Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Študentsko prvenstvo (četrtek, 18. 5. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Kodeljevo, Ljubljana
Tip: DP
Razdalja: srednja
WWW: http://www.okpolaris.si/online/UL/index.html
E-mail: eneja.osterman@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Uradni naziv tekmovanja:

Državno univerzitetno prvenstvo v orientacijskem teku 2016/17

Prvenstvo Univerze v Ljubljani v orientacijskem teku 2016/17

Datum tekmovanja:

Četrtek, 18. maj 2017, 16:00 – 20.00 oz. do zaključka tekmovanja.

Lokacija tekmovanja:

Ljubljana, Golovec.

Zbirališče in štart bosta na križišču Litijske, Poljanske in Hradeckega cesto (zemljevid)

Izvajalec / vodja tekmovanja:

Orientacijski klub Polaris, Eneja Osterman, eneja.osterman@gmail.com, 068 161 369.

Prijave:

Prijave v OPEN kategorijo so možne do torka, 16.5.2017 do 17.ure in to izključno na eneja.osterman@gmail.com.

Priporočen prostovoljni prispevek: 5€.

Pomembna obvestila:

NAJPOMEMBNEJŠE: ZA KAKRŠNE KOLI NEJASNOSTI NA SAMEM TEKMOVANJU SE OBRNITE IZKLJUČNO NA ENEJO OSTERMAN ALI SANDIJA KMETIČA. PREPOVEDANO JE SPRAŠEVATI GOSPODIČNE Z UNIVERZE.

Mikrolokacije bodo natisnjene na karti in bodo nekoliko prirejene (besedilni opisi). Merilo karte: 1:10000, srednja proga.

Karta: Golovec

Standard: ISOM
št. karte: 4
Lastnik: Orientacijski klub Tivoli
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Gregor Anderluh, Tomaž Čampelj, Roman Volčič, Ana Pribaković
Merilo: 1:10000
Stanje: I. 1990
Površina: 2.43km2

Hribovit teren z izjemno strmimi pobočji med Rakovnikom in Štepanjo vasjo. Prehodnost je v poletnih mesecih ponekod dodatno otežkočena zaradi goste podrasti.

Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 28. 9. 2017
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

oktober

nedelja, 1. 10. 2017
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Soriška planina
sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij