Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL2 - sodniška (sobota, 11. 11. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Kalce
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: mckladu@gmail.com

Razpis

ZL 2 - tekma po sodniškem seminarju

Kraj (parkirišče): Kinološko vadbišče Kalce - 45°54'12.2"N 14°10'22.7"E

Start: ob 14 h

karta: Cajnar (2017)

Traser: Igor Bončina

kategorije:

A: 4510 m - za norce

B: 2790 m - srednje lahka

C: 1530 m - vsaj MŽ12

Startnina - prostovolni prispevki (3€)

Start: po pravilu kdor prej pride ...prej melje

Tekmujete na lastno odgovornost!

Karta: Cajnar

Standard: ISOM
št. karte: 333
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Matjaž Štanfel
Merilo: 1:10000/1:7500
Stanje: V.2017
Površina: 1.2km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

november

nedelja, 26. 11. 2017
SSOL1 - sprint
Orientacijski klub Azimut & CAI XXX Ottobre
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Milje, Italija

december

sobota, 2. 12. 2017
ZL5 - Po spominu - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Suhadole
sobota, 2. 12. 2017
Nočna ZNOT 2017 - dolga
Rod Skalnih taborov Domžale
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dol pri Ljubljani
nedelja, 3. 12. 2017
ZL6 - Hribovska - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 9. 12. 2017
SSOL 2 - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 16. 12. 2017
ZL7 - nočna one man relay - drugo
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hotedršica
sobota, 23. 12. 2017
ZL8 - predbožični šprint - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sreda, 27. 12. 2017
ZL9 - drugo
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka

januar

sobota, 6. 1. 2018
ZL10 - Novoletni Labirint - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 1. 2018
ZL11 - Tekma presenečenja - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 13. 1. 2018
ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 1. 2018
ZL13 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
nedelja, 21. 1. 2018
ZL14 - drugo
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeško Jezero
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 3. 2. 2018
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 2. 2018
ZL18 - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gmajnica
sobota, 17. 2. 2018
ZL19 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 3. 2018
ZL22 - Zaključek ZL - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij