Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

OLP7 (sobota, 14. 10. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: regionalna
Razdalja: sprint

Razpis

English version below

Tip tekmovanja: gozdni šprint
Karta: Rake 2 (2017)

Tekmovalni center: Arena Bar

Proge:

  • A - tekmovalna, 2,8km / 125m / 20KT
  • B - rekreativna, 2,7km / 115m / 18KT
  • C - otroška/začetniška, 1,9km / 45m / 8KT
Prvi start TempO za tekmovalce OLP: ob 10:00
Prvi start sprinta: sprint ob 10:30

Razdalja do starta: 1000m (po glavni cesti proti Logatcu)

Traser: Klemen Kenda
Start: Mark Bogataj
Postavljanje: Rok Močnik

Merjenje časa: mobilna enota (rezultati bodo tukaj) - poskusno (idejni vodja projekta: Iztok Rojc)

Tekmovanje bo organizirano ob DP TempO - prijavite se lahko tukaj. Startnina za TempO znaša 8€.

Predlagan prostovoljni prispevek: 6€ (za A in B), 3€ (za C); 2€ za vse udeležence TempO.



 

Competition type: forest sprint
Map: Rake 2 (2017) - new

Competition center: Arena Bar

First start TempO for OLP competitors: ob 10:00
First start of sprint: sprint ob 10:30
Distance to start: 1000m (by the main road towards Logatec)

Courses/classes:

  • A - competitive, 2,8km / 125m / 20KT
  • B - recreational, 2,7km / 115m / 18KT
  • C - beginners, 1,5km / 45m / 8KT
Course planning: Klemen Kenda
Start: Mark Bogataj
Putting out controls: Rok Močnik

Time taking: mobilne unit (results published here tukaj) - testing for the first time

Beside OLP we will have national TempO championships - enter separately here.  Start fee for TempO is 8€.

Suggested contribution: 6€ (for A and B), 3€ (for C); 2€ forTempO competitors.

Entries: orienteeringonline.net

Karta: Rake 2

Standard: ISSOM
št. karte: 336
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Remo Madella
Merilo: 1:5000
Stanje: VI.2017
Površina: 0.276km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trst

februar

nedelja, 4. 2. 2018
ZL16 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
sobota, 24. 2. 2018
ZL19 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Golovec
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice