Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL13 Nočni rojstnodnevni šprint za soteskarjem (nedelja, 14. 1. 2018)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Domžale športni park
Tip: regionalna
Razdalja: sprint
E-mail: mfoski@fgg.uni-lj.si
Startna lista: povezava

Razpis

ZZL 13 Nočni rojstnodnevni šprint za soteskarjem

Kdaj: nedelja 14.01.2018

Zakaj: ker ima najboljši časomerilec rojstni dan!

Kje: Športni park Domžale, pri teniških igriščih

Kdaj: prvi štart ob 17.30

Kategorije: A,  B-tek za soteskarjem!!, C

Štartnina: tekoča in okusna hranila za žur

Organizator: Eneja in Mojca 

Prijava: http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=3771

Parkiranje: športni park Domžale

Način izvedbe: SportIdent

POSEBNOST:

Nagrada le za tekmovalca, ki se bo na progi B najbolj približal času soteskarja!! Soteskar bo predhodno odtekel progo B v popolni soteskarski opremi (neopren, pas, čelada, itd...)

 

Tekmovalci, ki bodo odtekli progo A, se lahko nato udeležijo tudi teka za soteskarjem!!

 

Vabljeni!

 

 


Karta: Športni park Domžale

Standard: ISSOM
št. karte: 176
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar
Merilo: 1:5000
Stanje: IX. 2007
Površina: 0.55km2

Karta obsega območje športnega parka, kakor tudi težje prehodnega gozda na desnem bregu Kamniške Bistrice in naselja Mačkovci. Območje je prikazano tudi na karti št. 174 Domžale vzhod (v standardu ISOM).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 in WRE - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij