Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP6 (sobota, 23. 9. 2017)

Organizator: OK Azimut, PD Ajdovščina, ZTS
Kraj: Otlica
Tip: regionalna
Razdalja: ultra dolga
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Vodja: Urban Gregorc
Traser: Klemen Kenda

Zbirališče:

 

Predlagamo, da se tudi B-LITA najprej oglasi pri OŠ Otlica, kjer poravna prostovoljni prispevek za startnino. Dostop do tekmovališča NE BO označen!

 

Prijave: orienteeringonline.net, rok 20. 9. 2017

Karta: samodejno generirana iz lidar in javno dostopnih podatkov. Delna hitra reambulacija: Klemen Kenda; 2x A3 (pretex papir), M = 1:12 500, E = 5m; brez pomožnih plastnic; vrtače so narisane z modro barvo.

Start/cilj/merjenje časa: mladinci PD Ajdovščina

Tekmovanje bo sovpadalo s taborniškim ROT-om.

Skupinski start ob 10:30 pri OŠ Otlica (ELITA), 11:00 na Predmeji (B-LITA). (glede na skupinski start je dovoljeno teči tudi v paru ali večji skupini, vendar vsak s svojo karto in čipom).

Cilj: pri planinskem domu na Čavnu (možnost obroka). Najbolj vztrajni lahko odtečete nazaj do cilja, za ostale (vsaj za voznike) bo organiziran prevoz do Otlice.

Predlagan prostovoljni prispevek za startnino: 8€/osebo

Uporabljen bo SportIdent. Nekatere KT bodo tudi žive, na kar se tekmovalci v OT ne ozirajte.

Proge (ocena):

  • ELITA (A) - 12km / 900m
  • B-LITA (B) - 7km / 600m

 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: Otlica - Čaven



Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trst

februar

nedelja, 4. 2. 2018
ZL16 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
sobota, 24. 2. 2018
ZL19 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Golovec
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice