Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / SSOL 2020

SSOL 2020

M10

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Andraž Miheljak
OK Slovenj Gradec
25
0:11:27 (1)
2525
2Drejc Malus
OK Komenda
20
0:13:29 (2)
2020
3Rok Sedej
OK Azimut
15
0:16:10 (3)
1515
4Aljoša Andrejc
OK Slovenj Gradec
12
0:19:43 (4)
1212
5Lenart Andrejc
OK Slovenj Gradec
10
0:34:36 (5)
1010
6Anže Obid
OK Azimut
0
7Mihej Prezelj
OK Azimut
0
8Kevin Kerčmar
OK Azimut
0
9Urban Ladiha
OK Azimut
0
10Robi Mlakar
OK Azimut
0
11Mark Serjun
OK Azimut
0


M12

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1David Sedej
OK Azimut
25
0:13:58 (1)
2525
2Anže Kölner
OK Komenda
20
0:15:15 (2)
2020
3Enej Šuc
OK Komenda
15
0:16:11 (3)
1515
4Oskar Foški
OK Polaris
12
0:16:45 (4)
1212
5Jakob Kurinčič
OK Komenda
10
0:17:41 (5)
1010
6Staš Svetec
OK Slovenj Gradec
8
0:18:27 (6)
88
7Ožbej Malus
OK Komenda
7
0:18:38 (7)
77
8Ištvan Valič
OK Slovenj Gradec
6
0:19:00 (8)
66
9Matej Bratož
PD Ajdovščina
5
0:19:37 (9)
55
10Ruj David Mlakar
OK Slovenj Gradec
4
0:23:14 (10)
44
11Rok Cigoj
PD Ajdovščina
3
0:24:32 (11)
33
12Luka Cvelbar
OK Azimut
0
13Beno Bizjak
OK Azimut
0


M16

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Nejc Turk
OK Komenda
25
0:17:40 (1)
2525
2Luka Seljak
OK Komenda
20
0:19:54 (2)
2020
3Božo Bizjak
OK Azimut
15
0:24:14 (3)
1515
4Jaka Seljak
OK Komenda
12
0:25:28 (4)
1212
5Matevž Štifter
OK Slovenj Gradec
10
0:28:23 (5)
1010
6Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
8
0:29:01 (6)
88
7Lev Žižek
OK Azimut
7
0:35:29 (7)
77
8Rok Bogataj
OK Azimut
0
9Aljaž Obid
OK Azimut
0
10Aljaž Škvarča
OK Azimut
0
11Tadej Likar
OK Azimut
0
12Jan Cokan
OK Komenda
-0
13Fedja Močnik
OK Polaris
0
14Jakob Novak
PD Ajdovščina
0
15Aljaž Kerševan
PD Ajdovščina
-0


M18

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Natan Maj Poženel
OK Komenda
25
0:20:59 (1)
2525
2Aljaž Luznar
OK Azimut
0
3Enej Smole
OK Polaris
0


M21

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Gregor Hvala
OK Azimut
25
0:18:03 (1)
2525
2Simon Stanonik
OK Azimut
20
0:18:19 (2)
2020
3Matic Blaž
OK Komenda
15
0:18:40 (3)
1515
4Žan Ravnikar
OK Komenda
12
0:20:46 (4)
1212
5Žiga Andrejc
OK Slovenj Gradec
10
0:21:10 (5)
1010
6Tjaž Gantar
OK Azimut
8
0:23:48 (6)
88
7Uroš Cankar
ŠOK
7
0:25:07 (7)
77
8David Andrejc
OK Slovenj Gradec
6
0:25:58 (8)
66
9Klemen Andrejc
OK Slovenj Gradec
5
0:27:20 (9)
55
10Jaka Cesar
OK Slovenj Gradec
4
0:27:43 (10)
44
11Andraž Drešček
OK Azimut
3
0:27:58 (11)
33
12Nejc Močnik
OK Azimut
0
13Peter Tušar
OK Azimut
0
14Matjaž Štanfel
OK Azimut
0
15Blaž Petrovič
OK Polaris
0
16Gašper Petrovič
OK Polaris
0
17Matej Škarabot
OK Polaris
0
18Juš Smole
OK Polaris
0
19Brin Smole
OK Polaris
0
20Saš Močnik
OK Polaris
0
21Elio Golja
OK Polaris
0
22Aljoša Rebolj
OK Polaris
0
23Blaž Marot
OK Slovenj Gradec
-0
24Andrej Borštnik
OK Tivoli
0
25Jan Dovč
OK Tivoli
0
26Rajko Kračun
Kamniški OK
0
27Aleš Zobavnik
Kamniški OK
0


M35

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Blaž Kölner
OK Komenda
25
0:20:58 (1)
2525
2Dušan Petrovič
OK Polaris
20
0:22:15 (2)
2020
3Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
15
0:22:53 (3)
1515
4Tomaž Pust
OK Komenda
12
0:23:20 (4)
1212
5Jožko Jazbar
OK Azimut
10
0:24:27 (5)
1010
6Valentin Eržen
OK Azimut
8
0:25:19 (6)
88
7Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
7
0:25:26 (7)
77
8Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
6
0:26:46 (8)
66
9Tomaž Pritržnik
OK Slovenj Gradec
5
0:27:52 (9)
55
10Valter Foški
OK Polaris
4
0:28:12 (10)
44
11Franc Malus
OK Komenda
3
0:28:14 (11)
33
12Matej Sedej
OK Azimut
2
0:28:22 (12)
22
13Klemen Kenda
OK Azimut
1
0:29:01 (13)
11
14Timotej Šuc
OK Komenda
1
0:30:14 (14)
11
15Primož Pogorelčnik
OK Slovenj Gradec
1
0:33:27 (15)
11
16Marko Pahor
OK Komenda
1
0:39:41 (16)
11
17Aleš Poljanšek
OK Azimut
0
18Marko Obid
OK Azimut
0
19Matej Vidič
OK Azimut
0
20Boštjan Bogataj
OK Azimut
0
21Tomaž Kremžar
OK Komenda
0
22Igor Gavrilov
OK Komenda
0
23Andrej Cimerman
OK Polaris
0
24Samo Cokan
OK Slovenj Gradec
0
25Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
26Davor Pobega
OK Tivoli
0
27Janez Pretnar
Kamniški OK
0
28Miran Kolman
Kamniški OK
0
29Denis Kokelj
Kamniški OK
0


M50

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Miro Šalamun
OK Polaris
25
0:18:55 (1)
2525
2Aleš Zupan
OK Polaris
20
0:19:44 (2)
2020
3Boris Eržen
ŠOK
15
0:20:08 (3)
1515
4Miha Škarabot
OK Polaris
12
0:20:31 (4)
1212
5Dušan Smole
OK Polaris
10
0:21:53 (5)
1010
6Igor Bončina
OK Slovenske Konjice
8
0:22:09 (6)
88
7Aleš Borštnik
OK Tivoli
7
0:22:14 (7)
77
8Marijan Leban
OK Azimut
0
9Dalibor Radovan
OK Polaris
0
10Griša Močnik
OK Polaris
0


M60

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Stanko Čufer
PD Ajdovščina
25
0:17:34 (1)
2525
2Vlado Sedej
OK Azimut
20
0:26:38 (2)
2020
3Janko Lapajne
OK Azimut
15
0:30:00 (3)
1515
4Silvester Zaman
OK Azimut
12
0:34:46 (4)
1212
5Charles Nelson
OK Azimut
0
6Mirko Vodovnik
OK Slovenj Gradec
-0
7Roman Sladič
ŠOK
0
8Ivo Kete
PD Ajdovščina
0


Ž10

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Lili Ivana Raj
OK Slovenj Gradec
25
0:11:29 (1)
2525
2Miša Andrejc
OK Slovenj Gradec
20
0:12:26 (2)
2020
3Frida Mezga
OK Slovenj Gradec
15
0:20:31 (3)
1515
4Nika Eržen
OK Azimut
12
0:20:32 (4)
1212
5Jerca Kurinčič
OK Komenda
10
0:24:08 (5)
1010
6Leila Ema Poženel
OK Komenda
8
0:32:39 (6)
88
7Manca Pahor
OK Komenda
7
0:34:41 (7)
77
8Mila Cvelbar
OK Azimut
0
9Ajda Škvarča
OK Azimut
0
10Julija Bizjak
OK Azimut
0
11Ana Čadež
OK Azimut
0
12Timeja Prezelj
OK Azimut
0
13Mija Jeraj
OK Komenda
0
14Alicija Mlakar
OK Slovenj Gradec
-0


Ž12

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Brina Kölner
OK Komenda
25
0:18:28 (1)
2525
2Ema Pika Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:18:54 (2)
2020
3Zarja Žižek
OK Azimut
15
0:24:08 (3)
1515
4Ajda Jeraj
OK Komenda
0
5Sara Kerševan
PD Ajdovščina
-0


Ž16

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Nea Eržen
OK Azimut
25
0:19:34 (1)
2525
2Zala Lozar
PD Ajdovščina
20
0:48:25 (2)
2020
3Hana Mamič
PD Ajdovščina
15
0:52:25 (3)
1515
4Manja Leban
OK Azimut
0
5Neža Obid
OK Azimut
0
6Jana Močnik
OK Azimut
0
7Špela Majdič
OK Azimut
0
8Vita Malus
OK Komenda
-0
9Nikolina Ugrin
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Teja Tušar
OK Azimut
25
0:20:42 (1)
2525
2Tina Kern
OK Komenda
20
0:20:48 (2)
2020
3Karin Pust
OK Komenda
15
0:23:04 (3)
1515
4Nika Ravnikar
OK Komenda
12
0:28:29 (4)
1212
5Anja Škarabot
OK Polaris
0


Ž21

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Mojca Flerin Drevenšek
Kamniški OK
25
0:18:32 (1)
2525
2Nika Poljanšek
OK Azimut
20
0:21:19 (2)
2020
3Ana Pia Pogačar
OK Komenda
15
0:21:29 (3)
1515
4Brina Foški
OK Polaris
12
0:26:01 (4)
1212
5Barbara Kmetec
Kamniški OK
10
0:27:35 (5)
1010
6Urša Štanfel
OK Azimut
0
7Nuša Jeram
OK Azimut
0
8Deja Razpet
OK Azimut
0
9Eneja Osterman
OK Polaris
0
10Tajda Foški
OK Polaris
0
11Lana Štrumbelj
OK Polaris
0
12Suzana Flerin Drevenšek
Kamniški OK
0


Ž35

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Petja Balažič
OK Slovenj Gradec
25
0:21:29 (1)
2525
2Nastja Raj
OK Slovenj Gradec
20
0:22:59 (2)
2020
3Mojca Foški
OK Polaris
15
0:25:11 (3)
1515
4Irena Hacin Kölner
OK Komenda
12
0:26:09 (4)
1212
5Petra Paradiž
OK Komenda
10
0:26:45 (5)
1010
6Saša Žižek
OK Azimut
8
0:28:32 (6)
88
7Elena Gombač Šuc
OK Komenda
7
0:29:39 (7)
77
8Abigael Vanessa Bončina
OK Slovenske Konjice
6
0:30:12 (8)
66
9Maja Istenič
OK Azimut
5
0:30:57 (9)
55
10Ksenija Štifter
OK Slovenj Gradec
4
0:34:11 (10)
44
11Maja Visinski Andrejc
OK Slovenj Gradec
3
0:35:03 (11)
33
12Marta Malus
OK Komenda
2
0:36:56 (12)
22
13Katarina Sedej
OK Azimut
1
0:40:59 (13)
11
14Darja Gorjup Poženel
OK Komenda
1
0:45:13 (14)
11
15Nataša Bogataj
OK Azimut
0
16Maja Obid
OK Azimut
0
17Špela Bogataj
OK Komenda
0
18Anja Mihelič Porogelčnik
OK Slovenj Gradec
0
19Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
0
20Ana Plavčak
ŠOK
0
21Lidija Benigar
Kamniški OK
0
22Katja Kobentar
Kamniški OK
0
23Tina Zagorc
Kamniški OK
0


Ž45

NImeZadnjaSSOL1SKUPAJ
1Urška Kordiš Miheljak
OK Slovenj Gradec
25
0:22:33 (1)
2525
2Maja Prosen
OK Komenda
20
0:22:49 (2)
2020
3Damjana Jerše
OK Polaris
15
0:24:24 (3)
1515
4Olga Pogorevčnik
OK Slovenj Gradec
12
0:24:47 (4)
1212
5Irena Balažič
OK Slovenj Gradec
10
0:24:55 (5)
1010
6Petra Stojan
OK Komenda
8
0:26:57 (6)
88
7Darja Vodlan
OK Polaris
7
0:32:52 (7)
77
8Alenka Škarabot
OK Polaris
6
0:40:38 (8)
66
9Marija Kovač
PD Ajdovščina
5
1:02:47 (9)
55
10Marjanca Poljanšek
OK Azimut
0
11Maruša Debeljak
OK Polaris
0
12Tina Fras
OK Slovenj Gradec
0
13Irma Pretnar
Kamniški OK
0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Komenda3810.4586.8%1229.9%19.3%395
2OK Slovenj Gradec359.2488.6%10.424.3%17.8%321
3OK Azimut6053738.3%12.922.5%30.5%297
4OK Polaris305.31840%13.212%15.2%158
5PD Ajdovščina107.3280%9.15.5%5.1%73
6Kamniški OK122.91016.7%17.52.6%6.1%35
7ŠOK45.5250%111.7%2%22
8OK Slovenske Konjice270100%71.1%1%14
9OK Tivoli61.2516.7%70.5%3%7

Skupaj tekmovalcev: 197, neaktivnih: 83, vseh startov: 114

Končni rezultati se računajo na podlagi števila tekem in sicer se pri posamičnem točkovanju upoštava najboljše uvrstitve na eni več kot polovico tekmah.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.