Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL7 - nočna one man relay (sobota, 16. 12. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Godovič
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Deklica za vse: Klemen Kenda

Zbirališče: https://goo.gl/maps/aVjvTGP4rPF2

Karta: Godovič (prestavljeno zaradi izgradnje plinovoda v Hotedršici), stanje 2012, merilo 1:7500

Proge:

  • A - 4,9km / 22KT (forked)
  • B - 3,5km / 17KT (forked)
  • C - 2km / 8KT (normal)

Proga C je navadna, progi A in B pa imata vmes bodisi: Φ zanko (ali več njih), bodisi forking (vse proge niso popolnoma enake). Proga C bo potekala po odprtem terenu, vendar skoraj brez poti. Nujna bo uporaba kompasa in razpoznavanje reliefa v temi.

Večinoma so KT postavljene na travnikih ali so manj kot 100m oddaljene od roba gozda. Izjemi sta 2KT (na progah A in B), ki pa nista postavljeni dlje kot 200m od travnika.

Prvi start: 17:00 (masovni start za vse kategorije!)

Startnina: prostovoljni prispevek (predlagamo 5€/osebo) za pokritje stroškov organizacije, tiska in izposoje SI.

Nujna je uporaba svetilke (imejte s sabo tudi rezervo!). Nujna je pazljivost pri prečenju kamnitega terena. Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Prijave (do 14. 12.): orienteeringonline.net
Možno je tekmovati tudi v parih ali skupinah. To navedite ob prijavi (še vedno se vsak tekmovalec prijavi posamično)!

Merjenje časa: SportIdent

Podelitev bo organizirana samo za deklice, dekleta in dame.

Karta: Klavžar

Standard: ISOM
št. karte: 132
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk
Merilo: 1:10000
Stanje: 2004
Površina: 7.19km2

Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.

2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović

 


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

december

četrtek, 14. 12. 2017
AOK Gotska - T3 - srednja
Tajda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 16. 12. 2017
ZL7 - nočna one man relay - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
četrtek, 21. 12. 2017
AOK Gotska - T4 - srednja
Klemen Kenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 12. 2017
ZL8 - predbožična srednja - srednja
PD Tolmin, OK Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 27. 12. 2017
ZL9 / Ski SOL 1 - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pokljuka planina Javornik

januar

sobota, 6. 1. 2018
ZL10 - Novoletni Labirint - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 1. 2018
ZL11 - Tekma presenečenja - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
sobota, 13. 1. 2018
ZL12 - Tekma v okviru prireditve Orientacist leta 2017 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komenda
nedelja, 14. 1. 2018
ZL13 - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Domžale
nedelja, 21. 1. 2018
ZL14 - drugo
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeško Jezero
sobota, 27. 1. 2018
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
nedelja, 28. 1. 2018
ZL15 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Škofja Loka

februar

sobota, 3. 2. 2018
ZL16 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 10. 2. 2018
ZL17 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 2. 2018
ZL18 - sprint - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gmajnica
sobota, 17. 2. 2018
ZL19 - Tekma dvojic - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Medvode
nedelja, 25. 2. 2018
ZL20 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič

marec

sobota, 3. 3. 2018
ZL21 - Presenečenje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 3. 2018
ZL22 - Zaključek ZL - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 3. 2018
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 25. 3. 2018
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija

april

sobota, 7. 4. 2018
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pevno
nedelja, 15. 4. 2018
SOL 3 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad

maj

sobota, 12. 5. 2018
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
nedelja, 13. 5. 2018
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakitna
sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 27. 5. 2018
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rupe

junij

nedelja, 3. 6. 2018
DP šprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
nedelja, 10. 6. 2018
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengore

september

sobota, 8. 9. 2018
SOL 7 - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Podpeč
sobota, 22. 9. 2018
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vranja Peč

oktober

sobota, 6. 10. 2018
SOL 8 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mali Boršt
nedelja, 21. 10. 2018
DP šprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice