Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    junij

    sobota, 3. 6. 2017
    OLP2 - KP OK Azimut - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Hleviše, Idrija
    torek, 6. 6. 2017
    Alpe Adria - trening dan - srednja
    Mladinska/članska reprezentanca
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    sobota, 10. 6. 2017
    SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tolmin
    nedelja, 11. 6. 2017
    E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tolmin
    petek, 16. 6. 2017
    AA, štafeta - štafeta
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Cerklje
    sobota, 17. 6. 2017
    WRE, AA srednje - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kalce
    sobota, 17. 6. 2017
    SSOL 4 - sprint
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Tivoli, Ljubljana
    nedelja, 18. 6. 2017
    SOL 6, WRE, AA - dolga
    Orientacijski klub Tivoli
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rašica
    sobota, 24. 6. 2017
    Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina planina
    nedelja, 25. 6. 2017
    Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Menina planina

    julij

    sobota, 1. 7. 2017
    OLP4 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Cerkno
    sobota, 8. 7. 2017
    ECTO 5 - PreO
    Latvian Orienteering Federation
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Aglona, Latvija
    nedelja, 9. 7. 2017
    ECTO 6 - PreO
    Latvian Orientering Federation
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Aglona, Latvija
    ponedeljek, 10. 7. 2017
    WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
    OSK Falco, Litva
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Birštonas, Litva

    september

    sobota, 9. 9. 2017
    SOL 7 - srednja
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Zogrnji Podvin
    nedelja, 10. 9. 2017
    DP sprint, SSOL 5 - sprint
    Orientacijski klub Brežice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Celje
    sobota, 16. 9. 2017
    Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Toško Čelo
    nedelja, 17. 9. 2017
    OLP5 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija
    nedelja, 17. 9. 2017
    Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
    Orientacijski klub Trzin
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ljubljana
    sobota, 23. 9. 2017
    OLP6 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Logatec
    četrtek, 28. 9. 2017
    DP šolsko - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Komenda

    oktober

    nedelja, 1. 10. 2017
    DP srednje - srednja
    Škofjeloški orientacijski klub
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Soriška planina
    sobota, 7. 10. 2017
    SOL 8 - dolga
    Orientacijski klub Slovenske Konjice
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Rogla
    sobota, 14. 10. 2017
    OLP7 + SPOL PreO - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Ajdovščina
    sobota, 14. 10. 2017
    DP TempO, SPOL 8 - TempO
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    ?
    sobota, 21. 10. 2017
    DP mešane sprint štafete - štafeta
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kranj
    sobota, 28. 10. 2017
    ECTO 9 - PreO
    Farmaceut Bratislava, Slovaška
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Slovaška
    nedelja, 29. 10. 2017
    ECTO 10 - TempO
    Farmaceut Bratislava, Slovaška
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Slovaška

    maj

    sreda, 23. 5. 2018
    Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
    Vsi klubi
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij