Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Šprint SOL 1 (nedelja, 22. 11. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Koper / Capodistria
Tip: SOL
Razdalja: sprint
WWW: http://www.okpolaris.si/online/SSOL/index.html
E-mail: okpolaris@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

povezava

Karta: Koper

Standard: ISSOM
št. karte: 250
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Martin Lejsek, Daniel lebar, Robert Miček
Merilo: 1:4000
Stanje: 2013
Površina: 0.52km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij