Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

DP TempO, SPOL 7 (sobota, 14. 10. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Idrija
Tip: DP
Razdalja: TempO
E-mail: emil.kacin@gmail.com

Razpis

Vrsta tekmovanja: TempO DP,SPOL,

Kraj tekmovanja: Idrija

Vodja tekmovanja:Emil Kacin

Traser: Emil Kacin

Karta:Rake 2 , ISSOM, E=2.5m, merilo 1:4000 ,VI 2017

Tekmovalni center: ARENA BAR https://www.google.si/maps/place/Arena+Bar/@45.9966784,14.0314762,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x477adfd349063efd:0xa5c07410660b9e8f!8m2!3d45.9966784!4d14.0336649

Start: od 11.00 do12.00 brez startne liste

Kategorije: TrailO Elite, TrailO A

Prijava; http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3608

Rok za prijave:13.10.2015,TUDI NA DAN TEKMOVANJA DO 10.30

štartnina je 8€

Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Type of competition: Tempo DP, SPOL,

Place of competition: Idrija

Event manager: Emil Kacin

Traser Emil Kacin

Map: Rake 2, ISSOM, E = 2.5m, scale 1: 4000 VI 2017

Competition center:ARENA BAR - Idrija

Start: 11.00 do12.00 without start list

Categories: TrailO Elite, TrailO A

Prijave: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3608

Deadline for applications: 10/13/2017, ALSO AT THE EVENT 10,30

Entry fee: 8€

Notes: The organizer does not assume any responsibility for the competitors! Each competitor competes at your own risk!

 

Karta: Rake 2

Standard: ISSOM
št. karte: 336
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Remo Madella
Merilo: 1:5000
Stanje: VI.2017
Površina: 0.276km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

januar

sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - "Brez meja" - srednja
Gaja
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trst

februar

nedelja, 4. 2. 2018
ZL16 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka
sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 17. 2. 2018
ZL18 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
sobota, 24. 2. 2018
ZL19 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Golovec
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice