Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SG MTBO 2017 - Šprint (sobota, 8. 4. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Kraj: Slovenj Gradec
Tip: SOL
Razdalja: sprint
WWW: http://www.sgmtbo.ok-sg.si/
E-mail: grega@slorational.si

Razpis

Organizator 

Orientacijski klub Slovenj Gradec

Vodja tekmovanja: Gregor Raj

Izdelava karte: Gregor Raj, Gregor Andrejc

Traserja prog: Gregor Raj, Gregor Andrejc


Spored  

Sobota, 8. april 2017

ŠPRINT - 1. tekma za Pokal Slovenj Gradca

Prvi štart: 13:00

Karta: 1:7500, MTBO standard, stanje 03-2017

 

Nedelja, 9. april 2017
SREDNJE PROGE  - 2. tekma za Pokal Slovenj Gradca 

Državno prvenstvo srednje proge

Prvi štart / First start: 10:00

Karta: 1:10000, MTBO standard, stanje 03-2017


Kategorije:      

Začetniki in družine

-          Starši lahko po svoji tekmi odpeljete progo z otroki (zaprosite za hiter start).

OPEN

-          Tehnično lahka a daljša proga za začetnike.

MW10

-          Otroška mešana kategorija, otroci vozijo samostojno. Starši jih lahko spremljajo brez pomoči pri orientaciji.

Moški:   M14, M15–17, M18 – 20, M ELITE, M21 SHORT, M40, M50, M60, M70

Ženske:  W14, W15–17, W18 – 20, W ELITE, W21 SHORT, W40, W50, W60


Kontrolni sistem:

Za kontrolo in merjenje časa se bo uporabljal elektronski sistem SportIdent. Čipe si bo možno tudi izposoditi.


Prijave:

http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3283

Rok / Deadline: 3.4.2017


Štartnina:

Kategorija

1 dan Oba dneva 

MŽ10, M14, W14, OPEN,

Začetniki / družine

6 EUR 10 EUR
M15-17, W 15-17 8 EUR

14 EUR

Vse ostale 12 EUR 22 EUR

Izposoja SI čipa: 1,5 EUR / dan

Prijave morajo biti poravnane na TRR do 5.4.2017. Plačilo z gotovino ni možno.

Račun:

Orientacijski klub Slovenj Gradec, Muratova ulica 24, 2380 Slovenj Gradec, Slovenija

SI56 6000 0000 0440 160

Banka: Hranilnica LON d.d., Bleiweisova cesta 2, 4000 Kranj, Slovenija

SWIFT HLONSI22


Nagrade:

Praktične nagrade in medalje za najboljše 3 tekmovalce v skupni razvrstitvi Pokala.

Posebna nagrada za najboljši klub v skupni razvrstitvi.


Točkovanje:

Obe tekmi posamično štejeta za slovensko, avstrijsko ter Madžarsko MTBO ligo.

Nedeljska tekma šteje za slovensko državno prvenstvo na srednjih progah.


Prenočišča:

http://www.turizem-slovenjgradec.si/

 


Lokacija:

Lokacija tekmovalnih centrov bo sporočena v biltenu 2.

 


Pomembna obvestila:

  • Tekmovanje bo potekalo v vsakem vremenu.
  • Tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
  • Obvezna je uporaba zaščitne čelade.
  • Prepovedano je voziti izven poti. Kršitev pomeni takojšnjo diskvalifikacijo. Kontrolorji bodo prisotni na terenu.
  • Prepovedano je uporabljati nekatere glavne ceste (označene z rdečimi križci na karti). Pri prehodu glavnih cest je potrebno upoštevati navodila redarjev.
  • Tekmovalci morajo upoštevati cestno prometne predpise.

Karta: Dobrava MTBO

Standard: MTB-O
št. karte: 1
Lastnik: Orientacijski klub Slovenj Gradec
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Grega Raj (2005-MTBO), Dušan Petrovič (1990-ISOM)
Merilo: 1:15000
Stanje: III. 2005
Površina: 14.53km2

Prva slovenska karta narejana v uradnem standardu za karte za orientacijo z gorskimi kolesi. Karta je doživela še nekaj predelav.


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

april

nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hrastovec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 30. 4. 2017
Pokal treh dežel - srednja
KOLV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Avstrija

maj

nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje
sreda, 17. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 27. 5. 2017
OLP2 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP3 - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
petek, 9. 6. 2017
Soča Outdoor - trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA štefete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 30. 9. 2017
DP srednje - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina

oktober

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij