Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 5, DP dolge (sobota, 20. 5. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Lome
Tip: DP
Razdalja: dolga
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) in državno prvenstvo štafet

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Datum: 

  • sobota, 20. 5. 2017 - Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) 
  • nedelja, 21. 5  2017 – Državno prvenstvo štafet 

Vodja tekmovanja: Franc Knap
Traser: Matjaž Štanfel (dolge), Klemen Kenda (štafete)
Sodnik OZS: Bojan Jevševar

Zbirališče: Lome, bo označeno z regionalne ceste Godovič – Črni vrh; glej povezavo
Karta: Lome - Trate, 1 : 7500, kategorija M21 za DP dolge - 1:10000, E 5 m, 1:5000 za MŽ10 in otroško kategorijo, ISOM 2000, stanje julij 2016 (popravki april 2017)

Vrsta terena: kraški gozd, vrtačasto, deloma zaraščeno
Kategorije:

  • DP na dolgi razdalji (SOL 5) za DP: MŽ10, M12, Ž12, M14, Ž14, M16, Ž16, M18, Ž18, M21, Ž21, M35, Ž35, M45, M55 kategorije, ki ne štejejo za DP: M21A, M21B, Ž21B, Ž45, začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS) otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji in ne v MŽ10 
  • DP štafete za DP: M12, Ž12, M16, Ž16, M18, Ž18, M20, Ž20, M21, Ž21, M35, Ž35; na voljo bodo še: začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS)

V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali v skladu s pravilnikom.

Prijave: do srede, 10. 5. 2017 na povezavah: DP dolge, DP štafete 
Pozor: Rok za prijave je zaradi usklajevanja kategorij, startnih list in kvalitetnega tiska kart postavljen prej, kot običajno!

Kategorija M21 ima na DP štafete 3 člane, ostale kategorije 2.

Kasnejše prijave so možne do zapolnitve prostih mest ob 50% viši startnine. Prijave v začetnišk, otroško in odprto kategorijo so možne na dan tekmovanja ob redni štartnini. Vsaka sprememba po objavi štartne liste (ime, čip, štartni čas, kategorija ...) se zaračuna 5€ po tekmovalcu!

Sistem za merjenje časa: Sport Ident
Štartnina:

  • MŽ10 – MŽ18, Začetniška, Odprta in Otroška – 5€ 
  • Ostale kategorije - 10€ 
  • izposoja čipa Sport Ident: 2€ 

Prvi štart: oba dneva ob 10:00
Razglasitev rezultatov: predvidoma ob 14:00

Opozorilo: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Lome - Trate

Standard: ISOM
št. karte: 314
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:10000
Stanje: 2016
Površina: 2.49km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 23. 6. 2018
Komenda trening MTB-O - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

avgust

sobota, 4. 8. 2018
World Trail Orienteering Championships - 7 dni - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Daugavpils, Latvija
sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - 5 dni - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sreda, 22. 8. 2018
SEEOC 2018 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
petek, 24. 8. 2018
PreO SEEOC - SPOL6 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno Ski Center
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 29. 9. 2018
OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)