Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL5 - Score (sobota, 2. 12. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Vodice
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: orienteering.komenda@gmail.com

Razpis

povezava

Karta: Vodice - športni center

Standard: ISOM
št. karte: 240
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović
Merilo: 1:7500
Stanje: IV.2013
Površina: 1.25km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

četrtek, 22. 2. 2018
AOK Gotska - T7 - sprint
Tajda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 25. 2. 2018
ZL19 - Tekma v sklopu mladinskega TK - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL20 - Zaključek lige - srednja
ŽLŠ+2xMB
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice