Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SSOL 1 - kvalifikacije (nedelja, 11. 12. 2016)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Domžale
Tip: SOL
Razdalja: sprint
Sodnik: Blaž Koelner

WWW: http://www.okpolaris.si/online/SSOL2/index.html
E-mail: blaz.petroviclepi@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vrsta tekmovanja:
SSOL 1 – Slovenska sprint orientacijska liga 2016/17

Kraj: Domžale, parkirišče za bazenom

Datum: nedelja, 11. december 2016

Organizator: Orientacijski klub Polaris

Vodja tekmovanja: Dušan Petrovič

Traser: Blaž Petrovič

Prvi štart:
Prvi štart kvalifikacij bo ob 10.30.
Prvi štart finala se bo odvil ob prvi okrogli uri na 30, vsaj pol h po prihodu zadnjega v cilj kvalifikacij.

Karta:
Domžale Športni park, 1 : 5000 / 2,5 m, stanje tik pred zdajci (november 2016).

Teren:
gozd (večinoma zaraščen) in travniki, ravninsko območje z nekaj ulicami in športnim okrožjem

Kategorije:

MŽ21, MŽ18, MŽ16, MŽ12, MŽ35, M50, MŽ10, Ž45, open in začetniki, ki ne štejeta za točkovanje lige

V kategorijah MŽ21, MŽ35 in MŽ18 se bo tekma odvijala v dveh etapah. V prvi – kvalifikacije z običajnim štartom v časovnih razmikih, tekmovalec/ka poskuša postaviti čim hitrejši čas, druga etapa – finale pa se bo odvijala po principu lovskega štarta, v finale se uvrstijo tekmovalci, ki bodo v kvalifikacijah za zmagovalcem zaostali največ polovico časa zmagovalca v kategoriji. Prestali so v rezultatih razvrščeni na osnovi rezultatov kvalifikacij. Tekmovalci v ostalih kategorijah tekmujejo le na eni progi, z običajnim štartom v časovnih razmikih.

Prijave:
do četrtka, 8 decembra, izključno na Orienteeringonline.net. Po tem terminu se zaračuna za 50% višja štartnina. Po tisku kart in na samem tekmovanju bo možna le še prijava v posamični kategoriji (Open in Začetniki) in še to najkasneje do 10.00!

Štartnina:

 

Kategorije

do roka  

po roku

Tekmovalci/ke -18

5 €

7,50 €

Tekmovalci/ke 20+

10 €

15 €

Open  

5 €

10 €

Začetniki

5 €

7,50 €

Razglasitev rezultatov: predvidoma ob 13.30.

Dodatne informacije: blaz.petroviclepi@gmail.com

 

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu. Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

Karta: Športni park Domžale

Standard: ISSOM
št. karte: 176
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:5000
Stanje: IX. 2007
Površina: 0.55km2

Karta obsega območje športnega parka, kakor tudi težje prehodnega gozda na desnem bregu Kamniške Bistrice in naselja Mačkovci. Območje je prikazano tudi na karti št. 174 Domžale vzhod (v standardu ISOM).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

četrtek, 14. 12. 2017
AOK Gotska - T3 - srednja
Tajda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 12. 2017
ZL7 - nočna one man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
četrtek, 21. 12. 2017
AOK Gotska - T4 - srednja
Klemen Kenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 12. 2017
ZL8 - predbožična srednja - srednja
PD Tolmin, OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 27. 12. 2017
ZL9 / Ski SOL 1 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka planina Javornik

januar

sobota, 6. 1. 2018
ZL10 - Novoletni Labirint - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 1. 2018
ZL11 - Tekma presenečenja - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 13. 1. 2018
ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 1. 2018
ZL13 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 21. 1. 2018
ZL14 - drugo
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeško Jezero
sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 3. 2. 2018
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 2. 2018
ZL18 - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gmajnica
sobota, 17. 2. 2018
ZL19 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 3. 2018
ZL22 - Zaključek ZL - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice