Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 5, DP dolge (sobota, 20. 5. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Lome
Tip: DP
Razdalja: dolga
WWW: http://www.cerkno-cup.com
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) in državno prvenstvo štafet

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Datum: 

  • sobota, 20. 5. 2017 - Državno prvenstvo na dolgi razdalji (SOL 5) 
  • nedelja, 21. 5  2017 – Državno prvenstvo štafet 

Vodja tekmovanja: Franc Knap
Traser: Matjaž Štanfel (dolge), Klemen Kenda (štafete)
Sodnik OZS: Bojan Jevševar

Zbirališče: Lome, bo označeno z regionalne ceste Godovič – Črni vrh; glej povezavo
Karta: Lome - Trate, 1 : 7500, kategorija M21 za DP dolge - 1:10000, E 5 m, 1:5000 za MŽ10 in otroško kategorijo, ISOM 2000, stanje julij 2016 (popravki april 2017)

Vrsta terena: kraški gozd, vrtačasto, deloma zaraščeno
Kategorije:

  • DP na dolgi razdalji (SOL 5) za DP: MŽ10, M12, Ž12, M14, Ž14, M16, Ž16, M18, Ž18, M21, Ž21, M35, Ž35, M45, M55 kategorije, ki ne štejejo za DP: M21A, M21B, Ž21B, Ž45, začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS) otroci s spremstvom lahko nastopijo v otroški ali začetniški kategoriji in ne v MŽ10 
  • DP štafete za DP: M12, Ž12, M16, Ž16, M18, Ž18, M20, Ž20, M21, Ž21, M35, Ž35; na voljo bodo še: začetniki (BEG), odprta (OPEN), otroška (KIDS)

V primeru premalo prijavljenih tekmovalcev bomo kategorije združevali v skladu s pravilnikom.

Prijave: do srede, 10. 5. 2017 na povezavah: DP dolge, DP štafete 
Pozor: Rok za prijave je zaradi usklajevanja kategorij, startnih list in kvalitetnega tiska kart postavljen prej, kot običajno!

Kategorija M21 ima na DP štafete 3 člane, ostale kategorije 2.

Kasnejše prijave so možne do zapolnitve prostih mest ob 50% viši startnine. Prijave v začetnišk, otroško in odprto kategorijo so možne na dan tekmovanja ob redni štartnini. Vsaka sprememba po objavi štartne liste (ime, čip, štartni čas, kategorija ...) se zaračuna 5€ po tekmovalcu!

Sistem za merjenje časa: Sport Ident
Štartnina:

  • MŽ10 – MŽ18, Začetniška, Odprta in Otroška – 5€ 
  • Ostale kategorije - 10€ 
  • izposoja čipa Sport Ident: 2€ 

Prvi štart: oba dneva ob 10:00
Razglasitev rezultatov: predvidoma ob 14:00

Opozorilo: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Lome - Trate

Standard: ISOM
št. karte: 314
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:10000
Stanje: 2016
Površina: 2.49km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP2 - KP OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
torek, 6. 6. 2017
Alpe Adria - trening dan - srednja
Mladinska/članska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA, štafeta - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
četrtek, 28. 9. 2017
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda

oktober

nedelja, 1. 10. 2017
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Soriška planina
sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij