Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Študentsko prvenstvo (četrtek, 18. 5. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Kodeljevo, Ljubljana
Tip: DP
Razdalja: srednja
WWW: http://www.okpolaris.si/online/UL/index.html
E-mail: eneja.osterman@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Uradni naziv tekmovanja:

Državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku 2016/17

Prvenstvo Univerze v Ljubljani v orientacijskem teku 2016/17

Datum tekmovanja:

Četrtek, 18. maj 2017, 16:00 – 20.00 oz. do zaključka tekmovanja.

Lokacija tekmovanja:

Ljubljana, Golovec.

Zbirališče in štart bosta na križišču Litijske, Poljanske in Hradeckega cesto (zemljevid)

Izvajalec / vodja tekmovanja:

Orientacijski klub Polaris, Eneja Osterman, eneja.osterman@gmail.com, 068 161 369.

Prijave:

Prijave v OPEN kategorijo so možne do torka, 16.5.2017 do 17.ure in to izključno na eneja.osterman@gmail.com.

Priporočen prostovoljni prispevek: 5€.

Pomembna obvestila:

NAJPOMEMBNEJŠE: ZA KAKRŠNE KOLI NEJASNOSTI NA SAMEM TEKMOVANJU SE OBRNITE IZKLJUČNO NA ENEJO OSTERMAN ALI SANDIJA KMETIČA. PREPOVEDANO JE SPRAŠEVATI GOSPODIČNE Z UNIVERZE.

Mikrolokacije bodo natisnjene na karti in bodo nekoliko prirejene (besedilni opisi). Merilo karte: 1:10000, srednja proga.

Karta: Golovec

Standard: ISOM
št. karte: 4
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Anderluh, Tomaž Čampelj, Roman Volčič, Ana Pribaković
Merilo: 1:10000
Stanje: I. 1990
Površina: 2.43km2

Hribovit teren z izjemno strmimi pobočji med Rakovnikom in Štepanjo vasjo. Prehodnost je v poletnih mesecih ponekod dodatno otežkočena zaradi goste podrasti.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - 5 dni - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sreda, 22. 8. 2018
SEEOC 2018 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
sobota, 8. 9. 2018
SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vinička vas
nedelja, 9. 9. 2018
Velenjska mestna avantura 2018 - dolga
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velenje z okolico
nedelja, 23. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 29. 9. 2018
OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)