Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SOL 8 (sobota, 7. 10. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice
Kraj: Rogla
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Sodnik: Srečko Pirman

WWW: http://www.okpolaris.si/online/SOL8/index.html
E-mail: zoranfurman@gmail.com
Startna lista: povezava

Razpis

The English invitation is below Slovenian.

Tekmovanje: SOL 8, skrajšane dolge proge

Datum: Sobota, 7.10.2017

Kraj tekmovanja: Rogla, Dom na Pesku (46.467065,15.344115)

Organizator: Orientacijski klub Slovenske Konjice

Vodja tekmovanja: Zoran Furman

Kontakt: zoranfurman@gmail.com

Karta: Pesek;  ISOM 2017; 1:15000 (MŽ 16-21), 1:10000 (MŽ 12, 14, 35- in Rekreativna/OPEN), 1:5000 (MŽ10); E 5m.

Teren: Hribovit, zmerna gostota poti. Veliko vegetacijskih podrobnosti, vodototokov in manjših močvirij.

Traser: Daniel Lebar

Sodnik: Srečko Pirman

Kategorije: MŽ10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, Ž12, Ž14, Ž16, Ž18, Ž21B, Ž21E, Ž35, Ž45, Začetniki, Rekreativna, Otroška.

Prvi štart: 11:00

Razglasitev rezultatov: Po prihodu večine tekmovalcev v cilj. Predvidoma okoli 14:00.

Prijave: Do torka, 3.10. izključno preko OOnet.
Kasnejše prijave v višini osnovne štartnine so možne v Začetniško in Rekreativno kategorijo. Za naknadne prijave v ostale kategorije bo štartnina dvojna in prijave zgolj v skladu z možnostmi organizatorja.

Štartnina:
Otroška: brezplačno
MŽ -18, Začetniška, Rekreativna: 5 EUR
MŽ 21- : 10 EUR
Izposoja Sportident čipa: 2 EUR

Plačilo štartnine pred ali po tekmi na račun organizatorja:
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22
Banka: Delavska hranilnica d.d. Ljubljana

Ostala obvestila: Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

Type of competition: Slovenian orienteering league competition, shortened long distance

Date: Saturday, 7th October, 2017

Place of competition: Rogla, Dom na Pesku hut (46.467065,15.344115)

Organizer: Orientacijski klub Slovenske Konjice

Competiton leader: Zoran Furman

Contact: zoranfurman@gmail.com

Map: Pesek;  ISOM 2017; 1:15000 (MW 16-21), 1:10000 (MW 12, 14, 35- and OPEN), 1:5000 (MW10); E 5m.

Terrain: Hilly, average density of paths. A lot of vegetation detail, watercourses and small marshes.

Course setter: Daniel Lebar

SOF controller: Srečko Pirman

Categories: MW10, M12, M14, M16, M18, M21A, M21B, M21E, M35, M45, M55, W12, W14, W16, W18, W21B, W21E, W35, W45, Beginners, Open, Kids.

First start: 11 a.m.

Prizegiving ceremony: When majority of competitors will finish (around 2 p.m.).

Entries: Till Tuesday, 3rd October exclusively using OOnet.
Later entries with basic entry fee will be possible only in Beginners and Open category. Aditional entries in all other categories will be possible only with doubled entry fee and depending on organizer's possibilities.

Entry fee:
Kids: Free of charge
MW -18, Beginners, Open: 5 EUR
MW 21- : 10 EUR
Sportident rent: 2 EUR

Payment via bank transfer to the organizers bank account:
Orientacijski klub Slovenske Konjice
Sveti Jernej 20b
3215 Loče
IBAN: SI56 6100 0001 5866 249
BIC: HDELSI22
Bank: Delavska hranilnica d.d. Ljubljana

Miscellaneous: Each competitor takes part in the competition on his/her own responsibility.

Karta: Pesek

Standard: ISOM
št. karte: 343
Lastnik: OK Slovenske Konjice
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:15000
Stanje: IX. 2017
Površina: 5.37km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sreda, 22. 8. 2018
Cerkno Cup - 5 dni - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sreda, 22. 8. 2018
SEEOC 2018 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 25. 8. 2018
DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 1. 9. 2018
Klubsko prvenstvo OK Azimut - OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina
sobota, 8. 9. 2018
SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vinička vas
nedelja, 9. 9. 2018
Velenjska mestna avantura 2018 - dolga
Rod jezerski zmaj Velenje
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velenje z okolico
nedelja, 23. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč
sobota, 29. 9. 2018
OLP - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
sobota, 13. 10. 2018
OLP - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

november

nedelja, 18. 11. 2018
O-maraton - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Voglje - Repen(Italija)