Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP srednje (nedelja, 1. 10. 2017)

Organizator: Škofjeloški orientacijski klub
Kraj: Soriška planina
Tip: DP
Razdalja: srednja
Sodnik: Dušan Petrovič

WWW: http://www.okpolaris.si/online/DPSR/index.html
E-mail: drax.si@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vrsta tekmovanja: DP srednje - srednja

Datum tekmovanja: nedelja, 1. oktober 2017

Kraj tekmovanja: Soriška planina

 

Organizator: ŠOK

Vodja tekmovanja: Matjaž Draksler

Kontakt: drax.si@gmail.com

Traser: Boris Eržen, Roman Sladič

Sodnik OZS: Dušan Petrovič

 

Karta: Lajnar, stanje julij 2017, merilo 1:10000

Vrsta terena: Kraški teren poraščen z mešanim gozdom

 

Kategorije:

  • M - 10, 12, 16, 18, 20, 21E, 35, 45, 55
  • Ž - 10, 12, 16, 18, 21E, 35,
  • začetniška, otroška, rekretivna

V primeru majhnega števila prijav bo organizator kategorije ustrezno združil.

 

Prvi štart: 11.00

Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 15. uri oziroma po prihodu večine tekmovalcev v cilj.

 

Prijave: do torka, 26. septembra 2017

Cena prijave:

  • MŽ 10, 12, 16, 18, začetniška, otroška, rekreativna - 5 €
  • Ostale kategorije - 10 €

Po 26. 9. 2017 je prijava možna le do zapolnitve prostih mest, prijavnina pa je 5 € višja. 

Prijavite se preko spletne strani www.orienteeringonline.net/.

 

Možna je izposoja SI čipa (2 €)

Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.

Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.


Karta: Lajnar

Standard: ISOM
št. karte: 117
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Zdeněk Sokolář, Jan Drbal, Hannu Mähönen
Merilo: 1:10000
Stanje: VI. 2003
Površina: 2.18km2

Razširjena in delno obnovljena karta št. 106 Slatnik. Na karti je zajet skoraj celotni amfiteater južno od Soriške planine. Strma pobočja, ki so ponekod izjemno razčlenjena, kakor tudi večina vrhov, ki se dviga južno od Soriške planine (Dravh, Lajnar, Slatnik, Možic).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trst

februar

nedelja, 4. 2. 2018
ZL16 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
sobota, 24. 2. 2018
ZL19 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Golovec
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice