Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 2, DP ultra dolge (nedelja, 2. 4. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Hrastovec
Tip: SOL
Razdalja: ultra dolga
Sodnik: Anica Hribar

E-mail: miha.skarabot@ijs.si

Razpis

SOL 2 in DP Ultra dolge člani elita

Organizatorja OK Polaris in Mariborski OK

Kraj tekmovanja: Lenart v Slovenskih goricah

Bilten tekmovanja bo objavljen v tednu pred tekmovanjem.
Vrsta tekmovanja: Slovenska orientacijska liga, dolge proge, državno prvenstvo ultra dolge za članice Ž21E in člane M21E
Vodja tekmovanja: Miha Škarabot
Traser: Dušan Petrovič
Sodnik OZS: Anica Hribar
Sistem beleženja: Sport Ident, izposoja čipa 5 EUR
Karta: združene karte Črni les, Komarnik in Hrastovec

Vrsta terena: razgiban gozd z mnogo detajli, prehodi čez odprto, nekaj tudi močvirnega
Kategorije:
M - 12, 14, 16, 18, 21E,A,B, 35, 45, 55
Ž -  12, 14, 16, 18, 21E,B, 35, 45, MŽ 10
začetniška, rekreativna, otroška (pri teh treh možno tudi v skupinah ali s spremstvom)
V primeru majhnega števila prijav bomo kategorije ustrezno združili.

Oddaljenost štarta od tekmovalnega središča 1,5 km za M21E in Ž21E, 900 m za ostale kategorije, brez omembe vrednega vzpona.

Pijave: do 30. 3. 2017
Prijavite se preko spleta na strani
Po tem datumu je cena prijave 5 EUR višja in možna do zapolnitve prostih mest.

Cena prijave, nakazilo na TRR OK Polaris pri SKB 03134-1000009555:
5 EUR  .... MŽ 10, 12, 14, 16, 18, začetniška, rekreativna, otroška 
10 EUR..... ostale kategorije
Prvi štart: 11.00
Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 14.00 oz. po prihodu zadostne večine tekmovalcev v cilj.
Opombe: Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost!

Karta: Hrastovec

Standard: ISOM
št. karte: 205
Lastnik: Orientacijski klub Brežice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Jan Drbal, Osvald Kozak, Zdenek Sokolar, Daniel Lebar
Merilo: 1:10000
Stanje: V.2010
Površina: 3.9km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hrastovec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 30. 4. 2017
Pokal treh dežel - srednja
KOLV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Avstrija

maj

nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje
sreda, 17. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 27. 5. 2017
OLP2 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP3 - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
petek, 9. 6. 2017
Soča Outdoor - trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA štefete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 30. 9. 2017
DP srednje - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina

oktober

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij