:17 (6)
88
7Franc Knap
OK Azimut
0
8Gregor Hvala
OK Azimut
0
9Simon Stanonik
OK Azimut
-0
10Jure Zmrzlikar
OK Komenda
0
11Jernej Zorman
OK Komenda
0
12Matic Blaž
OK Komenda
0
13Jure Kavčič
OK Komenda
0
14Miha Korenjak
OK Komenda
0
15Blaž Petrovič
OK Polaris
0
16Gašper Petrovič
OK Polaris
0
17Peter Zupan
OK Polaris
0
18Matej Škarabot
OK Polaris
0
19Jan Šalamun
OK Polaris
0
20Brin Smole
OK Polaris
0
21Elio Golja
OK Polaris
0
22Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
23Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
-0
24Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
-0
25Aleš Balek
OK Slovenj Gradec
0
26Jan Dovč
OK Tivoli
0
27Tadej Vengust
Kamniški OK
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:19:58 (1)
2525
2Igor Gavrilov
OK Komenda
20
0:21:33 (2)
2020
3Tihomir Salopek
OK Azimut
15
0:22:00 (3)
1515
4Gregor Zupan
OK Komenda
12
0:22:27 (4)
1212
5Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
10
0:23:14 (5)
1010
6Tomaž Pust
OK Komenda
8
0:23:30 (6)
88
7Valter Foški
OK Polaris
7
0:24:35 (7)
77
8Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
6
0:25:27 (8)
66
9David Valič
OK Slovenj Gradec
5
0:25:42 (9)
55
10Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
4
0:27:14 (10)
44
11Klemen Kenda
OK Azimut
3
0:27:53 (11)
33
12Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
2
0:28:29 (12)
22
13Timotej Šuc
OK Komenda
1
0:28:41 (13)
11
14Jožko Jazbar
OK Azimut
0
15Matej Sedej
OK Azimut
0
16Tomaž Groff
OK Azimut
0
17Valentin Eržen
OK Azimut
0
18Janez Cimerman
OK Azimut
0
19Marko Obid
OK Azimut
0
20Matej Vidič
OK Azimut
0
21Boštjan Bogataj
OK Azimut
0
22Kristjan Gantar
OK Azimut
0
23Borut Seljak
OK Komenda
*0
24Simon Kurinčič
OK Komenda
0
25Franc Malus
OK Komenda
0
26Marko Pahor
OK Komenda
0
27Aleš Veselič
OK Komenda
0
28Iztok Rojc
OK Polaris
0
29Dušan Petrovič
OK Polaris
0
30Primož Savinšek
OK Polaris
0
31Gregor Anderluh
OK Polaris
0
32Andrej Cimerman
OK Polaris
0
33Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
34Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
35Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
-0
36Matjaž Gutenberger
OK Slovenj Gradec
-0
37Robert Kunc
OK Tivoli
0
38Janez Pretnar
Kamniški OK
0
39Miran Kolman
Kamniški OK
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Aleš Zupan
OK Polaris
25
0:20:42 (1)
2525
2Miha Škarabot
OK Polaris
20
0:21:23 (2)
2020
3Aleš Borštnik
OK Tivoli
15
0:23:46 (3)
1515
4Marijan Leban
OK Azimut
0
5Janez Zavrl
OK Komenda
0
6Andrej Korelc
OK Komenda
0
7Silvo Babič
OK Komenda
0
8Miro Šalamun
OK Polaris
0
9Robert Benko
OK Polaris
0
10Dušan Smole
OK Polaris
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Vlado Sedej
OK Azimut
25
0:27:03 (1)
2525
2Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
20
0:43:32 (2)
2020
3Silvester Zaman
OK Azimut
15
0:53:03 (3)
1515
4Janko Lapajne
OK Azimut
0
5Črtomir Knap
OK Azimut
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:15:14 (1)
2525
2Ivana Valič
OK Slovenj Gradec
20
0:18:36 (2)
2020
3Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
15
0:22:50 (3)
1515
4Zarja Žižek
OK Azimut
12
0:27:37 (4)
1212
5Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
10
1:02:03 (5)
1010
6Nika Eržen
OK Azimut
0
7Ajda Škvarča
OK Azimut
0
8Ajda Jeraj
OK Komenda
0
9Jerca Kurinčič
OK Komenda
0
10Teja Šuc
OK Komenda
0
11Leila Ema Poženel
OK Komenda
*0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:14:39 (1)
2525
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:17:09 (2)
2020
3Nea Eržen
OK Azimut
0
4Neža Obid
OK Azimut
0
5Jana Močnik
OK Azimut
0
6Špela Majdič
OK Azimut
0
7Patricija Kern
OK Komenda
0
8Naja Lončar
OK Komenda
0
9Neža Trunk
OK Komenda
0
10Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
11Ana Maja Anderluh
OK Polaris
0
12Mojca Kunc
OK Tivoli
0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Dorja Salopek
OK Azimut
25
0:18:51 (1)
2525
2Manja Leban
OK Azimut
0
3Tajda Razpet
OK Azimut
0
4Vita Malus
OK Komenda
0
5Neža Zupan
OK Polaris
0
6Anja Škarabot
OK Polaris
0
7Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Tina Kern
OK Komenda
25
0:20:53 (1)
2525
2Karin Pust
OK Komenda
20
0:23:10 (2)
2020
3Nika Ravnikar
OK Komenda
15
0:24:35 (3)
1515
4Deja Razpet
OK Azimut
0
5Teja Tušar
OK Azimut
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:18:08 (1)
2525
2Katja Babič
OK Komenda
20
0:18:16 (2)
2020
3Zala Zavrl
OK Komenda
15
0:21:49 (3)
1515
4Ana Pia Pogačar
OK Komenda
12
0:22:06 (4)
1212
5Brina Foški
OK Polaris
10
0:25:11 (5)
1010
6Monika Ravnikar
OK Komenda
8
0:26:58 (6)
88
7Barbara Kmetec
Kamniški OK
7
0:27:34 (7)
77
8Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
6
0:30:12 (8)
66
9Nuša Jeram
OK Azimut
0
10Tajda Bogataj
OK Azimut
0
11Nika Močnik
OK Azimut
0
12Ajda Flašker
OK Komenda
-0
13Jona Mirnik
OK Komenda
0
14Polona Jezeršek
OK Komenda
0
15Lara Zupan
OK Komenda
0
16Tajda Foški
OK Polaris
0
17Ana Šalamun
OK Polaris
0
18Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
19Alja Tekavc Uršič
OK Polaris
0
20Ina Kuhelnik
OK Slovenj Gradec
0
21Katja Dovč
OK Tivoli
0
22Tanja Pretnar
Kamniški OK
0
23Tina Zagorc
Kamniški OK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:21:10 (1)
2525
2Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
20
0:23:31 (2)
2020
3Mojca Foški
OK Polaris
15
0:24:16 (3)
1515
4Saša Žižek
OK Azimut
12
0:24:45 (4)
1212
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
10
0:25:16 (5)
1010
6Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
8
0:25:22 (6)
88
7Petra Paradiž
OK Komenda
7
0:26:41 (7)
77
8Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
6
0:27:24 (8)
66
9Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
5
0:31:22 (9)
55
10Elena Gombač Šuc
OK Komenda
4
0:35:56 (10)
44
11Nataša Bogataj
OK Azimut
0
12Maja Istenič
OK Azimut
0
13Maja Obid
OK Azimut
0
14Damjana Gantar
OK Azimut
0
15Katarina Sedej
OK Azimut
0
16Špela Trunk
OK Komenda
0
17Petra Stojan
OK Komenda
0
18Marta Malus
OK Komenda
0
19Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
20Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
0
21Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
22Andreja Anžur
OK Tivoli
0
23Lidija Benigar
Kamniški OK
0
24Katja Kobentar
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Damjana Jerše
OK Polaris
25
0:26:23 (1)
2525
2Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
20
0:28:17 (2)
2020
3Romana Zupan
OK Komenda
15
0:29:05 (3)
1515
4Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
12
0:30:13 (4)
1212
5Tina Fras
OK Slovenj Gradec
10
0:32:17 (5)
1010
6Alenka Škarabot
OK Polaris
8
0:33:13 (6)
88
7Maja Prosen
OK Komenda
0
8Maruša Debeljak
OK Polaris
0
9Marija Anderluh
OK Polaris
0
10Natalija Kunc Rešek
OK Tivoli
0
11Irma Pretnar
Kamniški OK
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda666.23645.5%13.635.5%30.3%407
2OK Slovenj Gradec378.6781.1%10.727.9%17%320
3OK Azimut563.84225%1518.3%25.7%210
4OK Polaris373.42921.6%15.610.9%17%125
5OK Tivoli114.3827.3%15.74.1%5%47
6Kamniški OK113.5827.3%12.73.3%5%38

Skupaj tekmovalcev: 218, neaktivnih: 130, vseh startov: 88

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.