Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP6 (sobota, 23. 9. 2017)

Organizator: OK Azimut, PD Ajdovščina
Kraj: Otlica
Tip: regionalna
Razdalja: ultra dolga
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vodja: Urban Gregorc
Traser: Klemen Kenda

Zbirališče:

Predlagamo, da se tudi B-LITA najprej oglasi pri OŠ Otlica, kjer poravna prostovoljni prispevek za startnino. Dostop do tekmovališča NE BO označen!

Prijave: orienteeringonline.net, rok 20. 9. 2017

Karta: samodejno generirana iz lidar in javno dostopnih podatkov. Delna hitra reambulacija: Klemen Kenda; 2x A3 (pretex papir), M = 1:12 500, E = 5m; brez pomožnih plastnic; vrtače so narisane z modro barvo.

Start/cilj/merjenje časa: mladinci PD Ajdovščina

Tekmovanje bo sovpadalo s taborniškim ROT-om.

Skupinski start ob 10:30 pri OŠ Otlica (ELITA), 11:00 na Predmeji (B-LITA). (glede na skupinski start je dovoljeno teči tudi v paru ali večji skupini, vendar vsak s svojo karto in čipom).

Cilj: pri planinskem domu na Čavnu (možnost obroka). Najbolj vztrajni lahko odtečete nazaj do cilja, za ostale (vsaj za voznike) bo organiziran prevoz do Otlice.

Predlagan prostovoljni prispevek za startnino: 8€/osebo

Uporabljen bo SportIdent. Nekatere KT bodo tudi žive, na kar se tekmovalci v OT ne ozirajte.

Proge (ocena):

  • ELITA (A) - 12km / 900m
  • B-LITA (B) - 7km / 600m

 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Otlica - Čaven



Koledar tekem in treningov

september

sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - ultra dolga
OK Azimut, PD Ajdovščina
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Otlica
sreda, 27. 9. 2017
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
četrtek, 28. 9. 2017
Mobilna orientacija - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

nedelja, 1. 10. 2017
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Soriška planina
sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

november

sobota, 11. 11. 2017
Seminar za sodnike - dolga
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij