Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 3 (sobota, 8. 4. 2017)

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub
Kraj: Crngrob
Tip: SOL
Razdalja: srednja
E-mail: drax.si@gmail.com

Razpis

Vrsta tekmovanja: SOL 3 - srednja

Datum tekmovanja: sobota, 8. april 2017

Kraj tekmovanja: Gorajte, Škofja Loka

 

Organizator: ŠOK

Vodja tekmovanja: Matjaž Draksler

Kontakt: drax.si@gmail.com

Traser: Roman Sladič, Boris Eržen

Sodnik OZS: Tibor Mrak

 

Karta: Gorajte, stanje januar 2017

Vrsta terena: Razgiban, deloma kraški, poraščen z mešanim gozdom

 

Kategorije:

  • M - 12, 14, 16, 18, 21E, 21A, 21B, 35, 45, 55
  • Ž - 12, 14, 16, 18, 21E, 21B, 35, 45
  • MŽ10, začetniška, otroška, rekretivna

V primeru majhnega števila prijav bo organizator kategorije ustrezno združil.

 

Prvi štart: 10.00

Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 14. uri oziroma po prihodu večine tekmovalcev v cilj.

 

Prijave: do torka, 4. april 2017

Cena prijave:

  • MŽ 10, 12, 14, 16, 18, začetniška, otroška, rekreativna - 5 €
  • Ostale kategorija - 10 €

Po 5. 4. 2017 je prijava možna le do zapolnitve prostih mest, prijavnina pa je 5 € višja. 

Prijavite se preko spletne strani www.orienteeringonline.net/.

Možna je izposoja Si čipa (5€)

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.

Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.

Karta: Gorajte

Standard: ISOM
št. karte: 23
Lastnik: Škofjeloški orientacijski klub
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Anton Lebar, Gregor Anderluh
Merilo: 1:10000
Stanje: XI. 1992
Površina: 1.2km2

Prva slovenska karta izrisana z računalniškim programom (OCAD). Rahlo valovit gozd, kjer v poletnih mesecih gibanje precej otežuje praprot in visoka trava, je bil kasneje v celoti ali delno prikazan še na kartah Crngrob, Suha, Pevno in Papirnica.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hrastovec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 30. 4. 2017
Pokal treh dežel - srednja
KOLV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Avstrija

maj

nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje
sreda, 17. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 27. 5. 2017
OLP2 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP3 - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
petek, 9. 6. 2017
Soča Outdoor - trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA štefete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 30. 9. 2017
DP srednje - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina

oktober

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij